• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
autor
veru ani ja sa neviem dockat. vcera som bola u nasich poobede a som ta cez okna videla ako letis k vasim cez to uzasne pocasie
25. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie stresy ma urcite.ale to prejde a uz bude len dobre. :slight_smile: a von mozu ist kedy?
25. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine,no vcera som prisla k nasim kompletne premocena.ked som vystartovala z domu,tak sa mi zdalo,ze je ovela prijemnejsie ako doobeda a potom pri jednote nas to schytilo.teda bola to sila.
25. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to neviem sa nepytala este dr. ale v piatok ked pojdu z toho TN tak sa maju zastavit aj u Moniky na prevazenie tak im hadam povie. ved mala uz bude mat v piatok mesiac
25. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dnes je opat paradne.isla som sice len kusok,ale aj tak sa mi teraz zdalo byt superne.no ale je to prave cas,ked vacsina deti spi,akurat ked sa prebudia,zas zacina byt zima.
25. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme boli s malym pozriet vlaciky a medzitym co sme boli na stanici tak svietilo slnko potom snezilo a potom prsalo v priebehu pol hodiny
25. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,leti to.ked si predstavim,ze len tento tyzden sa mala narodit. :wink: a uz bude mat vymesacie. :grinning: no sikovna tiracka,je v predstihu.
25. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fii,to som si ani nestihla vsimnut,ze snezilo a prsalo,no boli sme u radky,tak som nepozerala z okna.nebol cas. :grinning:
25. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru zrovna som vcera segre hovorila ze by bola v 40tt :grinning:
25. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som akurat na to myslela,ze sme s luckou este neboli pozerat na vlaky.a to som vyrastla pri stanici. :sweat_smile:
25. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie dneska myslela som vcera
25. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sak aspon uz to maju za sebou.mesiac k dobru a uz su aj doma.akurat ze katka si ani nestihla uzit tie prve tyzdne materskej.anetka si to vedela nacasovat.. :sweat_smile:
25. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru malemu sa vlaky pacia, ked bol maly tak sa bal lebo to tam hrozne hrmoce ale teraz ho to bavi
25. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom prihodte aj nejake nove fotos,nech kukneme ako malinka opat vyzera.urcite je uz o hodne vacsia ako na prvych obrazkoch. :slight_smile:
25. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru bolo tak narychlo, ved tam v tej porodnici aj osedivela
no to som si aj myslela,ze sa bude bat,ale sak hadam teraz by to uz zvladla.
ani mi nehovor,ja som po porode bola v takom stave,ze len domov a domov, keby mi povedali,ze tam mam este ostat co len jeden den,tak ma asi slahne. :grinning: a to som tam bola 4 dni aj s cestou.
25. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a novopeceny tata je doma s dievkami?alebo uz zarezava?
25. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s tymi fotkami je to u nas komplikovane lebo nemame digi fotak ani oni tak nieco musime vymysliet aby ste ju videli
25. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ich tata je bohuzial teraz nezamestany tak este aj takato smola ich postihla
25. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj,tak si prinajhorsom pockame,kym sa uvidime nazivo. :slight_smile:
a musia chodit na prevazenia nejako casto? ci len raz za tyzden?
25. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to este neviem teraz idu prvy krat tak im dr. povie
25. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
odfotime ju aspon na mobil a pridam vecer
25. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejha :unamused: :unamused: ,no to je situacia.to kvoli krize asi,co? :confounded: no na druhej strane,aspon si spolu uziju tie zaciatky malinkej doma.a vsetci si aspon rychlejsie zvyknu.
inak mas pochvalu ako sestra roka,ked chodis tak poctivo pomahat,hoci sama mas matejka doma.to sa mi hrozne paci. :dizzy_face:
no vidis,to je napad.uz sa tesim,vecer si pridem kuknut. :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
no veru ale aj Janko ma pochvalu lebo on teraz kazdy vecer sam kupe a uspava Mateja
25. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilu uz aj adamko vykukne na svet,aj na neho som uz hrozne zvedava.to je take chutne tie miminka.som zvedava,ci si este bduem pamatat,ako sa take male mimi chyta. :grinning:
25. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru,vas tata sa tiez činí. :dizzy_face: esteze si matejko zvykol zaspavat aj pri nom.a malinka chodi kedy spavat?
25. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pamatam si,ze lucka skor ako o 23-tej nezalomila.juuj,to boli casy. :grinning:
25. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale budes si pamatat ja som ju chytila ako nic

ano kvoli krize a on bol na zivnost tak isiel prvy ale ved hadam nebude doma dlho, lebo z tej materskej je to tazke
25. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok