Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
27. jún 2011

@katty17 ...zalezi na tom,ako Ti reagovala doteraz....pokial nemala reakciu,tak by som dala iba octan na nozicky na miesta vpichu a pokial ano,bez teploty staci Viburcol a pokial sa objavi teplota,tak si myslim ze jeden panadolovy cipok to spravi.....inak to je zaujimave,ja som bola na tomto ockovani uz 18.5......kazda pedina robi po svojom... 😉

mirka285
27. jún 2011

dobry vecer,co vsetky trtosite?
@adelaine mne sa ten kocik nezda az tak prehnane drahy,ved aj sicko tolko stoji a maclaren este viac 😒 mne sa na tom kociku paci,ze je naozaj taky jednoduchy do auta...
@katty17 ja som dala len Viburcol a bolo dobre... ja som dnes nejaka strasne unavena,nechapem z coho 😕

bambola
27. jún 2011

@mirka285 trtosite 😀 😀
@katty17 kati, matka mala zvysenu teplotu ale iba v noci a mierne cez den a to som jej davala paralenove cipky len. inak to prebehlo hladko ako vzdy 🙂 (klop klop)

noemarta
27. jún 2011

dobry vecer sa praje, my sme sa pred chvilou vratili z mensej oslavy, normalne Nela vydrzala a pred chvilou isla spat, som zvedava kedy rano bude kukurikat..... 😉
@katty17 ja som tiez dala pre istotu viburcol ked isla spat poobede a vecer mala teplotu , tak som jej dala paralenovy cipok a rano uz bola pohoda.... a samoska studene obklady a nekupala som.

adelaine
27. jún 2011

@mirka285 Miri, ved ja viem... 😉 hladam nieco, co mi prejde u mm financne,
ale aby to bolo lahke, pre mna dizajnovo pekne 🙂
spratne na nasho maleho auta....a aby sa mi to nerozpadlo na strkovci 🙂
....este poskulujem po Gesslein Swift
paci sa mi aj Hartan I go, I"coo pluto ...a citam si akurat recenzie na ne....a pojdeme okuknut hlavne nazivo...a uvidime, co kupime, a co tu bude dostupne.

mirka285
27. jún 2011

@adelaine ten hartan je fajn,Geslein nema polohovanie,co je velke minus a icoo je fakt dost velky 😉
@noemarta ty si sa zas bola flakat?

adelaine
27. jún 2011

@mirka285 ty sypes info ako z rukava, vidno, ze mas prehlad 😉 dakujem za infosku...
@katty17 ja davam po ockovani vzdy panadol cipok, aj ked doktorka mi vzdy prizvukuje, ze davat, za ked
vystupi teplota nad 38,5 st.C, aby akoze organizmus "zabojoval" ja vsak davam hned, ked pridem domov,
jednak nechcem, aby risko horuckoval a po dalsie nechcem, aby mal bolesti v nozkach, a davam aj ten
octanovy obklad, ako spominala gabika....

mirka285
27. jún 2011

@adelaine Mati u toho hartanu som si neni ista ako je to s polohovanim noziciek,ja som ten kocik prednedavnom pozerala lebo si ho kupila @noemarta suseda a celkom sa nam lubil...tak Maca ho urcite aj obkukala a mozno povie viac,vsak na stretku to prebereme 🙂 zatial este pokukaj nejake 🙂

adelaine
27. jún 2011

@mirka285 pisu ze by mal mat polohovanie noziciek, i ked na obrazku to tak nevyzera 😕

a jasan, na stretku pokecame, tesim na vas 😉
uz sa dohodlo teda miesto? ci je este nezname? 😅

ywett
27. jún 2011

Dobryyy vecer kocky...
je tu este niekto? Mne mala zaspala nieco pred desiatou, nechapem preco...to som si myslela, ze odkvacne o 19tej...ale zaspala mi pred siestou v aute, tak asi preto...
Ja mam veeela prace a tak moooc sa mi nechce, ze radsej som si otvorila konika xixixixi
Ale ideeem uz na to...

Inak oslavencom a oslavenkynam vsetkooo naj..ja prave riesim, co, kedy,kde, s kym ten prvy rocik oslavime xixiix

noemarta
27. jún 2011

@adelaine ved asi ta magio plaz a ja si potom vybehnem alebo pred tym do eurovei, na naaaakupy, ze miri??? 🙂 🙂 🙂
Veru na stretku pokecame, mne sa aj ten hartan pacil, ale na zivo hm... nic moc, mna osobne tam odradil ten material.... v babymarkete mali taky svetly hnedy- kavovy a ten bol otrasny, ja som chcela ten fialovy a ten nikde nemali, ale ten cierny sa v celku dal... Keby som si mohla druhykrat vybrat, tak by som kupila urcite ten cybex, alebo sicko je pekneee, ale ja som vlastne s tymto mojim spokojnaaaa!

mirka285
27. jún 2011

@adelaine este sme sa nebavili,ale tusim najviac bab je za magio 😉 Hartan je myslim nemecka vyroba a nemci su precizni,takze malo by mat 🙂 geslein nema,to viem 😒
@ywett ja som ta videla v sobotu na jarmoku,ale az po par sekundach som ta zaradila 🙂 mne tiez mala uz nesmie ist po piatej spat,lebo vecer potom nevie zaspat...

noemarta
27. jún 2011

@ywett aj ja mam vela roboty, ale dnes serem na to.... aj tak si ma to dockaaaa....

mirka285
27. jún 2011

@noemarta Maci ja sa v stredu dovalim az po druhej,ked sa Linda vyspi,tak neviem asi shopping nestiham,tak ty chod radsej predtym...moja fesanda ked nespi je strasne zla ☹

noemarta
27. jún 2011

@mirka285 no krpana dnes so mnou potiahla od 14,30 do 16,30 a tiez isla spat az po deviatej.... ale tak to bol dnes vynimocny stav.... flakala som dnes, ale to sme boli na takej rodinnej zurke, svagrinina dcera mala meniny...
Zajtra idem pre babku a bude u nas cely den, vecer ju odveziem domov, takze budem mat klub seniorov.... vsak uz sa mi ta tridsiatka veeeelmo blizi, tak chcem zapadnut medzi vas dospelakov... 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
27. jún 2011

@mirka285 no ved ja tiez uvidim ako sa herecka vyspi....... a a a co si tam obleciete, plavky??? myslim vrch??

mirka285
27. jún 2011

a u nas otvorili DM ku novu,tak dnes som sa tam bola pozriet a kupila som Linde teda ten poharik so slamkou,ze dievca nech sa nauci pit so slamky a moja sikovnicka zlata nato prisla behom 30 tich sekund 🙂 taka som bola pysna na tu moju babu 🙂

ywett
27. jún 2011

@mirka285 fakt??? mala si ma kopnut...bola som so susedkou veru..aj na tom drevenom kolotoci, ale nasa mala sa stale stavala na nozky, tak len susedkina bola, potom sme si dali light obed, ci veceru a isli...takze z korunovacii sme nic nevideli, len sprievod a konika xixixi...a teda si ma spoznala? tak nabuduce kric xixi
@noemarta no ja nemozem srat na to, keby mozem, tak som uz v hlbokom spanku davno...a to nehovorim o robote v ramci domacnosti...

noemarta
27. jún 2011

@ywett tak ja preto tak hovorim, ze mne este nehoria terminy.... 😉

mirka285
27. jún 2011

@noemarta co ti ja viem,ak bude teplo,tak asi tricko a kratase,neviem ciplavky,sa hanbim 😝

noemarta
27. jún 2011

@mirka285 no ved asi aj ja...... 😝 😝 😝

mirka285
27. jún 2011

@ywett ty si isla sama s malou,v sobotu na jarmoku to bolo,ty si isla smerom k divadlu a my na opacnej strane a aj si na mna pozerala a ja ze to je nejaka znama tvar a az potom mi doslo,ze vsak to bola Iwett 😀 ja som netlacila kocik,ja som isla sama a moj drahy s detmi predomnou...

mirka285
27. jún 2011

@noemarta vsak mozno si obleciem plavkovy vrch,ale neviem ci dam dolu tricko 😀

noemarta
27. jún 2011

holky, idem do sprchy a idem spat, duuufam, ze tato noc bude lepsia..... dobruuuuuu

ywett
27. jún 2011

@mirka285 ahaaa, jaj, ano v sobotu som bola sama, som isla z mesta shoppovat do eurovea, na tvoje odporucania som bola v mothercare, vybrala som bodynka...hej, aj som na teba pozrela, no vidis..ja si Ta nepamatam, ale asi si ma zaujala, ked som kukla po tebe xixi 😎 ...ale malu aj Teba by som si myslela, ze bych spoznala...

noemarta
27. jún 2011

@mirka285 hi hi napodobneeeee....

adelaine
27. jún 2011

baby, ze plavkyyyy, umrela by som...viete jak som smiesne opalena? mam hnedy dekolt a rukavy podla x triciek...no na porazenie 🙄
ja budem hadam o 14.00 na mieste, na mirku mam cislo, tak budem volat, kde ste...
.a ja medzi 15.30 az 16.00 ukladam
riska na druhy spanok, tak s nim odbehnem do sadu, uspim a pribehnem 😉

ywett
27. jún 2011

@noemarta a tiez pracujes z domu, ci ako? najhorsie je, ze moja praca visi aj na inych ludoch...a ked neposlu, mozem cakat..a potom robit, ked az poslu...a to netusim, ci bude casu pri malej

noemarta
27. jún 2011

@adelaine a na mna nemas, ved sme si smskovali... ja tvoje mam urcite, takze keby daco si volame...
@ywett hej z domu robim....a ked potrebujem, idem do roboty, mam ju par km od domu...

mirka285
27. jún 2011

@ywett mozno som ti tiez podvedome bola znama 🙂
@adelaine Mati vsak ja som tento rok na Magio este nebola,mozno mala bude jest ten piesok a skoncime v sade jana krala vsetky 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre