Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kodada
14. máj 2009

ahoj bambi, mame sa skvelo, ale sme len 17+3 podla poslednych merani doktora 😉
vcera prvy krat citil pohyby maleho aj mm, najprv len take mravcenie, ale potom ho koplo

bambi7
14. máj 2009

jejjj tak gratulujem k pohybom to je skvele moc vam to prajemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵

kodada
14. máj 2009

ty sa pochval, co dominika, uz je staci tvoje mliecko?

bambi7
14. máj 2009

dadi snazim sa jej davat moje hlavne ale v noci musim dokrmit inac place ale odsavam stale nech mma moje snazim sa ako mozem 😉

kodada
14. máj 2009

ja uz pohyby citim dva tyzdne, vcera to bolo len pre mm prvykrat
neboj, mliecko sa este mozno spusti, je podstatne ze je tvoje ... Domca uz ma dva a pol tyzdna ... boze ako to leti

henka76
14. máj 2009

ahojte 🙂
som tu len na skok,chcem vás pozdraviť a podporiť ešte čakateľky,prajem vám veľa sily a pevnú vôľu 😉

kodada
14. máj 2009

ahoj heni, zmen si pas 😉

mimi21
14. máj 2009

ahojte tehulky, pekne ranko zelam
dufam, že kosska už rodí, alebo má malú už pri sebe, a siri tak isto

ja zase ani najmenší náznak, dnes termín ... 😒 takže mi asi ostane len v pondelok tá nemocnica 😖

sssimi
14. máj 2009

Ahojte!

Ja som tiež ešte tu 😉 ... Práve papkáme raňajky... Také sme vstali vyhladované. Malá ma za sebou už aj rannú rozcvičku a dnes idem žehlíííííííť 😀 Konečne mám čo robiť. Aj keď veľa toho zase nie je 😀 .... Baby ja chcem mať zajtra malú pri sebéééé. 15.5 je perfektný termín. MM je 14.4 narodený....

micva
14. máj 2009

Ahojte, Kosska este nerodi urcite, len sa jej pokazil mobil, teda SIM karta.... snad bude nieco nove poobede...

kodada
14. máj 2009

micva ... urcite pozdrav od nas kossku, ze na nu myslime 😉
ssimi, vies aky je zakon schvalnosti? ze sa mala vypyta na svet, prave ked bude tvoj mm mimo 😀

sssimi
14. máj 2009

Kodada našťastie sa má vrátiť za nejakých 7 hodín, tak do vtedy by sme mali vydržať 😉 No a zajtra budeme múdrejší po poradni aj keď by som bola rada keby sme už aj dnes išli...

bambi7
14. máj 2009

ssimi drzkam palce 🙂

sssimi
14. máj 2009

Bambi ďakujem... Už by som chcela mať na svete to moje malinké mrnčadielko...

kodada
14. máj 2009

baby, co poviete na tento kocik? je to kamoska a ponukla mi ho, nie je skoro kupovat kocik?

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mystery7
14. máj 2009

ahojky, koska sa neozvala???

kackabrcka
14. máj 2009

ja som este tu len som spala lebo strasim od 5tej..
dadi avoj 😉 a kolko chce za kocik? ja by som asi pockala s kocikom dadula..

zuzkaprofant
14. máj 2009

kati caf ja ze uz rodis 😀

kodada
14. máj 2009

mysty, o koske si precitaj trochu vyssie na tejto stranke
kati, o cene sme sa zatial nebavili, pockam na mm, je pouzivany 8. mes a novy stal 15 000 ... ved mne sa to aj zda skoro, kupovat kocik 😉

atima
14. máj 2009

je to veru na nervu to vyčkávanie keby že som vedela, že kedy tak sa upriamim na ten datum a idem nato ale takto vkuse čakať a čakať a nič sa nedeje 😠 malemu sa vobec nechce vonku

kackabrcka
14. máj 2009

kodadi - ten tym kocara nestoji 15tisic !! urcite nie..
mys - koska nerodi nie ☹ a ja tiez nic.. xixi
vcera nacvik nemocka a od dnes kazdy den ctg inak nic 😠

jamaat
14. máj 2009

Dada, kočíky išli teraz dole s cenami. Tak sa neriaď tou ich pôvodnou cenou. A ešte je tá cena za dvojkombináciu bez vajíčka. Pokukaj na nete, za čo sa dá zohnať nový. A X-landery sa aj z Poľska nosia. Ale inak sú dobré.

mystery7
14. máj 2009

podla mna je najvyssi cas, zacat si obzerat kociky a ceny. Ujasnit si predstavu aky chces a co poptrebujes. Potom uz len ist a kupit. my sm ekupili okolo 25tt a aj to preto, ze bol v akcii 😉

kackabrcka
14. máj 2009

dadi
toto je podobne

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5561406

a cena noveho je nizsia..

atima
14. máj 2009

kodady aj mne sa zda veľa za ten kočiar, popozeraj stranky na nete o potom sa rozhodni či ho kupiš ja by som použivany za 7 tisic asi nekupila.

jamaat
14. máj 2009

Dada, je tu aj téma o internetových nákupoch z Poľska, čo som čítala, tak im to došlo normálne kuriérom domov.

sssimi
14. máj 2009

Atima a ty sa kde ponáhľaš 🙂 Veď ty máš ešte tolko časúúúú ísť rodiť.... Ja už prenášam 10 dní a nikoho z doktorov to nejak netrápi... Už neviem čo by som od radosti skúsila... Dnes si dávam cvičenie na fit lopte.. Je to strašne smiešne ako sa mi to brucho mrví pri tom krúžení panvou 😀

mystery7
14. máj 2009

simi: nedokazem pochopit, preco s tebou nieco neurobia, ved 10 dni je uz vela ☹

kackabrcka
14. máj 2009

mys no som zvedava co povie mne po 14tej zase p. doktor.. si myslim ze ma necha do pondelka cakat inak 😠

mystery7
14. máj 2009

kacka: ty uz mas termin tiez davno za sebou. ja mam ist opat zajtra na kontrolu, osm zvedava co sa dozviem. vcera ma nevysetrovala zospodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre