Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
30. dec 2008

adkag-vidim ze mas podobny problem ako ja,ani my este stale nevieme co budeme mat,a ja uz aj by som nieco kupila ale stale neviem ci bude treba alebo ee 😅 😅

dannynka
autor
31. dec 2008

Stastny novy rok 2009 prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vela zdravicka a stasticka.
my sa akurat chystame k nasim takze sa tu ukazem az na novy rok 😀 😀 😀 😀

minkak
31. dec 2008

Ahojte kocky 😵 ,prajeme Vam krasny Silvester a uspesny rok 2009-nech nas vsetkych obchadzaju choroby a mozeme sa tesit z nasich deticiek a blizkych 😵 😵 😵 a nech sa Vam v tomto roku splnia Vase snicky 😵 😵 😵

adkag
1. jan 2009

ahojte, ako ste silvestrovali?
boli ste niekto v meste? my sme lezali pri telke,ja som aj pospala,zobudila som sa tesne pred polnocou,tak sme si pripili,kukli ohnostroj a dalej pozerali program do 2,ale teda tie programy v telke nic moc. kubko to cele prespal,zalahol o 8 a zobudil sa rano o pol 7 a potom este potiahol do 9.
danny, no veru mam s tym problem, lebo baby je v nejakej divnej polohe, klaci si na nozkach,hlavickou je este hore,takze este ani nie je otocene,som zvedava kedy sa uraci otocit. ak sa neotoci tak ma iste cisarsky neminie.
erka, kubko si to moc neuvedomuje,ukazujeme mu ze kde je babo,aj urobi moje babo,ale zeby si nejak uvedomoval to iste nie.

newyorkgirl
1. jan 2009

aj my zelame vsetkym stastny novy rocik, vela zdravicka 😉 tehulkam lahke porody a netehulkam uspesne snazenie 😵

dienka
1. jan 2009

Aj my sa pripajame, vsetko dobre do Noveho roku, hlavne vela zdravicka, detom stale usmev na tvari a rodinnnu pohodu vsetkym 🙂

kala12
1. jan 2009

babyaj my prajeme krasny a uspesny rok 2009 🙂 🙂

lucaska
1. jan 2009

vsetko dobreee v novom roku, vela zdravicka, stasticka, lasky a ostatne priiide samo............... 😉 😉 😉 😉

dannynka
autor
1. jan 2009

ahojte 🙂

adkag-my sme boli na namesti aj z manzelom a bolo super,malu nam strazila babina s dedom 😉 A co sa tyka mimi,tak drzim palceky aby sa cim skvor otocilo,ono sa to tak vacsinou vie ked to budes najmenej cakat 😉

erka12
1. jan 2009

vsetko dobre v novom roku,vela zdravicka a rodinnej pohody 😀

dannynka
autor
2. jan 2009

dobre ranko,tak a uz mame po sviatkoch,uz len 3 krali a hotovo 😅

dannynka
autor
2. jan 2009

boze aka hrubka hned z rana,krály 😅 😅 😅 😅

kala12
2. jan 2009

danny to prve bolo spravne. 😀 😀

ako sa mate? Ja uz som aj rada,ze je konecne po sviatkoch.

dannynka
autor
2. jan 2009

tak aj tak preklep....z rana mi to akosi neslape ked mam este oci zalepene z noci 😅 😅 😅

my sa mame celkom fajn,teda aj ja som rada ze sviatky za nami a "eurače"pred nami to bude zabava s preratavanim 😅 😅 😝 😝 😀 😀

dannynka
autor
2. jan 2009

a ty sa mas ako?a malinky v brusku?

erka12
2. jan 2009

veru danny eura,misko si dnes zobral svoju penazenku,ktoru stale vlaci a zahlasil eura este nedosli 😀 😀 😀

dannynka
autor
2. jan 2009

erka- 😀 😀 😀 😀 😀

nany100
2. jan 2009

Ahojte Trenčanky, viete mi prosím poradiť kde v TN je nejaká predajňa s kočíkmi...viem o jednej v býv.hoteli Laugarício, tam sme aj boli pozrieť...len by sme chceli viac pochodiť, aby sme mali prehľad...u nás nie je nič poriadne, tak skúšame po okolí...ďakujem Vám pekne a prajem pekný deň

dannynka
autor
2. jan 2009

nany skus aj v juzanke na 2-hom poschodi.... 😉

www.predeti.sk

nany100
2. jan 2009

ďakujem pekne za tip...aspoň si urobíme výlet...kde je Južanka?...niekede pri Tescu a Baumaxe?

dannynka
autor
2. jan 2009

nany-na juhu,teda pri kauflande odbocis smerom na kruhac a potom uz len rovno za nosom 😉

dannynka
autor
3. jan 2009

babulky dke ste vsetky? 😅

erka12
3. jan 2009

ahoj danny,ja som 😀

ivaz
3. jan 2009

Aj my prajeme šťastný nový rok, nech vás sprevádza láska, zdravie a rodinná pohoda. Všetkým tehulkám bezproblémový pôrod a snažilkám plodný rok. 😉

martinano
3. jan 2009

caute trencanky, prajem vsetko dobre do noveho roka, nech deticky rastu do krasy a su zdrave.mnohe si pamatam z nemocnice, niektore ste pri mne rodili, krasne deti mate a rychlo rastu, alebo rychlo starneme? 😲 drzte sa

dannynka
autor
3. jan 2009

ahoj martinano, 🙂
dakujeme a podobne aj Tebe..... 😉 ozaj ty si sestricka alebo....?

audreyd
3. jan 2009

krásny a šťastný nový rok prajeme! nech je úspešnejší a pokojnejší ako ten minulý 😵 😵 😵

dannynka
autor
3. jan 2009

audreyd-ako ten cas leti,s Adelky je u krasna velka slecna 😵 😵 😵 ta zubkata fotto v albume je podarena 😵

martinano
3. jan 2009

ano sestricka v tom case druha najmladsia

dannynka
autor
3. jan 2009

jeeeej tak sa tam mozno april maj znova stretneme 😉

ja si tam pametam iba jednu taku mladu sestricku co mala cesky prizvuk a volala sa tak isto ako moja dcerka teda Gabika 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre