• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
erka o 17-nastej :wink:
4. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, uvidime :wink:
4. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno sa tam stretneme :wink:
4. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my sme boli vcera pozriet uja Mikulasa v Srdiecku :slight_smile: Nicolka sa drzala statocne, neplakala :dizzy_face: Ale balicek musela prevziat pre istotu na mamininych rukach, lebo pred certom mala teda respekt :grinning:
Balicek hned otvoriĺa a rychlo skontrolovala ci je tam kinderko, nastastie bolo :slight_smile:
Dnes mozno pojdeme ak my kuknut do toho mesta ake to tam bude, tak sa tam mozno stretneme :wink:
5. dec 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kde ste kto?
5. dec 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka ja tu ale az teraz :slight_smile:
5. dec 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som vyprevadila deti s manzelom na Mikulasa do mesta :wink: Ja mam doucko, tak ostavam doma :frowning2: , ale estemam chvilu volno, tak si uzivam to ticho v byte :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto,ja i tu dnes nepokecam :frowning2: tak vam aspon prajeme zajtra krasneho mikulasa :wink:
5. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka ja som tu :slight_smile:
5. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este tu strasim kedze cez obed som si pospala z GAbikou a teraz sa mi nechce spat :unamused:
5. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny,ty si len pekne cez obed pospi,ved to aj musis,potom uz nebude cas :wink:
5. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja mam dnes dost,som riadne unavena,chalani dnes boli .... som rada,ze zajtra je vikend,manzel si ich uzije,mam kopec roboty :wink:
5. dec 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka verim..pri dvoch sidlach...ved aj mna to zachvilku caka...to ma akurat napadlo ze ako ten cas leti,ze Filipko ma uz 10-mesiacov... :sweat_smile: :sweat_smile:
ozaj ako ste sa zabyvali?
5. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: u nas Mikulas chodil dneska, lebo zajtra tatino ide do prace a chcela som aby bol s nami ked Nikolka najde balicek na cizmickach :grinning: tak sa chystame zajtra na medovnicky, cesto pekne oddychuje v chladnicke, nasla som zaujimavy recept ma mimibazare medovnicky do skolky, ktore tam mali milion pochval, tak dufam ze aj nam sa vydaria :slight_smile: cesto vonia naaaadherne, tak veru budeme piect asi viac varok, lebo zrejme ich schrumkame :grinning:
5. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Prajeme pekneho mikulasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co ste si nasli?posluchali ste?

my sme boli vo stvrtok na mikulasa v Juzanke,v piatok na namesti a vecer prisiel aj k nam :dizzy_face: Veronike sa pacil,aj mu na kolenach sedela :wink: ale uz zacala nabierat...ale nerozplakala sa :slight_smile: A teraz rano sme si nasli este v cizmickach-to bolo radosti :dizzy_face:
hned ako vstala tak rychlo,rychlo co mame v cizmickach-normalne ma to prekvapilo ako si to pamatala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pekny vikendik :dizzy_face:
6. dec 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:

ne-hod link na ten recept,asi vyskusam aj ja :wink:
6. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malo byt new :sweat_smile:
6. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
new-uz nemusis uz som nasla :wink:
6. dec 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pre ostatne

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2940

fakt su suprove makkucke ako oblacik, zajtra pecieme druhu varku a zdobime :dizzy_face:
6. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj new,tie medovnicky vyzeraju super,ja mam recept od mojej maminky odskusany,ale mozno skusim aj tieto :wink:
6. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
new-dik za tip,asi sa cez tyzden rozhodnem aj ja vyskusat,budu to moje prve medovnicky :grinning:
6. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak skuste, boli to moje prve medovnicky, co som robila vlastne cesto, je to troska babracka, ale stoji to za to naozaj :wink: aj nas tatinko mi pochvalil tak som rada :grinning:
6. dec 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no ako medovnicky?ja som robila uz vo stvrtok a teraz ich prave zdobim :slight_smile:
ja robim medovnicky kazdy rok a mam presne ten isty recept ako si dala Ty New :wink:
Tak dufam,ze sa Vam podarili :slight_smile:
7. dec 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hops tak mam trosku iny recept,sa mi zdalo ze je rovnaky..... :sweat_smile:
7. dec 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medovnicky su super, mame 2 davky aj nazdobene uz, to zdobenie mi dalo zabrat straaasne ma bolela ruka :grinning: tak uz len chrumkame, dalsie na rade su linecke ale to az buduci vikend :slight_smile:
7. dec 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
new ja som robila tiez 2davky ,ale zdobenie som vzdala,ked sa Veronika zobudila....lebo mi v nich pristala aj deka :sweat_smile: ......
takze pokracujem zachvilocku :wink:
7. dec 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz mame v albumiku :grinning: tak sa bezte inspirovat :dizzy_face:
7. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
new-krasne zajtra sa na ne asi chystam aj ja :slight_smile: :wink:
7. dec 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :slight_smile: pekne ranko. :slight_smile: ako sa vsetky mate? nestiham, konika uz vobec nie :slight_smile:

pridala som fotky do albumu, ak budete chciet, pozrite. boli sme sa v sobotu fotit :slight_smile:
8. dec 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
new krasne medovnicky :dizzy_face: ,moni pekne fotecky :wink: :dizzy_face:
8. dec 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok