Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
20. jún 2011

pekný večer
tuším tu bude ticho, keď je Peťa aj bambi preč...no..snáď im tu pripravíme pekné čítanie kým sa vrátia ...kde ste všetky?

denisse
21. jún 2011

ahojte baby ...
tak mm mi vcera od znamych priniesol notebook, ktory nam pozicaju, kym ten nas bude v servise, tak som zase online ...
nela v skolke, pocasie o nicom ... potrebujeme ist do centra nechat nele vyrobit ortopedicke vlozky a bojim sa sama s kociarom aj s nelou na eskalatoroch v metre 😒 idem hladat nejaku trasu, kde je vytah, ale neviem, ci najdem ...

baby stretkove ... ak by ste chceli poslat niektore fotky z mojho fotaku, hodte mi do IP mail, ja to cele spakujem a poslem vam cez uschovnu 🙂

ywett
21. jún 2011

Dobree ranko,
my sme momentalne v Trencine, vcera tu mali Leilinkini kamosi oslavu prveho rocika, tak sme tu...
O malinku sa staraju stari rodicia, a ja pracujem xixi

@denisse fotky su kraasne, hned som si ulozila...

ywett
21. jún 2011

@adelaine
to fakt? my do mobika chodime, aj som sa ich pytala a povedala, ze to urcite nebolo od nich, ze by to muselo mat viacero deti a hygiena by ich zavrela, my sme boli teraz vo stvrtok a malinka nic nema...tak neviem...

noemarta
21. jún 2011

ahojte dobre ranko,
jeej az teraz citam ze @maxara a @bambola isli na dovcu, tak si ju uzite, vela vela slnka 🙂
Nelina este spi, ja sa idem vyrychtovat, dnes nas caka ockovanie. ☹ , dufam ze to dobre znesie...
pekny den prajem.

mirka285
21. jún 2011

dobre ranko... @monline ja ta na tej novej foto vobec nespoznavam 😕
@noemarta Maci tak nech to dobre zvladnete a nemate ziadne teploty 😉

adelaine
21. jún 2011

dobre ranko,
baby veru, mate krasne nove profilovky @mirka285, @noemarta, @monline 😉

mne uz risi spi, ja som si sadla pre komp, ze budem mat co citat a prd, tu sa nic nedialo....no co s nacatym dopoludnim? 😖 😲
inak, mna dnes caka zubarske kreslo, trochu mam bobek, asi som vysla z cviku 😀

gabika41
21. jún 2011

dobre ranko.....musim sa pochvalit Lucka robi starsne pokroky kazdy den a to ju ani nijak specialne nepovzbudzujem,ked bude takto pokracovat,tak na narodky urcite chodi a aj dva zubky nam teraz vyliezli......je taka nervoznejsia a v noci som ju musela dva krat zobrat do postele,ale potom v poho zaspala,tak dufam,ze to uz horsie nebude.....inak prajem pekny den,uzite si ,lebo od zajtra sa zase zhorsuje pocasie..... 😉

kristip
21. jún 2011

Ahojte, Petko zaspal, tak idem rychlo umyt riad, navarit, trochu sa skulturnit a poobede huraaaa Ikea.
Pekny den

luminkasp
21. jún 2011

@kristip kika a ako dlho zostanete, len cez vikend?

tatianka.g
21. jún 2011

baby viem, ze ste to tu uz riesili ale nejdem to teraz hladat... davate detom na doma papucky?

kristip
21. jún 2011

@luminkasp este presne neviem, lebo musime dat aj auto do servisu, takze to bude zavisiet aj od toho. Urcite to bude predlzeny vikend, ale o kolko...???
@tatianka.g nie, ja nedavam, ani ziadne nemame. Davam mu len ponozticky - tie protismykove a ked su spinave, tak aj obycajne. treba davat papucky? ja neviem... 😝

zuzik1983
21. jún 2011

@tatianka.g tak ja stale davam na doma papucky

tatianka.g
21. jún 2011

@zuzik1983 davala si papucky aj ked sa len Nikolka plazila resp. stvornozkovala?

zuzik1983
21. jún 2011

@tatianka.g az ked sa zacala stavat na nohy,dokial nechodila nie

macik27
21. jún 2011

dobré ráno dievčatá...tak mne ide dnes hlavu roztrhať 😠 dám si kafíčko hádam to prejde...s Kajkou som včera bola u kamošky a tá má aprílové dievčatko no tak sa krásne hrali a hádali 😀 konečne Kajka našla niekoho ským si môže pokecať 🙂
@tatianka.g ja papučky ani nemám a neurológ mi povedal že najlepšie by bolo keby deti chodili bosé aj vonku 😉

tatianka.g
21. jún 2011

@zuzik1983 mne sa Tominko dviha popri nabytku ale vacsinou vsetko riesi plazenim, v tom je najrychlejsi 🙂 🙂 tak neviem, ci uz mam zacat davat alebo este nie....
a ako je to s tvojim tehotenstvom? uz je to iste?

denisse
21. jún 2011

@tatianka.g
ja nedavam papucky, len protismykove ponozky ... u nas sa len plazi, miestami stvorkuje, a pri nabytku len stoji, vela krokov nerobi ... ja viem tak, ze kym deti nechodia, tak im ziadnu obuv netreba ... barunka si aj ponozky vyzuva .. prave pozeram, ze uz je zase bosa 😀

tatianka.g
21. jún 2011

@macik27 vidim co doktor, to iny nazor 😒

macik27
21. jún 2011

@tatianka.g aspoň si máme z čoho vyberať 😀

tatianka.g
21. jún 2011

@denisse no tie trampoty s ponozkami pozname, vecne si ich Tomino stahuje 😉

zuzik1983
21. jún 2011

@macik27 kazdy neurolog povie inak a teraz si vyber 😉
@tatianka.g no neviem,ciarka na teste bola ale den na to som dostala mrchu.tak neviem,ale ked skonci skusim urobit test este raz a potom sa uvidi 🙂

noemarta
21. jún 2011

ahojte, tak my sme po poradni a ockovani, hm... Nela si poplakala... ze dooost, teraz sa naobedovala a supnem jej viburcol pre istotu a hajde spat. A nase miery v 11tich mesiacoch: 9450g a 76 cm 😉 @mirka285 cize som ju dobre odmerala 😉 😉
Ja uvidim aka bude Nela poobede, a mozno niekde skocim aj ja, myslim napr avion, lebo mala nema take letne pyzamo a v tych dlhych overaloch je jej total teplo...
@adelaine vobec ti nezavidim toho zubara, bojim bojim....
Inac dnes je oficialne letoooo 🙂 🙂

kristip
21. jún 2011

@noemarta tak to sa mozno stretneme 😉 v Avione, ale spoznali by sme sa...???

mirka285
21. jún 2011

@noemarta Maci tak to mate za sebou aspon...no my sme ju merali aj doma a namerali sme 75cm a mne sa zda Linda o nejaky ten centak vyssia od Nelky,tak neviem..ale asi su rovnake,cm hore dolu...ja som kupila tie kratke pyzamka v Tescu,a su fajn..minule som v obycajnom komunistickom obchode kupovala dlhorukavove pyzamko a ze 10 euri,no akoze sa mi to zda zda dost,v Tescu mam za to tri v baleni 😔

alllexa
21. jún 2011

@ywett - no ved uz sme dve, co to nase deti chytili, takze kludne ich moze byt viac a je jasne, ze o nich nic nevieme, Mobik sa tym nebude chvalit...

noemarta
21. jún 2011

@mirka285 hej maju aj v tescu, lebo ja som minule kukala a nemali..ja som videla v hmku dva kusy za 12,-, tak pojdem asi do tesca, takze sa @kristip neuvidime.... 😉
akurat som ju polozila, a normalne lame aj mna, asi si idem k nej lahnut, ved nemam take nic na robote....

kristip
21. jún 2011

@noemarta aj ja som kupila tie v tescu a su fajn, tak si pekne lahni a oddychuj 🙂

mirka285
21. jún 2011

@noemarta Maci a rozbal si ich,ja som kupila velkost na 1-1 a pol Linde by asi stacila aj velkost 9-12 ,ale nastastie to nevadi,ze to je take volnejsie,aspon vydrzi aj buduce leto 🙂 a veru trosku chod podriemat,mne sa Linda akurat zobudila,najeme sa a ideme von 🙂

monline
21. jún 2011

@mirka285 miri to preto, že mi odzadu vietor zafúkal všetky vlasy do tváre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre