Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
28. okt 2008

danny ,ale jasne za par dni uz ani nebudes vediet,ze sa menil cas 😉

dannynka
autor
28. okt 2008

minka bodaj by si mala pravdu,aj ked tomu moc neverim 😒

ivaz
28. okt 2008

Plávanie v Saluse podľa cenníka 1 osoba/60Sk na 50minút.
Ináč baby vybavenie čipovej karty na MHD je za 1Sk a na prímestskú za 50Sk. Akcia trvá do 31.12. http://www.sadtn.sk/?mod=novinky--akcia-cipove-....

newyorkgirl
28. okt 2008

minkak, no veru tu je pocko blazon, nasli sme taku velku pupavu este tak som NIkolku s nou rychlo odfotila 😀
teraz uz mame zimu, dnes rano o 6tej manzelik siel do roboty ze -3 stupne boli a cez den je tak do 5 brrr aj teraz tu teple kapuciiinko popijam 😵

dannynka
autor
28. okt 2008

ivaz -tu cipovu kartu som uz vybavila sebe aj mangelovi 😉

ivaz
28. okt 2008

New a ty chodíš na kurz varenia?

newyorkgirl
28. okt 2008

ivaz to je taky kruzok tu s detmi vies, Varenie s detmi, robili sme kolaciky, pizzu, kebaby a take vecicky, je to super nahodou potom sa deti spolu hraju a maminy kecaju v takom materskom centre, este by ma zaujimalo ci tu nie su aj nejake vytvarne orientovane akcie, musim si zistit zatial 😀

minkak
28. okt 2008

new no je to fakt sila 😕 😅
a peknu fotecku si si dala do pasu 😵
danny ale neboj 😉

dannynka
autor
28. okt 2008

jeej ahoj new-pekna fotto v pase..ako sa mate s Nikolkou?

newyorkgirl
28. okt 2008

no fotku predoslu som mala z Nikolkinych prvych narodiek 😅 ja celkovo som na fotos nemala cas nikdy ani davat do albumu a teraz mam casu habadeeeeej 😀

ivaz
28. okt 2008

New, takže rozširujete obzory. Super. 😉

newyorkgirl
28. okt 2008

ivaz a vy sa ako mate? boze Nika by tak isla na piesok furt 😀 stale hovori ze ked pojdeme do TN tak hned na ihrisko, no v januari chcem to vidiet 🙂

newyorkgirl
28. okt 2008

my hlavne chodime do toho MC nech sa Nika uci anglicky a je s detmi a ona furt chce ist do skolky a ani odtial nechce odist nikdy 😀 len ma smolu lebo skolky su tu plne, zatial sme ziadnu nenasli, kde by mali miesto 😖

ivaz
28. okt 2008

No s Filipkom všetky čerti šijú. Je to poriadny tvrdohlavec. Také rané obliekanie je horor. Veď to poznáš. Na Vianoce budete v SR? A čo práca rysuje sa?

dannynka
autor
28. okt 2008

new-krasne fotto 😵

newyorkgirl
28. okt 2008

no prideme asi az koncom januara ked nam budu odovzdavat bytik, praca zatim nic moc, aj kvoli tej skolke, nemozem ist do roboty ked nemame kam dat malu 😒 ale sak snad sa to nejako vyrysuje casom 🙂

newyorkgirl
28. okt 2008

idem kocky ja malu dat spat, zatial ju tatko zabaval a este nebuva potvorka 😀 nam casovy posun toho moc neposunul furt chodime spat vecer o 22h normalka, to je nasa pubertacka 😀

moni1412
28. okt 2008

minkak dakujeme 🙂 😵 aj vy vsetky mate krasne deticky 🙂 pozerala som albumiky.

danny ozaj, aj som zabudla 😅

dannynka
autor
28. okt 2008

moni-tusim ohladne 4-d sona v banovciach 😅

moni1412
28. okt 2008

danny hej 🙂 aj sa tam chystate? 😉

dannynka
autor
28. okt 2008

moni este neviem..uvidime ako to vsetko vyda....pred vianocami stresi a tak.... 😉

moni1412
28. okt 2008

danny jasne 🙂
uz riesite niektore vianocne darceky? 🙂 co pre 8-mesacne babo? 😒

lennie7
28. okt 2008

ahojte, new pekne fotecky 😵 tak je vam tam dobre ze? 😉 aj sa Nikolka uz chyta na anglictinu?My chodime na Helen Doron, uvidime ci z toho cosi pochyti 😅

moni1412 tak ta tu vitam 🙂 mas zlatunkeho malickeho 😵 🙂 😉

moni1412
29. okt 2008

lennie dakujem 😵 🙂

ako sa dnes mate? 🙂 😉

newyorkgirl
29. okt 2008

dobre rano vospolok

lennie, ona sa chyta na vsetko 😀 my uz sa pred nou ani rozpravat nemozeme, lebo je moc mudra potom, vsetko si hned zapamata potvorka 😅 anglictinu vie par viet a slovicka sa uci rad radom z kniziek alebo z telky alebo ju my ucime, napr. casti tela a tak a ona si fakt rychlo pamata veci, jej staci nieco 2-3x povedat a hned si to zapamata, poniektore veci aj na prvy sup, preto by sme ju chceli dat do skolky tam by to isto rychlo nachytala 🙂

kacenka83
29. okt 2008

ked tu uz rozoberate anglictinu, v juzanceku bude kurz anglictiny pre deti od dvoch rokov... ak by ste mali zaujem niekto, blizsie info cez IP 😉

zabka
29. okt 2008

Ahojte trencanky... Danny vsimla som si ze sa pytas na 4D, uz ho ma aj dokt. Jankovsky 😉
A inak ako sa mate so svojimi drobcekami 🙂 .. Ja uz sa neviem dockat tej mojej 😉 ... Kam chodite plavat s malickymi? A od kedy sa moze chodit? Asi mam uz vela otazok 😅

kacenka83
29. okt 2008

zabka a nevies kolko stoji 4D u dr jankovskeho a berie aj ine ako len jeho pacientky nan?

zabka
29. okt 2008

No co som kukala jeho cennik vyveseny v cakarni tak tam mal napisane 1500,-.... Ale neviem ti povedat ci berie aj ine pacientky ako jeho, ale myslim ze ano... Keby si chcela kontakt ti ho poslem.... 😉

kacenka83
29. okt 2008

zabka dik, zatial to u nas nie je aktualne, ani nevieme ci nam to vyjde financne ist na 4D, ale dobre vediet, ze 4D je uz aj v TN

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre