Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
9. sep 2010

zachvilku tu mám hotový lazaret...by som sa potrebovala dobiť 😔

lenkaaninka
9. sep 2010

@zrzulka aj ja mám taku morskú ale neviem či to zastaví soplík ...skôr tieto morské mi pripadajú skôr ako prevencia než ako liečba

adelaine
9. sep 2010

@zrzulka jj, som a dakujem 😉 a veru uzivam si to, dnes je risino velmi dobry, klop klop

zrzulka
9. sep 2010

@lenkaaninka ooooooooo vdaka ja len ze tu bola svokrusa na navsteve a ked som videla aka je ona namakko z maleho tak na mna dolahol taky smutok ze nasi ho maju pod nosom a o neho ani " nezakopnu"ale asi sa fakt len boja....

kafoditka
9. sep 2010

@zrzulka tak som pozerala ten kurz plavania v SNOPe a plava sa len cez vikendy, takze to je nieco pre teba 😉

zrzulka
9. sep 2010

@kafoditka dakujem moja si zlatucka ze na nas myslis 😉 😉 😉 v sobotu ma prist ku nam jedna kocka na vanove lekcie tak som zvedava ako sa malemu bude pacit a podla toho ho prihlasime... zatim len miska bude chodit.... a vy tiez budete do snopu chodit???,

zrzulka
9. sep 2010

@adelaine darcek pre maminu od neho ... zlatusik 😉

kafoditka
9. sep 2010

@zrzulka ano tam by sme chceli...

merikac
9. sep 2010

@zrzulka vanove lekcie?, to je co,,to som este nepocula 😲

mojalili
9. sep 2010

@merikac aj u nas to tal bolo, Lili chodila na ne, jedna velka vana a pani cvicila len s nou... tieto fotky nezabunem nikdy, kedy boli fotene....

Kocky, Danko stále ukrutne place, zaslintany, ruky cel v ustach a hrozny preikavy rev. Hladny nie je, napapal sa prechvilkou. Na dvoch miestach ma cervene dasna, podla mna to je pricina - ale co s tym plačom????? to musi byt hrozna bolest...teraz trosku zaspinkal, ale hyka aj zo spanku...

merikac
9. sep 2010

@mojalili jeeej, to je lili?? uplne ine babatko ako danko 😵

mojalili
9. sep 2010

@merikac hej, bola vacsia aj sikovnejsia, pevnejsia 🙂 No je vidiet, ze maju kazdi iného otca 🙂 mám to rôznorode

merikac
9. sep 2010

@mojalili ved aj Danko je sukulka 😵 .....a je to chalan,,takze musi byt inaksi ako Lili

mojalili
9. sep 2010

Tieto fotky boli fotene den po tom, ako som zistila v noci, ze mi je muž neverny. Na druhy den som bola objednana na plavanie, pani musela vsetko robit za mna, lebo mne sa valili slzy potokom, nebola som schopna nicoho - prebolelo, ale tazko sa zabuda.......ale tak hlavne je, ze som dobre - lepsie dopadla 😉

mojalili
9. sep 2010

@merikac jedna fotka pre teba

merikac
9. sep 2010

@mojalili tak tomu neveriiiiiiiiiiiiiiiiiim, to je presne ako keby som svoju videla,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 ono ta foto je rokozkosna,,ale to odnaucanie je potom stresove.... My sme vcera objavili novy dudel od baby nova z lekarne kaucukovy, taky uplne makky a ten taha o 106, ale musim jej ho aj tak nasilu podrzat a ked jej vypadne v tu ranu vyzera presne takto ,,,a jej jej jedno ci to je lava alebo prava ruka,,

tinaki1275
9. sep 2010

@mojalili boze to si si musela vytrpiet..neviem si ani predstavit ...s takym malym drobcom a zistit nieco take...

mojalili
9. sep 2010

@tinaki1275 no stava sa. Ale vsetko zle je na nieco dobré - vyhody boli neskor - nemusela som stale vyvarat, prat, bordel bol len moj, nikdo mi nefrlal a zachodove prkno bolo dole stále 😀 😀 😀 😀 😀

miki060707
9. sep 2010

@maxara Peti, držíme ti moooc a mooc palčeky, nech to dobre dopadne....

bambola
9. sep 2010

ahojte, vobec nestiham, cely tento tyzden skola, mala je obcas trosku ohlade 😖 no nejako to nestihame, teda hlavne ja. ale nastastie to uz konci a moje bubatko uz bude zase len so mnou. veru, tento tyzden som na vlastne oci videla ako taky maly bubak potrebuje maminu aj ked zrovna nie je hladny 🙂

dnes mame nase prve spolocne meniny 😵

mirka285
9. sep 2010

ahojte...vsetkym oslavencom aj ja zelam vsetko naj....
@kafoditka tak otrasne ako opisujes papa aj Linda...riesim to tak ze ked nechce,netlacim to do nej zakazdu cenu,takze niekedy vypije 80 niekedy 120....a ked si pyta kazde dve hodiny tak jej dam...a ked ju krmim skus ho polozit na postel,proste skus ho nakrmit tak,ze ho nedrzis na rukach..vtedy sa menej kruti a nemece sa tolko 😉

adelaine
9. sep 2010

kocky 😢
ja som mala nedavno prvy menzes po porode a teraz po 10 dnoch mam zase, co to ma znamenat?
babulky, tie co mate deti, ako to bolo u vas s menzesom? neviem, ci mam
utekat na gyndu, alebo je to normal, kym sa to akoze upravi?

adelaine
9. sep 2010

@mojalilli treba mu dat od bolesti 1/2 toho najslabsieho 100 mg Paralenoveho cipku,
a v lekarnach predavaju chladive geliky na dasienka..treba skusit, nie kazdy zaberie

kafoditka
9. sep 2010

@mirka285 ja mu davam papat len tak, ze lezi na posteli.. na rukach sa mu nelubi a aj mi je uz tazky drzat ho v jednej ruke.. teraz vypil 60ml nutrilonu, vzapati ho cely vyvracal a hodil na mna blazeny usmev 🙄 tak som chvilu pockala a ked sa rozplakal od hladu, tak som mu znova dala a vypil 60. Momentalne lezi v postielke a tvari sa, ze spi, tak uvidime..

adelaine
9. sep 2010

..oprava, ze tie co mate deti, pisem ako dement, kazda tu ma dieta,
ale menzes asi este skoro nikto, pytam sa tych, co uz maju druhe dieta 😀
a vedia mi povedat... 😀

kafoditka
9. sep 2010

@adelaine ja mam tiez take divoke krvacanie.. Po 600nedeli som bola 2 tyzdne bez intimky - som sa vytesovala - a potom som zacala krvacat, ale len slabo a trvalo to 4 dni. Potom cca o dalsie dva tyzdne som spinila, ale nie jasno cerevnu ale skor tmovahnedu a to 2 dni..odvtedy zasa nic.. Ale uz 2 dni pozorujem ovulku, tak cakam, ze buduci tyzden dostanem kamosky.. Ale to uz by som chcela ist na gyndu, lebo chcem vnutromaternicove teliesko..

adelaine
9. sep 2010

@kafoditka tak som kludnejsia, lebo sa mi to nepacilo...
kafko, aj ja som rozmyslala nad telieskom, len tych 5 rokov sa mi
zda dlho, o nejake 2 by som chcela este jedneho potomka...
ci da sa to vybrat aj skor? som nejaka nevzdelana v tomto :(

mirka285
9. sep 2010

@kafoditka myslim ze s tym papanim to je normalka som z toho najprv bola ze preboha malu boli urcite brusko atd...ale robia to skoro vsetky deticky,ono to asi prejde samo 🙂
@adelaine to si mozes dat vybrat kedy chces,tych 5 rokov je vlastne maximum kolko ho mozes mat zavedene 😉

kafoditka
9. sep 2010

@mirka285 ja mam 40rocnu kolegynu, ktzora ma DANU v sebe uz 18rokov a taky isty cas nebola ani u gyndy.. 😲 😲 😲

adelaine
9. sep 2010

@kafoditka jeziiis, ma ona este vobec nejaky krcok maternice?
@mirka285 dik ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre