• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
mi máme rozdiel presne tri roky...a Bobo chodil v pohode od roka....ale ked sme chodili von mi utekal a zle sa nahana dieta s kocikom :grinning: tiez som pouerala ten Skate,,ale stejne by mi tam nestal ako ty pises..iba ze by som ho tam prilepila :grinning:

nás cakaju tiez oslavy

mm 30
Daliborko 4 roky
a Matko 1 rok
a vsetko v priebehu troch tyzdnov :grinning: tak to spravime naraz
26. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej amatula, tolko oslavencov. a ty kedy oslavujes?dufam ze nie buduci mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
my chodime s Terezkou tiez ku dr. Chudemu a ja som maximalne spokojna. len mi este poradte nejakeho gynekologa/icku/.

inac baby, mne tak dobre padlo ze mamina navarila. som si normalne hodinku len tak posedela :wink:
ivaz diky za privitanie :wink:
26. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami nie ja az v auguste :grinning: ale so svokrou :grinning:

ja chodim k Samelovi ,,som spokjna

ale vsetky baby co poznam momentalne zboznuju Jankovskeho :grinning:
26. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami ja chodim do teplic ku kotlebovej aj ked je to dalej mozem len odporucit :wink:
26. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mame hotove,takze teraz uz len upratujeme a upratujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mami.sk ja chodim ku Kubalovej a som veeeeeelmi spokojna :wink: to je super zenska :dizzy_face:
26. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka-daj fotto :slight_smile:
26. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny pozeram,ze si dala novu foto,ja by som chcela niekedy taku lampu v obyvacke,ale je to u nas nerealne,vydrzala by mozno 5 min. :wink:
26. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka-my mame taku v obyvacke a teraz aj v spalni a zatial drzi.... :grinning: tu v spalni som bola dnes kupit maju v baumaxe akciu ,stoji 15,99€ :wink:
26. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem kupat malu potom sa tu este zastavim :wink:
26. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, ja k nej chodievam na sono s prsnikmi a rozmyslam ze sa k nej prihlasim , len ma trochu odradza ta kopa ziem co k nej chodieva :unamused:
objedna ma na 11 a zoberie o 14 a to je dost dlho. no je velmi prijemna a aj velka odbornicka.
a prijemne upratovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

erka a aj na dr. Koltebovu som pocula chvaly a myslim ze aj ona robieva tie sona :wink: len je to trochu od ruky, teraz chodievam do Puchova a tak by som najradsej mala dr. blizko :wink:
26. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny my mame taku lampu v obyvacke-ja ju mam strasne rada.....,no ale to je teda super cena :wink:
fotecky dam neskor.... :wink:
26. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mami ja som fanda Jankovského :wink: :wink: :wink:
Dannynka, tak ste to stihli všetko prerobiť. Super, každý centimeter je dobrý. :dizzy_face: Aj my máme prebúraný nosný múr, ale robili to predchádzajúci obyvatelia, my sme už boli bez práce. Také rezanie, búranie musel byť dobrý humbuk.
Minka a vy ste čo porábali z balkónom? Murovali?
26. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak,tak fajn ze to mate hotove................... :wink:
ja chodim k samelovi a som veelmi spokojna aj pocas tehotenstva bol zlaty........
kala,mi este vahame , chceme mu kupit slapaciu stvorkolku ale neviem ci sa mu bude chcet slapat.... :confounded: a na elektricku sa mi zda maly.......sama neviem....... :confounded:
a tiez uz koniec velkym darcekom uz to neni kde davat a aj tak ho vsetko bavi chvilu u nas bude mat uspech ten co donese nalepky a magnetky,to by stale kupoval a aj ked sa ho manzelik pytal co mame kupit tak favoriti boli naepky a magnetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

danny aj mi mame v obyvke podobnu lampu,super vec..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami.sk,no to je pravda,ze je to tam v poslednej dobe na dlho,ale fakt sa oplati pockat,zase no nie?
len teda neviem ci ta zoberie,lebo viem,ze nove pacientky uz neberie,ale zase ked k nej chodis na sono,tak snad aj hej :wink:
inak dakujem,ale koncim mam dost....boli tu 4 chlapi + ten moj,tak som trosku obskakovala.... a v noci som spala nejake 4 hodky :unamused:
ivaz robili sme celopresklennu balkonovu stenu :wink:
26. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska veru,veru som rada,ze uz to je :wink:
este zajtra nas nieco caka,ale dnes uz konciiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimkak, ja chodim do Puchova k jej spoluziacke z vysky a aj ked uz prestala robit sono inym pacientkam tak mna vzala ked som jej povedala ze ku komu chodievam :grinning:
a moja dr. mi vravela ze by jej zavolala a prihovorila sa :wink:
no mala som nastupit do prace v juni, ale kvoli krize nemozem tak nema pre mna zmysel chodit do Puchova k lekarovi :unamused:
uz by ta kriza mohla prejst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac aj my mame taku lampu :grinning:
26. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mami.sk tak potom nieje o com.....ked to mas takto vybavene a doporucene od Tvojej :wink: lepsiu ti doporucit ani nemohla :sweat_smile:
tak to asi mame vsetky taku lampu :sweat_smile:
26. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lampa je v kurze.......... :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si na lampu musim este pockat,u nas co nie je napevno,a ani to niekedy,nevydrzi :frowning2:
26. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska tak-tak :sweat_smile:
idete zajtra korculkovat ?
26. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dieta uz ma v hajanoch a ja prave veceriam :dizzy_face:

minkak -tesime sa na fotto :wink:

ivaz veru aj ja som mooc rada,ze sme to stihli ved uz to ma za par :sweat_smile: ,este nam do dvoch tyzdnov pridu spravit harmoniky dvere a je upne hotovo :wink:
26. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak nejdeme este radsej,lebo mame aj fitlopty o pol jedenastej a potom je strasne unaveny a ked bol chory nechcem ho este takk unavovat....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vy idete???
26. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka tak nasu malu obcas tiez bavi hrajkat sa s nou-zapnut-vypnut.... :sweat_smile: ale inak sa to da...mame ju tak trosku pod sedackou,aby nam nahodou neodcestovala :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak - nezmenila si si teraz fotku? som volajako zmatena :grinning:
no lampa je super, my mame v obyvacke bodovky ale svietime uz len lampou / hlavne na notebook :grinning: /

baby o kt. vam zaspavali deti ked mali 3 mesiace? moja Terezka zaspi az okolo 22, niekedy aj neskor a ja uz nejako nevladzem s nou drzat krok. dnes uz bola hore pred 6 a cez den spi len v kociku... uz neviem co s nou robit :unamused:
26. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka nasi chalani stale nosia svoje naradie so sebou a co sa da opravuju :wink: dnes im dal manzel stary prehravac,tak cely den skusali jak sa to otvara,vrtali,srobovali,... :grinning: aspon sa zabavili :grinning:
26. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erka , tak aspom si mala veget...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mami.sk mne lucas chodil spavat o 20.00.........
26. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska to veru ano,este vydrzkajte :wink:
ja sa neviem rozhodnut co pre nas bude lepsie....mala skoro rano vstavala,potom bola u nasich,ale moc tam toho nenaspala....takze cela zmorena o 19-ej....nieco po 20-ej zabuvala,neviem ci ju teraz mam kvoli tomu budit rano ,alebo nech si aj ona oddychne....
ja by som ,ale nesla,isla by len s dedkom :wink:
my by sme zase aspon nieco porobili....
ale keby nesla tak si zase vsetci pospime....
takze netusiiiiim :confused: co bude lepsie???? :confused:
26. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chodili chalani spavat po siedmej a vstavali ako kedy,casto aj o 6.00 :wink:
26. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami.sk ano,zmenila :grinning: nechcela som Ta zmiatnut :grinning: som to ja!!!!! :dizzy_face:
no nasa mala su budievala tak kazde 2-3hodky nakojili sme sa a buvala dalej :wink: potom sa to postupne v noci predlzovalo :wink: ale pravdu poviem,ze uz si to ani presne nepamatam.....
erka no o zabavu postarane :grinning: sa tu smejem ,dvaja chalani to musi byt sranda,si viem predstavit tiez ako by to bolo u nas,tiez by len s ockom opravovali :grinning:
26. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sme ich dnes pozorovali sme sa smiali,ze a je to :wink:
26. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok