Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
26. aug 2010

Kocky takze uz je to poriesene ,prosim presunme sa v kecani do temy JULOVCIATKA 2010, tuto staru temu potom zamknu. 🙂

kafoditka
26. aug 2010

@dugyna a nebolo by jednoduchsie tuto temu len premenovat? 😉

dugyna
26. aug 2010

@kafoditka bolo ale to uz som zalozila novu temu ...ked ma osuietilo ze sa da premenova...to ta kojaca demencia vieS

kafoditka
26. aug 2010

@dugyna 🙂

tinka349
26. aug 2010

ahojte kocky a babatka 🙂
moja buchta kazdym dnom rastie, uz pomaly pampers cislo 2 su jej malicke a dost ju aj otlacaju 😒 inak nic nove ...akurat ze sa sama nevie vykakat, tak jej musim pomahat s teplomerom kazdy den... 😠

maxara
26. aug 2010

@dugyna no skoda, lebo uz sme to tu niekolko krat riesili.. naco sa stale stahovat z temy do temy a zamykat, ked mozme ostat tu, kde sme vsetky zvyknute.. navyse jul 2010 je celkom univerzalny nazov, ze sa nieco vtedy stalo.. ked sa vsetci prestahujete, dajte mi prosim vediet, kam sa mam kuknut.. ☹ 🙄

zrzulka
26. aug 2010

@maxara vdaka za tip na sqelu akcosku, len my mame vtedy to uvitanie... no skoda lebo mala psikov miluje.... mohlo to by pre nu supis

zrzulka
26. aug 2010

@maxara maxi a kde v pk je ten psi utulok????????

zrzulka
26. aug 2010

ale ved tato tema zostane neuzamknuta nie??? premenovana je len tema sukromna ci nie??? teraz tomu nerozumim... ja stiham len sukromnu a tam aj foto pridavam ...

zrzulka
26. aug 2010

baby a este dotaz k tym autosedackam... da sa niekde kupit len nahradny potah???? nam sa miskin zacina deravit 😒 a to som ratala ze sedacka posluzi este aj krpcekovi... tak asi neeeeeeeeee 😖 jaj a tie co mate velkacov... nevyvliekaju sa vam z pasov??? od akeho veku sa moze prejst na "podsedak" lebo nasa superstar zistila ako sa moze vyvliect z pasov ... akoze fakt vtipne.... nevieme jej vysvetlit ze v aute musi byt bezpodmienecne priputana.... 😒

maxara
26. aug 2010

@zrzulka utulok je na holubyho, taky modry dom, skoro pri barata art. Ta teta ho ma ako "sukromny", je to iba obcianske zdruzenie, nie oficialny statny utulok. Preto robia tieto akcie.
No a ta tema.. popravde nechapem ani ja, preco by sme sa mali presuvat niekam do paze.. uz sme sa tu zhodli niekolko krat.. v skutocnosti ma byt vraj tato zamknuta a mame ist tlachat do takej istej, len s inym nazvom a polka bab, co sem chodi iba obcas, nas uz nikdy nenajde..

latvia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maxara
26. aug 2010

sme domaaaaaaa 😀 😵

dugyna
26. aug 2010

@maxara @zrzulka @bellablonde tato tema sa ma zamknut adminka ta hodi link na tu novu a tam sa bude pisat.dame tym moznost pisat si aj ty co doteraz nepisali ale maju julovciatko. A robi to skoro kazda tema...teda viem ze junovky uz su zamknute a maju junove babtka atd aj ine mesiace

dugyna
26. aug 2010

@tinka349 ked budes malu kazdy den drazdit s teplomer tak sa ti stane akurat to ze sa bez neho ani nebude vediet vykakat chudatko. Takze nechaj to na nu,nemusi kakat kazdy den.

luminkasp
26. aug 2010

@zrzulka tak toto by zaujimalo aj mna, mame ten isty problem

bellablonde
26. aug 2010

@dugyna ked sa chcu nejake nove baby pridat, tak nevidim dovod preco by sa nemohli zapojit do "jul 2010" 😉

bambola
26. aug 2010

@tinka349 tiez som chcela napisat, ze by si ju mala nechat trosku vytrapit popripade skusit nejaku inu metodu, co sa tu spominaju ako kamilkovy caj, espumisan, fenikel a pod, pretoze ak jej budes pomahat zakazdym teplomerom tak "spohodlnie" a samej sa jej nebude chciet kakat 😒

maxara
26. aug 2010

@dugyna nova je uz opat zamknuta, lebo viacere baby nesuhlasia.. tato tema sa kludne moze premenovat. mala si sa predtym spytat a dozvedela by si sa, ze sme sa uz o tom bavili a zhodli sa na tom, ze to nema vyznam.. radi tu privitame kazdu julovku s julovciatkom, to dobre vies.. skratka rozhodujes za nas bez nas..

carrie84
26. aug 2010

Ako bez urazky, ale preto, ze junovky sa "prestahovali", tak co?! Ak to tu chcu uzamknut admini - ok ... Ale ak nie, tak nevidim dovod, kto chce sa prida. Okrem toho, ak ma byt nova tema, tak nech zostane povodny nazov a len sa prida II (Jul 2010 II) - pretoze skutocne sem niektore holky chodia len raz za cas a nenajdu nas.

maxara
26. aug 2010

@bellablonde
@carrie84 presne taaaak..

luminkasp
26. aug 2010

@oacka vobec sa tym nezatazuj, mne muz pri malej vobec nepomahal, sa ju bal zobrat aj na ruky a teraz maju uzasny vztah, ani teraz nepomaha, ale na ruky uz berie 😉

merikac
26. aug 2010

ja som sa uz vyjadrila v novej teme, ked tato bola docase zamknuta,,,,, ☹ 😠 😀 😵

zrzulka
26. aug 2010

@bellablonde belli a ako to teda riesis s tymi pasmi... u nas tiez cca mesiac dozadu zacala takto vymyslat... vcera bol muz tak vytoceny ze ju capol po ruke... tak som zase bola ja oduta na neho ze co ju mlati ale tak ma pravdu ved ide o jej bezpecnost len tazko sa to vysvetluje 😖

merikac
26. aug 2010

ako som uz spominala, mam na prazdninach krsnatka+ moj synator a mala Emma,,tak nam je veselo,,,a takto sa s nimi "hram 😀 ...... ked je clovek obklopeny 5-timi detmi, tak sa im prisposobuje,,asi aj rozumovo 😀 😀

zrzulka
26. aug 2010

@merikac no teeeeeeeeda ved ty medzi ne normalne zapadnes 😀 😀 😀 a tie dve bambulky sa jak podobaju.....

merikac
26. aug 2010

@zrzulka aspom teraz im vynahradzam cas, ktory som nemala, ked som pracovala 😵

maxara
26. aug 2010

@merikac parada 😀 , tvoj syn sa asi pekne nudi, co?

merikac
26. aug 2010

@maxara akosi uhadla?? je z toho na nervy, ze sa im musi venovat a nechce ich nikde za chalanmi brat.... 😀

merikac
26. aug 2010

@zrzulka prave som pozerala na tvoju herecku.....v tych tvojich satach je uzasna,,,fakt sa tvari ako modelka a ten postoj 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre