Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
26. jan 2011

@maxara ja som mala plavky 3x v zivote. boli sice 2dielne, ale citila som sa v tom tucna, takze radsej nie, ked nemusim. tie jazvy ma tak nehnevaju...

booklover
26. jan 2011

@maxara vyberali cysty na vajecnikoch. raz bojnice, raz ruzinov...

jaruska8
26. jan 2011

@maxara Maxi, neboj, ja viem, na jazvy sa ťažko zvyká, ale ono sa to stiahne a bude to lepšie. Ja mám dve jazvy, asi 50 cm na chrbte (našťastie si ju nevidím) a po cisaraku (tú si vidím a absolútne sa mi nepáči, podľa mňa je na cisársky hrubá a robí sa mi na nej keloid). otázka do pléne: Tie čo ste mali cisársky, ako vám vyzerá jazva??? tenká? hrubá? Červená?????

kafoditka
26. jan 2011

Baby tak ja som bola teraz s malym hodinu a pol vonku, kopec snehu je tam, takze my ideme v sobotu urcite prevetrat sanky 😵 😵

booklover
26. jan 2011

@kafoditka na sanky asi nahovorim muzicka. minule som sla s nim na lyze, a tooolko som padala, prepadala som cele doobedie 😀

booklover
26. jan 2011

@jaruska8 @maxara ja som zatial nastastie väcsiu operaciu nemala. ale jazvy po laparoskopiach vyzerali napadne prve mesiace, rok.. potom to zacalo blednut. teraz na mojom bruchu viac vidno strie po tehotenstve, nez tie jazvy.

jaruska8
26. jan 2011

@booklover No, mne aspoň strie neostali, to som sa aj čudovala, ale zase, poctivo som sa natierala, ale skôr to bol preto, že som pribrala len 6 kg.

kafoditka
26. jan 2011

@booklover ja lyzujem radam ale odkedy zijem v BA a to je 8 rokov, bola som len 3x... 😒 moj muz nelyzuje, takze nemam s kym..

oacka
26. jan 2011

@jaruska8 moja jazva je v pohode, dosť svetlá a podľa mňa tenká... z plaviek mi určite trčať nnebude,je nízko.

oacka
26. jan 2011

@booklover ja nemám po lapaaroskopii žiadnu jazvičku,dodnes neviem,kam mi to pichhli, asi do pupka? to preto,že som mala len takú diagnostickú laparku?

booklover
26. jan 2011

@jaruska8 parada. aj ja chceeeeem ☹

booklover
26. jan 2011

@kafoditka nechces ist s mojim? chudak, odkedy ma mna, tak nechodi lyzovat ☹

booklover
26. jan 2011

@oacka aj ja mam jednu v pupku priamo. ta sa prakticky strati. 🙂

jaruska8
26. jan 2011

@oacka Našťastie v plavkách pohoda, ale mne aj tak vadí, som šiši, no čo už. 😉 😉 😉 😉 😉

maxara
26. jan 2011

@luludi zlatik, ale v tankinoch si brucho neopalim.. teda nie ze by som chcela ho mat hnede a ukazovat ho, ale ked ho mam zakryte, biele, tak si potom doma pripadm ako mlok ☹

@booklover tak niezeby som si ja pripadala zrovna stihlo, dokonca si vidim celu celdu a trasuce sa sadlo na stehnach a vsade, ale keby som toto vsetko este zabalila do celych plaviek, vyzerala by som este horsie, ako babka nejaka ☹

no nic baby, mne momentalne niet pomoci, musim si zvyknut a postupne sa naucit pozerat na to..

@jaruska8 no mne sa praveze vsetky jazvy tak skaredo hoja, preto viem, ze aj ked sa tato zahoji, tak vobec mi nezbledne pekne a nezahladi sa.. bude otrasna ako vsetky moje jazvy.. ☹
A o striach ani nehovorim ☹ proste od konca hrudnika az po pahorok mam jazvy a strie a sadlo.. A to sadlo mam take krive teraz vselijake, lebo cez neho mam tu jazvu.. navyse ju ani nemam presne vstrede, uplne nakrivo mi ju vyrezali..

luludi
26. jan 2011

@maxara jaaaaj, ja sa neopalujem, mne sa to nepaci 😅 😉 😉

emanuel22
26. jan 2011

Vidím, že preberáte jazvy... čo ja by som dala za jazvu po cisárskom, ja som rodila prirodzene a stále mám bolesti, nechápem, veď už prešlo pol roka... 😢
Ja mám veľkú jazvu na hrudníku od mala a nikdy som s ňou nemala problém, tričká s výstrihmi aj dvojdielne plavky nosím v pohode... 🙂 treba si asi len zvyknúť @maxara dôležitejšie je, aby nebolela alebo niečo podobné... ozaj, posielala som Ti IP s váhou a dĺžkou môjho drobca, došla Ti?

bambola
26. jan 2011

@luludi juuuuuj a ja by som cele dni vklude na slnku prelezala 😀 ale nemala by som, mam dost znamienok 😠

maxara
26. jan 2011

@luludi no neboj Lulu ja opalena vyzeram ako kafo alebo mirka v zime ☹ ja mam v celom tele pigment iba v sosoviciach 😢
ale robi mi dobre sa raz za cas tak vyvalit na plazi pri mori a prehriat slaninu (sice sa stale obzeram, ci ma nahodou nejdu greenpeaceaci tlacit naspat do mora)

@emanuel22 neprisla mi 😒 Jasne ze je najdolezitejsie, aby bola v poriadku, aby nebolela, nehnisala, co dufam, ze bude moj pripad ..

luludi
26. jan 2011

@bambola mne sa to nepaci na mne, lebo ja nehnednem, ale som cervena, pekne opalenie na inych obdivujem 🙂

luludi
26. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 teraz sa rehlim jak kon,, ze greenpeaceaci..

maxara
26. jan 2011

@luludi zachrante wiliho ☹

maxara
26. jan 2011

ALE! nech nie som cely den negativistka, posielam vam moj krasny kvitnuci hamamel 😵 ktory mi robi radost

emanuel22
26. jan 2011

@maxara poslala som znova IP

maxara
26. jan 2011

@emanuel22 teraz som ju dostala, oki, pisem si 😉

ericica
26. jan 2011

@maxara Peti to co je hamamel pocujem to prvy raz.....
citam si si pisete o lyzovani,ja som lyzovala vzdy len na lyziarskom vycviku a to bolo dokopy dva tyzdne bo som bola dvakrat naposledy na strednej ale lyzovala som celkom dobre....myslite ze sa to da zabudnut???
na hory chodime ale muz nelyzuje a mala este nevie,kolko asi trva takemu dietatu kym sa nauci lyzovat,lebo rozmyslam ze by sme ju buducu zimu zapisali na nejaky kurz 🙂 😝

maxara
26. jan 2011

@ericica Eri hamamel je ten krik na fotke, co ma zlte kvety teraz v zime

mirka285
26. jan 2011

caute,nakupene a uz som doma...aj tu bol sused a opravil mi notebook 🙂
@maxara si mohla ten hamamel aspon od snehu odprasit,nech vidime ze je zlty 😀
@bambola Bambi vsak ale ja som dala aktualny udaj vahy a ty z nejakej decemrovej poradne a navyse Linda ke starsia,ale tak dohodneme sa,ze sa budu delit o prvu priecku v stihlosti 🙂 baby ja som taka spokojna dosla z toho Rakuska,ja som v Kik kupila svetovu fialovu dvojplachtu za 10 euri,tak sa vytesujem,presne taku som potrebovala 🙂 🙂 jazvu po cisaraku mam tiez celkom v pohode,je nizko,tak mi ju nikto nevidi....a vytesujem sa lebo uz mam vsetky kila co som pribrala pocas tehu prec,este zhodim tie tri kilecka co som pribrala pocas leta a som maximalne spokojna so sebou 🙂 🙂 🙂

maxara
26. jan 2011

@mirka285 ved je to vidno, nie? to bol ucel, ze kvitne spod snehu

maxara
26. jan 2011

DAMY co idete na stretko JE TU NIEKTO koho som vynechala s IPckou a popisom cesty ku mne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre