• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

2. apríla 2011 
jaj, a busy nechodia,tak to je pravda,vzdy sa zabudnem,ze povazany su sice bizko,ale pesi do NM to zas az tak blizko nie je. :grinning:
30. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj sa teším na to že už bude konečne aspoň 15 stupňov, lebo je to už na povraz.
Ja sa chystám do práce v januári a už teraz ma bolí brucho zo všetkých tých plánov,.......
30. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej,tebe sa uz takto zacnelo roboty? :wink: ale myslim,ze aj pri bystrikovi si sla tak ze?
30. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekedy sa zamyslím nad tou turistikou, pešou myslím a potom ma z mesta pôjdeš vyprovadiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som povodne chcela byt na MD 2 roky.t.j. do februara,lebo lucka ma narodky 1.11.tak vtedy ba som nemohla nastupit v priebehu polroka,len na polroku,ale asi z toho nic nebude,lebo malu nemam kde mat.
30. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som v januári, lebo aj tak bude mať Vratko v júni 3 roky a na leto do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: To by som tak zkvasila
30. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by sme si dali peknu vychadzku. :grinning: ale ja sa planujem zaucit konecne na nasom tatosovi,tak by som vas hadam aj odviezt mohla.
30. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď 2. dieťa plánuješ až po čase ak vôbec tak bude ok že sa MD zdržíš až takmer do 3 rokov Lucky potom to MŠ vyireši
30. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej,takto aspon budes moct uz v lete cerpat dovolenku,ked pojdes od januara a nie cez teplo hnit v robote. :slight_smile: a pojdes opat tam,kde si bola?
30. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tak som sa rozhodla,ze ked neplanujem byt opat tehu,tak si tuto matersku uzijem dokial sa da.tak to uz ani neriesim skor davat malu niekde. :slight_smile:
30. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dňfam že si to s mojím miestom nerozmyslia.....
Inak nôjho muža nejako naháňajú jeho digitálky a on furt tretie...........
30. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sme tu pred chvilou o tom kecali,to len tvoja sestra je rodeniachtiva. :sunglasses: ta sa mozno da este nahovorit. :dizzy_face: :dizzy_face: na to dievcatko. :wink:
30. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,tak to je ina vec,ked muz zaveli. :grinning: :grinning: no asi chce mat velku rodinu,futbalovu. :grinning: :grinning: ale sk ty si matka roka,nic si z nicoho nerobis,ide ti to.ja furt vsetko moc riesim,ta moja blba povaha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomýšľlam, že by som zašla v piatok aj na tirac party, dúfam, že mi to víde a užije si aj Radka s Adamkom ešte 2v1
30. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,tak to by bolo suprove,dojdi!a ideme do noveho skusit,tak to bude super. :dizzy_face:
30. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máte tuším všetky tiráčky z tým púriveľkým riešenám, ale nič v zlom každá to inak berieme :slight_smile:
30. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial to vvzera na bohatu ucast,tak to sa uz neviem dockat,ako zas pokecame.
30. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze nic v zlom.ano,kazda sme ina.ale aspon som si to priznala,to je polahcujuca okolnost,nie? :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuším prišla Mary z práce tak sa pomaly odoberiem k reálnemu človeku po mojom boku, ale zajtra si to môžeme zopakovať, tak si choď aj ty zdriemnuť ahojček :slight_smile:
30. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec neviem,co varit malej,sa mi zda,ze ma dokola stale to iste.hoci uz jedava ozaj vselico,vacsinou s nami,len menej osolene,ale ani pr enas uz nemam ziadnu ideu.
30. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK,tak pozdravuj mariku. :slight_smile:
zajtra som tu zas.
30. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

tu aká debatisko bola :wink: Karolínka ešte spinká dnes už druhý krát máme to akési pomotané ale nemyslím si že z premeni času ale ked spíme jeden spánok tak za den potom to doháname na druhý den , potom je zase vyspatá a tretí spí zasa jeden krát a tak dokola ale hádam sa to ustali :wink: :wink: :wink:

doobeda bola s mojou maminou vonku a teraz čaká na radu druhá babka a nemôže sa dočkať kedy sa zobudí , dávno som nemala takto akčné babky v jeden den sa prihlásia obe :wink: :grinning: tak hádam to víde a pridám aj nejaké to foto
30. mar 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky pridané , tak na nás môžte pozrieť - už patríme medzi ročné tiráčatka :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvedomila som si to až teraz ked som pozerala fotky ako to všetko doslova preletelo a Jani ten druhý rok asi preletí rychlejšie ako hovoriš :confounded:
30. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to tu je diskuska!, ahoj renca :slight_smile:
30. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Miška už si si oddýchla?
30. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa ospravedlňujem zabudla som KAROLINKE zaželať všetko naj k jej narodkám a ten čas naozaj letí,..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ešte mrknem na fotečky.
30. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som sa vyspala a kedze este nemam nikoho doma, mrkla som sem :slight_smile: Inak, ak sa ti chce, mozes mrknyt aj na fotecky mojich chlapov.
30. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je tam vela fotiek, nechce sa mi ich pridavat, ale aspon nech vidite, ako rastieme :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=325019&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
30. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška idem skontrolovať tvojich chlapcov my ešte nemáme digitálny fotoaparát, ale už je v pláne, tak potom aj my sa pripojíme. Čo ti vadí pracovný vzruch, keď si stále chorá?
30. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok