• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
babule a hadajte kto je na tejto fotto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.expresfoto.sk/gallery/foto-100/#imgh

dalsia star s konika :grinning:
8. okt 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule aj ja asi vieeem ale nepovieeem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
KACENKA Gratulujeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
8. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, samé hviezdy :wink:

mirka, ja som len rada, človek nikdy nevie kedy on bude potrebovať pomoc a hádam aj mne niekto raz pomôže :wink:
8. okt 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka gratulujem! Tak Vas veru mamiciek na kocikovanie bude dost :wink:
Drobec ako Romanko, uz lepsie? Co vravel Dr.?
Baby ja som tu asi jedina mimo, vsetky bud tusite alebo viete, ja ani jedno ani druhe :frowning2: :grinning: Tak uz niekto prezradte kto je ta stastna mamina :slight_smile:
8. okt 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

drobček, krásne fotos :slight_smile: verím, že sa vám to stonásobne vráti :slight_smile: inak my teraz budeme robiť tú burzu detského ošatenia a potrieb http://www.mcsrdiecko.sk/page1.php a vždy poostáva kooooopec vecí, čo sa nepredá a maminy to už nechcú späť. skúsim hodiť do pléna, či by tentoraz veci nemohli ísť týmto smerom :slight_smile: neviem, či už nie je vybraný nejaký iný adresát, zistím :slight_smile:

muci, teeeeeda, hotová modelka :dizzy_face:
8. okt 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak romankovi je už lepšie, len ma krvné zrazeninky v nošteku a spuchnutú peru a noštek, ale teraz ho to viacej boli ako včera, na to sme boli aj upozornení, ale on cez deň je v pohode, len keď má spinkať, tak je to strašne, on už aj bez toho stále vstáva a teraz sa mu nedá ani veľmi dýchať a piť mliečko,tak je taký v noci nijaký, ale to prejde, len musíme mastičkovať a striekať, len keď ho to bolí,tak si moc nechce dať, ale keď zbadá tatika na dvd,tak si hneď nechá našťastie :wink:
8. okt 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto na kafe? :wink:
8. okt 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby-tehulky, DM-ka ma akciu, ak prinesiete tehot. knizku a vypisanu prihlasku, dostanete bonusovu knizku na zlavy pre nastavajuce mamicky... mate to niektora?
8. okt 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
som u nasich tak pisem z maminho nicku.. :slight_smile:

kacenka dik za tip,v piatok sa chystame do mesta tak sa tam zastavim.... :wink:
8. okt 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tehulky tak to mate super,potom dajte vediet co tam budete mat :slight_smile:
8. okt 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačenka, ja mám tú knižku babybonus 2008 :slight_smile: je tam koooopec zliav, určite sa to oplatí :wink:
8. okt 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babybonus som mala aj ja :wink: aj teraz mi prislo k 2 narodeninkam-seky so zlavami :wink:
8. okt 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
tak mne uz mala skoro hodku spi - boli sme u starenky v Miticiach - ty kokso zrobena som ako mulica, oberali sme jablcka, mala makala ako fretka, poobede mi nespala, tak sme dosli vsetci grogy, ona ako prva... ale bol to skvely vylet - vzdy nam tam je vyborne - tam je uplne iny vzduch ako tu... este taky neposkvrneny smogom... :dizzy_face:
minka,
co chystate za prekvapko pre malu k narodkam?
8. okt 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
muci my uz sme co to pokupili...papucky,topanocky,puzzle,sponecky,oblecko....a neviem co este,snad to vsetko najdem :sweat_smile: ked nie dostane na vianoce :sweat_smile:
este chceme asi hlboky kocarik no nevieme sa rozhodnut :wink:
MM vcera zahlasil ,ze jej kupime este aj autodrahu :sweat_smile: no tak neviem....teraz ma napadlo,ze vlastne uz jej aj nejake auticko kupil :sweat_smile: ,musim to popozerat,lebo uz fakt ani neviem co sme jej to vsetko kupili mam to schovane,tak to musim zhromazdit :sweat_smile:
a este by som chcela kupit koberec do jej izby :wink:
a vy ?daj nejake inspiracie :wink:
9. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo spravil náš drobček? nejako tomu nerozumiem :confused:
9. okt 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi niekde davala link aby za nu hlasovali... ale neviem, u nas som nepostrehla
9. okt 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco??? nerozumiem tomu............
9. okt 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to tak bude,dala link na hlasovanie do temy do ktorej sa to podla niektorych nehodi :frowning2: :cry:
takze vyzera to tak ze tu mesiac nebude :cry:
9. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tak lucaska nechapem ani ja.lebo tam mala kamaratky s ktorymi si dlho pisala,neprisla len tak z cista jasna a nedal link :confounded: :angry:
9. okt 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ake hlasovanie???? som mimo obraz.......
9. okt 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska ten link co dala kacenka,tam je to dost rozpisane.....ide o to ,ze ked mas dieta v nejakej sutazi,nemala by si davat hlasovat za svoje dieta kade tade....mozes iba do temy kde chodis,kde ta kocky poznaju a ak chcu zahlasuju....
a to mi je nejasne ,zuzka tam chodila... :angry: :angry: :angry:
9. okt 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak uz som to kuk......ale vdaka uz som v obraze................. :wink:
9. okt 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska inak na paradu vyslo to zateplovanie.............ze?
oba baraky sa robia naraz z tej istej strany......je to tu blazinec.........a este to radio.....
9. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak cista psychiatria.................... :confounded:
9. okt 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne :confounded: :sweat_smile:
ja som si myslela ,ze u nas zacnu vpredu :angry: no kym sa k nam dostanuuuuuuuu :confounded:
9. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co takze drobec tu mesiac nebude?fnuk :frowning2:
9. okt 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booozenky baby, teraz som si to precitala, teda ten link, co hodila kacenka...
no, tvrde pravidla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky odkaz od drobca:pozdravuj odo mna baby na MK, ze tehulkam drzkam palceky a ze ja sa vratim hadam raz, a ze som stale s nimi.Misko dakuje vsetkym za prispevky.

a odkaz od dobca pre Audrey:tie veci by bolo super, ale teraz uz sa skor zidu take vacsie veci ako od 4 rokov a vyssie a take asi na burze nebudu, ze take babatkovske zatial nie, lebo porozdaval dospelacke a take vacsie,takze tie detske jej dam este vediet,ale zatial take miminkovske az nee.
9. okt 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok