Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. mar 2011

@maxara Peti no pre zaujimavost si teda potom vyskusam aj jedny korzetove,mne sa korzetove velmi pacia,len mam pocit,ze mne take nepojdu aj kvoli mojim rukam tucnym 😀 @monline @maxara ja zajtra nemozem prist ☹

monline
8. mar 2011

bré ránko
@maxara samozrejme, že ťa tu chcem!

@mirka285 fakt? to je škoda ☹ potom ani bambi nebude mať ako prísť

mirka285
8. mar 2011

@monline pridem nabuduce,a ved Bambi ma auto..

gabika41
8. mar 2011

dobre rano sa praje.....ja idem zase k zubarovi.... 😒

kukucka26
8. mar 2011

ahojte zienky mozem byt tehu? mam 7 mesacneho chlapceka ktoreho plne dojcim menezs mi meska 6 dni robila som si rano test na tehu no vidno tam iba velmi jemne ruzovu ciarocku naozaj velmi velmi slabucku

tatianka.g
8. mar 2011

baby ranko sa praje...
prosim vas, ako dlho piju vase deticky jednu davku UM? Ja Tominka stale kojim a neviem odhadnut ci vypije dost, tak by som to chcela porovnat takto casovo...
@gabika41 ja som bola minuly tyzden a doktorka nechcela verit ze vo svojich 29 nemam este ani jeden kaz, ma poslala az na panoramu tak som zvedava co tam uvidi....

maxara
8. mar 2011

@mirka285 urcite si vyskusaj.. alebo teda nemusis, ale ked si prejdes pohladom saty a padnu ti do oka akekolvek, tak sa im nebran a vyskusaj si ich. Aj ked budu korzetove. Napr, ja som chcela vystrih a potom som zistila, ze polka korzetovych su kvoli tym bezramienkovym podprskam strihane tak, ze su akoby rovno zarovnane hore nad prsami. A ja som nakoniec mala korzetove a s vystrihom, a teda aj s tucnymi rukami.. ja som tam prisla do toho salona a povedala mi mrzana, ze urcite si nemam davat rukavove saty, ale ani takeco maju tak doboku ramienka, lebo to vsetko mi opticky este rozsiri ruky. Ze radsej stolu prehodit alebo zavoj.
A inak, mne si sa normalne snivala, ale taketo nieco si mala na sebe http://www.hotelsport.sk/images/24.jpg a este skor ako som si precitala ze nechces kyticu, som ta videla s krvavo cervenou ruzou jednou (kaly ma dnes kazda druha nevesta), vlasy krasne rovne tmavohnede rozpustene na hladko ucesane.. A bola si naaadherna a ziariaca 😉

maxara
8. mar 2011

@monline oki Mon a vlastne pride este nejaka vtirka okrem mna, ked ani Mirka ani kafko nie? @bambola ?

adelaine
8. mar 2011

dobre ranko 🙂

meruska
8. mar 2011

Dobre ranko 😉
Krasne satky ste tu vcera rozoberali, aj ja mam doba 6 kusov a zial ani do jednych uz nevojdem ☹ ale do leta to hadam zmenim 😀

maxara
8. mar 2011

@kukucka26 😵 mozes, co by nie

mirka285
8. mar 2011

@maxara tie saty sa mi nahodou velmi pacia,co si hodila teraz link,a inak chcem biele ruzu,kedze saty nechcem biele,takze si blizko 🙂 inak mne sa jedny kratke velmi pacia,pockaj idem ich pohladat...

kukucka26
8. mar 2011

inak mi nemame ziadne zubky ☹

maxara
8. mar 2011
mirka285
8. mar 2011

pacia sa mi aj prve aj tie ruzove druhe..

mirka285
8. mar 2011

@maxara jasne,na to moje brucho jak stvorene 😀

maxara
8. mar 2011

@mirka285 no vidis aka som uzasna? ved ja ta mam absolutne v oku.. keby si mala tie, co som dala, ale napr cervene.. ci chces vyslovene ruzove alebo fialove? a tieto kratke ktore sa ti pacia? lebo tam sa mi otvorila ta uvodna stranka

maxara
8. mar 2011

@mirka285 ano, tak tie su krasne, hlavne tie prve.. a idem este kuknut daslie 😀
ja chcem ist s tebou skusat satyyyy pjosiiiim 😅

kafoditka
8. mar 2011

@mirka285 Miri ktore su to z tej kolekcie bambola?
@maxara dost dobreee 😀

maxara
8. mar 2011

@mirka285 este sa mi paci strana 12-13 😵

kafoditka
8. mar 2011

@mirka285 aha uz viem

maxara
8. mar 2011

a 16-17

@kafoditka hned prv e adruhe sa jej pacia

mirka285
8. mar 2011

@kafoditka z tej Bambola prve a druhe...

maxara
8. mar 2011

@mirka285 http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/gabsy/album/g... ani tieto nie su na zahodenie, ale nie su podla tvojich predstav

kafoditka
8. mar 2011

@mirka285 druhe su peckove

mirka285
8. mar 2011

@maxara moc svadobne vyzeraju 😀

kafoditka
8. mar 2011

@mirka285 Miri a ukaz ake mas obrucky vyhliadnute 😉

maxara
8. mar 2011

http://www.hotelsport.sk/images/2010New_style_b... a tietoooo, kebyze zijem este raz, tak sa narodim krasna a chuda a v tychto by som sa vydavaal

denisse
8. mar 2011

dobre rano ...
tak barunka vcera po tom dlhokanskom 20 minutovom poobednom spanku vydrzala az do 20 a o 20:15 uz spala ...
ale medzi 2 a 4 rano bola normalne hore .. neplakala, ale proste nespala .. pretacala sa z brucha na chrbat a naopak, kopala nohami, kecala si ... no proste spat sa pri tom nedalo ...

@kukucka26 urcite mozes byt tehotna ... kojenie nie je antikoncepcia 🙂

@tatianka.g casovo sa to porovnat podla mna neda .. tiez malu len kojim, z flase nikdy nepila ani nevie ... ale myslim, ze pitie z prsnika je nieco ine ako z flase ... a kojene deti casto piju mlieko len od smadu, co moze trvat len minutu ... a ked jedia, tak nase su uz dost velke, ze si dokazu dost mlieka vytiahnut za niekolko malo minut .. moja barunka od narodenia pila kratko (max 7 minut), teraz je vacsinou hotova za 3-4 minuty ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre