Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
19. apr 2010

baby a este jednu vec, snad sa Ivkafu nenahneva, ked nesebecky pochvalim v jej mene nasu ubytovnu 🙂 napisala mi, ze tu boli cez vikend a su velmi spokojni, ze na prespatie bohato staci, izby slusne .. no som rada a ma to velmi potesilo 🙂

carrie84
19. apr 2010

Hello babule 😉

Mna desi skor predstava v com pojdem z porodnice a co si obleciem po porode, kedze uz mam na sebe dost kil a hlavne islo vela do zadku a do noh 😠

Maxi - my tiez rozmyslame nad pupocnikovou krvou - tie peniaze nas nezabiju, ale nechce sa mi vyhadzovat 25tis. len za odobratie a potom este kazdy rok za uskladnenie, tiez mi to pripada skor ako biznis a hnusna hra na city. No ale fakt este neviem, ako sa rozhodneme ....

Baby, chcem sa spytat aj vy mate take divne sny? Odkedy som tehu, tak to absolutne nie su moje sny .... v I.trim to zacalo, potom na par dni bol utlm a zase sa mi posledne dni snivaju uplne blbosti. Aj dnes - 4x som sa zobudila na nocnu moru a samozrejme sa mi potom nedarilo zaspat 😠 Pred tehu, ked sa mi zacala snivat nejaka blbost, tak som si este v sne povedala, ze je to len sen, zmenila si ho naco som chcela a bolo .... teraz tie sny absolut neovladam. Mate to niektora?

vierkaha
19. apr 2010

Aj my s mm sme zvažovali, že dáme odobrať pupočníkovú krv, ale mám dosť kamarátov lekárov a 90 % z nich sa zhodlo, že je to zatiaľ viac o komerčnosti, ako o nejakej reálnej pomoci. Tak dúfam, že raz nebudem lutovať rozhodnutie, že odoberať nebudeme. A Maxi máš pravdu v tom, že je to naozaj veľa peňazí a že by to poisťovne mali preplácať

lenkaaninka
19. apr 2010

carrie ani nevrav dneska sa mi snívalo že ma nahánali tri zmutované ryby každá inej farby a že som im chcela utiecť a nemohla som sa prepchať cez také malé okienko v kupelni lebo mám brucho a také divé sny ja mávam 😀

maxara
19. apr 2010

dugy - moje tehu gate jedny urcite nevydrzia do porodu a navyse su dost teple, takze asi by som v nich uz zachvilu zdochla..
vierka - kup si tehusuknu, balerinky.. ja ked chcem aby bolo brusko pekne vidno, dam si obtiahnutejsie tricko, lebo tuniky su predsa len volne a vyzeram v nich skor tucna ako tehula.. no a ja obzvlast, kedze ja som tucna tehula 😀

dugyna
19. apr 2010

kokcy s pampyshopu objedanala aj moja mama pre svoje vnucato navliecky.. 😉 bledomodre s macikymi a zlte s macikmi, a ruzovu sadu s macikmi do kocika 😉 , a oerinkua vankusi.vypln..chcela nam spravit prekvapenie a zabudla si papiere co si vytlacila v casopise co mi vcera dala 😀

maxi k tej krvi je to drahe...da sa to aj na splatky.. a k tomu ze niekto spravil biznis ano mas pravdu..lebo nechci vedieta ke su ich naklady minimalne...a k tomu ze zadarmo..preboha maxi aj keby bol vseliek..urcite ho nedaju do predaja lebo by farmaceuticke firmy a lekarne a poistovne skrachovali..tak necakj ze pupocnikovu rkv daju zadarmo...
a k tomu ci to ma vyznam...asi len tolko ze nazory , prezentacie a recenzie a vsetko moze odbornikov su rozne.....

lenkaaninka
19. apr 2010

no maxi ja mám jedny a tie mi asi aj vydržia lebo som si o číslo väčšie kupila tak asi hej a su taká normál riflovina...
už sa teším na šlapky kratase a tričko ...sa teším 😉

maxara
19. apr 2010

carrie ja take mavam.. su take zive, az moc.. az mi to niekedy fakt vadi, budim sa uplne vystrasena, alebo rozlutostena.. az niekedy pochybujem ci to bol LEN sen.. niekedy mi stacilo otvorit oci, pozriet na hodiny a ked som zavrela, bol klud.. teraz mi to nestaci, musim si nahovarat, ze je to len sen, ze je to MOJ sen a teda si ho mozem zmenit, ale neda sa.. predvcerom som zdrhala aj s mm pred medvedom, co sa v noci vkradol na zvysky po obrovskej hostine pre asi 500 ludi.. no a potom sme zavreli dvere a na chodbe bol dalsi a tak.. dokopy traja a potom cosi so zachodom.. otras..

carrie84
19. apr 2010

Tak to som rada, ze nie v tom nie som sama 🙂 I ked na lenkine zmutovane rybicky sa zatial nechytam 😀 Mna dnes prepadli v parku a klasicky som nemohla kricat, tak som toho chlapa zacala mlatit kabelkou .... v dalsom sne sme boli s partiou v bare a tam ma schytili nejaky 3 cudzi chlapi a zacali si ma hadzat a ignorovali, ze som tehu ..... v dalsom som bola sama v nejakom cudzom dome .... a to vsetko len za jednu noc 😉 Asi zavolam kamoske - je to "promovany psycholog" - ze keby si chcela spravit doktorat, tak som ako objekt na skumanie k dispozicii 😀

maxara
19. apr 2010

dugy - ved to, ze maju minimalne naklady na to.. nechcem aby zadarmo to robili tie firmy, ale aby im ten ukon poistovna preplatila.. cize automaticky by ju mali odoberat.. ale tak, za vsetkym su prachy, vobec nikto tu nema naozaj zaujem o pacienta, ako hovoria.. im je to jedno, hlavne ze im z toho kvapne..FUUUUJ
lenkaaninka - no mne su tie gate dobre na riti, nohach a tak, ale na brusko su trosku tesnejsie tieto jedny.. tie uz mam na poslednej dierke gumy, cize si ju budem musiet nadpojit. Ale ma stve, ze su to menzestraky a rifle a pomerne hrube.. Takze ja vytiahnem na leto moje dve sukne po kolena, co mam a na riflovej mam spredu gombiky, tak vrchny si nezapnem a ta druha, cierna, je taka sportova, tu si proste len nizsie nasadim.. ostatne neviem ci obleciem, lebo tie su mi tusim na pas, no neviem.. musim vyskusat.. ale tie zacnem nosit az ku slapkam na boso, lebo ine topanky zial nemam..

dugyna
19. apr 2010

carrie ja mam odkedy som tehu uplne hrozne sny...obcas na par dni ustupia..ale uz som par krat aj kricala zo sna...a muzik ma budil

maxi tie slusne co si kupila koli statnici sa bojim ze urcite na dalsiu neobleciem a rifle..ako je nanich ten teplakovy uplet tak hornu gumicku na nom budem musiet asi vymenit za novu lebo mi vadi..resp.malej

ked mam teplaky a trosko obtiahnute tak je vdino ze som tehu ale ked si dam domacu mikinu tak tiez civia ze ci som tucna

ale baby aj ked mam nieco obtiahnute a vidno brsuko tak vsetci civia jak blby

maxara
19. apr 2010

carrie - ne sa tiez uz snivalo, ze ma prepadli v parku a ze do mna taka zlost vosla, ze som ho normalne nejako spacifikovala (normalna Xena zo mna bola..ale nie, len tak sa mi ho podarilo nejako kopnut, ze sa zohol a potom som ho utlkla). Normalne az som mu zacala trhat lica a skriabat a uplne som ho skratka dokalicila.. az som sa bala, ze ma zavru za neprimeranu obranu 😒

nebbia
19. apr 2010

Maxara a Carrie,ja som prave vcera konstatovala,ze odkedy som tehotna tak sa mi uz ani nic nesniva.Sem -tam nieco...Myslim si,ze tie vase divoke sny su sposobene hormonalnymi vykyvmi v organizme.Ja som praveze pred otehotnenim mavala sny ako z hororu.Kazdu druhu noc sa mi snivalo,ze ma ide manzel opustit koli druhej 😲 .Ani neviem co ma to napadalo,ved mame vpohode vztah. odkedy som vtom mam s tymito snami pokoj.

maxara
19. apr 2010

dugy - presne, civia jak debily.. a hlavne v autobuse, civia ale nepustia.. co by sa im stalo, keby pustili sadnut tucnu zenu? ved to nie je zakazane.. akurat mozno ta zena by to mohla zobrat osobne, ale aspon by si sadla a co? aj tak vsade pisu, ze obezita je choroba a chorym treba pomahat, nie? 😀 otras..

dugyna
19. apr 2010

maxi sukne nezapnem zips ani jednu 😒 ..tak ale ja mam navyse 10kg

ano je to nechutny biznis....ako aj ockovanie proti hepatitide a kliestom...

mne sa snivalo vcer ze som kupovala v nejakom kreslenom filme v nejakej predajni a som sa predbehla v rade a este nemali ovorene..keksiky este za slovenske peniaze ale za vysoku prirazku...

z porodky pojdem asi este v nejakom tehu oblecku...pochybujem ze by so m sa sa hned narvala do mojich rifli...

no a ktosi tu pisal ze mm nechodi nakupovat..tak mu nepovedz a zober ho na nakup a zabludte a nech sa trocha zapoji...alebo mu povedz ako maxi..ze co by robil keby si isla teraz rodit...

my nakupujem dost cez internet..nieco sme kupili spolu ..nieco som sama a nieco konzultujem formou mmsky 😀
a nieco nam pokupila mamina a babicka 😉 a nieco kupil moj manzelika sam 😉

vierkaha
19. apr 2010

Baby aj ja mávam všelijaké divné sny, ale čítala som o tom a knižke čo mám o priebehu tehu a tam píšu, že je to úplne normálne - no neviem niekedy keby videli tie moje sny ..... 😅

maxara
19. apr 2010

nebbia - jeeej, ty si nova tehulka? hodim ta do tabulky? no sa ti zije, ked ta tieto sny praveze nechaju zit.. ale ja mavam aj laskyplne sny, alebo iny citak, smutne (ale oproti hororovym su vsetky ostatne v pomere 1:3 asi)

tinka349
19. apr 2010

bre ranko babule,

aj ja mavam kadejake nocne mory...predvcerom to bolo....kojila som malu normalne pocas dna a ked prisla noc vstala som, ze jej idem dat papat a ona novorodeniatko mi hovori : nechcem jest....a cele noci len spala a cez den len jedla 😖 taky zvlastny sen ze uz so mnou komunikovala 😀

zacina ma pobolievat hlava...take o nicom dnes pocasie....hlavne ze som opecena ako klobasa 😠 ruky, vysrih a tvar 😠

dugyna
19. apr 2010

maxi ani mi nehovor...keym som zaacal pisat diplomovku bola som v skole na konzultacii a zabludila v kniznici a nahodu ma teta zobral aj v nestrankovy den zaco jej dakujem...a mala som olnu kabelku kni..ja mam velku kabelku...a este dve som si niesla v ruke...a nakolko pri skole nemam kde parkovat chodim tam vzdy busom..a muzik bol vtedy v praci tak ma nemohol odviest..a cez obed som isla domov..narvaty bus-nie uplne ale dost ludi na to ze bol obed...a kukali na mna...jak debilny..
mala som tehu rifle obtiahnute cietne trisko..a rozopnuty kabat takze bolo vidno..ale sadnut ma nikto nepustil..kukali jak sprosty a este jedna/jeden uz neviem pohlavie ma podsadla...takze fasa...a nehovoriac o tom ze ked nastupvali a vystupovali dobre ze ma nezhodili..som musela davat pozor aby mi nevrazili do bruska...

a aj z baraku sesedky ked ma prvych par krat videlei ze som tehu..tak kukali...ajk keby sa zabudli pozriet inde 😀 ale teraz je to uz v pohode..
iba v obchode ked mam nieco volne kukaju ci som tlsta alebo co..a ked mam obtiahnute tak civia jak sprosty

dugyna
19. apr 2010

maxi si mi neopisala ...co som sa pytala 😒

agika1982
19. apr 2010

no baby,mne je totalne ze nanic....furt pijem sipkovy caj,ten vraj mozem.....beriem aj homeogene 9 na hrdlo,ale nic...pijem mlieko s medom alebo maslom...nic nepomaha...ja uz neviem,dneska pojde moja polovicka asi do lekarne...ja len dufam ze to nebude vplyvat na malinku,kedze teploty nemam

maxara
19. apr 2010

ja si tiez myslim, ze tie sny su v norma, len ma niekedy stvu.. minule som napr nahuckala nasu Laru, aby roztrhala male biele steniatko.. ☹ a ona ho zacala trhat, ale samej jej to bolo tak luto, ze ho nakoniec nechala a riskovala, ze ju zbijem.. ja som ju nezbila, lebo aj mne ho bolo luto, ale strasne krvacalo a knucalo a ja som pri nom plakala, ze aka som strasna a prco som to vlastne akoze chcela.. a nakoniec sa mi podarilo sa prebudit, vsugerovat si, ze je to moj sen, tak som si ho zmenila tak, ze som s nim utekala k veterinarovi a ten ho zachranil a my sme si ho nechali doma. Tak tento mal aspon happyend.. 😖

baby ja idem na obed, uz som brutus hladna z toho nic nerobenia 😀

maxara
19. apr 2010

dugy co kde??? co som nieco prehliadla? asi, daj este raz

dugyna
19. apr 2010

ze preco si myslela ze moj mm je politik 😀 😀 😀 😀 som sa popucila od smiechu

a ze ci si nezalozime s kockami sukromnu temu..tu nebudu moct citat nikto z vonku..len my co tam budeme

maxara
19. apr 2010

jaaaj - neviem, vyzeral na tych svadobnych fotkach tak ako politik 🙂 neviem, este mozno lekar ale fakt neviem, co ine by mohol robit 🙂
mne sukro tema nevadi, kludne, ked sa do nej dostanem, ale zakladat ju nechcem ja, neviem ako sa to robi.. a ani ako je to s tym pristupom do nej.. zalozte kludne a ja sa tam prihodim.

dugyna
19. apr 2010

maxi uz je zalozena 🙂 pod kuknut 😀

juj ked mu poviem sa bude rehotat 😀
to druhe bola lepisa volba 🙂

lenkaaninka
19. apr 2010

dugy to som písala ja že mm necháva na mna všetko a nechce chodiť nakupovať tak tiež som riešila polovičku vecí cez net...a pôjde so mnou akurát postielku a kočík kupiť aj to asi len za to aby sa vôbec nejako angažoval...ja som dneska taká nervozna jáááj normálne by som niečim treskla...všetko ma tak dokáže vytočiť do nepríčetnosti a potom po všetkych ziapem...

idem upratovať aby som sa odreagovala lebo ma trafí...fakt..

zuzik1983
19. apr 2010

ahojte baby,
to ja mam tiez teraz stale divne sny,ze ma stale niekto nahana,vykrada,alebo zabija a znasilnuje.a este o mazelovi casto ze ma podvadza a stale kvoli nemu placem.uz fakt nechapem...

maxara
19. apr 2010

dugy - idem teraz uz na ten obed, aby sa mi usla sosivcova polievka (ta sa rychlo mina) a potom ma ponaviguj, ze ako sa tam dostanem.. takze som trafila, vsak? 😉

dugyna
19. apr 2010

lenkaaninka..to poznam najradsej by som obcas nieco rozbila..proste len mam nervy..ani nemusi ma nic vytocit..alebo len teta na poste..

hm to je skoda....tak niektory chlapy asi na to nie su..
my sme spolu vyberali aj postielku aj kocik...vsetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre