Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
20. jún 2010

@alllexa ale tie bolesti nôh alebo zadku nemôžu súvisieť s tým,že sa panva pripravuje na porod? že sa nejako kosti posúvajú?
@merikac moja dcéra ma nechce stresovať, nechce mi spôsobovať bolesť... 😀 ona bude taká slušná. 😀 ani nekope, ona sa len premiestňuje z jednej strany na druhú, to mi vobec nie je nejako nepríjemné, a v noci spí,slušná osoba...asi po otcovi 😀 😀 😀 😀

oacka
20. jún 2010

moja mama ma prenášala viac ako 10 dní... a pri porode sa tak potrhala,že jej robili aj plastiku mechúra, a to ju aj nastrihávali....mesiac umierala od bolestí...či to nebude dedičné...

alllexa
20. jún 2010

@oacka - to je mile, ze mas taku slusnu dceru..🙂 Moje babo je sice hanblive a skryva sa pred ultrazvukom, ale inak vyvadza, tak som zvedava, co to bude🙂 Zatial ho/ju volame Kopko🙂

@mirka285 - no ja som vedela, ze to netreba pozerat, ale aj tak to kukam🙂

merikac
20. jún 2010

@oacka 😀 😀 😀 ---a po mamine bude krasna??????????....... 😵 ...aj moja mala nekopala, len tak sem tam sa v brusku pretahovala a presne teraz ma take lezerne pohyby,,ziadne trhanie sa, len take jemnucke pretahovanie,,,,,,,,,,,,,,,,,je to uzasne, ked ju vidim a viem si predstavit aka bola aj v brusku jemnucka,,,,,,,
A vobec by som nepovedala, ze porod je az taka bolest,,,,,,,,je to nieco co rada prekonas, lebo ocakavanie z toho aky bude ten drobcek co z teba vyjde je ovela vacsie ako ta bolest,,,,,,,,,,,,,, 😵 😵 😵
@mirka285 .....tak ked to chces stihnut este dnes,,,,musis riadne povzbudzovat,,,,, 😀 😀 😀 😀

alllexa
20. jún 2010

@oacka - ja som sa bala, ze bude dedicne rizikove tehotenstvo - moja mama pri oboch detoch krvacala a musela mesiace lezat, ale mna to nastastie obislo...

merikac
20. jún 2010

@oacka -istotne to neni dedicne a zalezi od porodnika.......

stanka33
20. jún 2010

baby tak moja mala riadne vyvadza v bruchu a najviac sa jej paci moj mocovy mechur....

miri tak pozeraj pekne este nam daju dva a mozes porodit 😀

mirka285
20. jún 2010

stani neviem ci si len zbytocne nezdvihnem tlak a prd z toho...

stanka33
20. jún 2010

@mirka285 no tak ked nie dnes tak vo stvrtok s Talianmi urcite.. 😎

adelaine
20. jún 2010

@stanka33
stanka, u mna je to rovnake, strasne ma krpec kope,
sklbe sa tam ako divy, nechapem, ze ma tolko energie...fici vkuse,
uz som z neho unavena 😠
a o mechure a krcku ani nehovorim, ked ma tam tlaci hlavou,
skapinam ... ja uz tiez chcem, aby bol vonku, on nie je taky
slusak, ako oackina mala 😀

mirka285
20. jún 2010

som sklamana z tych nasich futbalistov,som naozaj cakala viac ☹

oacka
20. jún 2010

tak ja mám po mame myóm,aj ona ho mala...ale endometriózu a problémové hormóny neviem po kom mám... kopance do močového mechúra vobec neviem, čo sú,lebo naša bola dosť skoro dolu hlavou,tak som občas cítila,žetou hlavou pohla smerom k mechúru,ja v noci nechodím ani čurať,iba občas raz za noc... už ma ani chrbát nebolí, keď spím na ľavom boku...a dnes sa mi snívalo,že mi z ničoho nič zmizlo brucho!!!!!

stanka33
20. jún 2010

@mirka285 ja sa necudujem ked necha hrat takych hracov a lepsich sediet na lavicke

oacka
20. jún 2010

@mirka285 jaa mám niekeddy pocit,že tí naši športovci sa aj snažia,ale športový pánbožko nám nedopraje kvoli korupcii v športe....lebo všetci tí funkcionári,,,čo nič nerobia,by sa išli chváliť s úspechom, ku ktorému sa nijako nepričinili....

mirka285
20. jún 2010

je to veru na hanbu co predvadzaju 😖

adelaine
20. jún 2010

@mirka285 veru , aj ja..nie su az tak uzasni, ako sa vsade avizuje..
hokejisti detto..ved sa na to neda kukat, len sa rozculujem 😒

maxara
20. jún 2010

Ahojte Fionky...
Takze som v tych Tatrach, cize ziadne vase novinky netusim ☹
Mirka mi napisala IP, ze sa narodil syncek Ivanke85, takze gatulujem 😵 A este mi pisala aj Dior, ze ma krasnych zdravych chlapcekov, okolo 2 kg, tak ak by nahodou niekto tuto info nemal, tak tu je pre vas.. a samozrejme aj Dior gratulujem..
No a nas vylet je super. Vo stvrtok sme prisli do Tatier okolo 12:15, tak som nasich vyhnla na ten Lomnicak este vo stvrtok a dobre sme urobili, lebo krasne sa vycasilo. Ja som isla s mamou len na Skalnate pleso, dala som turu okolo plesa a mm s otcom isli az hore. A kedze ich odsunuli kvoli nejakej rezervacii o lanovku neskor (posledna plna co isla hore) krasne im vyslo pocko, lebo dovtedy bol Lomnicak v oblakoch 😉 No a na mna vsetci cumia kam sa pohnem, ze tej asi drbe, co sa trepe do Tatier s takym banderom. Ale aspon ma pustili sadnut aj v zubacke, aj v elektricke aj v pozemnej lanovke na Hrebienok, kde sme boli v piatok. Vcera sme kuknut v Kezmarku na hrade a Vrbove na kupku, ale kedze bolo kupko mimo provoz, isli sme do Aquacity Poprad, a vychytili sme akciu, ze celodenny listok za 5€ na osobu. Takze sme sa vycvachtali do syta, no kedze prsalo, tak sme tam zas tak dlho neboli. No a dnes sme boli kuk v Levoci a Spiskej NV, fakt je tam krasne, teda hlavne ta Levoca sa mne velmi paci. V SNV sme chceli ist do muzea, lebo prsalo, ale otvarali ho az o 13tej a moj oco sa veeelmi ponahlal na fucik, tak sme sa na to vykaslali. A teraz sa pekne vycasilo, tak moja kamoska zo Strby zobrala mm na turu do Tatier, ze pokial sa im bude chciet a tak.. Takze som spoko, ze aj on sa vyluftuje, lebo teda ja este vo stvrtok a piatok ako tak, ale vcera som sa ledva hybala a dnes som uz totalna autistka, uz len sediet sa mi chce a nevladzem sa ani prevalit na posteli.
No a vcera v tom aquaci mm urobil meranie mojho bruska a zistil, ze som hlbsia ako sirsia.. 😀 Takze sa uz nedam prirovnat ani len k tej chudinke Fione..
Velmi by som vas chcela precitat, ci nahodou tu nie je nejaka dalsia maminka a tak.. kedze som si vsimla, ked som hladala, ze kolko stran cca som pozadu (a je to vyse 30 ☹ ) , ze niektore uz mate 39tt 😵 😵 tak vam drzim vsetkym palceky, intenzivne na vas myslim a snad ked pridem domov a podari sa mi vas docitat, budem mat vsetky aktualne info.. Zatial packo a idem si citat polovnicku encyklopediu, kedze na izbe net nemam 😖 hoci typek ma bulikal, ze tu net je.. tak je tu, ale len tu pri bare a celkovo nemam moc moznost sem ist ani len kuk mejl a nieto este citat kona 😢
Cize pekne pisanie, prijemne rodenie, tie co este nemate svoj cas, nohy spolu, ako tuti vravi a vydrzte.. aj sa budem snazit vydrzat, lebo dnes rano som si myslela, ze mozno pridem domov s Ninkou v naruci 😀
Packo vsetkym

adelaine
20. jún 2010

a uz je to 2:0, no pekne 😠 😠 😠

oacka
20. jún 2010

@maxara jaruska má bábo, rybaanka tiež, o dior sme nevedeli,teda aspoň ja nie, lenuliatko má dve kočky. uži si výlet, allexa kompletizuje informácie a ja sa tiež posnažím...... ale tak to vyzerá,že tento týždeň sa dočkáme Kristínky.

petulka_1
20. jún 2010

Ahojte. len dnes som objavila tuto temu. @adka1311som si vsimla, ze mame skoro rovnaky termin porodu. Ja zatial necitim nic zvlastne co by vyzeralo, ze uz budem rodit, nemam ani poslickov ani ma nic velmi neboli, len sem-tam daco dakde pichne. Ale dufam, ze nebudem prenasat, o take dva tyzdne by som uz aj mohla ist...

robika
20. jún 2010

fiha tak potom je uz dost deticiek na svete, ja som o niektorych co si oacka napisala ani netusila...

robika
20. jún 2010

@petulka_1 vitaj medzi nami, vidim ze si z lucenca, budes rodit v LC?

petulka_1
20. jún 2010

@robika .No dakujem za privitanie. Ano chystam sa rodit v Lucenci. A ty?

oacka
20. jún 2010

a ešte aj erytrea má synka.

oacka
20. jún 2010

a tuším aj maaja to už má za sebou...

patresko11
20. jún 2010

aj ja to uz chcem mat za sebou.....

oacka
20. jún 2010

no kde ste všetky? plačete nad majstrovstvami? 🙂 😉

oacka
20. jún 2010

kočky, čo u máte malých doma - používate odsávačku mlieka???? treba ju pred použitím vyvariť?????

petulka_1
20. jún 2010

no tak to zaujima aj mna, ci si mam vlastne odsavacku kupovat? alebo az po porode?

izira
20. jún 2010

Ahojte, tak uz som spat a mam aj fotocku zo vcera....tak sa idem pochvalit bruskom 🙂 sme boli akurat na odchode na tu oslavu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre