Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
29. jan 2011

uz som tuuu 🙂 som cvicila,ale plne suhlasim s vami,ze tych 7 pizz nam bude urcite dost 🙂

noemarta
29. jan 2011

@mirka285 o.k. tak ich o tej dvanastej potvrdim, to je jedno ake neee, nech urobia tie naj....
my sme mali do deviatej navstevu, koksooo boli tu traja chalani, 6rocny, 7 a 8 rocny a akoze mala som dost, plny dom ich bol.. ale nastastie nela bola tak unavena, ze zaspala hned a vobec jej to nevadilo...

mirka285
29. jan 2011

@noemarta mne je jedno ake,ja som neni vyberava...inak @maxara by nam mohla zrekapitulovat kto vlastne pride?

kafoditka
29. jan 2011

Inak aj ja mam v tom chaos, kedze vela bab to zrusilo.. ,

mirka285
29. jan 2011

@kafoditka Maxi asi uspava alebo uspala aj seba...

kafoditka
29. jan 2011

@mirka285 alebo vyprazdnuje.. 🤐 😀

mirka285
29. jan 2011

@kafoditka 😀 a ty si uz vyprazdnila creva?

kafoditka
29. jan 2011

@mirka285 ale trt, stale nic...uvidime ako sa rano zadari a ci vobec 😠

kafoditka
29. jan 2011

@mirka285 ale keby som aspon prdela, ze trochu vyfuknem, ale ani to nie..

kafoditka
29. jan 2011

No nic, idem ja do hajan, bru nocku

monline
29. jan 2011

nestihla som vôbec čítať o čom ste dnes písali, tak skúsim..malý spí

monline
29. jan 2011

@booklover metódu merania bazálnych teplôt som využívala pri plánovaní Niky, už pri treťom zaznamenávaní cyklu som ostala tehotná..keďže táto metóda patrí k menej spoľahlivým (každá žena môže mať trocha inak cyklus v rôznych mesiacoch, ochorenia, lieky, stresy, alkohol, to všetko vplýva na posuny..), potrebujem sa istiť aj inak..vieš- aj keď sme neplánovali druhé dieťa, posledné tri roky pred druhým tehu si iba muž "dával pozor"..pretože aj keby - nič sa také strašné nedeje, ibaže Daniel mi priniesol dosť vážne zdravotné komplikácie a môj vek k tomu- ja si už nemôžem dovoliť riskovať, mám predsa dve krásne deti, o ktoré sa musím postarať..ty si mladučká, ak sa aj pritrafí, tak to proste tak má byť 🙂

monline
29. jan 2011

@bambola pritom som pozerala staré odoslané meily, zdalo sa mi, že som ti posielala len niečo iné..som rada, že som nejakú knihu trafila 🙂
@maxara ty máš fakt 31 párov papúč? kde si preboha toľko papúč vyhrabala???? žasnem..

monline
29. jan 2011

@mirka285 @kafoditka ste mi vzali ilúzie s tými venušinými..ja som vždy snívala o tom, že poskakujem vo fitku a mám ich 🙂 nech je aspoň nejaká radosť z toho skákania 🙂..no musím vymyslieť niečo iné
@maxara dnes ti šla karta, strašne si ma rozosmievala, aj baby ti dobre sekundovali 🙂 pobavili ste ma

vierkaha
29. jan 2011

@maxara tak hlásim účasť, aj keď mm vymýšľal, že moc mrzne a že by sme nemali s malým v takých mrazoch chodiť po vonku tak som sa mu troška políškala a súhlasil aj s tým že pôjde hneď ráno dotankovať nádrž aby auto mohlo brblať aj hodinu 😀 , aby malý išiel rovno do vykúreného, inak aj my máme tiež diesel a mm tiež nevie nič o nejakom samočistení a tom nám počítač hlásil tuším aj to že som si blbo sadla za volant 😖

A mali sme dnes návštevu a tak som sa tu včera strojila, že napečiem slané rovno aj k vám na zajtra ale Maťo mal dnes zase nejaký blbý deň tak som nakoniec nič nepiekla
@monline no vyzerá to tak, že u nás trucovanie začína o pol roka skôr, lebo dnes si tým trucovitým plačom vynucoval moju prítomnosť. Išla som len na wc a on za tie 3 min čo som tam bola dostal normálne až hysterický záchvat. Alebo som bola v kuchyni a on v obyvačke ( máme ich prepojené) a zase spustil taký plač že až . Nechápen to, celý deň som ho preto mala na rukách svalovicu mám riadnu no ale čo už, len dúfam že je to len niečo prechodné. Aj čípok som mu dala, aj som mu pomohla vykakať sa, aj mundisal gel mal aj sme sa hrali, aj sme spolu spali a aj vonku bol, ale akonáhle som sa od neho zdvihla preč tak hotovo

monline
29. jan 2011

mám tu sólo? kde ste všetky?
@maxara pekné fotky, zábavný výraz 😀, na tej v modrom tričku si fakt chudá, odteraz sa foť len z profilu a zhora 🙂
@bambola Maťka je nádherná... a vašich dom perfektný..
@kristip malý je krásny...držte sa, rýchlo vyzdravte
až teraz som došla k maxiným ďalším fotkám, a rehoceem saaaaa 😀 😀 si proste trieda 🙂
bambi, malá je po dedovi..nielen uškami, ale aj tvarom hlavičky..vaši sú ešte takí mladí, fešní, najmä mamina je kočka 🙂

vierkaha
29. jan 2011

@monline ja tu ešte straším, ale už idem aj ja spať, aby som zajtra bola fit . Dúfam, že sa Danielkovi poleší.
Dobrú noc

monline
29. jan 2011

@vierkaha toto ale nie je vynucovanie..toto len má potrebu byť s tebou..aj daniel v posledné dni plače ked ma vidí odchádzať..ale pokiaľ ho zabavím hračkou, pokiaľ ma nevidí mimo neho, tak neplače..samozrejme- neskrývam sa mu, myslím podobné situácie ako ty..napr. ležal na gauči, ja pri nom, mama na fotelke..po niečo som musela ísť, mama šla k nemu a on ma videl odchádzať, tak spustil za mnou plač..ale inokedy ak ho niečím zaujmem, tak si to nevšimne a neuvedomí..

monline
29. jan 2011

@vierkaha dobrú noc..dúfam i ja, že sú to len zúbky, že to rýchlo prejde..

robika
29. jan 2011

ja som este tu, dala som nejake filipkove fotky, ale uz dnes nevladzem, idem sa najest a spat 🙂
@vierkaha a @monline dakde som citala, ze teraz idu do obdobia, kedy pri pohlade na nas, ako od nich odchadzame (aj ked iba vedla do izby) spustia plac, akurat neviem dokedy to obdobie bude trvat...

monline
29. jan 2011

@kafoditka Filipko má krásny šťastný výraz v tých saniach 🙂
@luludi práve čítam, že aj vy ste chorí? rýchlo sa vyliečte..takže zas sa ukázalo, že nestačí si niečo plánovať... 😖
@noemarta nechcelo by sa ti cestou k maxi či späť spraviť obchádzku k nám? aspoň na skok, kus reči, nech mi je to o kúsok menej ľúto.. a to foto Nelinky v sánkach je pred vašim domom?

gabika41
30. jan 2011

dobre rano 🙂

kafoditka
30. jan 2011

Bre rano.... pomoooooc, som hore od 5:30 a stale som sa nevykadila 😢 😢 uz piaty den 😕

maxara
30. jan 2011

Ranko baby, ja som akotak nachystana, este musim pobudit osadku domu, nech si laskavo upracu ten bordel, co tu narobili ☹ ja sa tu mozem rozdrapit a pridem rano a tu ako po vybuchu ☹ pocitac rozobraty v strede obyvky, papiere od cipsov a jojo marsmelov, nejake ponozky, kresla volne pohodene.. akozeeeee... a veselo spia, ved dusili do noci 😠ze ty uz nic nerob, len nas diriguj.. a takto to dopadlo 😒

@monline jasne, Mon, ked mas pocit, ze choroba, tak naozaj nech radsej nejde Danko medzi zdrave deticky.. ved nie je vsetkym dnom koniec a urcite coskoro bude aj dalsie stretko.. musi to byt ale este pred koncom marca, lebo 2.4. ocakavam steniatka 😵 .. inak dik, ze sa mam fotit uz len zboku zhora.. 😅 si ma potesila.. inak to robi aj to tricko, robi zazraky, stalo ma 150Sk na trhu a milujem ho nadovsetko.. uz je stare vytahane, ale je to kus oblecenia, ktore si naozaj moze povedat, ze posluzilo 😉

@kafoditka no som zvedava, co si ukuchtila 😉

@noemarta a ty kedy prides, ked ides sama?

maxara
30. jan 2011

@noemarta ak by mohla byt jedna hawai s kukuricou a pocesnakovanymi okrajami, tak to by ma potesilo 😵

noemarta
30. jan 2011

@monline ano to je pred nasim domom....
Moni uvidim aka bude situacia ked sa budem vraciat od max, ked tak, tak by som ti predtym cinkla, alebo sa stavim niekedy cez tyzden, jooo

noemarta
30. jan 2011

@maxara hawai bude urcite, aj s kukuricou, neboooj.
No asi okolo tej 13,00 prideme tak ci taak....
boooze to chodil dobry mraaazik....

maxara
30. jan 2011

@mirka285 som bola vecer nasrata, lebo chlapi ma vyhodili, ze idu dusit a pridem hore, Ninka zalomila a notebook sa nedal napojit na siet.. aj sa mi to michal snazil rozchodit, ale neslo to ani jemu.. hlavne ze este kydal poznamky typu, jaaj nusko, toto by si uz mohla zvladnut, tuto si vybrat siet.. ja neviem, co si tu poklikala, lebo mne to naposledy islo.. a pod.. nekomentujem..
detusky pisat nebudem dobre?

JA, Michal, Mirka, Katty, Katka7, Kafko, Noe, Adel, Jozko, Tinaki, muz, Zrzulka, Vierkaha, Ywett?, Lela?, Merikac, Nununka a moj synovec tu je este.. a je mozne, ze som na niekoho zabudla 😒

maxara
30. jan 2011

@mirka285 @kafoditka baby ja teraz nemozme vyprazdnovat 😖 aj ked F mi to naordinoval 😀 😀 😝

maxara
30. jan 2011

@kafoditka ja sa vyserem aj za teba, ako mi opravili ten pruh, tak sa mi super sere.. normalne sa tesim z toho.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre