Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
25. mar 2009

nejde, este ju nezobrali, lebo maju teraz vela trojrocnych detí a my budeme mat len dva a pol. No nevadi, este si to aspon s nimi uzijem doma. 😉

lucaska
25. mar 2009

zachvilu budete mat aj vy dva rocky..............co chystate??

kala12
25. mar 2009

babka dava piect tortu, ja upeciem nejake kolaciky.ale keby bolo pekne tak by sme asi urobili cez ten velkonocny vikend grilovacku u svokrovcov,aby som nemusela doma tolko chystat.

idem, maly sa uz mrvi. caute. 🙂

kala12
25. mar 2009

jaaj lucaska, ja vlastne ani nemusim piect,kedze hadam zostane cosi z muzovej oslavy. 😀 😀 😀

mami.sk
25. mar 2009

moj muz bude mat tiez 30tku!!! 😀
kala a kde si chcela dat Terezku do skolky? je tu v TN s tym problem?

mucilienka
25. mar 2009

caute kocky, tak sme obehli dnes urady, a celkom dobre, cakame na nove doklady, aj malej sme vybavili pas.. mala si nakupila vymalovavanky a gumicky do vlasov, tak sme mali pekny vylet 😀

skoda len tych sprostych kolkov, co sme zbytocne platili, ale tak co uz....

my mame tusim vsetky tridsiatnikov, aj MM ma 30 tento rok, ale az v lete.. takze ma to pecenie neobide...ale ja sa celkom tesim, budem mat skvelu pomocnicku... takze to pojde pekne od ruky!

minkak
25. mar 2009

caute babule,pridavam sa do klubu aj MM bude mat coskoro 30 😉
no sranda 😅

mimi100 vitaj medzi nami 😵

erka12
25. mar 2009

ahojte,
tak moj manzel uz 30 mal a ja som mala minuly mesiac 😉

mimi100
25. mar 2009

Caute, no tuším len ja vybočujem z radu, moj MM bude mať 30 až na buduci rok 😀

mimi100
25. mar 2009

Ahoj Kala, máme sa v rámci možností, kedže mám nariadený kludový režim snažím sa oddychovať ale už mi to po týždni lezie na nervy, k tomu má Katka dnes teplotu tak dufam ,že su to len zuby a nič horšie.
Už aby bol jun a mala som mimi pri sebe......mám pocit že ked som bola tehu s malou bolo to akési jednoduchšie 😒
Tebe sa zdá, že vstávanie o 7 je príliš skoro, tak to u nás by si sa už vobec nevyspala nás budí Katka už o 0530 a musíme okamžite vstať žiadne polihovanie lebo hned na nás kričí, že si máme ísť dať kávu.
Ide na mna nejaká jarná depka , už je ozaj na čase na nejaké lepšie počasie 🙂

kala12
25. mar 2009

ahojte,
tak sami 30-nici, no parada. A darceky uz mate vymyslene? Ja uz som muzovi jeden dala, dostal syna, ci este nieco ine dostane, uvidim. 😀 😀 😀

Deti mi uz buvkaju, este som stihla aj co to pozehlit, normalne som na seba hrda. 🙂

Mami.sk teraz je asi vsade problem so skolkami, nestacia kapacitne. 😝

dannynka
autor
25. mar 2009

ahojte 🙂

mimi neboj nevybocujes,moj bude mat az za dva rocky 30-tku na krku 😀

kala aj ten moj dostane k narodeninam syna syce nie k 30-tim ale predsa..kedze mam termin v den jeho narodenin 😀 😀 😀

maminkatn
25. mar 2009

ahojikkkbabulky,,,dosla,,,som,,,vas,,kuk,,,,caf dcerenka,,,,xi,xi 🙂 🙂

kala12
25. mar 2009

Danny a ty uz vies,ze to bude chapcek? Tak sa ukazal nakoniec? 🙂
🙂

mimi daj si foto 😀 😀. Mna by slahlo,keby som mala vstavat o 5.30. My sme zvykli s Terkou tak okol pol deviatej. Teraz ale opica uz o siedmej je hore,u babky sa pokazila. 😝

dannynka
autor
25. mar 2009

kala ee neviem este stale som nebola u dr idem az posledneho teda utorok,a este ani papiere na md nemam stale vybavene kvoli mojmu zamestnavatelovi 😠

maminkatn
25. mar 2009

kala..nie neukazalo,,,sa mimi,,pisem za dcerku,,je to tasjnostkar,,,ako,,gabika,,,, 😀 😀

dannynka
autor
25. mar 2009

inak dnes nam prisla nova sedacka pre Gabiku,a prve ked ju Gabika zbadala tak povedala ze to je pre babetko 😀 😀 😀 ,tak som jej povedala ze nie ze to je Gabikina.... 😀 fotto som vlozila o albumu 😉

kala12
25. mar 2009

danny to sme aj my mali taky stav,zevsetko, co sme kupili, bolo ,,babatkove,,. 😀

idem hadam spat, dobru nocku Vam. 🙂

mami.sk
25. mar 2009

no s tym darcekom uz aj ja tuho rozmyslam...nic ma nenapada 😝
chcela by som nieco originalne...moj muz ma strasne rad Formulu 1 tak by som mu rada kupila listok do Madarska ale asi to bude riadna palka, co?
a z toho rodicovskeho prispevku by som musela sto rokov setrit 😀 😀 😀

mami.sk
25. mar 2009

dannynka, ta tvoja Gabika je straaasne zlatucka 😉
to je dost blbe ze este nemas vybavene papiere, kde si robila pred MD?

dannynka
autor
25. mar 2009

kala-veru u nas je to napodobne 😉 bru nocku ti 🙂

ja este musim uvarit polievocku na zajtra lebo potom by sme nemali co obedovat 😀

dannynka
autor
25. mar 2009

mami-dakujem,veru je to aj poraidne sidlo v poslednej dobe 🙂 inak aj ty si dala dcerke krasne a celkom popularne meno 😵

co sa tyka zamestnavatela preto este nemam papiere,lebo zamestnavatel posiela podklady na socialku az koncom mesiaca s PN-kami...no neslahlo by vas,? 😠 a ja musim mat papiere vybavene najneskvor do 4-aprila 😠 😠 😠

mami.sk
25. mar 2009

my sme chceli pekne slovenske meno a tak sme dali Terezku 😀 a som myslela , ze nie je ani take frekventovane ale odkedy som na MK tak so zistila ze dost deticiek sa tak vola 😀

no Gabika je tiez velmi pekne meno, my sme nad nim rozmyslali lebo manzelik je gabriel 😉
a uz sa ti to krati riadne, tasku si si uz zbalila? 😀 😀 😀

dannynka
autor
25. mar 2009

tak to ste podobne rozmyslali ako my...tiez som chcela nejake pekne meno.....a aby nebolo popularne....e veru zatial vela Gabík nepoznam 😀 ,s manzelom sme sa zhodli na dvoch dievcenskych Veronika a Gabika a nakoniec vyhrala GAbika 😀 😀 😀 to meno sa mi pacilo viac 😉

veru tasku uz mam ako tak pobalenu,este vecy pre mimi nachystat ale to uz bude malickost,ved zalezi aj od pocasia...veru som zvedava kedy sa mim i vypyta na svet a aj na to ake bude pocasie..... 😅 ,ozaj nepametas sa kedy ta dr tea v ktorom tyzdni poslal do nemocnice na prietoky:?a ku komu chodis ak smiem vediet? 😅

mami.sk
25. mar 2009

ja som bola na prietoky 2x, raz v 34tt - to som bola v nemocnici tak mi ho urobili a moja dr. ma poslala v 36tt - vraj vtedy sa robieva 😉
chodievam k dr. do puchova lebo tam som pred MD robila ale asi sa prehlasim do Trencina a akurat hladam gynekologa resp. gynekologicku 😉
chodievam aj ku MUDr. Kubalovej na sono s prsnikmi tak asi pojdem k nej, ale fakt neviem 😉
potrebujem poradit 😀
ty ku komu chodievas?

mami.sk
25. mar 2009

juj, idem asi spat, manzel ma vyhana 😀
ze vraj zase budem rano o pol siedmej plakat ked sa mala zobudi 😉
tak dobru nocku 😀

dannynka
autor
25. mar 2009

no tak asi pojdem v tych spominanych 36-tt ň,neni som si ista ale pri Gabike som bola tusim v 38-tt 😅

ja chodim k dr.Hlavajovi na sihot,zatial som spokojna.aj pristupom a aj tak celkovo 😉

dannynka
autor
25. mar 2009

no nic polievka dovarena,idem ja do sprchy a haji 😉 😔

mucilienka
26. mar 2009

dobre ranko kocky,

vy ste toho tu popisali 😲 waw!!! tu to zije...!!!

rozmyslam, ze pojdem zdobit vianocny stromcek, ako u nas snezi 😀 😀 😀

amatula
26. mar 2009

ahojte

no aj ja rozmyslam ze miesto korbaca kupime tento rok vianocny stromcek......

fuj hnusne pocasie 😝 😢

danny tebe sa chce o 22:30 varit 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre