Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
15. dec 2010

@tinaki1275 ta moja musi mat na sebe podbradnik nonstop...

adelaine
15. dec 2010

@mirka285 ja som prestala davat avivaz, raz som dala, Lovelu a tak brutalne sa mi vysypal, ze som
musela ist s nim na kozne, odvtedy periem len v prasku Persil esnsitive s dvojitym plachanim, bez avivaze

strasska
15. dec 2010

@adelaine tak skus ocot miesto avivaze, ten zmakcuje a kedze davas 2x plachat, tak by si ho nemala citit

kafoditka
15. dec 2010

@adelaine Mati ja pouzivam Lenor sensitiv, neskutocne krasne vonia a nikdy s tym maly nemal problem - teda klop klop.
@mirka285 ja uz som kopec veci prestala zehlit - napr. postelne pradlo..radsej poriadne vytrasiem, ked sa ususi dam ho na spodok a nan naukladam dalsie a tou vahou sa to vystrie . aspon si nahovaram 😀 A z celej duse neznasam zehlit petrove kapsace, este stasie, ze teraz presedlal hlavne na rifle a kapsace vytiahne len sem-tam..

tinaki1275
15. dec 2010

@mirka285 aj my chodime s podbradnikom ..uz som dokupila nejake trosku dizajnove aby nevyzerala ako taky trdko ..uz ked ich chuda musi mat ..☹ a tak som tomu dlho odolavala..ale ked bola v kuse mokra nedalo .sa..

tinaki1275
15. dec 2010

@adelaine ja sice davam specialnu avivaz proderm co je pre deti ,ale tiez extra vymacham...a nieco tam zostava..ale zatial sme nastastie problem nemali ..mozno si mohla skusit inu znacku avivaze..

kafoditka
15. dec 2010

bru nocku kocky...

tinaki1275
15. dec 2010

@kafoditka dobru...

tinaki1275
15. dec 2010

tak uz je vidno ze je streda😉))je to tu poriedsie dnes🙂)

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 idem k tebe 🙂

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 malý mi pomrnkáva zo spánku, tak si vždy idem k nemu trocha ľahnúť a pritúlim si ho, tak som sa nechcela nejak rozpísať..ani neviem čo je nové, nestíham čítať
kto tu ešte ostal?

bambola
15. dec 2010

@tinaki1275 aj ja som tu, pisem seminarku 😉

monline
15. dec 2010

@bambola a darí sa? malá spinká? o čom píšeš?

tinaki1275
15. dec 2010

@monline no aspon ze su tu stale nocne sovy😉))

tinaki1275
15. dec 2010

@bambola no pochval sa ...co zaujimave?

tinaki1275
15. dec 2010

@monline noveho asi ani vela nie je...teda ja tiez nestiham docitavat ..cez den ma Leia nenecha na pokoji vobec ok rem toho 3-hod.spanku poobede..a ten mam vyhradeny na vsetky domace prace +vybalovanie..☹

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 pozerám si práve faktúru na mobil..tak z mojich 120 voľných minút som prevolala 39..a zo 400 sms som minula 62..mala by som niečo so sebou robiť 😖

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 čítala som si o tých meninách u vás..to je riadne brutal..a aj tvoje sa takto oslavujú? si vôbec v kalendári u nich?

tinaki1275
15. dec 2010

@monline praveze nie som a oni si nejako nevedia zapamatat moj datum menin 🙂))nie zeby mi to chybalo ..zopar kamosov to vie..ale napr.moja svokra sa vzdy tvari ze si to nepamata.. 😀

bambola
15. dec 2010

@tinaki1275
@monline pisem o poslednom mohykanovi, zeeee preco ich roger trapil a mucil psychicky cele tie roky a co to vypoveda o spravodlivosti a podobne. nielenze mam este len stranu a kusok ale vkuse preslapujem na mieste. jaaaaaaj vobec neviem co tam pisat 😠

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 aspoň sa ti nedotrepú vtedy domov..však to musí byť riadna otrava, ak chodia neohlásene

bambola
15. dec 2010

@tinaki1275 9.9. sa tak tazko pamata? 😉

bambola
15. dec 2010

@tinaki1275 @monline ja som ako trafena, uz mi fakt drbe, nie o mohykanovi ale Sarlatove pismeno 😉

tinaki1275
15. dec 2010

zase mi to neposlalo jednu odpoved...to je na nervy s tym konom..jasvoj mobil pouzivam uz minimalne..🙂az mi je to divne,za starych cias ma mm hresilze stale prevolam nad kredit a teraz sme znizili pocet mojich volnych minut na minimum...a to vdaka mojeje krasnej dcere ....nestiham kecat po telefone..🙂)

tinaki1275
15. dec 2010

@monline to hej vedia by strasne otravni a hlavne hlucni ..☹
@bambola tak tak 9.9. je asi take tazke ako12.12.co ma mm...nie si blba len ti mala vykojila cast mozgu😉)uz sme o tom hovorili hlavne ze bude mudra po mamicke🙂)

tinaki1275
15. dec 2010

@monline aku kasu davas Dankovi ?a kolko?

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 mliečnu kašu sunarku mám doma, je to ryžová kaša s banánom, alebo jablčná...do tej banánovej mu pridávam aj tretinku banána, lebo samotný mi ho nechce jesť a jeden marinakeks..aj výživu mi lepšie zje s marinakeksom, lebo inak sa mu zdá prisladká, či prikyslá..ten keks to zjemní (sa mi aspoň zdá)

tinaki1275
15. dec 2010

@monline a ake mnozstvo jej robis?

monline
15. dec 2010

@bambola ja som aj začala hľadať na nete recenzie mohykána, divila som sa, že tam nevidím meno roger, len samé Ungas, magua, činkgakču..no ale ja som len laik, tak som si pomyslela, že to bude asi vedľajšia postava ten roger 😀

monline
15. dec 2010

@tinaki1275 asi deci..nezje mi naraz viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre