Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
30. apr 2010

moj muz je taky srandista, aj som asi skor vaznejsia, ale aspon si to vyvazujeme 😉

maxara
30. apr 2010

a navyse neraz sa mi stalo aj v horucavach (aj v egypte dokonca), ze ked som bola cez den taka prehriata, tak vecer mi ostalo normalne chladno.. tak to zas netreba brat tak, ze juchuuu leto

maxara
30. apr 2010

no on vyzera byt presne taky jaso.. 😀 asi by sa s mm strasne dobre zabavali na nas dvoch, kebyze sme spolu niekde 🙂

strasska
30. apr 2010

aj je a vdaka Bohu za to! ak mas doma takeho vtipkara, tak ano...MM vie niekedy tak tresnut, ze ja sa chytam za hlavu a vsetci sa rehocu...potom sa sama seba spytujem, ze ci som prisla o zmysel pre humor

maxara
30. apr 2010

no a momentalne som toho nazoru, ze vankusov nikdy nie je dost.. strassi ved ty mozes ist do tej maderny osobne, ta kamenna je priamo v KE, nie? ja vankus na kojenie mam z pampyshopu..tusim.. a je super, potom mam take vlnene podlhovaste a tie nedam dopustit.. mozno prave vdaka nic nemam este dieru v pazeraku z mojej zaludocnej fixinely 😀

maxara
30. apr 2010

strasska ja mam takeho isteho, ale aj ja obcas tresnem.. no on ked mu ide karta, dava take hlody, jeden za druhym a ja sa chytam za hlavu a niekedy som aj normalne nervozna z toho, ze vsetci sa rehocu na tom, co trieska.. ja sa vtedy nesmejem, lebo akoby som mala pocit, ze sa mi smeju z neho.. 😒

maxara
30. apr 2010

ja som uz pomaly na odchode, idem na zachod a keby som sa neozvala, tak zatial packo..

strasska
30. apr 2010

ja som skor taka nevankusova a nechcem sa unahlit. Ja sa priznam, ze napr. tu zavinovacku do vajicka som pouzila asi 5x, hraciu deku, ci telocvik, ci ako sa to vola, Misko veselo ignoroval, esteze ze som si to nekupila, lebo by som infarkt dostala. Baldachyn by bol furt zapraseny, tak som ho hned stiahla, lebo my sme alergici.
No kopec veci o ktorych som si myslela, ze juchu super a nevyuzila som.
ale ten vankus na kojenie mi zo zaciatku dost pomohol, tak asi ho predsa len kupim a ty ho mas taky plny? Lebo v nemocke sme mali taky, ze ked som Miska polozila na jednu stranu, vsetky gulicky boli na druhej, uplne ze o nicom

maxara
30. apr 2010

strassi j aby som baldachyn nekupila, ale dostala som ho, tak uvidim.. a tu hraciu deku ja kupovat nebudem, ma skoro prekotilo, ked som videla tu cenu.. no a co sa tyka vankusa, moj je taky pevny, takze pohodka, no ten este nepouzivam.. ja mam normalne pod hlavu pred tehu len taky tenky obycajny, ktory si tak nazberkam kadejak, ale teraz mam tri a pol vankusa.. dva po bokoch ako vypodlozenie, jeden a pol pod hlavou.. a aj tak sa mi vylieva ta kyselina zo zaludka.. teraz skratka potrebujem.. no uz fakt odchadzam, tak pa vecer

adelaine
30. apr 2010

ahojte kocky, konecne som doma...idem vas docitat 🙂

a katkaking, mas IP.

kafoditka
30. apr 2010

Caute fesandy!!!!
Uz som doma z eurowei a som nadmieru spokojna. Kupila som si dve kraaaaasne tricka v nexte, uplne uzasne, dala som si obedik, pokukala v klude obchody - uz mam aj topanky a slapky vyhliadnute 😀
Baby ale ledva som sa doplazila domov, na slniecku je asi 100stupnov, mala som na sebe tricko, riflovu suknu, silonky a take rychlochodky a skoro som odpadla.... Boze, to co bude tak o mesiac????? Uz teraz mi mierne puchnu nohy 😠
Takze MOJALILI - aj ja chcem uz rodit !!!!!!!!!!!!!!!! 😵

alllexa
30. apr 2010

Ja som stravila 2 hodiny v Metre, nakupovali sme veci do noveho bytu, hlavne do kuchyne, som hotova. Mrtva od smadu a brutalne ma bolia nohy.
Tiez mi bolo teplo, a stve ma, ze thotenske nohavice, ktore som pred mesiacom v pohode obliekla, su mi teraz tesne! Skoro ma porazilo, musela som si dat texasky.
Ake su ceny v tom NEXTe? Moc tam nechodievam, tak nemam prehlad. Su tam teraz nejake zlavy?

dugyna
30. apr 2010

kafko si tu? co mas teraz v plane?

kafoditka
30. apr 2010

Alexa - mna sa next velmi paci a maju aj detske oddelenie a v nom uzasne veci pre krpcov.. A ceny? Myslim, ze zodpovedaju kvalite. Ja som dnes za 2 tricka bavlnene dala 30eur. ale su kvalitne..

dugy - lezim s vylozenymi nohami a cakam segru.. preco?

lenkamarkusova
30. apr 2010

ahojte.aj ja mam problemy s tym ze nemozem dlho stat na nohach.a uz vobec neprejdem tak vela ako pred tehu.puchnu mi nohy a strasne bolia aj po najmensej namahe.a bolievaju vas aj krize? a o tom paleni zahy viem tiez svoje.mne nepomaha nic.ani vankuse pod hlavu,ani mandle,ani homeopatika z lekarne,co mi poradila gynekologicka.takze tak.ja mam termin 21.jula.neviem si to ani predstavit,co bude o mesiac,kedze uz teraz si niekedy pripadam ako hroch... chi chi

kafoditka
30. apr 2010

no baby, moje dieta bude asi holohlave, lebo mna nepalila zaha este ani raz 😉

dugyna
30. apr 2010

ze ci nedame zrmzku 😉

kafoditka
30. apr 2010

dugy nedame, cakam segru, dojde mi predstavit frajera, som zvedava 😉

dugyna
30. apr 2010

som si myslela ked si pisala ze cakas segru...tak nic nabuduce...to verim ze si zvedava.. 😉

dugyna
30. apr 2010

oacka diky 😉

kocky neboli ste niekto uz na tej vystave v iunchebe sme zvedave.. 😉

kafoditka
30. apr 2010

dugy, vierkaha pisala o nej stranu dozadu..

mima89
30. apr 2010

dugy tvoja mamina si myslela ze budes mat chlapceka, ked zo zaciatku kupovala same modre vecicky 😉

dugyna
30. apr 2010

kafko uz som to objavila vdaka...
a pocuj ty mas tehu suknu?
lebo ja som bola vencit a teda mala som rifle tenisky a kratky rukav ale som myslela ze sa upravim..a suknu nenavlecem ani jednu ☹

mima to ja som si myslela...ze budeme mat chlapceka...ale ja som aj tak vytazena na bledomodru cize..kupujem aj take aj take..a myslim ze aj tych bledomodrych som ja kupovala najviac...a co su od maminy tak neutralnejsie

kafoditka
30. apr 2010

dugy ano, ja mam tehu suknu, kupila som ju v ma-ma, maju celkom rozumne ceny, kuk : http://ma-ma.sk/?page=shop&cat_id=4&id=414&page...

dugyna
30. apr 2010

idem kuknut lebo..za chvilu nemam co nosit..

bellablonde
30. apr 2010

kocky ja tehu sukne vobec nemam... ja som skor na nohavice, ale dnes teda je taky hic, ze zacinam nad suknickou uvazovat 😎

LENKAmarkusova mna zacinaju krize riadne boliet akonahle chytim do ruky vysavac alebo mop 😒 ale zas ked nechcem zit v svinciku.. musim kazdy den pratat
btw. nemate niekto dobry tip na krem na extremne vysusene ruky??

babulky mne je tak smutno ☹ ☹ akurat som vyprevadila mojich chalanov. idu do Vyhni na chatu na cely vikend
mi prislo luto, ze tu nebudem mat maleho drobca tak dlho ... este sme doteraz nikdy neboli bez seba dlhsie ako pol dna ☹

dugyna
30. apr 2010

cau bella 😉 a ked si kupovala gate?

bella co tak zlespovat zmrzka 😉

kafoditka
30. apr 2010

bella... skus neutrogenu... ja som zavislacka na nom, neznasam vysusene ruky. Ked si vecer natries hrubsou vrstvou, rano ich mas este mastne 😉

bellablonde
30. apr 2010

vies co, naposledy som si kupila biele letne lanove nohavice v peacocks v auparku 29€ ma vysli
dugy nehnevaj sa na mna, som trocha mimo aj unavena, uz mam vylozene nozky a chystam sa, ze si idem napustit nejaku dobru penu do vane
ale kludne mozeme vybehnut von zmrzkovat zajtra alebo pozajtra, ja sa do incheby nechystam

dugyna
30. apr 2010

ok..tak zajtra alebo pozajtra 🙂
asi to spravim aj ja...bez tej vane..vylozim nohy a veget.. 🙂 v pohodke..este mam nejaku zmrzku aj v mrazaku..

mate niektora tocaky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre