Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
12. nov 2008

Ahojte baby,
my oneskorene,ale predsa prajeme tiez dvojrocnym babam Nikolke a Maruske vsetko najlepsie, zdravicko stastie a nech maminkam len radost prinasaju.

My sme uz Terku prestahovali do izbicky, spala tam sama uz 4 noci a na moje pocudovanie to zvlada super. 🙂 Prvu noc spala az do siestej rana a druhu noc do pol osmej. Ani raz sa nezobudila. Len som chodila v ramci povinnej nocnej prechadzky na WC na nu nazizat,ale spala ako polienko.

dem dat do albumu fotky.

dienka
12. nov 2008

Kala Terezka ma krasnu izbicku 😉 , tie steny su super. A nemate ziadnu zabranu na postel? Nas Danko by asi spadol, tak sa prehadzuje.

minkak
12. nov 2008

Ahojte 🙂
Kala kraaaasne fotecky,izbicka je super-kraaasne ste to spravili 😉 fakt chvalim Vas 😵
tak uz mate aj velku postel 😕 no super 😵 ja uz tiez nad tym uvazujem 😵
tak teda chvalime aj Terezku,ze to tak pekne zvladla-velka kocka 😉
My tiez stale OK....mala to berie ako samozrejmost,ze ide spinkat do izbicky az na to ,ze teraz uz par dni ju musim davat spat poobede do spalne-kvoli tomu zateplovaniu 😠 ale vecer ide normalne do izbicky....tak snad si na to nezvykne poobede spavat v spalni 😖 no uvidime 😉

minkak
12. nov 2008

ahoj dienka ,no presne toho sa obavam aj ja..... 😖

zuzanamv
12. nov 2008

Ahojte,
ja si tiež neviem predstaviť, že by Maťko spal bez zábrany, on hrozne cestuje. Máme takú sieťovú, čo sa vsunie pod matrac.

kala12
12. nov 2008

Dakujeme za pochvaly, dienka tie steny su vytvorom MM,zobral knizku a kreslil,on ma na to talent. Este som si objednala aj jednu predlohu z mimibazaru-Macka Pu.
Zabranu este nemame ale v piatok sa chystame do Ikey tak uz mam zoznam, co este treba pokupit- zabranu na postel, take vrecka na zavesenie na stenu, ulozny vak pod postel a este ine somarinky. Zatial jej davam pri postel takeho velikanskeho plyspveho krokodila, ze keby nahodou spadla,tak aspon na makke. 😀 😀 😀 Ale ona na pocudovanie spinka celkom kludne, to len v postielke sa stale krutila, lebo sa v spanku vyhybala tym tyckam.

minkak
12. nov 2008

zuzana co je to za sietka daj foto ak mozes 😉
kala no tak muzicek ma ozaj talent-fakt super 😵
mozno sa nam ozaj tie deti krutia len v postielke a na velkej uz je to lepsie maju plac 😅
fakt nevíem ,lebo ked mala spi na nasej posteli sama tak je to povacsine OK,ale ked sme tam boli aj my uz sa vrtiii 😅

dannynka
autor
12. nov 2008

kala krasna izbicka,a Terezka je u tela velka baba ked spava sama vo svojej izbicke 😵 😵 😵

kala12
12. nov 2008

minkak aj nasa Terezka pokojnejsie spinkava vo velkej posteli, ma tam priestor, mozno tie tycky na postielke v nej vyvolavali pocit tiesne,preto sa stale hmyrila.
Inak nornalne mi je za nou smutno,ked uz neni s nami v izbe, je to taky divny pocit ☹ .

dnes je take divne pocasie, chvilkami vyzera ze by sa hadam aj snezit pustilo. A ja mam ist poobedena poradne,tak sami nechce. 😝

newyorkgirl
12. nov 2008

kala veru krasna izbicka 😵 aj my mame radi oranzovuuu 😎 tiez mame taku sietkovu zabranu ako pise zuzanamv, lebo nasa Nikolka hroooozne cestuje aj po velkej posteli, kopukrat ju najdem pomaly na konci postele a tam zabrana uz veru neni 😅 preto ju zatial nedavame do izby ale je s nami 😒

minkak
12. nov 2008

kala ,viem velmi presne o com hovoris....aj nam je smutno 😢 ale tak to ma byt.....nuz....
aspon ju v noci nebudime,ked si ideme lahnut a rano si pekne tiez spinka,lebo sa budila na MM budik ,takto spi do 8:30 😉 a je spokojna,ma tam aj nocnu lampu ak by nieco aj po ruke hracky...len ta velôka postel este bude treba ,aby si mohla sama ist dole za nami ,alebo tak... 😵
tak sa drzkaj poobede a daj vediet novinky 😉 😵

minkak
12. nov 2008

new aj vy mate tu sietku?ja vobec neviem ako to vyzera....dajte fotku babulky-pjosiiim 😉

zuzanamv
12. nov 2008

Minka, tuším sa sem nemôžu dávať linky na obchody, tak ti pošlem v IP.

minkak
12. nov 2008

zuzka dakujem,este raz 😵

zuzanamv
12. nov 2008

Nie je za čo. 😉

Baby, poraďte dobrú kaderníčku. Dohodla som sa s mužom, že v sobotu si spravím voľný deň, tak chcem skočiť ku kaderníčke, kozmetičke a na nejaké nákupy. Mala som jeden tip, ale sobotu má už plnú. ☹

adkag
12. nov 2008

ahojte, ked tak citam ako vase deticky pekne spinkaju vo vlastnej izbicke, tak rozmyslam zeby sme mozno mohli dat aj kubka.on sa velmi v noci nebudi ale ako pisete,hrozne cestuje, my mame postielku bez bocnice pri nasej posteli, tak sa kolkokrat ocitne u mna v posteli a ked ho popravim, tak sa budi. ale mne je luto este ho dat sameho do izbicky,bolo by nam veru smutno.

ivaz
13. nov 2008

Adkag, ďakujem za zhrnutie besedy o očkovaní. Mňa zaujímalo hlavne očkovanie proti kliešťovej encefalitíde, lebo najväčšia zábava nášho chrústa s babičkou je kotúľať sa dole kopcom. 😉
Kala, šikovný manžel. 😨 Ja som myslela, že je to priestorová nálepka krtka. Klobúk dole. 😉
Baby, čo robíte v takomto brrr počasí? My keďže sme chorí sedíme doma a ide nám to na nervy. 😖 Filipko má večer kopec nevybitej energie a ešte o desiatej skáče v posteli, 😠 čo štandardne chodil spať o ôsmej. No hrôza.

adkag
13. nov 2008

ivaz a co je filipkovi? no snad mu to cim skor prejde,nech nemusite trcat doma,ja neznasam ked musime byt furt doma. my aj v tomto pocku chodime von, lebo doma je to fakt na nervy.
dufam ze som s tym ockovanim trosku pomohla, aj ked som to poplietla 🙂 .

dannynka
autor
13. nov 2008

ivaz-prajeme Filipkovy skore uzdravenie.....na nasu GAbiku vacsinou zabera,,teda napr. dnes sme boli od rana u babiny a krasne sa vyhrala...ma tam svoje hracky a teraz najnovsie sa krasne prehra s legom...takym malinkym,zo zaciatku sme sa jej ho aj bali dat aby ho nepopapala ked je take malicke ale ona sa s nim krasne hra a sklada do ust ju to ani nenapadne dat,a navyse ked sa s nim hra sme vzdy pri nej lebo chce aby si niekdo skladal s nou 😀 😀 😀

newyorkgirl
14. nov 2008

ahojte, kde ste vsetci? 🙂 my sa chystame troska na nakupy akurat, vcera som bola na pohovore do prace tak furt cakam na mail, ze aky bude vysledok, Nikolke som vyhrala jednu aukciu, taku detsku pohovku co sa otvara na postel a platba sa mi naspat vratila, tak aj tam cakam na mail co sa stalo, dnes je nejaky divny den 😖

dienka
14. nov 2008

New drzim palce nech Ti to vyjde, daj potom vediet.
My sme dnes Laurike kupili komplet lyziarsku vystroj pod stromcek. Hracky uz mame nakupene, takze deti su uz vybavene 😀
Marodom skorre uzdravenie a vsetkym pekny predlzeny vikend.

audreyd
14. nov 2008

babyyyyyyyyyy, zoberte decká a hajde na korčule!!! kuk titulnú stranu 😀

http://www.mcsrdiecko.sk/

mucilienka
14. nov 2008

kocky, neviete mi ani vy poradit, cim odstranit fixku z kocika? mala pomalovala cely kocik, a nejde to za pana dole, ani odlakovacom, ani alpou... 😢 😢 😢 😢 😢

dannynka
autor
15. nov 2008

pekny vikendik prajem 🙂

audreyd-vdaka za tip,aj ked pre nas je to momentalne neaktualne...kedze mam koleno bolave 😅

muci-rada by som poradila ale veru neviem.... 😅

erka12
15. nov 2008

ahojte,
dlhsie som sa neozvala,no nestiham,uz sme doma,teda v tn asi tyzden,tak ked bude dalsie stretko prideme 😀

dannynka
autor
16. nov 2008

jeeeej erka,ako sa mate?ako sa VAm byva v novom?a co nove?ako chlapci posluchaju?

minkak
16. nov 2008

ahojte kocky 🙂
my sme boli na vikend u svokrovcoch a po nastevach,bolo nam super az na to ,ze sme zacali zase soplikovat a pokasiliavat 😖

audrey superrrr urcite sa pridame ,ked budeme fit 😵 😵 😵

erka tak vitajte v TN a kde to teraz vlastne byvate?

muci ,no tak to ste teda tomu dali a to kocarik pre babiku,ci jej? a uz sa Ti to podarilo dat dole?

new ,no teda,tak drzime palceky,kedy budes vediet?

dannynka
autor
16. nov 2008

ahoj minka aspon niekdo tu o takomto case 😅

newyorkgirl
17. nov 2008

ahojte kocky, robotku som nedostala, to mi napisali este v piatok, bolo to prve interview takze nie som nejaka sklamana, zvlast ked islo o robotu typu sedis na telefone a presviedcas zakaznika aby si cosi kupil, takze som aj rada celkom, lebo mi dali kontakt na jednu agenturu, tak dufam, ze sa mi postasti nejaka "zabavnejsia" robota 😀

dannynka
autor
17. nov 2008

new-tak drziome palceky aby ti vysla nejaka lepsia robotka 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre