Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
2. mar 2009

ahoj martinano, idem do il. Nakoniec vyhrala. 🙂

tento tyzden pojdem do mesta do MC zistit nejake infosky a dam ti vediet.

martinano
2. mar 2009

🙂 ahj velmi na teba myslim fakt tomas za par strosku sa uzsprachuv v tweplej vode podbrusko a krize pekne o vsetko zmekne a porod pojde pekne
dakujem velmi pekne si zlata

kala12
2. mar 2009

matka takto sa sprchujem uz dlho, vecer ma nenormalne bolia krize. Tak sa zavriem do sprchy aj na 10 minut a pustim si horucu vodu na chrbat, aby mi to povolilo, lebo v noci by som asi umrela.

audreyd
2. mar 2009

no tak vidím, že o aďke už viete 😵 a dokonca už sa tu aj objavila 🙂

info o burze adresujte mne, v poho zodpoviem... ale do ip, tu sa objavujem sporadicky 😒 nestíham 😅

dannynka
autor
2. mar 2009

ahojte 🙂

adkag-vitajte doma 😵 😵

muci-no verumTeba tu malokedy vidiet,Maruške prajeme skore uzdravenie 😉

kala veru uz sa Ti to krati,este musis chvilocku vydrzat 😉

martinano
2. mar 2009

audreyd super napises mi nieco blizsie ja o tom nic neviem budemvdacna
kala fakt topomahajasne,ze o chce cas a trosku ponatierat tie krize niecim na uvolnenie,ke bolia

kala12
2. mar 2009

danny cau, dnes som vas videla na mostoch. Ste tam s Gabikou a muzom asi ,,obdivovali kacicky. 😀 😀

dannynka
autor
2. mar 2009

kala -no sme si dali turu z juhu,sme potrebovali zaniest bycikel k svokrovcom za mosty lebo tu by som ho uz nemala kde dat 😅 😅 a do auta sa nam nemesti,a teraz ho aj tak mame v oprave tak gazdujeme aj bez 😅
Inak tento tyzden by som si chcela vybehat tie papiere na matersku...tak drz palce.... 😖

kala12
2. mar 2009

drzim. len nechod vo stvrtok, to je vsade nestrankovy den.

dannynka
autor
2. mar 2009

no chystam sa v stredu 😉 😉

dienka
3. mar 2009

Kto sa prida? Ja akurat obedujem 😉

tamarka
3. mar 2009

ahojte kočky, dnes tu nikto nie je???
dienka, ani ja teba 😕 , ale fotky sú fotky a originál zase originál, u mňa večný problém s vlasmi, každú chvíľu niečo iné 😅
celú noc som nespala, Tamarka má už 3 LRG v priebehu mesiaca, už som z toho na nervy. Najhoršie na tom, je že musím byť v práci, pretože každú chvíľu byť na OČR si nemôžem dovoliť, ale chvalabohu je tento týždeň mm doma. Neviem, či poobede neskočím na pohotovosť ☹ ☹

dienka
3. mar 2009

Chuda Tamarka ☹ , skore uzdravenie prajeme.
Tamarka ked bude teplejsie, dame stretko na ihrisku, oki? 😉 Uz sa tesim ako sa Danko bude hrat v piesku, doteraz to bolo vonku o nicom.

tamarka
3. mar 2009

dienka, dakujeme.
určite sa na ihrisku stretneme, tam je super keď je teplúčko. A odkedy ho prerobili tak úplne super.

tamarka
3. mar 2009

adkag práve som si mrkla tvoje albumíky a skoro som okoktavela, ja som s tvojím tatinom pracovala 😉

kala12
3. mar 2009

ahojte,

aj ja kavickujem,pritom do seba tlacim mozartove gule, som na nich zavisla,aj ked mam z cokolady teraz strasnu zahu.

dienka ked bude teplucko,aj my sa k vam pridame, ak budeme u babiny. 🙂 Uz sa na jar hrozne tesim, Terka bude v piesku,pekne sa zahra a ja si tiez trosku oddychnem, len aby maly spinkaval v kociku.

dienka
3. mar 2009

Kala jasne, pride aj Dannynka, Erka a deturence sa pekne vyhraju. Ja sa jari uz nemozem dockat, ale vyzera, ze uz prichadza 😎 🙂

kala12
3. mar 2009

No veru nech uz pride. Ja mam rada jar, hlavne ten vzduch a prve slniecko. Ked som mala Terezku malicku,tak sme pravidelne chodili na prechadzky pekne z Juhu az na kvetnu. Tak som si to uzivala, teraz sa asi tazko vyberiem. Jedine busom. 😀 😀

erka12
3. mar 2009

aj ja uz chcem teplucko a jar 😉 a konecne pojdeme na ihrisko 😎 😵

adkag
3. mar 2009

ahojte,
tak u nas uz nie je problem malu cez den zobudit,ale skor uspat. vcera vecer zacala plakat o 9 a skoncila o pol 1,takze som dnes jak matoha.
kala,zvladam zatial s pomocou svokry a muza,dnes su este doma,z\ajtra uz idu do prace,tak to bude horsie.ale je to celkovo dost tazke ked mala je taka uplakana a neviem co na nu zabera este,uz som vravela ze nech je taka velka ako kubko,potom bude snad lepsie 🙂 .

tamarka,tak to je nahoda s tym mojim tatinom 🙂 .

erka12
3. mar 2009

adkag ahoj,
uvidis casom si zvyknete a bude dobre 😉

zuzanamv
3. mar 2009

Adkag, drž sa, začiatky sú ťažké.
Nemáš babyšatku? Je to veľká pomoc.

adkag
3. mar 2009

zuzi,mam babyvak ale nechce v nom byt,place.rozmyslala som nad babysatkou,ale ked nechce byt v babyvaku,tak neviem ci by malo zmysel kupovat satku.

zuzanamv
3. mar 2009

Adi, ak chceš, mohla by som ti požičať, ja už ju teraz nevyužívam, máme nosič ergo.

mucilienka
3. mar 2009

ahojte kocky,

tak u nas choroba kosi, uz som KO aj ja.... Navyse dostala mala hnacky z antibiotik - davam jej aj probiotika, BIOGAIA, no aj tak nepomaha.. tak som v pomykove, ci mam pokracovat, ci co??? Neviete mi poradit?

mucilienka
3. mar 2009

ale aspon jedna velka pozitivna sprava - vieme povedat RRRRRR! 😵

newyorkgirl
3. mar 2009

ahojte po dlhsej dobe 🙂
adke dodatocne blahozelam k Natalke este 😵 nech vam robi samu radost a nech to spolu zvladnete

muci spytaj sa lekara, ja som Nike v anglicku lieky vysadila ked mala hnacky ale to ich brala uz tyzden a nemala vtedy silnu chorobu 😒

zuzanamv
3. mar 2009

Mucilienka,
aj moja Veronika mala hnačky z ATB, síce nie silné, ale predsa. A museli sme 7 dní brať aj tak. Tiež som dávala biogaiu.
Držím palce!

tamarka
4. mar 2009

musilienka vyskúšaj zmeniť probiotiká, u nás to tak raz tiež bolo a zmenili sme na Nutrolin B a bolo to ok. Tak držím palce 😉

adkag
4. mar 2009

ahojte,
zuzi no ak by si mohla pozicat,bola by som rada,aspon na par dni na odskusanie,nech viem ci tam mala bude chciet byt,lebo uz som kopu penazi vyhodila za vselijake vynalezy aj pri kubkovi a nakoniec som kopec veci nevyuzila.

muci,to ma mrzi ze ste chore,tak sa rychlo vyliecte.

nasa mala sa akosi este poriadne nerozkojila, ked cuca,tak trosku,potom zacne vymyslat,dam ju odgrgnut, pokracujeme v kojeni a ona zaspi.je to ok? mate s tym niekto skusenosti?kubko bol papkac co sa mliecka tyka,ten si vedel bez problemov riadne potiahnut.mala aj na 5 krat po sebe papa,lebo zaspi,ked ju polozim sa zobudi a pokracuje.a papa cca kazde 3-4 hodky,co sa mi zda dost malo.neviem ci to je tym ze je taka malinka alebo cim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre