• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
danny aj kubko mava obdobia ze nechce jest, teraz sice v pohode,ale zase zeleninu do ust neda,polievky vobec a ovocie len trosku pohryze jablcko,banan a tak.

a jeduje sa tiez riadne,cakam kedy sa zacne o zem hadzat.ked neni po jeho,tak hadze veci, place a podobne, proste ak nieco chce,dokaze plakat kym to nedostane.ale nastastie placom si vela nevydobija a ked sa jeduje ignorujem to a vsimam si ho az ked sa ukludni.
3. nov 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no presne ako keby si o Gabike pisala,lebo ta co stvara posledne dni no hroza....sa teraz posledne dni nejako pokazila,ze uz by nam zacalo obdobie vzdoru? :sweat_smile:
3. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny tak to je mozne,ved vek na to ma,akurat.jha si ani neviem predstavit u nas obdobie vzdoru ked kubko uz teraz tak vystraja,mam sa na co tesit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru su to sidla tie nase deticky :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa pripajam mi tiez mame nervoske obdobie, ale hadam to prejde........................ :wink:
3. nov 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej babulky tak co sa to deje--pripajam sa :unamused:
ja som sa spoliehala,ze to bude len z tych 5 :sweat_smile: ktore sa nam tlacia,ale toto vyzera tak ,ze je nieco vo vzduchu :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len k tym teplotkam, ako Nikolka mala salmonelu a 40tky vkuse, tak sme vyfasovali diazepam, vraj aby nemala tie febrilne krce, tak ho stale opatrujeme neotvoreny, tiez som byvala nervozna, ked mala horucky, vsak sme s nou aj v noci raz leteli do nemocnice, co hodku po medicine mala zas 40 to som pri nej inak bdela cele noci, tak nech sa deticky pekne vybuvaju a neteplotkuju, drzime palceky :dizzy_face:
3. nov 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci, uz vypekate na oslavy? :grinning: my sme dnes konecne zakupili darcek, vsak potom nahodim fotos cez vikend a zajtra sa chystame nakupit suroviny na tortu, oslavovat budeme asi v piatok bo nas tatino robi cely vikendik a nech sa Nika aspon vyhra s darcekom :grinning:
3. nov 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akosi to tu na noc oziva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani nocne stretko nemusime mat staci ze sa stretneme tu :grinning:

ja sa uz chystam pomalinky haji len som si chcela este nejake scrapiky porobit,bo mi to nedalo...kuk do albumceku :wink: som sa pohrala :slight_smile:
3. nov 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, veru buvaju asi, uz len ja tu strasim bo mame o hodinu menej, co ja, ale moja pubertacka je este tiez ziva a chodi tu v mojich papuciach po izbe :sweat_smile:
3. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co o takomto case teda vlstne o hodku menej a este je hore :astonished: :astonished: :astonished: Gabika vzdy zalomi najneskvor do 21-00 :sweat_smile:

no nic idem uz aj ja...pa pa a bru :pensive:
3. nov 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kym som to napisala kukam ze predo mnou este pisali kocky :sweat_smile: ja popletko ze som tu sama :grinning:
3. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj danny ja by som aj to nocne stretko :grinning: tak dufam,ze sa nazbierame a nieco podnikneme :wink:
pekne fotecky si dala :wink:
new tak uz to mate teda v plnom prude :dizzy_face: kto sa tesi viac? :confused: ja som sa tiez uz nevedela dockat,kedy jej to vsetko dame :dizzy_face: tesim sa na fotecky :wink:
danny mne tie tanceky chybaju pri pc............................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
danny, my sme od narodenia neskori spaci, co uz narobim kopukrat uz ani poobede nespi tak ani nevravim :zipper_mouth: bru nocku :pensive:
lucaska aj mne ,aj mne :grinning: :grinning: :grinning:
no new sme tu :sweat_smile:
3. nov 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak cakala som ze aj tebe............................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. nov 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, ja pozeram ze prispevky vsetky spred viac ako hodiny :grinning: som to prehliadla akosi :sweat_smile:
Nikolka to moc nevnima, skor vnima ze sa blizia Vianoce, lebo tuna uz vsade ozdoby aj v meste uz svietia a stavaju tam stromcek, tak to sa velmi tesiiiii, len chudak tatko, ho zruinujeme aj jeho penazenku :grinning:
3. nov 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska :wink: :grinning:
new tak tatko musi preto makat aj cez vikend :wink: mu davate zabrat :sweat_smile:
tak vidim,ze ste si tam pekne zvykli :dizzy_face: tak to je super :wink:
inak ja uz sa taaaak tesim na vianoce :dizzy_face:
3. nov 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new ved treba kooopec darcekov.......................aj ja sa tesim co lucasko bude robit a tak minule vianoce bol malinky to ho len papier zaujmal, tak sa teraz tesim bude stastny zo stromceka , svetielok, atmoska a vsetko..
3. nov 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska presne aj ked veronika to vnimala uz teda o nieco viac min.rok ako lucasko,ale zase teraz to bude este viac....
ona sa uz aj na narodky tesila,lebo sme jej to stale rozpravali ako jej vsetci pridu gratulovat a nieco dostane....
bolo vidiet,ze to uz cakala....
a pred tym som mala ja narodky,tak som jej hovorila,ze teraz bude mat ona.....a budu jej nosit hracky a tak
no a uz jej zaciname rozpravat,ze zase pride mikulas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to vsetko okolo toho....juuuuj taaaak sa tesim...ako bude reagovat.... :dizzy_face:
3. nov 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucas uz aj vykriiika darceeeky...................... :wink:
3. nov 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veronika ked gratuluje niekomu, tak povie vseeeetko :dizzy_face: a da pusku :dizzy_face:
tak sme jej stale rozpravali,ze je budu chodit gratulovat a hovorit jej vseeeetko :sweat_smile: --tak mala jasno :wink:
a ze dostane "hacky" :wink: (hracky) :sweat_smile:
3. nov 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska tu sa tusim uz spiiii :sweat_smile: ja ,ze new este ostava,hmmm
3. nov 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlate su tie deturence, aj lucas segra ma frajera v anglicku, tak sme mu ukazovali fotku a hovorili ze donese z anglicka darceky, tak teraz ked zbada fotto uz vykrika darceeeky.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chudak frajer :sweat_smile: uz vie co ho caka,ked ho zbada lucasko? :sweat_smile:
3. nov 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaano uz je o tom informovany , ze k nam musi dojst len s darceeekami....................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj , denne stretko nebude-,???????????????????????,
3. nov 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sranda :grinning:
ja neviem,moze byt,len ci tu teraz nieje vela marodov?
tak kedy ved skus dat datum,uvidime kolko by nas mohlo :wink:
3. nov 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12.novembra????????????????????????
3. nov 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok