Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
17. aug 2011

@bambola napodiv jej nechyba to madlo,na sicku mam a na to si len nohy vyklada,tu nema kde,tak ich nevyklada 😀

lenuss84
17. aug 2011

dnes bol krasny slnecny den.Adka cez obed pospala 2,5hod.potom som s nou bola u kamosky,s kt.sa vidime raz za 100 rokov.Ada sa vybehala u nich po dvore.prisli sme domov nieco po 18tej,uvarila som jej krupic.kasu a kym sa vychladla,tak som ju okupala.napapala sa a od 19.35hod sladko spinka.ja si pojdem tiez lahnut.
a ozaj dnes sme sa rozpravali s jednou pani ohladom miestnosti pre nase MC.je tu u nas dom kde bola keysi oprava obuvi.teraz tam nieje nic.tak sme boli za tou pani ktorej ten dom patri.no zlata bola.ze by nam velmi rada pomohla ale ze po tom ako zrusili opravu obuvi,tak vyhodili kurenie,rozbili podlahy atd.ze to idu rekonstruovat ale ze este nejaky ten rok to potrva.takze ona chape ze my hladame priestor teraz ale ze do buducnosti by sme s tym ratat mohli...no zlata.tak sme zacali s babami uvazovat ze sa asi pstime do zhanania sponzorov,a ze by sme sa skusili s tou pani dohodnut,ze by sme im pomohli s rekonstrukciou atd. a takisto sme sa rozhodli ze ideme starostovi + poslancom napisat dalsiu ziadost / nech ho slak porazi/ a ze budeme ziadat o jednu triedu v skole.vela ludi nam tvrdi ze v skole sa urcite jedna trieda najde ktoru by mohli uvolnit.maju tam dve klubovne napr.jedu iba vyuzivaju.a to mame v dedine 2 zakl.skoly .jedna je pre 1-4 rocnik a druha budova pre 5-9rocn.takze od starostu sa nedame odbyt tym ze to ministerstvo skolstva nedovoli.je to blbost.ved MC Nezabudka v Žiline finguje uz roky v triede v Zakladnej skole.tak? 🙂

lenuss84
17. aug 2011

@rolak no tak to som sa teraz pekne zasmiala.bambi ja tiez nemozem ofinu kvoli pupakom na cele 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuss84
17. aug 2011

a inak,aj Ada si zacina vydobijat svoje placom.niekedy az takym srdecnym,ze nechapem...takze aj my sme v ,,burkovom obdobi"

gabika41
18. aug 2011

Ranecko damy....vyzera to na dalsi pekny den.....prajem prijemny den... 🙂

bambola
18. aug 2011

Dobre ranko 🙂 co dnes? 😉

gabika41
18. aug 2011

....ja uz som bola aj na vychadzke a dnes bude tiez velmi pekne.... 🙂

bambola
18. aug 2011

@mirka285 @noemarta a ostatne baby co maju baby 😕 😀 😀 cca velkostou ako nasa matka . iba som chcela vediet, ze ci uz kupujete svetriky c . 80 lebo kukam teraz bazarik a neviem ci mam uz take kukat. dakujem 🙂

luludi
18. aug 2011

@adelaine tuto je spominany link http://www.alinka.sk/c/fazy-vo-vyvoji-babatka-4...

dnes je vonku na umretie teplo.. nic sa mi nechce... tak studujem jeden skvely blog o jedle... ak by ste mali chut sa inspirovat http://halusky-in-ireland.blogspot.com/2011_08_...

fajny den prajem vam len 🙂

mirka285
18. aug 2011

ahojte,konecne bol dnes pravy letny den 🙂 sme sa kupali u nasich v bazene,popijali stricky,no supeeer 😉
@bambola ano kupujem 80 a prinajhorsom prehnem rukav,74 su jej kratke...

aalexis007
18. aug 2011

Ahojte, neviete, či už majú napr. v CA-čku alebo HM-ku zimný tovar - chcem kúpiť malému kombinézu na zimu a nechcem sa ísť do BA len otočiť 😉 😀

mirka285
18. aug 2011

@aalexis007 v CA som uz videla zimne bundy ale kombinezy som si nevsimla...

noemarta
18. aug 2011

ahojte,
@bambola, hej kupujem 80stky, aj 86.
dnes bol ozaj pekny letny den, preco takychto dni nebolo za leto viac..... ☹
Baby my sa zajtra svadbujeme, tak som zvedava ako dopadneme, a hlavne kolko vydrzi Nela. 😉
Prajem pekny vecer, idem ja uz pomaly spat.

bambola
18. aug 2011

vcera zdocholl kon, dneska dochne..... 😕 to aby clovek po veceroch sexoval 😀

rolak
18. aug 2011

joooj,jaký fajný deń za nami! a včera tiež! musím vymyslieť,čo budeme robiť zajtra... dnes sme sa kúpali u našich v bazéne, bracho ugriloval rybky a švagriná naliala Radler...... a o decko sa staral tato 😀

rolak
18. aug 2011

pozerajú vaše deti večerníček? Kika včera prvýkrát v živote videla znelku dedka večerníčka a hodinu sme ju nevedeli utíšiť! vážne, úplne v strese bola,revala ako pominutá! neviem,či jej tá hudba vadila,či čo....

rolak
18. aug 2011

@bambola ja kupujem 86tky, niečo je jej už dobré,niečo trochu dlhé, podhnem rukávy. 80tka je presná,to sa mi už neoplatí kupovať na dlhšie...

merikac
18. aug 2011

dobry neskory vecer dievcata,,,,,,,,,prisla som nakukunut, pozdravit,,aj ked mavam kazde poobedie dovolenku,,,tak nestiham, mam na prazdninach krsnatka, tak je doma veselo,,,,,,,,,,,,,,,
@mirka285 vymenili mi kocik,,,nic som tym sice neziskla,,,( ak novy nebude mat ine skryte vady) tak hadam, len to,,ze ho mam zas o par mesiacov novy, tak uvidim ako rychlo zacne tento sediviet 😀

merikac
18. aug 2011

ozaj baby, neviete poradit nejaky vodny svet smerom na prievidzu a dalej- okrem vyhni

mirka285
19. aug 2011

dobre ranko....
@merikac a mozno tento nevysedivie,si mala pockat a vymenit ho po lete 😀
@bambola Mati tak som pozrela Linde v skrini,ze kolkatku velkost som jej kupila a zistila som,ze podla toho kde...v Debnhamse som jej kupila 80 tku a je jej super a v Nexte som jej musela zobrat 86,lebo na 80 boli rukavy uz LTT....takze zalezi od znacky,z Tesca je nam tiez 86 este strasne dlha na rukavoch... dnes to vyzera na super horuci letny den...

kafoditka
19. aug 2011

Ranko koceny.. Dnes bude opat krasne 🙂 co mate na plane?

kafoditka
19. aug 2011

@noemarta Maci dobre sa zabavte na svadbe 😉

bambola
19. aug 2011

dobre ranko 🙂
my mame dnes v plane ist pozriet kamaratku , ktora ma 5 mesacnu ninku 🙂 takze dnes nas caka vylet do dunajskej luznej 😎
@mirka285 miri ja uz tesko kaslem. strasne ma seru s tymi ich kratkymi rukavmi 😠 takze bodyna a svetre tam uz nekupujem 😔 mam odial sice aj sveter aj prechodnu bundu, ktorych rukavy su fajn ale je to skor vynimka.

mirka285
19. aug 2011

baby tak som sa prave sprchovala a Linda cely cas cakala v kupeni a hrala sa,kym som nevysla 🙂
@bambola Mati ja v Tescu tiez nekupujem iba nebavlnene veci ktore nemozu stratit tvar..napr. uz ani nohavice tam nemozem kupovat ani teplaky lebo vsetky su nam velke v pase 😠
@noemarta Maci a vy uz dnes svadbujete?ja ze az v sobotu 😕 tak sa dobre zabavte a nezabudni na mna...vsak vies co...
@kafoditka kocik opraty?

kafoditka
19. aug 2011

@mirka285 jasne Miri, rano mi kocar Peto cely "obliekol" a teraz mam zasa na chvilu krasnu cistu cervenu teutonku 😀

kafoditka
19. aug 2011

baby idem s malym na Mileticku cosi vybavit, kym tak nepecie slnko, pekny den vam prajem, cafte

gabika41
19. aug 2011

Ranecko damy....dnesok zacal dost dramaticky,lebo mm mi rano v posteli po tom,co som mu doniesla kavu do postele oznamil,ze o 10tej pridu plynari na pozemok.....co pre mna znamena,ze uz musi byt navarene,aby si mal co zobrat na obed....tak som musela nasadit rychlost,lebo popri tom som aj poupratovala aj povysavala a zmyla podlahy,takze som musela zapojit aj svojho 75rocneho svokra.....ale zvladli sme a tearz som uz po sprche a s kavickou v ruke.... 🙂 ...prajem pekny dnik,zajtra sa uz ma trochu ochladit..... 😒

bambola
19. aug 2011

@mirka285 a pritom su niektore veci take pekne 😒

ozaj som sa chcela opytat, neviete kde kupim pre malu obycajne bavlnene ponozky?

no tak my vyrazame, prajeme vsetkym pekny den 🙂

mirka285
19. aug 2011

@bambola ja som kupila ponozky v Mothercare ked boli vypredaje ale za rozumnu cenu som videla v Auparku v tom obchode co je dolu vedla Terna a Kodaku vola sa Peecocs London...ci tan nejako...

merikac
19. aug 2011

@gabika41 aka friska,,tak ja som stale v tricku v ktorom spavam, v nohavickach a mam za sebou rannu kavu a ranajky- ktore som robila aj pre deti,,toto vsjo, tu konci moja aktivita 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre