Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

karo
2. dec 2008

dakujem, a kde sa prosim ta nachadza stara poliklinika

a este nieco, neviete mi poradit nieco pohybove pre mojho syna, ma strasne vela energie ma 1,5 roka

dannynka
autor
2. dec 2008

karo dobry dr je aj za mostamy dr.Chudy ja byvam na juhu,a veru oplati sa mi za nim dochadzat 😉

karo
2. dec 2008

dakujem, a ak sa smiem opytat navstevujete nejake zariadenia s detmi?

lennie7
2. dec 2008

karo, aktivit je tu pre deti habadej 😉 Mame tu v Tn jedno materske centrum a jedno rodinne centrum a v kazdom su aktivity aj pre mladsie deticky.
My chodime na tancujucich tigrikov-je to taka tanecna priprava pre deticky, malu to velmi bavi, potom cvicime fitlopty, chodime na anglictinu a este si obcas zacvicit do telocvicne 🙂 Takze mame toho trochu viac, ale ked ju to bavi 😅 😵
A chodime k Dr.Janosikovej, sidli na sidlisku Juh a som s nou zatial spokojna.Aj deti ju maju radi 🙂

zuzanamv
2. dec 2008

Ahojte,
je zajtra to stretko?
Mám pauzu v robote, vcera som odovzdala, tak si dam aspon 2 dni volno. 😎

zuzanamv
2. dec 2008

Tak už mi Lucaska písala, že neni, škoda.

Baby, SOS, dnes sme sa dozvedeli v škôlke, že potrebujeme na piatok kožušinkové voľačo, najlepšie vestičku, na kostým zajačika na Mikuláša. Nemáte náhodou niekto niečo podobné, alebo neviete, kde by som zohnala?
Diiik

dannynka
autor
3. dec 2008

dobre ranko babulky,to tu posledne dni nejako spí asi aj pocasie tomu napomaha 😖 😝 😅

zuzka rada by som pomohla ale nic take doma nemam a veru neviem ani kde poziociavaju 😅

zuzanamv
3. dec 2008

Diky Danny, vyriešilo sa, kamoška v BA má, dnes mi pošle.

Ak to bude vôbec treba, lebo včera Maťko začal sopliť. Nechala som ho dnes doma a vyzerá, že sme to zachytili, tak snáď zajtra už bude ok.

dannynka
autor
3. dec 2008

zuzka,tak prajeme Matkovy aby bol ho sopliky zdaleka obchadzali 😉

adkag
3. dec 2008

ahojte,
aj my sa trapime so soplikmi,odsavame, veru toto pocasie je hruza co sa tyka sirenia viroz. spanok ma kubko hrozny,stale sa budi na ten sopel. snad nam to coskoro prejde. zajtra som sa chcela ist pozriet do juzanky na mikulasa ale este asi pobudneme doma a ked tak pojdeme niekam v piatok.

lucaska
3. dec 2008

ahojte babulky, neviete kedy je v juzke mikulas a v meste???? alebo nejaka ina mikulasska party?????

lucaska
3. dec 2008

tak uz som si to kuk.....................papa

dannynka
autor
4. dec 2008

ahojte 🙂

adkag-prajeme Kubkovy aby sopliky cim skvor presli, 😉 .Ja mam tiez teraz take obdobie v noci nemozem spavat kvoli upchatemu nosu,dnes som bola hore od 3-00 do 5-00 😝 😝 😝 😝 😝
a co sa tyka mikulasov,dnes je v juzke tusim o 16-nastej,a zajtra na namesti o 17-nastej 😉

dannynka
autor
4. dec 2008

ozaj adkag-a ako sa citis?malinke v brusku uz musi o sebe davat urcite vediet 😵 😵 😵 😵

kala12
4. dec 2008

Danny v juzke je Mikulas o 17.00 😀

A zajtra je v meste? Tak super,pojdeme kuk.

dannynka
autor
4. dec 2008

kala dik za upresnenie info 😉 ,my tam aj tak nejdeme len baby spominali teda moje susedky ze idu... 😉

ivaz
4. dec 2008

Tak u nás už chodil už Mikuláš. 🙂 Včera sme ho boli pozrieť u tatinka v práci. Filipko bol celý zľakaný a keď povedali jeho meno spustil hlasný spev. Ale s balíčkom bol už hrdina. 😉
Karo, pre detičky od 1,5 roku sa nájde v TN dosť aktivít. Môžete plávať, cvičiť, tancovať.... Nech sa vám u nás dobre býva. Sťahuje sa za pracou?

dannynka
autor
4. dec 2008

ivaz-mi dnes ideme k babine do roboty pozret mikulasa veru som zvedava ako bude reagovat 😀

lennie7
4. dec 2008

ahojte baby 🙂 kdo ide dnes na mikulasa do MC Srdiecko?
Aj ja som teda zvedava aka bude Nicolka prekvapena, pozerali sme aj dvd z minuleho roka z mikulasa a na mikulasa sa tesi, ale povedala ze certovi sa schova tak neviem ako to dopadne 😅 😵

dienka
4. dec 2008

lennie pojdete na buduci tyzden k babke do roboty na Mikulasa? My ideme 😉

lennie7
4. dec 2008

dienka ano ideme 🙂 len dufam ze to neprereve ako minuly rok 😅

dienka
4. dec 2008

no ja som tiez zvedava ako bude Danko reagovat. Tak sa tam uvidime 🙂

dannynka
autor
4. dec 2008

jeeeej vy ste tu pisali a ja som VAs prehliadla.... 😒

babulky ktore sa chystate zajtra do mesta na mikulasa?

erka12
4. dec 2008

ahojte,aj my sme boli vcera v manzelovej praci na mikulasa,misko sa vobec nebal,siel mu povedat basnicku a dostal balicek,po niekol.minutach sa spamatal,ze filipko nema balicek,tak siel k mikulasovi a jeden mu chcel z kosa zobrat, tak doniesol balicek aj pre filipka,ktory celeho mikulasa prespal.

dannynka
autor
4. dec 2008

erka 😀
tak to bol pravy opak Gabiky ta sa ho tak bala ze ani balicek si od neho nechcela zobrat 😀

erka12
4. dec 2008

danny ahoj 😉 ved som sa cudovala,ze bol taky odvazny 😉

dannynka
autor
4. dec 2008

erka akurat som vlozila fotto 🙂 😉

audreyd
4. dec 2008

ahojte, pamätáte ešte na nás? 😀 dlho sme sa neozvali 😅 hlásime choroby, už sa to s nami dlho vlečie 😖 ja som skončila v nedeľu na pohotovosti a dnes sme boli s deckami u dr. ☹ nech už trošku primrzne a zničí všetky bacily 😖 dúfam, že ste všetci zdraví a užívate si advent 😵

dannynka
autor
4. dec 2008

audreyd jasne ze pametame 😉

veru tento cas len chorobam napomaha.... 😝

Prajeme Tebe aj detickam skore uzdravenie 😉

erka12
4. dec 2008

kedy je zajtra mikulas v meste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre