Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mucilienka
14. okt 2008

a aby som nezabudla:

lucaska, vsetko najlepsie, hlavne vela lasky a porozumenia do dalsich spolocnych manzelskych rockov 😀 😉

dienka
14. okt 2008

Dakujeme velmi pekne za gratulacie, torta je uz v chladnicke, celkom sa vydarila, ale este chcem v meste kupit sviecku- 2-ku a az potom to bude hotovka. Vecer hodim foto 😉
Lucaska vsetko naj k vyrociu, pekne si to dnes oslavte 😎 🙂

minkak
14. okt 2008

aj ja sa pripajam lucaska-hlavne veeeela laaaaaaasocky a porozumenia 😵

newyorkgirl
14. okt 2008

ahojte 🙂 ako sa mavate vsetci? my si pomaly zvykame, Nikolka by uz najradsej chodila do skolky medzi deticky, ale maju vraj plno tuna az do januara zatial, tak uvidime, chodime len na take kruzky s nou nech si zvyka na anglictinu, teeeda aj my by sme sa pridali na stretko 😅 oslavencom tiez zelame vsetko NAJ 😵

lucaska
14. okt 2008

ahojte, dakujem vam velmi pekne........
dankovi prajeme vsetko len to naj naj naj .................... 😉

dannynka
autor
14. okt 2008

lucaska aj od nas vsetko naj k vyrociu 🙂

lucaska
14. okt 2008

kedze sa asi vecer a zajtra nedostanem na nett................tak pre MUCI...................k zajtrajsiemu vyrociu vela, vela laaaaaaaaaasky,porozumenia, nehy,vela deti a nech ste stastni..................... 😉

dannynka
autor
14. okt 2008

lucaska budes mat iny program 😀 😀

lucaska
14. okt 2008

danny tak tak a zajtra ma manzelik bere na cely den do znojma a do brna...............sa tesiiiiim................

ako sa inak mas??? babatko v pohode???

kala12
14. okt 2008

Lucaska aj od nas vsetko naj 🙂

Dnes nekavickujeme? Ja uz som aj po obede, mala mi spinka, vyvesene pradlo, povysavane a umyte podlahy. Tak idem vylozit nohy. 😀

audreyd
14. okt 2008

teda, tu sa oslavujú nejaké výročia sobášov 🙂 tak aj my sa pripájame, hlavne veľa lásky 🙂 a koľkéže oslavujete? my sa blížime pomaly k okrúhlemu 😅 aj ostatným oslávencom prajeme všetko naj 😵

rodinky, čo ste neboli an šarkaniáde, môžete ľutovať, bolo krááásne 😵

new, tak si zvykáte? je tam lepšie ako tu? teda blbá otázka, keĎ ste pri tatinkovi, ale predsa 😕

dnes som adamka nabalila tatinkovi do práce, uuuuuuuuáááááááá, to je paráda mať doma len jedno dieťa, navyše spiace 😅 😀 😎

yuya, s tebou je čo?! veď o tebe poriadne už ani noviny nepíšu 😒

lucaska
14. okt 2008

kala dlho sme sa nevideli.............. 😅
este raz vam dakujem.................

dannynka
autor
14. okt 2008

kala ty si sikulka...ja este len idem zemlovku robit,ale cajik uz mam uvareny 😉

inak dnes sme boli na inoveckej na ihrisku a bola aj meggi,ma krasne babulky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucaska
14. okt 2008

audrey tak mas pohodu, len ci aj tatinko ma pohodu v praci???? 😀 😀 😀 😀 😀

kala12
14. okt 2008

No Lucaska veru nevideli 😉

A to bola ta sarkaniada na kopci pod juhom? To by som skor ako sarkana sledovala nohy, ci tam nahodou nestupim do psieho ho.... 😀 😀

Audrey pekna ,,pracovna fotka,,. 🙂

lucaska
14. okt 2008

a co s tym stretkom??????????

audreyd
14. okt 2008

kala, dík 😵 to tam mám len náhodou 😅

no predpokladám, že tatinkovi už stoja vlasy dupkom 😀 pečiatky všade nacápané, dokumenty ručne skartované, steny okopané, všade naprasačené od nejakého jedla 😀 😀 😀 jéééj, takú mám z toho radosť 😎 nech si chlapci užijú 😀 😵

kala12
14. okt 2008

Nech si tatikova nemyslia, ze my na materskej ,,med lizeme,,. 😀 😀

lucaska
14. okt 2008

audrey sa tu smejem................. 😀 😀 😀 😀 chlapi v akci............. 😅

audreyd
14. okt 2008

tak tak, treba ich niekedy "odmeniť" 😀 😀 😀 a ešte mám sto chutí mu nechať na víkend aj druhé dieťa a čakať, že keď sa vrátim, bude vypraté, ožehlené, navarené, poupratované, deti obriadené po nejakom dobrom výlete a mužík fresh a v dobrej nálade mi dá večer ešte aj masáž 😀 😀 😀 snívajte sami... 😖

minkak
14. okt 2008

audrey dobreeeee 😀 no asi fakt snivajte s nami 😅 no ale mozno ta prekvapi a posnazi sa 😉

kala12
14. okt 2008

Audrey tak ked toto tvoj chlap zvladne, tak si ho poziciam. Nech nauci aj mojho. 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
14. okt 2008

vlozila som fotto 😉

audreyd,veru som sa nasmiala... 😀 😀 😀 😀

kala12
14. okt 2008

Audrey a pred tou masazou budemusiet este aj deti vykupat a uspat. 😀 😀 😀 😀

lucaska
14. okt 2008

no len neviem kto by skor zaspal ci deti alebo otecko................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
14. okt 2008

danny pekne fotecky 🙂 tak ste mali stretko?hanka aka je uz velka kocicka,ale aj karolinka tu by som asi uz ani nepoznala 🙂
audrey pekna pracovna fotecka -adeli je chutnucka 🙂

minkak
14. okt 2008

lucaska este som mrk tvoj album 😉 akeho tam mate skrecka aj ste si ho kupili?

new pekne fotecky 😵 tak si to tam riadne uzivate?a kedy pridete na dovolenku?inak som zrovna na Teba dnes myslela,ze si sa tu dlho neukazala.....

audreyd
14. okt 2008

joooooj, to je čistá utópia 😖 ale akos en celkom dobré, no nie?! 😀

kala12
14. okt 2008

Baby a co teda to stretko, plati stvrtok 16.00 vo verde?

lucaska
14. okt 2008

minkak, skracka sme mali len pozicaneho............. 😉 este sa mi zda lucas malinky by ho rozpucil...........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre