Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
22. feb 2011

fuuu, to co davaju v reflexe o ockovani ☹

tatianka.g
22. feb 2011

@monline aj ja chcem vidiet fotky 🙂

alica26
22. feb 2011

@katka55 ...človek ani nevie, či má dať dieťa zaočkovať alebo nie... Niektorí odporúčajú. druhí nie... 😖

monline
22. feb 2011

@tatianka.g už som ťa pridala...až sa mi všetky načítajú, tak ich poobraciam a usporiadam

alica26
22. feb 2011

@monline aj ja, aj ja... 😉

tatianka.g
22. feb 2011

@monline dakujeeeem

tatianka.g
22. feb 2011

baby ja vam tie stretka taaak zavidim, ja mozem klabosit akurat so svokrou

tatianka.g
22. feb 2011

@monline inak nika tam perfektne zapadla 🙂 😉

kafoditka
22. feb 2011

Baby caute, tak uz sme doma. U maxinky bolo opat raz super 🙂 Spoznala som bellu, mon aj jej niku, vsetko super kocky 😉 dobre mi to padlo, vypadnut z domu a poklabosit si.. cestou domov mi prislo v aute zle, tak to este stale rozdychavam 😒 no a fotky nemam, dnes fotili max. bambi a mon...

mojalili
22. feb 2011

@denisse Deni nič si nevyčítaj že necvicis Vojtovku, ako vidím video, tak Barborka krasne napreduje, o chvilku bude stvornozkovat.
moje deti a MM a ja sme uz 3. tyzden chori, je to na psychiatra. ☹ Dnes som sa nasrala a isla kupit novy kocik, aspon som si urobila radost 🙂 (foto v albume).
To kavickovanie vam veru zavidim, pre mna je prepych, ked idem do obchodu, taka som stastna.....MM je na sluzobnej ceste, tak som s detmi sama doma. ☹

mojalili
22. feb 2011

Zabudla som, 3. mesiac nespim, už nám lezie 8.my zub 😒

katka55
22. feb 2011

pekne ste sa kavickovali, sme zvedave na vsetky pikosky 😀 @monline, poslala som ti ziadost o priatelstvo 😉

denisse
22. feb 2011

@mojalili
aj pre mna je kavickovanie prepych .. tiez sa vytesujem, ked sa dostanem aspon do obchodu a skonci to takym revom - vid video 🙂

My 8 zubov mame, tiez sme si vytrpeli, uz sa desim ocnych a crenovych, tie idu tazko 😒

katka55
22. feb 2011

@monline ty si rychla 😉

monline
22. feb 2011

@katka55 rýchla v rámci možností...dala som práve daniela mužovi, tak hrajú futbal, nika je klasika na FB odkedy sme prišli domov..

noemarta
22. feb 2011

caute holky,
samoska ze bolo supis na cafe, a este aku dobruuuu kafe sme podaktore mali, my chudeeee si mozeme dovolit aj taku kaloricku 😀 😀 😀 😀
A viete co vam musim povedat, nabonzovat, ze OZAJ dnes super vyzerala Maxara, vsimnite si na fotkach, akoze kocena. 😉 😉 samoska ze aj Ninka je kocena, dnes mala copiiiik. 😉
Mirka285 bola tak trochen smutna, (osobne dovody) a veruze to nezakryla, tiez je to vidno na fotkach. ☹ ☹ ☹
Zato dcerenku mala vyskerenu od ucha k uchu a rychlu ako speedynu.... 😉 🙂
Monline ma kraaasneho DAnielka samoska aj Nika je fesanda po mamine, no skratka vydarena rodina, a ozaj Mon, vzdy sa ta zabudnem opytat, preco som sa ti zdala ze prisna, ze sa neviem ani zasmiat, to iste si myslela aj merikac, precoooo, to tak strasne posobim????
Obidve Maťky boli suprove, tiche, to dieta sme ani nevedeli ze tam je. 😉 Velmi ma potesila bela ze dosla, Saska je tiez uz riadna dievcinka, krasavica modrooka. No a domca, klasika s Filipom akcnym dietatom boli zlatulinky.

maxara
22. feb 2011

Helou damy, tak som doma od Maxi 😉 😀
Bolo samozrejme super.. ako inak by uz u maxi mohlo byt. Urcite ste si vsimli na Moninych fotkach, ze Maxi sa nesere a kludne sa zvodne vyvali na zem, nech ju vsetci, vratane stvornozkujucej Lindusky a Filipka a obchadzaju ako vrece zemiakov 😀 . Som velmi spokojna hlavne s tym, ze som si mohla pokecat s mojimi oblubenymi kecackami, ze konecne prisla aj Belinka a mala na nas cas, co pri Petkovi naposledy akosi nemala. Monina Nika je kocka, ale pripraveni program s nasimi chalanmi hore ju moc teda nenadchol 😀 Tak radsej sa pripravila na tehotenstvo a mamickovanie na koniku a supla s nami kavu. Nachystala som jednohubky, ktore som po odchode vsetkych zucastnenych konickarok, aj ich posil, pekne aj sama zjedla 😒 vrabce jedny.. Chalani zamakali, ako zdute kozy tu lietali a tak si myslim, ze celkom bolo aj upratane ako tak. Takze baby hadam mali vsetko.
Ja som nahodila extra pohodlny autfit, sietkovane silonky a pletene saty. Tak som bola veeelice sexi. Baby, myslite, ze mozem ist v tych satoch aj na ulicu? 😅 😅 😔
No co by som vam este... dosyta sme vas poohovarali, hlavne Merikac 😀 😀 😀 uz len z principu. Zhodnotili sme, ze nase celoslovenske megastretko nevyzera slubne, ale ze nevadi, ved vychodniarky keby chceli, tak mozu kempovat u nas 😀
Vlastne ani neviem, co sme pretriasali, ale zda sa mi, ze mam hlavu uplne vyvetranu, prazdnu a lahku 😵 mala som tri ruske pikolka dnes, takze som spokofon, nic mi nechyba, ale zachvilku budem vyhostena od pocitaca, tak neviem, ci stihnem vobec pretriedit a zavesit fotky. Ale najdu sa aj u mna nejake fajn zabery, aj zopar dementiek, lebo tento moj krasavec foti coraz horisie a pomalsie.. Tak ak aj nahodou stihnem natahat, nestihnem asi komentovat, to az vecer, ked Ninka zaspi sa prihlasim z NTB zhora. Tak zatial a idem ich skusit nahodit. Zatial packo

mirka285
22. feb 2011

caute aj my sme uz doma....a samozrejme ze moj novy naparovaci hrniec som zabudla u Maxiny,to aby som mohla v najblizsej dobe opat ku nej zavitat 😀 no dobre bolo,co vam budem hovorit 😉
@monline Nika velka symposka,pekna baba...

mirka285
22. feb 2011

@maxara podla mna mozes nosit von nielen saty ale aj pancusky,mne sa pancusky velmi pacili...a inak vam Maxi zabudla povedat,ze sme pojedli vsetkych slimakov co upiekla...

zrzulka
22. feb 2011

@denisse to si uz pre barborku kupovala??? my asi tiez budeme musiet uz kupit vacsiu lebo vajce mu je ltt. tie 15-36 su ake? aku mate znacku????, tiez to planujeme spravit tak ze miska dostane novu a pato bude mat tu ktoru ma teraz miska

zrzulka
22. feb 2011

@mojalili ufff 3 tyzden a co vam je??? ja som tiez sama.mm je uz treti tyzden na sluzobke mimo sr, aspon ze na vikend chodi domov a dufam ze buduci tyzden uz nastalo....

zrzulka
22. feb 2011

@adelaine to je inak dobra blbost.ze ta zdrbala 😝 .. a ako ho mas nosit???co ti povedala???, ja pata tiez nosim na boku(ked je na rukach)...ale ked je v mdc tak len vpredu zatial....

zrzulka
22. feb 2011

@denisse skoda ze si skor nehovorila, ja som uz ten moj predala...co este potrebuje???

mojalili
22. feb 2011

@zrzulka Najprv to doniesla LILI zo skolky, len teploty, o 4 dni v sobotu Danko musel na pohotovost, zapal priedusiek, to som i ja uz bola nakapata i MM, utorok sme sli s MM obaja, ja anginu a MM chripku, a tuto sobotu co bola som bola s LILI na pohotovosti, bo do rana teploty,bolesti...takze zapal priedusiek a angina......tak sa nam to vlecie vsetko. Danko ma sople, ze mu ich asi aj z riti taham.. 😒
Ja tiez posuvam uz sedacku po LILI Dankovi a Lili sme kupili podsedaky. vajko je nam uz veru male, mame vyse 10 kg uz... a 75 cm.

zrzulka
22. feb 2011

@mojalili riadny chlap, my doma len krpca maleho mame 7kiloveho...no s tymi chorobami nic na zavidenie.... zelam nech ste cim skor fit vsetci 😉

mojalili
22. feb 2011

@zrzulka Kolko ma vase zubadlo zubkov? Pekne sa ti topodarilo odfotit 🙂 Danko neotvori ústa ani za nic na svete

zrzulka
22. feb 2011

@mojalili sak aj mna to stalo kopec energie dnes nemysli si...ma len dva hryzaky spodne 😀 na vasich 8 zubov sa nechytame ani omylom...ale sikovny je aj ako dvojzubec, chrumky pochrume rychlostou blesku xixi

bambola
22. feb 2011

Ahojte
tak doma som uz aj ja 🙂 a uz mam aj navarenu veceru a veceriam 😉 a aby ste vedeli mam cestoviny s morskymi priserkami :-P
kafe u maxi ako vzdy super, som rada, ze som spoznala bellu, cize si mozem spravit dalsiu fajku 😉 a samozrejme vsetky ostatne som rada videla 🙂 po takomto dni si vzdy poviem, ze rano sa oplatilo vstat 😉

pozrem ktore fotky su dobre a hodim na kona 🙂

denisse
22. feb 2011

@zrzulka
kupili sme romer king plus ... ano, pre barborku, ale pojde do nej nela na chvilu ... nela teraz jazdi v pozicanej maxi cosi a ta ide viac sklopit do lahu, tak tam pojde bara .... myslim, ze na konci leta budeme musiet tu pozicanu vratit, bara pojde do tej novej romerky a nele kupime 15-36

zrzulka
22. feb 2011

@bambola dobru chut k priserkam 😉

@denisse nela ma uz 15kg??? lebo nasa miska este nie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre