Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
23. mar 2009

ale vy ste sa mi stratili 😀

erka12
23. mar 2009

ale vy ste sa stratili,pisem si sama,tak dobru nocku 😉

dannynka
autor
23. mar 2009

erka a aku 😉

minkak
23. mar 2009

Ahojte kocky 😉
Danny tak citam,ze Vas nezobrali do skolky?A ako vedeli ,ze si na MD?Ved prihlasku si davala este min.rok,nie?
No tak super,ze uz mate poprerabane 🙂 Tak sa vytiesate,ze?

dannynka
autor
23. mar 2009

minka-no riaditelka sa to dozvedela od kamaratky,ale mne to nevadi...vyriesili to aspon za mna 😉 skvor ci neskvor by sa to aj tak bola dozvedela 😉 Veru uz mame poprerabane uz len nejake posledne upravy a je hotovoooo 🙂 😉 a vy sa ako mate?uz sme Vas dlho nevideli,nestretli 😅

lucaska
23. mar 2009

ahojte , co vy tu o takomto case?????? danny nemozes spinkat?????????

dannynka
autor
24. mar 2009

lucaska uhadla si,mimi nedovoli 😅

mucilienka
24. mar 2009

caute kocky,
vidim, ze to tu dnes v noci zilo.. danny, vdaka tebe... my sme mali tiez divoku noc.. teda ja, bolo mi poriadne zle este od obeda.. ked je niekto pazravec... 😝

take krasne pocasicko sa risovalo a to prd!!! u nas fuka severak a cosi aj pada, tak sa tusim neoplati ist ani von, leda tak nejaku chorobu nachytat... 😠
moja mamina uz je cela zhava do umyvania okien, tepovania kobercov a pod, no len nam nejako nevychadza to pocasie... 😒

inak kocky, uz mate naplanovane, co budete piect?

dienka
24. mar 2009

Danny tak super, ze to uz skoro mate dokoncene 😉
Muci daj nejake tipy, ty si dobra pekarka 🙂 Inak som pozerala tvoj album, super fotky a Maruska na koni, odvazne dievca 😉 🙂

erka12
24. mar 2009

baby vy uz rozmyslate,co budete piect,no musim aj ja,aj ked nam vela toho netreba 😉
a okna chcem aj aj umyt,nie pre velku noc,ale treba 😀 cakam,kedy bude pekne a pustim sa do umyvania 😉

dannynka
autor
24. mar 2009

ahojte,kto dnes na kavicku?

muci-no veru,hroozne s tym nespanim som zaspala az okolo 4-30 a aj to som bola hore uz o 6-tej 😅 ale nastastie sa mi este okolo 6-30 podarilo zaspat a mangel ma nechal spat do 9-30 😅 ,uz aby bolo mimi na svete 😅

dienka-no veru,ani nevies aka som rada 😉

zahara
24. mar 2009

ahojte kočky, troška vám sem vleziem, ak nevadí.. všade pátram po tom, kde v TN robia NT screening, ak robia, no nikde nemôžem nič nájsť.. 😔 neviete mi poradiť,pls? ďakujem 😉

mucilienka
24. mar 2009

baby, ide ma porazit od jedu - manzel isiel z BA IC-ckom a ukradli mu penazenku aj s dokladmi - este aj s mojim obcianskym!!!!! sprievodkyna vo vlaku mu povedala, ze nema ziadne kompetencie ani ona, ani on, kedze si myslel, kto asi mu to ukradol - jeden veelmi zhovorcivy pan, co sa nad nim naklanal... lenze prdlacku zmoze, kedze policia je az na stanici v TN a nema pravo zadrziavat cestujuceho.. to je na porazku - platobne karty, dva obcianske, vodicak, karta poistenca, ing, axa, .. a pod.. Plus nemala hotovost!!!
PANE BOZE!!!
Taki co toto spravia by sa mali skvarit v pekle naveky!!!! Do prd..., tolko chodenia... Clovek je fakt bezradny, s tym nic nenarobite, len platit poplatky, kolky a najst si aspon den volna na chodenie po uradoch!!!

mimi100
24. mar 2009

ahojte dievčatá už dlhšie vás sledujem a konečne som sa odhodlala pridať.nejak mi nejde pridať fotku a udaje o deťoch tak budem musieť poprosiť muža nech mi pomože. Mucilienka to je mi fakt luto s tými dokladmi, to je ozaj na porazenie, mojmu otcovi prednedávnom ukradli peňaženku a bol koli tomu poplach v celej rodine, len ti poradím chodte to nahlásiť na políciu aby tie doklady nemohol niekto použiť na nejaku požičku alebo nákup na splátky lebo tam to velmi nekontroluju a ked to budeš mať nahlásené je zmluva neplatná. Tak vela síl.

Ahoj Zahara možem ti len poradiť že kamoška chodí MUDr. Jankovskému a na jej požiadanie ju odoslal na NT screening na ultrazvuk do nemocnice v TN tak sa skus obrátiť na neho , má aj internetovu stránku GYNEKA a tam má tel. číslo alebo mu možeš napísať mail, určite ti odpíše.

mucilienka
24. mar 2009

vitaj mimi,

pociatocny hnev uz presiel, hlavne ze manzel prisiel v zdravi domov... fotke sa urcite vsetky potesime, takto je to take velmi velmi anonymne...

dufam, ze sa ti tu bude pacit a budes vela-vela prispievat... 😉

zahara
24. mar 2009

Ďakujem Mimi 😉 skúsim sa popýtať, ak už nie je neskoro v mojom prípade na objednanie.

mucilienka
24. mar 2009

zahara a preco neskoro?
myslis ten velky ultrazvuk, co sa robi v 20tt? teda aspon moj gynekolog vtedy posielal do nemocnice na kontrolny - teraz to ale uz nerobia v nemocnici, ale nemocnica ma otvorenu ambulanciu oproti lekarne Arnica pri Keramoprojekte

zuzanamv
24. mar 2009

Zahara,
NT screening sa robí medzi 12-14 týždňom, tak možno ešte stihneš. Aj ja chodím k dr. Jankovskému, je super, určite ti poradí, keď mu zavoláš.

Mucilienka, to je teda riadna smola ☹ ☹ ☹

mucilienka
24. mar 2009

baby a co to ten NT screening je?

mucilienka
24. mar 2009

no, uz som si nasla.. zahara, u mna to pri malej robil doktor sam, do nemocnice ma poslal az v tom spominanom 20tt

mimi100
24. mar 2009

Dakujem za privítanie, ten NT screening je meranie tzv. nuchálneho prejasnenia ultrazvukom to je taký priestor na záhlaví bábätka, ak je rozšírený nad normu je to podozrenie na vrodené syndromy. ja som prvé tehu chodila do poradne v BA a tam to bežne robili, ale v TN to robia asi len na požiadanie lebo v tomto tehu mi to dr. nerobil.

zuzanamv
24. mar 2009

Mimi, ty si z BA? Aj ja! 🙂 Ako dlho si v TN?

newyorkgirl
24. mar 2009

ahojte babuleeeeee 😵 konecne som sa sem DOCITALA, paneboze, ste toho popisali 😀

vitam tiez vsetky nove maminky v nasej teme 🙂

este finisujem danove ako sa patri na poslednu chvilku, ale hlavne uz mame KUCHYNUUUU dneska namontovanu, este zajtra zapojit varnu dosku, ruru a vodu do drezu a je to hotovka, mozme byvat, tak sa vytesujeme 🙂

mimi100
24. mar 2009

nie som z BA iba som tam chodila na výšku 🙂

amatula
24. mar 2009

ahojte 🙂
dnes ale fucalo ze 😕
ja som bola s detmi v meste ale bolo to teda o drzku 😖

uz nech je pekne slniecko a teplucko.....lebo takto ma to nebavi....tulat 😒

erka12
24. mar 2009

ahojte,
muci to je mi luto 😉
mimi100 vitaj medzi nami,budete mat dve baby 😉
new super,takze uz to skoro mate,si sikulka 😉 potom daj fotky kuchyne,som zvedava ako si ju vymyslela 😉

newyorkgirl
24. mar 2009

erka, no hodim fotky nejake zakladne na strechu, idem na to, ale este bez spotrebicov teda 😀

amatula
24. mar 2009

erka tak chodievas na kvetnu na ihrisko 😉
tak odteraz vas tam budem pozerat 🙂 😉

dannynka
autor
24. mar 2009

ahojte 🙂

muci tak to mi je luto ☹ ,ako na porazenie 😒

mimi-vitaj medzi nami 🙂 dalsia tehulka 😵

amatula-ty byvas na kvetnej?ja tam mam rodicov takze cez leto ta tam mozno aj ja zbadam lebo tam chodievame casto 😉

newyorkgirl
24. mar 2009

muci, aby som nevyzerala ako taky nevsimavec, aj mna velmi mrzi, co sa vam stalo, nech co najrychlejsie povybavujete nove doklady, ma clovek niekedy smolu ze? ja by som o tom vedela rozpravat, po sto rokoch som dnes mala stastie na monterov kuchyne, lebo linka bola z decodomu ale prac.doska nie a mi ju osadili pomimo, keby vraj dosli ich kolegovci vybodli by sa mi na to a by som nemala ani kuchynu, takze som dnes bola happy jak taky yetti 😀 ale som si zas zacvakala za to, no co uz, za dobre rada zaplatim, lepsie jak za blbu kvalitu, vid nasa slavna malovka 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre