Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
5. máj 2010

drievko a ako si na to prisla ze to bol zapal mocovych ciest? Ja neviem ci to je urcite ono, minulu stredu som bola v poradni, tam kontroluju moc a boo vsetko ok, priznam sa ze moc sa mi nechce bezat k lekarovi, tak cakam ci bude lepsie, dala som si uroval manosa, je to aj pre tehotne a vraj velmi dobre prave na tento zapal, takze neviem, myslite ze by som mala ist? 😒 ked ja sa citim lepsie, ale neviem ...

lenkaaninka
5. máj 2010

no ja tieto bolesti mávam už cca dva mesiace ale nebolí to tak ako normálne akurát silný tlak a stvrdnutie. aj do krížov aj do brucha...ale krčok zatial drží tak nestresujem treba len vydržať...

janul neboj nie si sama ja som bola asi 5 x chorá dva krát antibiotiká a dva krát antibi. ešte koli zubom popritom deti zápaly vracanie črevné virozy tak ani neviem kde je sever ale všetko bude ok a ked tomu budeš veriť že vždy môže byť aj horšie tak to nie je až tak kritické 😉

drievko
5. máj 2010

mne to nahodou nasiel doktor na vysetreni ked som bola na poradni§! a ked som cikala tak ma bolel mechur a ze toasi babo tlaci nan! A doktor vravel ze to preslo vedla ze treba davat na to mocenie pozor! ale ked vravis ze to prestalo tak hadam mas vsetko ok

krish
5. máj 2010

babulky ja mam s cikanim taky problem no to nie je problem ale vzdy sa zasmejem. vzdy ked som niekde vonku tak mam pocit ze mam uuuuuplne plny mechur ze uz uz sa docikam ledva kracam pomaly a ked dojdem na WC tak iba 2-3 kvapky padnu. 😀

krish
5. máj 2010

ozaj, baby, ktore idete rodit na kramare? by sme sa mohli stretnut na cviceniach 🙂

lenkaaninka
5. máj 2010

krish a to bude ešte horšie ja som sa niekedy aj 4 krát domov vrátila a len kvapkalo 😅

alllexa
5. máj 2010

krish, lenkaaninka - presne to sa stava aj mne... Proste des - vonku som chvilku a uz mam pocit, ze musim ist na toaletu.

Co sa tyka tych zapalov - nemyslite si, ze keby tam naozaj nieco bolo, ze by ste citili bolest pri moceni? Navyse, v poradni sa vzdy robia testy na moc, takze podla mna by to zistili...
Mne minule len tak mimochodom povedali, ze mam v moci bielkoviny, ale nic z toho nevyvodzovali.

janulienocka
5. máj 2010

ved to, ked tie babatka tlacia na mechur, tak clovek beha na wcko aj kvoli par kvapkam, ja uz takto kazdu noc aspon pat krat. A tiez, vsade kam pridem len aby tam bolo wc 😅

alllexa
5. máj 2010

Toto som nasla na nete:
"Zápal močového mechúra a zápal močových ciest sa prejavuje najviac týmito príznakmi:
bolestivé močenie, časté močenie, pálenie až bodanie pri močení, bolesť v podbrušiu okolo lonovej kosti a niekedy sa môže objaviť krv v moči. Zvýšená telesná teplota sa objavuje iba vo výnimočných prípadoch."
A dolezite je pit vela tekutin!

alllexa
5. máj 2010

Katty, a kto Ta fotil? A aky samoopalovaci krem si pouzila?

krish
5. máj 2010

ja budem mat spomienku na tehotenstvo rovno v obcianskom 😀 ako som pribrala tak aj do tvare, lica mam ako skrecok 😀 celu tvar akoby opuchnutu a to si idem dnes vybavovat novy obciansky. to bude super foto 😝

kafoditka
5. máj 2010

Ahojte kocky... Mirka, krish, lenkaaninka - tak ako vas citam, vidim, ze nie som v tom sama... Zaspala som niekedy nadranom, a to sa mi este k tomu uplne stupidity snivali 😝 Boli ma podbrusko, akoby som mala vo vnutri natiahnute svaly a ide mi to do krizov... takze dnes nic nerobim, len polihujem, kukam TV a konikujem 😉 Neviem preco, ale mam taky divny tusak, akoby zly pociz z niecoho - urcite to poznate, tak len dufam a verim, ze je vsetko v poriadku a maly je zdravy. Poradnu mam az v pondelok a pride mi to strasne daleko... ☹

krish
5. máj 2010

kafoditka ja mam poradnu v utorok a tiez je to dalekoooo. 😒

lenkaaninka
5. máj 2010

kafko ja mám poradnu až 21. tak ešte musííím dllho čakať ale potom ked bude všetko ok to budem nejaký 33 tt cca tak už sa šetriť nebudem a potom za taký mesiac už by to mohlo byť 😉 mám to presne všetko naplánované...už len čakám na koruny čo prídu na účet a hybaj ho na kočík 😀 teším teším

janulienocka
5. máj 2010

allexa, tiez som to citala, caste mocenie mam, ale to mame asi vsetky, krv v moci nie, ani teploty, bolest v podrusku mavam ale tíez neviem rozoznat z coho to je, bolelo ma pri moceni ale uz je to lepsie, takze uvidime, poradnu mam tiezdaleko, az za dva tyzdne

kafoditka
5. máj 2010

lenkaaninka 😀 😀 ja chcem hlavne doklepat v poriadku 36tt, lebo to uz ma dieta komplet vyvinute plucka a potom zacnem znova umyvat okna, chodit po schodoch a sexovat o dusu 🙂 ja by som sla najradsej rodit okolo toho 38-39tt, uvidime, ako sa malemu bude chciet na svet..

katty17
5. máj 2010

alexa, pouzila som od lorealu a musim povedat ze to vyzera naozaj pekne. cele telicko som si natrela len raz pred spanim a na druhy den som sa zobudila hneda 🙂 chichichi.
fotila ma zuzka halvonikova. odporucam. 🙂

lenkaaninka
5. máj 2010

ja sa bojím toho že všetci plašia že chlapci bývajú väčší a bojím sa šitia ani nie pôrodu ale toho potom tak preto ked bude babo vyvinuté tak davaaajjjj . Mladšia mala 3.20 bez nástrihu a pri staršej som male ale 5 štichov ale ked som tu včera čítala ako sa baby dotrhali jáááu ma to bolelo za nich...a chlapci ked bývajú väčší tak čím skôr tým lepšie 😀

včera mm vravím že pôjde k pôrodu či chce či nie že ma jeho názor nezaujíma a že nech sa neopováži odpadávať alebo niečo podobné...že ja chcem aby tam bol a skončila som monolog a on tak že no dobre...

žiadne medzi riadkami že dobre nemusíš ked nechceš a pritom ja chcem silne aby tam bol...normál lopatisticky som mu to povedala a nemá východiska....

alllexa
5. máj 2010

Katty a ona Ta aj nalicila? A kolko to asi stalo?

krish
5. máj 2010

lenkaaninka ja tiez chcem aby bol MM tam so mnou ale on je specificky pripad. akoze on neprotestuje ze nechce ist ale skoro naisto viem ze tam odkvecne lebo jemu je zle uz len ked vidi ihlu 😀

katty17
5. máj 2010

baby, vcera mi kamosky vraveli ze by uz nebrali partnera priamo k porodu !!! vraj si to nechceli priznat ale ze po case priznali ze ich to dost poznacilo :(. nerobi im dobre ked vidia ako zeny trpia atd. atd. vraj to niektorych na cas odradi aj od sexu... neviete o tom cosi mamulky ktore uz mate deticky?

katty17
5. máj 2010

alexa napisem ti do IP.

krish
5. máj 2010

a ja sa viac ako celeho porodu bojim toho sitia. 😅

krish
5. máj 2010

katty ale zase nech vidia co pre nasich drobcekov vytrpime. ten moj to berie ako samozrejmost. a celkovo je to podla mna zle vymyslene... mala byt aspon nejaka dohoda ze chlapi vynosia a my porodime alebo naopak nie? 😀

janulienocka
5. máj 2010

no ja vam poviem ze moj m. bol pri porode, som myslela ze jeho nic nerozhodi, ale teda skoro mi tam chudak skolaboval, musel aj bezat na vzduch, chudacisko, tak ho to rozhodilo, ale chce ist aj ku druhemu porodu, takze som rada

kafoditka
5. máj 2010

moj manzel od sameho zaciatku vracel, ze chce byt pri tom.. ja som sa len opytala, ci si je isty, on na to, ze neviem, ale chce byt pri mne...tak som aj rada, ze tam nebudem sama ako prst 😉

Musim sa pochvalit, ze sa mi podarilo vybavit doktorku porodnicku na Antolskej - bez zazmluvnenia- tak jej budem buduci tyzden volat, aby sme sa dohodli co a ako... Som velmi rada a hlavne kludnejsia. Mala by som k nej chodit aj na poradne posledny mesiac tehu...

katty17
5. máj 2010

ono zalezi na konkretnom chlapovi. ak chce ist, tak je to urcite skvele. je to skvela opora pre nas. ale vraj ak nieje si isty ci chce alebo nie, alebo je presvadceny ze nechce, nemali by sme ich do toho nutit.... poznam pripady kedy to vazne nedopadlo dobre... to poznacenie ostalo :( tiez by som chcela mat partnera pri porode , tak uvidime ako sa nakoniec k tomu celemu postavi. prinajhorsom beriem maminu 😉

lenkaaninka
5. máj 2010

katty ved chvlalabohu že ho to odradí aspon nebude otravovať tak skoro 😉

ale to závisí podla mna aj podla toho aký je vzťah je rozdiel ked je ročný vzťah ked si ludia pred sebou neprdnú negrgnú a podobne ale ja som si s mm už tolkooo toho preskákala že myslím že ked sme sa teraz neodradili tak nikdy 😉 sme spolu nejakých sedem rokov zobratý 14.6 výročie a osem spolu tak nás tak skoro nič nerozhádže... 😀

no aj môj mimochodom použil tu vyhovorku že on neznesie ked trpím a som mu na to odpovedala že a čo ja tiež si pôjdem sadnuť do krčmy za kamošmi lebo nerada trpím...neee no istooo pekne pôjde so mnou ...zo začiatku sekal machra že hej jasné idem ...a teraz čo ... 😀 my už viac detičiek neplánujeme tak teraz má poslednú šancu a ešte aj vytúženého syna tak to duplom...

katty17
5. máj 2010

parada kafko. 🙂 aspon budes kludnejsia a aspon uz vies na koho sa chytro obratit keby nieco 🙂

katty17
5. máj 2010

lenka ty si cislo 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre