Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
3. júl 2011

@denisse ja som mala tiez plochu nohu az hadam do nejakych 12 rokov..a nijaky velky problem to nebol ..len to vzdy dr.skonstatoval a nakazal na prezuvky nosit do skoly korkove drevaky 🙂 a potom zrazu asi v 14 rokoch mi povedali ze uz ploche nohy nemam😉)
@katty17 juj to mi je luto ,,to by ma tiez mrzelo keby ze rusim dovolenku ... 😒 lne nech sa Sandricke rychlo polepsi ....ved dovolenky este budu ....

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka Linda spala skoro tri hodky 🙂 ja som si uvarila kafco a saty pozeram tak priebezne ci mi padne nieco do oka,ja chcem take lanove s nejakou velkou ruzou alebo maslou okolo pasa...Domi nedosiel mi ten mail co si mi posielala,ale ja urcite pojdem kuk aj do Rakuska...a Mrva so Stankom su podla mna najlepsi slovenski vinari,aj ked po piatku na vino ani pomysliet nemozem 😀 inak mam chut kupit si nejaky novy kocik 😕 😕

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 😀 😀 tvoju chut prudko zdielam 😉 😉 ja mam uz dva dni plnu hlavu toho, ze predam celu kombinaciu teutonky a idem kupit sportovu Solu, zelenu.. ze dalsie dieta aj tak az o par rokov, dovtedy si mozem k sole bud kupit korbicku alebo uplne novy kocik.... este som to ale nepredniesla Petovi, lebo ratam s tym, ze ma posle krajickom, co zasa vymyslam 😒

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka presne aj ja pozeram tu solu 😀 je velmi podobna beecku a kedze beecko je skor letny kocik pokukujem po tej fialovej...ja rozmyslam,ze dam inzerat na Teutonku a uvidim ci sa preda,lebo strasne vela Teutoniek je teraz v bazari 😠

tinaki1275
3. júl 2011

@kafoditka @mirka285 baby ako by ste mi citali myslienky .. 😀 uz asi treti den zasnivane obzeram bebeconfort Elea.. 😉 a este stale som neobjednala golfac.. 😒 som rozhodnuta pre @mirka285 tvoj akurat ze som nestihala vyplatit kreditku (samozrejme preplnenu 😀 ) tak som nemohla objednat ..ale uz som v piatok vyplatila tak dnes objednam..akurat ze mne Lia v kociari vydrzi sediet tak 15 minut vseho vsudy..aj na prechadzek sa trepe von neustale takze sme uz asi 3x boli v meste yplne bez kociara a poctivo sliapala po pristave ako velka...ale predsa na cestovanie a aj na plaz nieco lahke potrebujem..ale mm by ma asi zabil ... 😒

tinaki1275
3. júl 2011

@katty17 a kde na Kretu ste mali ist? juj to sme sa mohli aj vidiet .. 😒

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka ta Sola ma krasny jednoduchy dizajn,ale jedna kocka co mala aj Teutonku a teraz ma Solu pisala,ze Teutonka ide o dost tichsie,lebo Sola vraj neni vobec odpruzena...ale zase sa sola lepsie sklada,takze ma aj plusy aj minusy ako kazdy kocik...

mirka285
3. júl 2011

@tinaki1275 myslis perego?inak niektore baby na perego nadavaju ze je rozhrkane ale ja mam slabost pre ten kocik,mne strasne vyhovuje,viac jak Teutonka

adelaine
3. júl 2011

@kafoditka dakujem za riska 😉
akurat chladim vinko, torta je pripravena v chladnicke, balony vesia mm kadetade ... len risko nic netusi a spinka,
to bude prekvapko 😀 😀
pride mm rodina, fotky pridam vecer ak stihnem

...a veru @katarina7777 vsetko najlepsie leovi k prvemu rociku! 😉

tinaki1275
3. júl 2011

no inac ja som dnes rovno z welcome mitingov utekala na obed s "rodinou "asi 10 mm bratrancov sa zislo a svokrovci a nejaki strykovia a samozrejme mm brat s pritaelkou a malym..baby ten chlapcek je fakt divny .. 😕 ma 10 mesiacov ale chova sa tak nejako akoby bol omnoho mladsi ..sedi a pozera a obcas sa zasmeje..ale ja ked si spomeniem aka bola Leia uz neposedna..a aspon brblala a on tak zvlastne nekoordinovane kyve ruckami ,teda iba dlanami a nohami a ked sa k nemu Leia priblizila a chytila ho za rucku tak zacal vrieskat ako divy a normalne sebou v kociari hadzal a zuril ...som ostala v soku..a este na mna svokra vybehla ze sa maly zlakol a mam Leiu drzat dalej ved on je este maly ...

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 ved to, velmi sa mi paci, je taka sikovnejsia a lahsia ako teutonka a ma fajn kolesa aj na zimu do snehu... len ja by som najprv musela predat teutonku a az potom kupit solu, no pri tom pocte teutoniek v bazari neviem neviem.. by sme museli ist hodne pod cenu, aby sme predali promtnejsie 😒

tinaki1275
3. júl 2011

@mirka285 ano sicko ...som obzrela aj na letisku a ma ho strasne vela Svediek co tu chodia a nedaju nanho dopustit.. som sa vypytovala kazdej.. 😀

tinaki1275
3. júl 2011

@adelaine vsetko naj naj naj Riskovi a Leia posiela pusinku .. 🙂

mirka285
3. júl 2011

@adelaine peknu oslavu 😉
@kafoditka ved aj ja by som ju kupila jedina ak predam Teutonku,ved nemam kde skladovat tri kociky,ja by som brala Solu aj z druhej ruky,ale nikto ju nepredava 😖 inak Teutonka ma vraj kvalitnejsie kolesa ako Sola,ale to by mi nevadilo...

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka mozno zajtra skusim dat teutonku na bazar a uvidim ci sa preda...

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 takze uz si rozhodnuta? 😉 je tu na konovi forum o sole? idem to kuk

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka nejsom,uvidim ako sa rano vyspim,ved na bazar ju dam,ale ci sa preda to teda neviem,ja teraz pouzivam sicko,tak ked sa preda preda,ked nie nie...ano je tu tema,ale dokopy nic tam nepisu 😒

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 akurat som si to nasla a precitala.... fakt nic moc 😒 joooj prudko uvazujem

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka ta kocka co mala aj Teutonku tak z jej prispovkou aj tak citit,ze Teutonku poklada za kvalitnejsiu 😒 ale ked mne sa uz taaaak okukala strasne..ak by bola Sola na predaj z druhej ruku,hned ju beriem,moc sa mi ju nechce kupovat novu,trosku zbytocna investicia 😖

bambola
3. júl 2011

@adelaine @katarina7777 aj my sa pripajame ku gratulaciam 🙂
@mirka285 @kafoditka jezis baby sibe vam? taky pekny kocik mi sem dat aby som nemohla spavat 😀 😀

maxara
3. júl 2011

@mirka285 @kafoditka @tinaki1275 tak ta sola je nadhernaaaa.. ja som uz davnejsie po nej poskulovala.. 😵

kafoditka
3. júl 2011

noooo tak akurat som si vypocula asi 100 dovodov, preco NIE 🙄 a bola som oznacena za kocikovu maniacku 😀 no asi mu ukazem fotoblog bebel, aby moj drahy videl, co znamena pojem maniacka...

mirka285
3. júl 2011

@bambola
@maxara peknucka,ze?ja som ju obkukavala ked sme boli v Trencina,jedna kocka ju mala fialovu a najprv som myslela,ze to je beecko a bola to sola...
@kafoditka akoze ukla som bazar,cosma sa predavaju len 4,ostatne su spirity alebo doplnky,ale chapes ten rozdiel v cenach?tak jedna predava za 700 a druha kompletku cize aj s vanickou a autosedackou maxi cosi ,kocik este v zaruke,takze nemoze byt stary za 400 eur 😕

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka Domi to sa nesmies pytat,to ja ani nepoviem nic doma,mne by vies co povedal?ze naco to chces,vsak ten kocik vyzera tak isto ako teutonka

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 vies co povedal okrem ineho mne? ze naco chcem menit mercedes za skodovku 😕 inak ja si myslim, ze v tom inzerate co stoji 3komb. 400eur je nejaka kuleha, lebo to nie je normalne, ze si za to pyta, tak malo... 😕

tinaki1275
3. júl 2011

@kafoditka 😀 ano prave sa zobudil mm a pozera ze co ocumujem na nete a ked videl ze kociare tak si potukal na celo vraj som postihnuta. zavislacka ... 🙂 takze ono asi chlapi vsetci reaguju rovnako..ozaj je ta sola uzasna... 😵

maxara
3. júl 2011

@kafoditka heh akurat som si ju dnes pozerala 😀

maxara
3. júl 2011

@mirka285 a presne z tej fialovej nemozem odtrhnut oci 😵

maxara
3. júl 2011

Baby tak len tak som z riti mm hodila, ze co by povedal na novy kocik a reakcia napodobna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre