• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
autor
jej ahoj Danka uz som chcela aj ja odist
23. jan 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu tusim nikoho nestretla,sakris :frowning2: :frowning2:
a janka mi prideme okolo 16,15
no super,aspon teba som stihla.doteraz som nemala cas sem skocit
co to pocuvam,planuje sa dalsie babo? :wink:
autor
dobre tak aj my tak prideme, len som sa bala aby sme tak hodinu neboli sami, to by sa maly nudil :grinning:
23. jan 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa posnazim vytrepat aj skor,ale nasa hviezda teraz divoko zaspava,tak potom aj neskor vstava,no ale budem sa snazit
23. jan 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru planuje, zacali sme so snazenim tak dufam, ze sa podari. Matko sa nam zadaril na prvy krat :grinning:
23. jan 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuufa,tak drzim palce,nech to coskoro vyjde.
ja si na druhe este netrufam.
23. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo to byt iiiha :slight_smile:
23. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ako lucka,vymienam si pismenka :grinning: :grinning:
Jej, vy ste rýchle, mne to tu nejak blbne zase, ma porazí...
autor
ale neboj ked Lucik trosku vyrastie a bude sama behat, mozno sa aj ty das nahovorit :grinning:

ja to beriem tak ze uz bude Matko hadam rozumnejsi, teda aspon myslim, a samostatnejsi
ahoj dani :slight_smile:
ahojcek,este neobedujes?
23. jan 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nevedela miska,ze poznas na kona.mohli sme si pisat uz skor. :wink:
23. jan 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis Dani ked ta tu baby zbadali hned pribehli obe naspat, Radka uz ani hladna neni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze som tu nikoho nestretla. :slight_smile: tesim sa.
Som tu, len som si odskočila...
ved ešte nie som hladná, tak obed počká.....danka, dnes mám syr, ked nemám doma dieťa...... a fazuľovú polievku idem robiť, ale to dávam z konzervy, tak budem mať navarené rýchlo....
ešte tu teda chvíľu zostanem, ked si prišla....
no,len aby ma nechceli zjest. :grinning: :grinning: ja mam este asi 2 minuty cas,segra je na prwechadzke s luckou a maju kazdu chvilu dojst
23. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda,syr by som si dala.asi si aj jeden spravim,ked malu ulozim.mnaaaaaaaaaaaaam
ja som do seba nahadzala gulas a uz som tu... anesedavam pri forach, ale teraz som spravila vynimku. povodne som chcela pozret inzeraty, ci niekto nepotrabuje golface. mne tam uz zapadaju prachom :slight_smile:
a co sa tyka druheho bába,tak ja musim pockat na vacsi vekovy rozdiel.aj ked mam uz aj dost rokov,ale hadam to este niekedy stihnem.a ked nie,tak ma to medzi nami az tak nerozhadze,lebo mne aj nasmu tatinovi sa stav jedno dieta zatial paci.
23. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som si tiez dala syr my sme mali cestoviny s vajcom, lebo syn ma nechcel dlhsie nechat v kuchyni tak to musela byt rychlovka :grinning:
danka, naposledu ked sme sa stretli v skole, tak si vravela, ako rada by si nastupila...mna to uz preslo, lebo sa to priblizilo az moc :frowning2:
Miška, mne sa tiež jojo smeje, že by som aj niečo rozumné tu mohla robiť, ale ja viac ako vykecávať nestíham, a real debat som nemala už dávno....
Danka, neboj, nezjem ťa, hovorím, že ani hladná veru nie som.
ja som so segrou dohodnutá, že prídem o tretej k nim, uvidíme, kedy bude Vratko vstávať, tak by sme mohli prísť tiež aj skôr, no kedy príde môj Filipko to netuším, snád ho do konca stretka stihnete.....
23. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska toto forum (teda temu na fore) sme si sami zalozili,lebo sme chceli.dost casto sa ani nemozeme stretnut,tak aspon tu vykecavame a nemame pocit,ze sme furt same. :slight_smile: tak ked si nas tu objavila,tak sem obcas skoc. :dizzy_face:
23. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to tak pocuvam o tych detoch, mne tie moje dve uplne stacia! :astonished: hoci nas ocino chce este dievcatko. on by nedbal aj hned teraz. na mna je to uz ale dost!
23. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Radka neblazni, ved Matkovi som uz povedala ze pride Filipko a on tam nebude.
23. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska,ja by som rada nastupila asi tak na 1 den. :grinning: :grinning: :grinning: na dlhsie sa mi veru nechce.ja som to myslela tak,ze by som niekedy rada vymenila domaci stereotyp. :wink:
23. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Miška, pokojne nás môžeš prísť pozrieť aj skôr, veru, máš resty....ale zase verím, že s dvoma deťmi sa zosúladiť a hlavne tie choroby....
23. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok