Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
7. júl 2010

@maxara ved "zrodenie " dobrej knihy trva niekedy aj roky,,,,,,,,,,,takze ked je napad, treba pisat 😀 😀

zrzulka
7. júl 2010

@maxara jeeeeeeeej takze prekvapko v brusku je dievcatko? xixi. ze gratulujeme. A ako sa malicka vola?

merikac
7. júl 2010

dobru noc dievcata, idem si lahnut a vyuzit situaciu, ze mala spi,,dufam, ze aspon do 23,00 jej tento tuhy spanok vydrzi,,,,,,,,,,,,,,,,,

maxara
7. júl 2010

@merikac urcite take receptare uz existuju.. len ja som hladala, ze co pouzit a tak a vsade vajco, smotana.. som chcela zapiect lusky. No a nakoniec sa to da aj bez toho..

maxara
7. júl 2010

@zrzulka Julia

maxara
7. júl 2010

Idem aj ja spat, bru nocku

stanka33
7. júl 2010

ahojte strasska takye dievcatko nakoniec ako si chcela, super ye to uy mas za sebou

alllexa
7. júl 2010

@cigaretka5 - tak lebo tam ma lekar na ultrazvuk neposlal, tak som myslela, ze vie, co robi, ale tento tyzden som uz nervozna...

stanka33
7. júl 2010

@kafoditka neboj skus pekne kvapky bud espumisan alebo co ti dr. povie masirovat brusko cvicit s nozickami, najhorsie to byva okolo 6/7 tyzdna potom to ustupuje
aj jurko strasne plakaval cez den niekedy aj skoro cely den ani nezaspal, aj vecer dost dlho sme ho iba nosili, potom to preslo same od seba
a s tou rurkou ja som nikdy nedavala som pocula ze moze vzniknut navyk a dieta bude kakat iba za pomoci nej tak som sa bala

stanka33
7. júl 2010

@maxara tak zajtra sa mozno vidime dufam ze nam povie nejaky termin ja chcem 11.7

stanka33
7. júl 2010

ja mam kazdy den o pol kila viacej a o cm vacsie brucho ved ja za dva tyzdne ak neporodim budem mat aj 20 kg uy som z toho zufala ☹

alllexa
7. júl 2010

@stanka33 - ja uz sa bojim aj vazit a bez toho, aby som si stala posledny tyzden na vahu (lebo to stale slo hore), tak si hovorim, ze "pribrala som len 16 kg", co bolo pred tyzdnom🙂.

kafoditka
7. júl 2010

@mirka285 no dnes sa mi rozplakal aj na prechadzke. Musela som ho vytiahnut z kocika, ukludnit na rukach, az potom prestal plakat.. ☹ Baby teraz som ho dokojila, pred tym sme pouzili tu rurku, nakakal do dvoch plienok 😉 a teraz ho zas manzel nosi na rukach, maly place a mrnka.. o spanku ani nevravim 😒

stanka33
7. júl 2010

@alllexa tak sa budeme musiet vidiet na nejakom inom cviceni abz sme to schudli potom 😖 😉

mirka285
7. júl 2010

@kafoditka aspon ze sa vykakal poriadne..neboj na tu trubku nevznikne navyk,ja si pamatam ze Tomasovi som ju strkala ai tri tyzdne ked mal problemy s kakanim a potom kakal normalne sam...horsie bude ak je to ta kolika,ja sa toho strasne desim ☹ Linda zatial poplace len trosku,vacsinu prespi,len aby jej to vydrzalo..

stanka33
7. júl 2010

@kafoditka my sme bezne plakavali do polnoci, aj vonku v kociku ked mal tie koliky aj po nich...az po 3 mesiacoch to preslo, neboj yasoinka sa mu teraz ulavi uvidis

alllexa
7. júl 2010

@stanka33 - no asi hej🙂 inak, aj v SNOPe robia nejake programy na chudnutie🙂

tinka349
7. júl 2010

@maxara ty kde sa obehujes s tym terminom? 😀 😀 😀 😀 😀 13.7. je moooj 😎 😎 😎 😎 aspon dufam....sice vooobec to tak nevyzera ale ktovie nooo

petzi
7. júl 2010

Babule sledovali ste futbal,alebo neviete kto vyhral?? tu je taky hluk po meste,ale teda neviem,ako to skoncilo, ci DE ci NL....

lucy1990
7. júl 2010

@petzi spanielsko 😉

alllexa
7. júl 2010

@petzi - Holandsko vcera vyhralo nad Uruguajom a Spanieli dnes nad Nemcami🙂

lucy1990
7. júl 2010

Obcas si vas citam, nech viem co ma caka 😅 tak sorry, ze som vam sem vletela 😝

petzi
7. júl 2010

@alllexa Spanieli nad nemcami, juuuuu piiiiiii 😀 hit..rovci idu domkov, jeeeeee
A dnes hralo holandsko nie??

petzi
7. júl 2010

@lucy1990 iky za info

monline
7. júl 2010

@kafoditka rektálnu trubičku používam vtedy, ak plače a veľmi kope nožičkami, napína sa,...vtedy sa mi zdá, že má zastavené vetry, malý mi kaká do každej plienky, tak keď použijeme trubičku, uvoľnia sa vetry a zvyčajne aj kaká...potom je to lepšie....
práve zaspal..striedavo plakal, papal a zaspával kolísaný na rukách od pol deviatej...ale teraz bude spinkať minimálne do druhej...🙂
@zrzulka malý mal 2640g ked sa narodil, 2540 ked sme šli domov po 5 dňoch a 3190 ako trojtýždňový..pozerala som starý album a Nika mala ako trojtýždňová 3180g a ked sa narodila, 2700g, takže pribrali zhruba rovnako...ale myslím si, že hodnotiť prvý týždeň by sa nemalo...vtedy predsa všetky deti zhodia a trvá, kým začnú priberať...netráp sa tým a ak mu stačí mliečko, určite neprikrmuj..

petzi
7. júl 2010

Tak dobru noc babulky, sladke sniky,tusim ste poodpadavali ...
Tak zase zajtra...mozno 😅

alllexa
7. júl 2010

@petzi - aj ja som drzala Spanielom🙂 Inak, Holandsko hralo vcera... A finale Spanielsko - Holandsko bude 11. jula.

tinka349
7. júl 2010

babule spite uz? zas len ja sowickujem? 😀 😀 😀 akurat som si dala pohar letneho plnotucneho mliecka, mnaaam 😅 😅 😅 😅 snad sa mi vdaka nemu podari zaspat 😝

sunnygirl
8. júl 2010

Dobré ránko 🙂 ,
idem si vás prečítať.
Ja som spinkala fajn, oproti minulej noci, ani poslíčkovia neboli, tak oki.

@tinka349 ahoj sowicka, mliečko pomohlo? asi ano 🙂

sunnygirl
8. júl 2010

gratulujem všetkým novým mamičkám 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre