Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petulka_1
5. júl 2010

no dobre idem uz pomaly. Este daco schrupnut a potom kukat telku do polnoci...pa

tinka349
5. júl 2010

ahojte kocky,

dnes ma kamoska s manzelom zobrali na vylet do Bardejova, aby som sa par dni pred porodom nenudila doma 😀 celkom dobre bolo, ani sme nezmokli, a v noci budem spat ako babatko co som tolko chodila 😀

alica26
5. júl 2010
alica26
5. júl 2010

@tinka349 jeeeeeeeeej, riadny tehulkovský výletík... 😀 😀

lutsine
5. júl 2010

@katkaking no chcem sa spytat, v stredu som mala take svetloruzove az do hneda spinenie a od vtedy mam taky zltkasty vytok, musim aj dvakrat vymenit intimku,lebo citim mokro...moze to byt ta hlienova zatka?

monline
5. júl 2010

@tinka349 no aké modelky ste tam 🙂

tinka349
5. júl 2010

@monline dve bruskatice 😀 😀 😀 😀 😀

cigaretka5
5. júl 2010

No dievčatá hlasim sa z nemocky. Až raz mi odmerali tlak odkedy má prijali urobili monitor a zazelali dobrú noc. No tlak bol ok 120 na 85 tak uvidim čo bude zajtra. Stihla som tu mat už aj depku no hroza ani neviem z čoho..........

alllexa
5. júl 2010

@lenka23 - nepovedali... Inak, dnes som hovorila s kamoskou a ta tiez prenasala, do nemocnice sla tyzden po termine, ale ona rodila v inej nemocnici, tak uvidim, ako to bude so mnou... Vo stvrtok sa mozno dozviem.

@aalexis007 - no aj ja uz som pekne nervozna - vsak mame aj narok, mali sme to mat uz za sebou!🙂
A na kolko si otvorena?

@petulka_1 - tak ale zatial mas este rezervu - do tych 4 kg by to mohlo byt ok...

@cigaretka5 - to je blbe v tej nemocke:( drzim palce!

stanka33
5. júl 2010

Ahojte
@alllexa nebij sa nebudes sama co budes prenasat, ja mam pocit ze aj ja budem, ja nic necitim iba brucho mi zavadzia a ked mala kope t.j. vsetko
@cigaretka5 hadam ta zajtra pustia, musis pockatna mna a maxi aby sme tam boli spolu... 😀

cigaretka5
5. júl 2010

@stanka33 No hrabat sa nebudem ale zas zavádzať tu tiež moc nechcem ........

cigaretka5
5. júl 2010

@maxara evidentne sme sa dnes videli ty si sedela a čakala na Valent na 8 a Ja som
v takom
modrom zupaniku revala manzelovi na ramene lebo si
ma nechali v nemocke.......

alllexa
5. júl 2010

Ja mam taku depku, ze co ak mam prezretu placentu alebo malo plodoej vody, kedze mi nerobili ten ultrazvuk:(

monline
5. júl 2010

@cigaretka5 a prečo vlastne si ťa nechali v nemocnici?

maxara
5. júl 2010

Ahojte babulky,
no ja som poobede naspat zalahla a spala som az do 17tej a potom som sa este u nasich osprchovala a isla som s mm na tie Kramare.

@alllexa @lenkaaninka bola som len na monitore, mm zapotil doktorovi, ze sa chystam rodit 7.7., lebo to je pekny datum a on, ze ok, ved dobre, ale keby nahodou nie, tak na poradnu 8.7. .. zo spodu ma nevysetroval, lebo naco, ked som naposledy bola na spic prsta a bolo to v piatok. Tak pohodka. Monitor dopadol dobre, mala bola hore, tak kopkala, no kontrakcie som nemala ziadne.. teda nie ze by som si myslela, ze by som ich mala, ale aj monitor ukazal, ze zabudni..
bavili sme sa aj o EPI, dalsi dr., co mi potvrdil, ze si ju mam ist odkonzultovat a zaplatit a potom pocuvat dr na sale, ze ako to vidi on, ze ci sa to dobre a lahko vyvija, alebo ci ju odporuca alebo sa mu zda zbytocna.. takze pohodka.. tak v stredu idem na tu anesteziologiu, to ma byt aj chladnejsie pocko..

@cigaretka5 no vies, ze som si aj myslela.. 🙂 najprv vysiel dvojmetrovy chlap z vytahu a potom z oddelenia dvojmetrova zienka 🙂 este som mm hovorila, ze tam asi lezis niekde, ale kedze to bolo 600nedelie, tak som myslela, ze mozno nahoda, ze to asi nebudes ty.. no kazdopadne som sa moc netrhala to zistovat, kedze cely den som spala na pravom boku a potom som isla od nasich do BA v kabriolete, takze moj uces dostal neskutocne zabrat a patricne som aj vyzerala.. a aj moj makeup bol podobny a ja sa takto velmi nerada ukazujem, ale co som uz mala robit.. 😀 😀 😀 ale ja som si nevsimla, ze by si revala, len ste sa tak tulkali a mojkali.. zlati ste boli 😵

maxara
5. júl 2010

@alllexa ja som sa dnes opytala sestricky, ci mozem byt na boku.. na tom monitore by si sa nemala hybat a mrvit, ale predtym nahlasit, ze si zelas byt radsej na boku. Oni vedia, ze na chrbte je to naprd. A prietoky ti uz robili? Alebo len monitor?

maxara
5. júl 2010

@cigaretka5 a dali ti nejake lieky na tlak?

alllexa
5. júl 2010

@maxara - len monitor:(
A v stredu Ta budu pozerat aj zo spodu?

miki060707
5. júl 2010

@alllexa neboooj alex, mne tiež nerobil dlho ultr. a verim, že to je všetko ok......

miki060707
5. júl 2010

@tinka349 ty si, ale kočka 😉

maxara
5. júl 2010

@alllexa az vo stvrtok. V stredu idem len anesteziologovi, lebo ten je len doobeda a aj platene sluzby su len doobeda. Takze preto. Potom pojdem na vlak a domov a vo stvrtok zase na Kramare poobede do poradne. To ma kukne zospodu, ze ako to tam vyzera, tlak, moc.. Tak ale mna sleduje kvoli tomu tlaku.. Pocuj a nechces sa naozaj trosku postazovat? Ved aj ked nemas telesne nejake problemy, ale mas obavy.. ved skus dr povedat, ze sa uz zacinas bat, ci je vsetko okej a ci by nemohol pre pokoj tvojej duse sonom nakuknut na placentu.. ze si ochotna si to aj zaplatit. Ja uz niekedy aj teraz mam obavy a to som daleko pred terminom.

alllexa
5. júl 2010

@maxara - no ved este tento tyzden tam pojdem, tak sa spytam... dnes bol dost vytazeny, lebo mal sluzbu... a nebola som si ista, co vsetko sa tymi pasmi zistuje, takze som dufala, ze ked sa robia pasy, staci to a tesila som sa, ze aspon to mi robili🙂 Az potom mi napadlo, ze co s tou placentou, to by sa malo kuknut cez sono...

cigaretka5
5. júl 2010

@maxara Nedali mi lieky v 38 tyzdni uz Len volia strategiu vyckavania, ja mam este k tomu od ocneho spravu ze zvazit cisarak tak cakaju ..... No revala som lebo tato neistota ma ubija Ja mam rada ako kazdy blizenec veci pod kontrolou ......

maxara
5. júl 2010

@alllexa no to ano, aspon prietoky, lebo na nich tiez vidno, ci je babo dobre vyzivovane.. ale zas asi aj na monitore zistia, ci sa nieco nedeje, tam su ozvy, co by boli trebars nizsie, keby babo niecim trpelo, alebo prilis vysoke.. ake ste mali? a kolko si mala priemerne kontrakcie?

cigaretka5
5. júl 2010

@maxara A toho 7.7 som aj Ja mame hlesla ze by som
kcela rodit a mozno nakoniec aj budem , ked uz som v tej nemocke.....

alllexa
5. júl 2010

@maxara - no vidis, z toho papiera nic neviem vycitat - mozno mi poradis🙂
Ozvy okolo 140, ked kopkalo, malo 160... A tie kontrakcie - neviem, aka je to mierka, na zvislej osi nic nie je napisane, mam to v prvych dvoch stvorcekoch🙂

maxara
5. júl 2010

@cigaretka5 mne lieky dali, lebo som sa vyjadrila, ze by som veeelmi chcela ist spontanne.. a ja som mala spodny az 112, takze mozno aj preto. No a teraz mam v pohode 125/78-80 ako kedy.. A preco cisarak kvoli ociam? mas vysoky aj ocny tlak?

maxara
5. júl 2010

@alllexa no tak tie ozvy mas v poriadku, aj pri kopkani a tie kontrakcie si mala tak 0-8 podla mna.. cize ako ja, takze takmer ziadne. Som sa dnes opytala sestricky, ze ake tam byva cislo pri tych ozajstnych kontrakciach a povedala, ze aj sto. A mne tam furt ukazovalo okolo 4-6 obcas 10, ked som sa rehotala.. 🙂

@cigaretka5 aj pocko hlasia super, akurat na rodenie.. akurat moj dr ma ambulanciu ☹ no ale zas u mna to ani nevyzera.. tak pohodka 😉

cigaretka5
5. júl 2010

@maxara no mam za sebou ocnu operaciu este v 98 okrem toho strabizmus astigmatizmus a čo ja viem aké ešte ocne diagnózy. V praxi to vyzera tak ze skulim kukam iba jednym okom na ktorommam dioptriua ked ma boli hlava tak
mi to vystreluje z alebo do oka......... No skratka hruza a najhorsie ze keby mi to ako decku nezanedbali nemam problem ........

alllexa
5. júl 2010

Pojdem si pomaly lahnut, moc som toho nenaspala, tak ma teraz dost berie na spanok...
Dobru noc, dievcata!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre