Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
22. jún 2010

@lela1809 on bol stale taky, ale ja som to zo zaciatku nejak prehliadala a tie jeho ulety tolerovala a cakala ze sa zmeni....a nezmenil sa, ani ked som plakala, pekne prosila a nakoniec sa vyhrazala rozvodom ...dookola to iste....

@petrap001 no zmierena s tym nie som, keby som bola, tak neplacem vkuse a nerozculujem sa uz kvoli tomu....ale to sa neda....

aj ultimatum som mu dala, ze este raz sa ozerie a nedojde spat ku mne tak to bude aj posledny krat a potom nech si uz ide kde len chce, ze u mojich rodicov uz spat nebude.... a asi mu to nase manzelstvo za tolko stoji ze aj ked vie ze ma tymtrapi tak aj tak sa ozerie....

petrap001
22. jún 2010

@tinka349 to je debil,sorry. preco su ti chlapi taki bezcitni??? co si tym dokazuju?? ja by som sa uz asi davno nervovo zrutila ☹ nezavidim fakt a hlavne teraz. ale mysli na malicku,ako vam bude spolu dobre a budes sa z nej tesit ako z nicoho 😉

ribike
22. jún 2010

@petzi Tak skončil skôr,aspoň nebudeš sama🙂

petzi
22. jún 2010

@tinka349
to mas pravdu, ked je takyto sa nezmeni uz urcite.Takze sa zbytocne trapis.ja to mam tiez doma, teda nie az taky extrem.ziaden chlap takej povahy sa nezmeni,lebo mu zalezi iba na seba a jeho mamina ho pozna asi dokonale,ked ti tak radi,asi vie preco ti to hovori.mas to tazke ,ale nechci ,aby to bolo este horsie.

petzi
22. jún 2010

@ribike
nie nebudem sama,nad hlavou mi uz lietaju lietadla, co hra playstation na projektore.pako... 😀
ale mal o mna strach mi povedal, 😵 prvy krat.....tak sa vytesujem, ze sa ponahlal s prace kvoli mne....juuuuj 😵

silvia.vesela
22. jún 2010

kocky, idem si dat nieco na jedenie! Normalne ma taky hlad chytil! 😀

ribike
22. jún 2010

@petzi To on sa asi len hrá na tvrdého,ale niekde v hlbke duše sa o vás bojí...🙂

ribike
22. jún 2010

@tinka349 Pozerala som si tvoj album,no ty si nasvete pekná tehulka🙂 A ked si ta ten tvoj degenerovaný exemplár nevie vážit tak si vás vôbec nezaslúži...pre takéhoto ani slzičku zaslúžite si niekoho lepšieho,netráp sa tolko iba si tým ubližuješ a ani maličkej to nerobí dobre...aj môj bývalí mal rád poháriky a kamarátov aj som sa s ním kôli tomu rozišla....a urobila som skvelé rozhodnutie lebo som si našla omnoho lepšieho...Hlavu hore🙂

petzi
22. jún 2010

@ribike
aaaanoooo, 😵 pekne pises, jaka som stastna.... 😵
@silvia.vesela
ribike robila buchty a vystali jej, ona ti ponukne ak chces... 😀 ja som moc daleko ale tebe mozno dohodi 😀

petzi
22. jún 2010

BABY: JA SOM TIE CUCORIEDKY ROZKYDALA A TERAZ SOM CELA FIALOVA AJ DEKA JE V PRDELI::: 😝 som ja ale sikovna.ale ked Ivka ty tak pises ze degenerovany exemlar, tak sa mi ruky roztriasli co som sa smiala, ze mozem teraz upratovat.vsetko kvoli tebe, aby si vedela 😀

ribike
22. jún 2010

Nevadí aspoň sa nebudeš nudit...😀 Aj tak si sa poobede vispinkala doružova🙂

petzi
22. jún 2010

@ribike tak ti dakujem.... 😠 ale kaslem na to ,len aby na podlahe neboli a deku vyperiem aj zajtra,teda ak to pojde....s cucoriedkami nie je sranda....ale pomahaju na velku,som zistila 😀 😀 😀

ribike
22. jún 2010

@petzi Mala by si ju dat do studenej vody s pracím práškom aby škvrna vymokla,čučoriedky sú podobné ako krv a jahody idú tažko oprat,cez noc necháš tak a zajtra hodíš do pračky....🙂 Normálne som ti spôsobila škodu a to si odomňa daleko...😀

petzi
22. jún 2010

@ribike
No veru, si nebezpecna...davaj pozor...alebo si nacap na seba upozornenie 😀

petzi
22. jún 2010

co sme tu same s ribike alebo co? Vsetky uz spinkate??

zzz 😔 zzzzz

ribike
22. jún 2010

Asi spinkajú☹...ja som do druhej rána hore a naobed vstávam....🙂

petzi
22. jún 2010

No veru,len nech sa vyspinkaju, lebo skoro rano tu bude niekto uz strasit, ked mi budeme spat...

tinka349
22. jún 2010

@ribike ja sa rozhodujem uz vyse roka, ze sa s nim rozvediem...ale ja asi vazne potrebujem nacapat ho s nejakou inou 😒 inak mi nepomoze nic...ani keby mi mama buchala hlavu o stol....neviem preco ho stale lubim....a on to uz zneuziva....

tinka349
22. jún 2010

@petzi no bolo uz aj horsie....a to som vydata iba 3 roky....stale ten alkohol, kamarati a behanie po nociach bohviekde...vypne si mobil a mozem mu ja volat....a na druhy den aj tak len pocuvam ze to je vsetko moja vina, ze kto by chcel pocuvat moj vreskot a este sa urazi on....on je v tyzdni ozraty niekedy aj 3x....a vtedy by som ho normalne zabila....original zakopala pod ciernu zem.....ale ons a tam zakope sam, ked soferuje na mol...a nikto mu nerozkaze...a spi kade tade po kamaratoch

tinka349
22. jún 2010

no to tu uz asi vsetky tehulky spinkaju, len ja som hore 😕 no ale tak ja sa zobudim najskor o 12tej na obed 😀

tak pekne snicky vsetkym

petzi
22. jún 2010

@tinka349 No viem ze to nie je moja vec,ani by som ti nemala do toho kecat, ale mala by si sa rozkyvat.Ked sa ho teraz nezbavis, ked je na najvyssom case, tak asi nikdy.budes trpiet ty a najhorsie na tom ze aj malinka a to snad nechces.Ja by som mu na tvojom mieste zbalila teraz veci a dala pred dvere.skoro rano poprosila otca, nech vymeni zamky,alebo ho nechat vymknuteho ,keby nahodou prisiel domov skor a zavolat rodicov k sebe,aby ti nahodou neublizil,,ked bude este opity.Prepac, ale ked ono sa to tak tazko cita, ked ja som to uz prezila tiez.... ☹ je to velmi tazke,ale aj ribike ti napisala, ze mala takeho a je rada,ze je od neho,lebo si nasla chlapa ,ktoreho by nemenila.asi to caka aj teba,len sa musis rozhodnut,,co chces.Ja by som teda dieta trpiet nenechala, lebo ono tomu nerozumie.... 😢
Hlavu hore a pevne nervi....vsetko preboli, ver mi....

tinka349
22. jún 2010

@petzi no on k nam domov nedojde, to som si ista.....zatial byvame u mojich rodicov v RD lebo byt si prerabame....a uz parkrat som ho od nas vyhodila....ale nidky nedosiel opity a ani v ten den ked pil....to by ho moja mama zabila - oni sa neznasaju, aj moj otec je uz nanho alergicky...dnes sa opil, zajtra sa neozve, ja mu budem pisat vyhrazne sms, a na dalsi den sa on bude hrat na urazeneho ze mu nadavam...dookola to iste, ja to uz poznam....A kluce od rodicovskeho domu nema 😀 a neublizil by mi ani ked je opity, urcite nie teraz ked som tehotna...to by som ho najprv musela ja fest prefackat...

a snad sa konecne k niecomu odhodlam ked sa mala narodi....a vazne sa cudujem ze som este neporodila pri tych mojich stresoch a nervovyh zachvatoch...

petzi
22. jún 2010

@tinka349
si ty frajerka, len to oddalujes,ale ved ty si musis rozumiet.
Ja ti len prajem vela sil a nervou ,aby si bola v zivote stastna.kazda z nas si to stasticko zasluzi ,aby sme vydrzali pri tych nasich chrustikoch malinkych a aby deturence boli zdravunke.
A nervovat sa je to najhorsie co mozes teraz robit...mne sa hovori lahko,inak sa nervujem tiez, ale tak teda mavaj nad nim len rukou a sms mu ani nepis,ked vies,ze to nema vyznam.zbytocne sa rozculis.Ale inak ako vidim, vsetci mame svoje muchy,ale on by sa mohol teda krotit.A to som si myslela, ze co mam ja za chlapa doma 😅 tak klobuk dole.

ribike
22. jún 2010

@tinka349 Ked ho budeš aj nadalej lúbit a všetko mu tolerovat tak ty budeš vždy tá zlá ktorá za všetko môže a on velký frajer si bude do teba utierat nohy,naozaj si pekné mladé dievča,život máš len jeden nepokaz si ho...je to tažké ked niekoho lúbiš ale ked ho nevieš opustit tak by si ho mala aspoň poriadne nastrašit aby sa uvedomil trošku,tá výmena zámkov nie je zlý nápad ani tie kufre,a ked sa ani vtedy neuvedomí tak to treba definitívne uzavriet...A ked ho chceš načapat to je dost tažké hlavne v tvojom stave,ja by som na ňho nejakú babenku nastavila a urobila by som skúšku vernosti na vlastnú päst...Moja kamoška zaplatila jednej svojej známej aby jej obalamutila chlapa,bola zvedavá či bude mat úspech a veru mala....☹ ale odvtedy má pokoj...drž sa máš to veru tažké.,držím palčeky aby sa všetko obrátilo na dobré🙂

tinka349
22. jún 2010

@petzi ako sa hovori, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt horsie 😎 ale zasa moze byt aj lepsie....len.....len....ja som sa vydavala na 21 - zalubena a naivna ze na cely zivot....a on o 10 rokov starsi mal predstavu, ze si berie dievca z dediny - naivne, hlupucke a mladucke, co bude tak tancovat ako bude on piskat....a nejak nevyslo....ja mu netolerujem nic - pozadujem od neho aby bol abstinent....on je alkoholik na 100% - stale tvrdi ze si da len pohar vina, ale potom aj hrusku, konak, pivo a mixuje az kym nie je na mol.....a potom mi len klame a klame....a nikto si s nim nevie rady, ani ja , ani jeho mama a otec - no ma 34 rokov a s nim uz nikto asi nepohne, a ked ho nezmenila ani laska, tak uz asi nic...dam mu este nejaky cas po porode- zopar mesiacov, a potom zakrocim - aby mala drobanka normalneho otca....

a dceru budem podporovat v lesbickych vztahoch 😀 radsej ako si zobrat debila co jej bude nicit nervy a zivot 😎

idem ja buwat....tak bru nocku....

tinka349
22. jún 2010

@ribike dakujem, si zlata 🙂 tak bru nocku

petzi
22. jún 2010

@tinka349 Tinka, tak vsetko dobre ti prajem a hlavne aby sa ti to vyriesilo.
Dobru nocku ti prajem a sladke sniky aj malinkej v brusku....A tie lesbicke navadzania 😀 no som teda v rospakoch, ale chces pre nu len to dobre... 😀

ribike
22. jún 2010

@tinka349 Aj vám,mysli na niečo pekné a dobre sa vyspinkajte🙂

petrap001
23. jún 2010

dobre ranko 🙂 ja uz som asi hodinu hore,lebo uz som nemohla lezat.vseeetko ma boli ked lezim,tak cumim na telku 🙄 ved ja si este pojdem pospat neskor 😎

zrzulka
23. jún 2010

baby mne je dnes tak strasne zle ze muz uz rata s tym ze zajtra porodim... mam zajtra poradnu tak ci uz rovno na poradni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre