Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

montinka
10. jún 2010

ja som zvedava co mi povie doki buduci stvrtok lebo ten minuly ma doktorka pozerala a zrazu sa ma pyta: a kde ma hlavicku? to ako ho tam mate ulozene? a az po chvile: aha tu je vysoko nad vchodom.

strasska
10. jún 2010

Zienky, sak ja vas citam uz od pol 1 a ten moj partizan furt nespi. 😠

agika1982
10. jún 2010

@lenkaaninka to vazne????to sa ti asi zdaaaaaa...mna dost porovnavali s Hriadelovou,ked som bola blond....

K Poradni....akurat som dosla....malinka je otocena dole hlavickou,co je super,,,,zajtra idem na posledne odbery....buduci tyzden uz idem na gyndu do nemocnice....na prietoky a usg.....epidural preberieme s dr buduci tyzden.....a porod???tipuje dva tyzdne.....malinku nemohla odmerat,bo nemala dobre usg,ze buduci tyzden

agika1982
10. jún 2010

@maxara maxi, pytala som sa na ten moduretic..reku tiez som jak spuchlina a dr mi povedala ze v tehotenstve neexistuje.....chcela som sa spytat preco a tak,ale mala telefon a za mnou bola dalsia kocka,tak som sla....tak davaj na seba pozor !!!!

mojalili
10. jún 2010

@saperlipopette ja som rofila v 38.tt, ale keby som si teraz mala vybrat, tak by som chcela,aby bol Danielko v brusku celych 40 tt, aj ked viem, ze je to na nevydrzanie, ved sama som frflala......ale kocky, ked sa narodil, povedali mi, ze je nedonoseny, co som sa na to spytala,v ed bol v riadnom 38,tt a to nie je nedonosene dieta. Ale skor narodene...a tak musel tak ci tak do inkubatora, lebo si nevedel udrzat este chvilku teplo a triasol sa dost. Takze radsej nech su pekne v bruskach do 40.tt a nebudu mat ziadne problemy🙂))

Danko pije kazdé 2-3 hodiny, ale kedze prsia mam pri sebe, tak to nie je problem, len to kakanie a prebalovanie je nieco... 😠

agika1982
10. jún 2010

jaaaj a este jedna vec na potesenie dna.....vraj budem mat evidentne tazky porod....z dovodu ze som dost pribrala a este priberiem...a vaha je taka aka je.......takze som uplne natesena....

lenkaaninka
10. jún 2010

@maxara maxi ak je to tá tak hej totál sa mi na nu podobáš

agika hej presne tak vypadáš...

ja neviem čo budem robiť ja som už pomaly týžden nespala...apropo ta polievka mi vykypela samozrejme som s a tu vyrehnovala na vás a prd...ale v pohode zastihla som to v začiatku 😉

saperlipopette
10. jún 2010

@mojalili no asi mas pravdu, ze cim dlhsie su tam, tym lepsie. Ale ja som doma uz od konca 5 mesiaca, presli sme vsetkym moznym, dokonca malej robili aj dozrievanie pluc, kedze bolo riziko ze sa narodi skor, tak si hovorim, ze do tych 2 tyzdnov by to uz aj mohlo byt....

ericica
10. jún 2010

@ericica ja viem....ale ja som si kuk vsetky 😉

ericica
10. jún 2010

@maxara ja viem ze si dala len jednu novu ale ja som si kukla vsetky 😵 😵 😵

saperlipopette
10. jún 2010

@agika1982 ako to moze vaha ovplyvnit?? 😒

lenkaaninka
10. jún 2010

agika ani ja nechápem

ericica
10. jún 2010

@mojalili maly je zlatunky a veruze uz narastoll....teraz to uz pojde rychlo 😵

agika1982
10. jún 2010

@saperlipopette no mas vela rizik,tazsie predychavas, pretoze pluca nestacia, ....mozes embolizovat.....atd...ono je to individualne...ale tak mi doki povedala....tak som porad chytila hysaaaak

saperlipopette
10. jún 2010

@agika1982 jej, prave som zistila, ze my mame rovnaky termin 😉

nina88
10. jún 2010

Agika a to kto ti povedal preboha??? Ja som pri prvom tehu pribrala 30 kg a pôrod som mala ukážkový... To sú bludy... 😉

saperlipopette
10. jún 2010

@agika1982 tak drzim palce aby to dobre prebehlo...urcite to je individualne a najma, neoplati sa stresovat do predu 😉

saperlipopette
10. jún 2010

ja mam tiez kamosku, ktora pribrala 22kg a porod bol ok...

agika1982
10. jún 2010

tak ale to sa netyka bab,kt.maju 70,80 kil.....ale skor tych ktore maju nad 100...vravim ja osobne si myslim ze je to individualne...ale tak ked mi to doki povedala,tak urcite to kravina nebude

agika1982
10. jún 2010

@saperlipotette fakt, mame rovnaky termin....no super...budeme tipovat ktora skor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 baby a to ze mi doki hento povedala neznamena ze teraz budeme vsetky panikarit...porodit musim tak ci tak....a aj keby bol porod tazky,tak bohuzial.....to nezmenim....treba to zvladnut

maxara
10. jún 2010

@mojalili mne sa zda, ze ten tvoj malinky sa na kazdej fotke usmieva 😵

@agika1982 no mne moj dr vzdy povie, co je v letaku, tak ako pri guajacurane je napisane, ze je v tehu nevhodny, ale v nemocke ho pchaju kazdej automaticky (ked spinis na zaciatku) a pri tomto mi povedal, ze len pri opuchoch a jednu denne, ak opuchy ustupia, tak obden.. ale zachovat poriadny pitny rezim.. no a ja pijem asi 4 litre denne nebublinkoveho takze sa nebojim.. ide o to, aby som sa moc neodvodnila, resp nedehydratovala.. a inak, ja tie lieky neberiem ani obden.. odkedy mi odpuchli nohy, tak sa snazim s nimi hybat vela a chodit cikat, nezadrziavat moc a tak.. a zatial nepuchnu, tak neuzivam.. ani tie na tlak.. dnes som si merala dvakrat a mam najnizsi za posledne tri roky 😀 tak ho drbem, poviem mu ze beriem, ale nebudem brat.. a porodnikovi potom poviem, ze som nebrala..

@saperlipopette co znamena tvoj nick? mam pocit, ze to bude nieco milucke 😵

maxara
10. jún 2010

@agika1982 no ja neviem, ja som tiez pocula, ze tucne rodia tazko, ale preco, to nechapem.. ale myslim si skor, ze to zavisi od celkovej stavby tela.. neboj, urcite to nebude take desive.. kolko si pribrala pocas tehu?

agika1982
10. jún 2010

@maxara tak super....ale davaj pozor,aby ti moc neklesol TK

janulienocka
10. jún 2010

baby chcem sa opytat, mne tiez doktor vcera povedal, ze "hlavicka nalieha" znamena to ze by mohol byt porod skor? alebo to nic neznamena? len tak pre info, stale nad tym rozmyslam

maxara
10. jún 2010

@strasska a to je zle, ze spi? ved vecer nemohol zaspinkat, tak si teraz schrupol.. ci vecer bude vymyslat? 😨

agika1982
10. jún 2010

@maxi dost uz vyse 20....a nechapem ako...neprezieram sa

maxara
10. jún 2010

@agika1982 no ale ako? ved ja nic neberiem.. iba to zelezo.. a on mi dal lieky praveze na vysoky tlak.. lebo ten jeho shit mi nameral vysoky, ale doma mam vzdy normalny..ani nizky ani vysoky a po magneziu, ked som ho este brala obcas, som mala nizky, tak som ho vysadila

katy1979
10. jún 2010

podla mna to nezavisi od vahy kto a ako rodi ci tazko ci lahko. zasa sa hovori ze vacsie deti sa rodia lahsie kedze lepsie rotuju v porodnych cestach.

@maxara ja viem ze tam tvoj drahý robi vsak aj to moje strestidlo tam robi

katy1979
10. jún 2010

@janulienocka nie neznamena to ze porodis skor to je dobre tak to ma byt.

agika vahu neovplyvnis ja som pri prvom pribrala desat a jedla som rovnako ako teraz. vtedy este viac nezdravych jedal a teraz mam na sebe uz skoro 14kg

agika1982
10. jún 2010

@maxi....niekedy ak si das tbl na tlak, moze ti ho zrazit viac....hlavne ak si das niekedy napr.liek na TK a zrazi ti ho dost,nedavaj si aj na odvodnenie,lebo to znizuje tiez TK......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre