• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
Janka, pre vášho tatina nastali zlaté časy, že?????????????????
23. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze filipko stretko stihne,to by nebolo ono bez neho.
23. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa este tiez do roboty vobec nechce vobec mi to nechyba same nervy a stresy
23. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj skocim, ale mne sa podari prist na net az vecer okolo desiatej, lebo Lukasa ulozit spat a dosiahnut, aby tam naozaj lezal je problem. Musim s nim spat a tvarit sa tak, az kym nezaspi. Inak by z postele zliezal a vymyslal. No a niekedy zaspim skor ako on, a len sa presuniem do spalne, ani neviem ako. :slight_smile:
23. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka,preco zle??? ved aspon si castejsie pride na svoje :slight_smile: moj si fazu snazenia velice pochvaloval :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som im povedala, že o piatej by to bolo super, keby prišli, dovezú mi ho až tam, ja by som to možno skôr ani nestihla....tak predpokladám, že okolo pol šiestej by to mohli zvládnuť, rozlúčiť sa s najlepším vnúčatkom...
23. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie deti su tusim vsade rovnake s tym spanim a zaspavanim. :grinning: esteze lucka zatial nevie s postielky vyliezt :sweat_smile:
23. jan 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka, ja som napísala zlaté, zlaté, zlaté, to ako dobré.........
autor
Radka pise zlate Danka nevie uz ani citat :grinning:
miska ja castokrat chodim na net tak neskoro,a tu vacsinou nikto nie je.kazdy travi cas s mangelmi,alebo tehulky chrnia pred TV.my s milkom sme zas spolu pri PCkach. :grinning:
23. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidm, ze ste tu uz zohrana particka, kedze sa aj stretavate. :slight_smile: mne to niekedy aj chyba.

Ozaj, viete, ze aj Mariannka je cakatelka? teraz neviem, ale tusim v maji.
23. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,zlateeeee :grinning: :grinning: :grinning: no to som bola zas rychla v citani a potom citam naprd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To tie kojené deti robia so spánkom caviky, to sú takí cmučkovia stále. ale skúsim u Adamka novú techniku:slight_smile: ked to vedia iné deti.....
Filipka už neprerobím, to bude cucáčik....
autor
tatino sa nestazuje :grinning:
ano,vieme miska,ale nevieme,ze co to bude.ja som bola prekvapena z toho,lebo riaditelka spominala,ze ide nastupit a tu zrazu druhe babo na ceste. :dizzy_face:
23. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze vy tak rychlo pisete ze nestiham reagovat
23. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, to mu teda verím.....a ty že nemôžeš na stretko, lebo Maťko zle spí, no neviem, neviem....
My sme aspoň v tom leveli, že ked ma nevidí, ked idú do spálne, tak zaspí aj s tatinom, ale to ja čuším v obývačke ako myška.....
23. jan 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ved som si myslela,ze sa nestazuje. :grinning: :grinning:
no a ja koncim damy,dieta prave dojechalo,tak idem zas robit starostlivu mamu. :grinning: :grinning: :grinning:
inac,debata perfisnaaaaaaaaaaaaaaaaaa.pappaa
U lukasa mam nevyhodu, ze je uz v normalnej posteli. Som zvedava, ako to bude zvladat v skolke, kde si s nim nikto nelahne, komu by hladkal vlasy, ale hadam ked uvidi ine deti, nauci sa. :slight_smile:
och, tak ja idem kuchtiť a potom sa vrhnem na službu, nech sa zajtra nemusíme s tým babrať, dnes mám času do tretej....
23. jan 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj danka

Radka my sa tiez snazime aby isiel spat s tatinom ale on zacne za chvilku revat ja to nevydrzim a pridem tam a tat my nadava
23. jan 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška, určite sa naučí, uvidíš, oni sú v škôlke iní, ked sa to naučilo naše krstniatko, tak už potom každý....
23. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oprava tata mi nadava
23. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, a to je tá chyba, môže si trocha poplakať, neboj, nič sa mu nestane......len treba vydržať a potom bude dobre....
23. jan 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, raz som to uz zazila :slight_smile:
23. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška, nám malý zase vylieza z postieľky nebezpečným štýlom, tak ho radšej uspávam v posteli....a tiež sa ho chystáme dať do postele jeho, len tam chceme dať nejaké zábrany, aby v noci nespadol....
23. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no musim to vydrzat lebo aj v noci ked huci a ja ho prelozim k nam do postele, uz sa tam tlacime a vcera mi taku vytal po oku zo spanku, ze som myslela ze budem mat monokel. a to by mi nikto neuveril ze mi to syn urobil
23. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš, ja zabúdam, že ty si už zaslúžilá matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne tak naráža do nosa - posadí sa, skontroluje situáciu, či som tam a buch ho do mňa....

a aj my ho mávame v posteli, niekedy vydrží do šiestej, inokedy je s nami od tretej. ale odkedy mu dávame potom medzi nás podušku, tak ma toľko neobťažuje....
23. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok