• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
lennie tak to mi je teda luto ,tak sa drzkajte a nech je teplotka rychlo prec :wink:
podla mna to kludne mozu byt tie 5 nepodarene :confounded:
veronika ste stale soplikuje a 5 sa pomalicky tlacia :angry:
no musime to vydrzat,ked uz su to tie posledne zubky.....
vonku je fakt kraaaasne a nasa Veronika este stale spinka
2. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, dakujeme vam za pirania :dizzy_face: Denisko odkazuje :slight_smile: :wink: ste zlate :slight_smile: pekny vecer
2. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ,pozerali ste slovensko ma talent?dobre to dopadlo,ze? :dizzy_face: aj ked skoda aj toho hafana :frowning2:
ten bol veeeelmi zlatucky,ze?
lennie tak ako nicolka uz lepsie?
2. nov 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nicolke prajeme aby cim skor presli teplotky.............
minkak ano kuk som , trosku mi bolo aj luto toho psika ,ale drzala som tej co tancuje predsa k tomu mam blizsie.......... :wink:
2. nov 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak len ked sa jej pozriem do pusinky nevidim tak ani nejaky cervene ani napuchnute, sice tazko sa jej to pozera :unamused:
vecer mala este 38 tak som zvedava co teraz ked vstane, nezda sa mi uz byt tepla :slight_smile:
3. nov 2008 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sunglasses: no ,ale je dnes kraaasne :dizzy_face: :sunglasses:
lucaska tak-tak paulinka je proste super :wink: tak kedy bude dalsie nocne stretko?
lennie tak snad to uz bude dnes OK a vybehnete si uzit slniecko :sunglasses:
3. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, minkak ak niekto zorganizujete nocne stretko tak sa rada pridam....... :wink: :wink:
3. nov 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak aj ja dufam :slight_smile: boli sme doobeda aj u dr nech ju pozre ale nic nam neni, stretla som aj jednu znamu a ta hovorila ze aj jej mala to mala + dalsie 2 deticky nejake, ze proste vysoka horucka 2 dni a hotovo :sweat_smile:
3. nov 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hojte babulky co nove?
3. nov 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska no organizujme :sweat_smile: tak kedy?14-15 ja nemozem....inak mi je to jedno :wink:
no nam dnes zacali zateplovat okolo detskych izieb.....ked sme malovali-umyvala som okna :confounded: teraz to pekne vycistili vapkou a okna su ako....no des,ale co uz ratala som s tym,Veroniku som dala spat do spalne-cela bola z toho prekvapena,tak som len zvedava co bude vecer ci bude chciet ist este spat do svojej izbicky :confounded:
tak drzte palce :wink: pekne sa nam to teraz asi skomplikuje,lebo cez obed tam spat nemoze je tu blazinec,ze lucaska?
3. nov 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lennie tak super,ze dr,povedala ze nic :wink: tak sa drzte a co pridas sa aj Ty na stretko?
danny a Ty?Ty si tiez spominala,ze by si isla.
3. nov 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minkak musim ist precitat o com je rec....lebo som trochen mimo..dnes sme u nasich tak som na chvilku skocila na net :wink:
3. nov 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-no uvidime ako nocne stretko...bo teraz uz byvam viac unavena a vecer cňhodim spavat zo sliepkamy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak no tak ten blazinec mi ide pekne na nervy...........................lennie, tak super ze nicolka je v poriadku... :wink:
3. nov 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny no ved jasne-rozumiem,len ked si vtedy spominala,ze by si isla :slight_smile:
no ani nehovor lucaska a ja som mala otvorene okna a pridem do izby a skoro infarkt :grinning: boli rovno u nas :grinning:
pekne som pozdravila a zavrela :grinning: :grinning: :grinning:
tak kedy teda v piatok?alebo az 21-ho?
no asi pockame co ostatne kocky :wink:
3. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minkak no len som nevedela ze ma to takto zmohne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

babulky dala som novu fotto do albumceka,piskotky v brusku :sweat_smile:
3. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, no asi pockame kto sa prida.......ale ja tento piatok asi nie............... :wink:
3. nov 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny piskotkY to ako dvojicky :confused: asi nie ,ze? :sweat_smile:
lucaska tak toho 21-ho?

dobre tak kto sa pridava?????????????????????????????????????????????????????????

Nocne stretko 21. 11. ?????????????????????????????????????????????? :dizzy_face:
3. nov 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21.zatial mozem, pisem si do kalendara...............TANECKY............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. nov 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK aj ja :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
snad to babulky postrehnu :sweat_smile: a pridaju sa,treba napisat yuye :wink: ta by snad isla a dienka sa dlho neukazala,su uz doma?ci je este s maminou?
a kto to este spominal ivaz,kala,zuzanamv......no proste radsej nebudem menovat nech na niekoho nezabudnem :sweat_smile:
3. nov 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minkak si zle pochopila....som to len vysklonovala "fotto piskotky v brusku" :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mno takze Gabika je uz hore idem sa venovat..pekny slnecny dnik prajem :slight_smile: :wink:
3. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysklonovala :confused: :confused: :confused:
no tak fajn :sweat_smile:
myslela som si ,ze to tak asi nebude :wink:
3. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-som sa nejak domylila lebo som bola u braska a ten mal divno klavesnicu a zle sa pisalo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. nov 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes boli v bystrici na hroboch s nasimi a kubko je nakoniec tiez marod, cely den bol v pohode az cestou spat furt spal a ked sme prisli domov,zistila som,ze ma 38,3 teplotu. nema ani soplik ani nic ine mu nie je, tak nechapem z coho.ak mu to neprejde,zajtra padime k dr.
3. nov 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adkag-aj GAbika mala par dni dozadu zvysenu teplotku...ale na druhy den uz nemala nic.... :wink:

prajeme Kubkovy nech to neni nic vazne,a aby mu to cim skvor preslo :slight_smile: :wink:
3. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a mala vysoku? no dufam ze bude v pohode,nechapem z coho to moze mat.teraz uz spi,tak hadam sa z toho vyspi. ja mam strasne stresy ked ma teplotu,lebo sa bojim aby febrilne krce nedostal,vtedy netusim co mam robit
3. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adkag-mala 38,5 ale kedze jej to do druheho dna preslo,tak som sa tym moc nezaoberala :sweat_smile:
3. nov 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to tiez dost,ale nastastie ze jej to preslo.a nic ine jej nebolo? a uz je v pohode?
3. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nastastie teraz uz je v pohode,az na to jej jedovanie v poslednej dobe...je hrozne tvrdohlava a nechce mi papavat..neviem ci sa o slovo nehlasia zubky 5-ky ktore este nemame.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok