Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
26. mar 2009

ahojte zienky,
no ja ked som rano videla ten sneh tak som skoro odpadla. a to musim o chvilku s malou von s kocarom. zase pridem domov zasnezena ako snehuliak 😀 a ze vraj jar 😝

dannynka ty este takto v noci vyvaras? klobuk dolu, uz by si mala len sediet s vylozenymi nohami 😀
ja tu mam maminu na navsteve cely tyzden tak teraz vyvara a ja mozem surfovat 😉 taky nezvyk cez den 😀

lucaska
26. mar 2009

ahojte, muci ked k nam posles nejake darceky , vyzdobim aj ja stromcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my sme sa boli doobeda prejst , ked prestavalo snezit ale zima je tam pekna.........

mami.sk,posli aj k nam tvoju maminu nech mam veget 😝 😝 😝 😝 😝 ale nie treba si aj oddychnut,len oddychuj kym mozes....... 😉

dannynka
autor
26. mar 2009

ahojte 🙂 kto na kavicku? 🙂

vyvarat som musela lebo potom cez den by som asi nestihla,kedze sa vacsinou cele doobedie flakam a oddychujem a potom nestiham do obedu nic uvarit,a ked idem vecer neskvor spat tak sa mi potom v noci lepsie spi 😅

no veru,vonku sneh aj ja som zostala prekvapena....a aj zima je tam poriadna,neviem ci vobec poobede von pojdeme,ale musim aspon na postu pre baliky 😀

minkak
26. mar 2009

caute kocky 😉
som vas na chvilku prisla kuk,veru je zimaaaaaaa,nieco mi o tom hovorte,my dnes robime balkon,tak si viete predstavit tu kosu co tu mame.....
nastastie v izbach mam teplulinko a v kuchyni som vyvarala takze pohodicka,stale sledujem teplotu 😀 mam tam stale okolo 23 😉
no sranda,kto mohol vediet ,ze dnes bude snezit 😀

amatula
26. mar 2009

ja uz po kavicke 😉
ja som dnes hnila ako vos 🙄 nic sa mi nechce

minkak ze a hlavne ked vcera bolo konecne tak pekne

dannynka
autor
26. mar 2009

minka-no veru je to nepredvidatelne s tym nasim pocasim.....chvilku tak,chvilku tak ma to este ani april neni 😠

amatula-ja som dnes bez kavicky ale zato mam pred sebou pollitrak tehu caju 😀 😀 😀 😀

inak som kukala na nete ze v sobotu ma byt 15-stupnov ,no veru som zvedava 😕 😅 😨

minkak
26. mar 2009

no ved prave......nevaaaaadiiiiiiii,no co uz,ale ake to budeme mat kraaaaaasne 🙂 sa tesim ako malaaaa 😅

no danny tak snad,uz by bolo fajn keby bolo trosku teplucko 😉

lucaska
26. mar 2009

minkak, som dnes na vas myslela s tym prerabanim, ked som videla sniezik padat,ale ked mate v izbickach teplucko tak super........ 😉 😉 😉

danny,ty si taky nocny vtacik,ja by som aj tyzden v kuse spala,keby mozem............ 😝

dannynka
autor
26. mar 2009

minka-viem o com hovoris,ani nevies aka som rada ze uz to mame za sebou teda tu prerabku.....co tu bolo bordeluuuuuuu 😝 😝 😝 ,a teraz peknucko utulne....podobne to bude urcite aj u Vas.Navyse dnes som si bola kupit aj stojanovu lampu do nasej novej spalne,a hned je nasa spalnicka este utulnejsia aj manzel tak konstatoval 😀

lucaska ved aj ja by som teraz spala,ale kebyze si lahnem a pospim tak zas vecer bunrňtujem,drobec asi nebude spaví tip 😅

lucaska
26. mar 2009

danny,mozno teraz ti neda spat a potom bude ako anjelik buvat 😉 😉 😉 😉 😉

dannynka
autor
26. mar 2009

lucaska no snad...uvidime....uz aby to tu bolo,tieto posledne tyzdne su veru naozaj najhorsie..... 😨 ,to cakanie kedy to pride ....... 😒

kala12
26. mar 2009

Ahojte,

my sme boli dnes prvykrat vonku. 😀 Sice len tak chvilkovo, lebo sme boli len u dokorky na prevazenie. Maly mi pribral od minuleho pondelka, ked nas prepustali z nemocky 420 g. Tak nas pani doktorka pochvalila 🙂 .

Deti mi spia, tak sa tu s vami naobedujem. 😀 😀

dannynka
autor
26. mar 2009

ahoj kala,tak super ze ti Milanko tak pekne pribral len tak dalej 😉 a ozaj kde chodis k dr?Veru a ked mas chvilku cas chod sa kludne napapat a vyloz si nohy,najlepsie pri pc 😀

kala12
26. mar 2009

danny k janosikovej do juzky. 😉

dannynka
autor
26. mar 2009

tak to mas blizunko......my budeme chodit za mosty,teda tam kde chodim aj s Gabikou 😉
Takze ste si dnes spravili púrechadzku prvykrat s kocikom a terka po svojich vsak?Ozaj a aky kocik ste nakoniec vybrali pre Milanka 🙂

kala12
26. mar 2009

Mame zatial po terke, lebo som uz nechcela vrazat do kocika peniaze, pretoze doma mame teraz dva, a to som uz jeden predala. 😒 Ale po dnesku rozmyslam, ze predsa len asi kupim novy, lebo ten, co mam teraz je dost tazky a ked mam tlacit kocik a este aj Terku po tychto kopciskach, tak to je dost zaberak. No uvidime, hodim rec s muzom. 😀 😀

Ja som s doktorkou spokojna. Ty chodis k Chudemu, vsak?

dannynka
autor
26. mar 2009

kala-jasne hod rec,a nedaj sa...ved Ty budes chodit s kociarom von 😀 😉 ,ja uvazujem ze asi sportak potom novy kupim lebo po GAbike je uz v hroznom stave...... 😅 😅 😅

ano chodim k chudemu a som s nim moooc spokojna,len sa ho este musim spytat ze ci nas zoberie aj s druhím mimi ale myslim ze nebude proti,ide len o formalitu.... 😉 bez papiera.... 😅 .Ozaj a Ty si sa pytala dr ci ta zoberie s druhym mimi ci to bola automatika?ked tam chodis aj s Terezkou?

kala12
26. mar 2009

jaaj baby,toto som chcela. Danny, kacenka adkag, nezabudnite si vybavit potom prispevok na starostlivost pre dieta. To sa vztahuje na prve babtko, pokial este nedovrsi 3 roky a budu vam ho vyplacat az do 6 tyzdnov veku druheho dietata. Je to tusim okolo 40 E a vychadza to tak na 2-3 mesiace. Vlastne je to za to obdobie, odkedy sa odhlasis s prveho rodicovskeho az do 6 tyzdnov od druheho porodu. 😉

moni1412
26. mar 2009

danny tak drobcek pride uz do vynoveneho 🙂 😵 drzkajte sa 🙂 a dakujeme 😵

dannynka
autor
26. mar 2009

kala asi budem musiet prist na kavicku......a povypravas mi co ty na to? 😅

moni-veru,ani nevies aka som rada ze uz je to "hotovo" 😉 a napodobne aj VAm.... 😵

amatula
26. mar 2009

kala a ako chodi terezka,,prejde.....ked pojdes na prechadzku,ci kupis ten skate za kocik??
ona este malinka ja viem co robil moj krpec a to mal tri roky 🙄

ja vas aj tak obdivujem ze ste sa tak skoro dali na druhe..teda klobuk dole 😉

kala12
26. mar 2009

Amatula terezka praveze uz dlho chodi bez kocika, ona uz v nom neobsedela. Uvidime casom, ako sa vsetko vykristalizuje, mozno kupime skate, ale mam obavy, ze terka na nom dlho nepostoji- 😀

Ja som chcela 2-3 rocny rozdiel, lebo si zase neviem predstavit mat druhe,ked pojde terka do skoly, to budu uz ine starosti. A zase velky rozdiel je na figu, ja som to mala tak so segrami a v podstate cele detstvo som bola ako jedinacik, lebo oni uz boli,,velke,,,potom isli na vysku, odstahovali sa a mali svoje rodiny. Az tak neskor sme si nasli k sebe zase cestu, ked uz som odrastla. Dovtedy som stale pre nich bola ,,soplos,,.
😝

A aspon si tu matersku dovolenku poriadne ,,vychutnam,, 😀 😀

dannynka
autor
26. mar 2009

kala-aj u nas napodobne,najskvor som chcela vacsi rozdiel ale nakoniec je to lepsie takto,lebo neviem ci by sa mi chcelo s prace na druhu matersku znova... 😅

lucaska
26. mar 2009

ono ma asi kazde svoje vyhodi aj nevyhodi,ci mensi alebo vacsi rozdiel........... 😝

kala co kupujete Terke, daj nejake typy?????

dannynka
autor
26. mar 2009

akurat sa mi GAbika zobudila tak sa ideme napapat a skocime na chvilku von.Pekny dnik prajem 🙂

erka12
26. mar 2009

ahojte,
manzel siel chalanov vyvetrat,tak som si urobila kavicku a idem relaxovat 😉
a vekovy rozdiel,my mame 1,5 roka a som rada,zaciatky boli tazke,ale zvladli sme 😉

dannynka
autor
26. mar 2009

erka tak si to vychutnavaj..... 🙂

kala12
26. mar 2009

Lucaska, my sme kupili oblecko, knizky, este kupime nejaku hracku, asi nieco ,,barbiove,,. Nic viac, aj rodine som zakazala kupovat darceky typu ,,zaberie pol izby,,lebo malu to bavi len par dni a potom to len doma obchadzame. Uz ma plnu izbu haraburd typu kuchynka, tabula, klavir a co ja viem co este. Bicykel este stale skladujeme u svokrovcov....

a vy co?

erka12
26. mar 2009

jej vas caka oslava 😀

ivaz
26. mar 2009

Tak ja som sa práve vrátila z poza mostov, bola som kúpiť Filipkovi farebný lak na stôl a stoličky. 😉 Normálne je to horor kúpiť lak na nábytok pre deti. 😠 Úzkoprofilový tovar. Erka, zazrela som aj tvojich chlapcov, dobre to máš zariadené. 😉 No a mala som šťastie aj na dienku s detičkami. Aspoň z auta som ju zazrela, už som ju veru dávno nevidela.
Tu sa chystajú oslavy. J 😨 áj 😵 . Krásne nakupovanie. Kala, veľké darčeky. Niečo my hovor. Drobec dostal pod stromček lietadlovú loď, no horor. 😖 Tak za trest. Nabudúce musím rodinu lepšie usmerniť.
Aby som nezabudla vítam nové maminky. 😉 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre