Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
9. jún 2010

zrzi,mne všetko trvá minimálne dva dni!!!!! mm ma poprosí,aby som mu dačo oprala,a čaká aspoň dva dni. poviem si,že urobím koláč a chystám sa naňho týždeň.... vážne!
malá je ako z filmu! úplne ako modelka. 😵 😵 😵

zrzulka
9. jún 2010

@oacka jak si ma teraz potesila lebo ja uz si pripadam jak neschopacka. ja uz pomaly ani von nechodim co nevladzem. vsetko ma picha a normalne mam aj strach ze mi vonku praskne voda. Viem ze je to zriedkave ale aj tak . ani neviem co by som robila....

lenkaaninka
9. jún 2010

malá je parádna zlatunka...ja tiež normálne pivko dám ale malé a niekedy dve...dala by som aj jedno velké ale šak viete 😀

ale teraz mi reže čapovaná vinea...
zrzul skús fenistil alebo vôbec nič nechať tak...

zrzulka
9. jún 2010

@oacka inak pekne to mate prichystane pre Kristinku. ja uz by som tiez najradsej prichystala kolisku. Uz mam aj tu sadu do kolisky. taka je krasna.... Ale mala by sa tam do tej kolisky nasackovala takze az ked porodim sa bude chystat 😒

zrzulka
9. jún 2010

@lenkaaninka vyskusam... moc nechcem experimentovat v tehu. inak ako sa to hovori ze ked sa zena popali v tehu ze dieta bude mat na tom mieste tiez znamienko???? Viem ze je taka nejaka povera. tak dufam ze maly bude v poriadku....

lenkaaninka
9. jún 2010

dobre baby idem mm volal že ide domov neviem či nemá úpal takto skoro.. 😵 😵

oacka
9. jún 2010

to som nachystala na fotenie, vankúšik, paplónik, plachtu som ešte len dala oprať, ten zbytok asi ešte zbalím,nech na to nesadá prach. ale je to také útulné,sa teším.
kúpili sme vaničku s teplomerom,tak testujem,či funguje, a asi funguje, pri teplote vody 36,4 ukazuje že ok.

silvia.vesela
9. jún 2010

zrzulka, mala je rozkosna! 🙂 No, ja ani radšej nepíšem, ako mne vsetko strasne dlho trvá!!! Manžel už má všetko hotové a ja som ešte len v kúpelke a dávam sa dokopy! 😀
ináč kočky, pivko mozem aj ja!!!! A to som pred tehu vobec nepila, fakt čakáme chlapov! 🙂

zrzulka
9. jún 2010

toto je jaka dobra postel.... do malych bytov. No skoda ze uz mame, normalne by som nad nou uvazovala....
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2193627

oacka
9. jún 2010

zrzi, vraj bude mať znamienko,len keď si to popálené miesto hneď chytíš... hovorila mojalili, ale neviem,či to neplatí len o bruchu...ale asi to neplatí o ničom... 🙂

oacka
9. jún 2010

vy čakáte chlapov a ja čakám pivárku! štvrtinovú Moraváčku! 😀 😀

silvia.vesela
9. jún 2010

oacka, ozaj! mne to až teraz došlo, že ty čakás dievčatko!! 😀

katarina7777
9. jún 2010

@adelaine ani ja si to nerobim, raz som skusala a nebolo to nic prijemneho... budem dufat v dobre geny i iked moja mamina mala tri cisarske 😒
@rybaanka drzime palce na zajtra a tesime sa na fotky maleho 🙂

zrzulka
9. jún 2010

@oacka si sa s nim kupala???? 😀 😀 😀

@silvia.vesela inak fakt sranda lebo pri malej som pivo nepila vobec a teraz mam furt slinu nan 😀

katarina7777
9. jún 2010

inak ja som si odbehla na tri hodiny trocha porobit a vy ste stihli zapisat 5 stran... sikulky 😀

zrzulka
9. jún 2010

@oacka no ja som si to chytila vsak to bolelo jak fras.... este som aj vykrikla a maly sa tak zlakol ze mi dal kopanec do brucha....este ze mi ta blba zehlicka nepadla na brucho....

zrzulka
9. jún 2010

@katarina7777 tiez tam mate taky hic v taliansku????

cigaretka5
9. jún 2010

No ja mám v stredu skúšky na licenciu a netuším kedy skoncime. Rada by som videla kinderka live no predpokladám že budem grogy

maxara
9. jún 2010

@zrzulka skus iba obycajnu kyslu smotanu, mne to najviac pomaha na popaleniny a ked som bola so spalenym ksichtom (nepytaj sa ako som k nemu prisla) raz na pohotovost, tak mi dr predpisala kalciovu mast a povedala, ze ale radsej nech si dam kysly smotanu, ak mame doma..

maxara
9. jún 2010

@cigaretka5 nevymyslaj.. dobehni aspon na chvilku 😉
a inak ako strasne smiesno mi je, ked si predstavim, ze mam dobehnut 😀 100m mi trva asi 10 minut a ze dobehni 😀

zrzulka
9. jún 2010

@maxara ale mna by to aj celkom zaujimalo ako si k nemu prisla. to je tajneeeeeee? 😀
vidis ta smotana mi nenapadla, dik za tip. este ze som sa tu opytala.... idem si to nagebzit a potom pokracovat v zehleni 😝

zrzulka
9. jún 2010

@maxara to sme tu viacere takto na tom, mna predbiehaju slimaky. A ked ma pichne dolu tak normalne musim zastat a predychavat. nie som schopna pokracovat v chodzi... lavicka je moj kamarat tychto dniiiiiiii 😀

oacka
9. jún 2010

ja som si včera kúpila pol kila tvarohu,ste hovorili,že to pomáha na opuchy... a teraz som z neho urobila koláč....ten asi na opuchy nepomôže,čo???? 😅 😅
a studená voda pomôže? už to neni sranda, puchnú ostošesť...
zrzulka, do tej vaničky mi akurát tak jedna noha vojde! 😀

katarina7777
9. jún 2010

@zrzulka teplo je tu strasne.... a hlavne sparno, idem dozehlit kosele a potom by som chcela ist na mini prechadzku , hadam sa trosku ochladi 😒

zrzulka
9. jún 2010

este som zabudla povedat ze uz dva dni som nevarila. Pozierame kebab a cigansku z vonku co nie som schopna ani navarit.....

zrzulka
9. jún 2010

dnes bude asi pizza 😒 nech je trosku zmena...

oacka
9. jún 2010

maxi má pravdu, niekto radí aj biely jogurt na popáleniny, alebo tú kalciovú masť...

zrzulka
9. jún 2010

@oacka jaaaaaaaaj ja ze vo vani si skusala 😀 😀 😀 my mame taku kachnu digitalnu kupenu... dufam ze bude funkcna lebo ju mam uz asi rok

zrzulka
9. jún 2010

@oacka a s tymi opuchmi to fakt nie je sranda radsej to povedz lekarovi, i ked v tomto tyzdni je to uz asi aj normalne. ja nepuchnem, iba tak trosku... tlak mas normalny????

katarina7777
9. jún 2010

@zrzulka aj my sme mali na veceru pizzu lebo mam dom hore nohami... som sa riadne nazrala 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre