• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahojte, aj mi dojdeme.................. :wink: ako idete?????? minkak mas kuk nejaky bus?????
16. okt 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my by sme sa pridali busom, snad stihneme, musime este po Matka do skolky.
16. okt 2008 o 12:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prajeme Vam pekne stretko :slight_smile: My sme uz po ockovani, Danko uz spinka, uvidime, ci bude mat reakciu.
Minka torta je krasna, cim je potahovana?
16. okt 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My prídeme tiež :slight_smile: . Pa
16. okt 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adkag, gratulujem !!! :dizzy_face:
16. okt 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka aj ja :sunglasses:
16. okt 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my dnes neprideme, ani sa mi nechce do toho pocasia a nejako mi dnes nie je dobre, asi z tej zmeny pocasia plus mi kolise tlak tak sa citim asi takto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak si to uzite, nabuduce nam to uz snad vyjde :slight_smile:
16. okt 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka, a ako sa citievas???? aj ti byva zle????
16. okt 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :dizzy_face:
lucaska ,zuzanamvmy sme pred chvilockou prisli od nasich...tak este neviem ako budeme stihat tusimide nejaky bus okolo45 sa mi zda..snad stihneme zaspat a vyspat sa :wink: tak 35 pri vasom vchode,hej :wink:

dienka ta torta je potiahnuta tiez z tej hmoty marshmallow :wink: a dakujem za pochvalu-odovzdam :sweat_smile:
16. okt 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak o.k...................... :wink:
16. okt 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska praveze mi je dobre, ja som si to asi odvracala pri kubkovi :wink: len ten tlak pri tomto premenlivom pocasi, to som mala aj pred tehu tak neviem ci sa to rata k priznakom... inak fakt sa citim super, ani neviem, ze som tehu... a pachy mi vadia len niektore, napina ma jedine z UM a pocikanych plienok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak dodatocne vsetko najlepsie oslavencom, ak si dobre pamatam tak dankovi k druhemu rociku, lucaske a mucilienke k vyrociu svadby, len tak dalej :slight_smile:

dienka torticka sa ti podarila, ako sa pracovalo s tou mashmallow hmotou? som nad nou aj ja rozmyslala, ale vyhral klasicky marcipan... ako to chuti?
16. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
mirka krasna torticka :slight_smile:

uvidime ako my budeme stihat,Gabika mi este len teraz zaspala tak neviem dokedy bude hajat...lebo nam maluju balkony tak len cakam kedy mi ju zobudia :angry: :angry: :angry: :angry: ,akurat teraz ked som ju ulozila tak prisli na nas :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. okt 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska,zuzanamv tak veronika mi sama zaspala tak snad stihame,pozerala som ten bus ide to 18-tka--15:45
takze 35...ak tam nebudeme necakajte nas my uz nejako doletime :sweat_smile:

kacenka tak to je super,ze to tak pekne zvladas,skoda,ze neprides :frowning2: mne ta hmota celkom chuti ,len je to na mna dost sladke
danny dakujem,drzim palceky nech Ti gabiku nezobudia,tak snad to vsetky postihame :sweat_smile:
16. okt 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka dakujem,a ozaj nevies ako ide aj nam bus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pôjdeme na konečnú, to máme zo škôlky bližšie. Tak sa stretneme v buse, alebo keby sme nestíhali, tak až na mieste.
Ale to počasie. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. okt 2008 o 14:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka tak super ze to tak snazas, skoda ze nepridete uz som kubka dlho nevidela......mozno nabuduce..... :wink:
16. okt 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze 15.35 ak tam nebudeme mi alebo vy tak sa stretneme az na mieste..... :wink:
16. okt 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka veru to pocasie je na :angry: ale aspon mozme spokojne stretkovat dnuka ked je takto vonu skaredo a nebude nam luto :grinning:
16. okt 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ty potrebujes 23-ku?
ide Ti 15:50 :slight_smile:
lucaska ,zuzanamv OK :sweat_smile:
16. okt 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka to bolo zo srandy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 23-jku mam trochen daleko...mne pojde bud 1,3,8,alebo 15-nastka :wink: snad nieco chytim :grinning:
16. okt 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak este ze ta tu mame, kto by nam pozrel autobuss......... :sweat_smile: :sweat_smile:
16. okt 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska veru :grinning:

babulky ale sa nam zase vonku rozprsalo :angry: :angry: :angry:
16. okt 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huraaa uz nam dokoncili balkon tak je klud :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. okt 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ja viem ,ze zo srandy,no ale preco nie,len som nevedela odkial potrebujes :sweat_smile: inak 1-tka Ti ide 15:45 :grinning:

lucaska no presne boli by ste tu celkom bezomna :grinning: :grinning: :grinning:

no ked ja busom chodim iba na stretka vobec to neovladam...neviem ani kolko stoji bus :sweat_smile: ,tak si vzdy musim pozriet co mi ide-lebo nemam prehlad :sweat_smile:

no prska nam pekne.... :confounded:
16. okt 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera vecer ked MM uspaval veroniku tak ma tam stale vyvolavala,zaspavala s tym macom a ked som nechodila uvedomila si ze sme na tom macovi na fotke a povedala mamka ,ocko,jajko(tak si hovori-ze jajko)tuto maco a cela spokojna,ze ved ma tam vlastne ma :dizzy_face: no podarena nie :dizzy_face:
16. okt 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-dakujem aj tak za info... :grinning:

mala uz spi hodinku tak to vyzera celkom fajn :wink:
16. okt 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi uz spime od 12.15.......spachtosko lucasko-------------minkak ta mala musi byt bohava.........ja som sa dnes pobavila na lucasovi, chcela som mu vyskusat ciapku a rukavice,ale nechcel si skusat len si to poobzeral a zahlasil ze Maleeeeee, ma skoro porazilo a odniesol veci prec,...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska-taky malinky a uz si vybera....no neviem ako dopadneme ked budu nase detuchy vecsie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, este som nic necitala, ale idete do verde aj napriek pocasiu???
16. okt 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska dobreeeee,no danny mne sa mala dnes uz skoro rozplakala ked som jej obliekla nohavice na traky....to ona nemusi tak mi to je luto taka je v nich chutnucka,hned si utekala vybrat druhe :grinning:
16. okt 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok