Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
26. mar 2009

lucaska ,erka v 3 mesiacoch uz prespali celu noc?
uz mam potom v tom asi ozaj hokej,ale my sme sa este urcite budili na kojenie 😉

dannynka
autor
26. mar 2009

erka museli byt podareny,mali ste fotit 😀

lucaska
26. mar 2009

minkak, mne sa lucas moc nebudieval v noci , on sa vecer napapal a budil sa zo zaciatku okolo jednej a po mesiaci okolo tretej............a postupne prespal az do rana........ved toho by som sa najviac bala pri druhom, lucas bol zlaticko a druhe by urcite bolo hore stale.......... 😝

dannynka
autor
26. mar 2009

mami-mne chodila Gabika spinkavat asi okolo 21-00 a budila sa okolo 1-00 na kojenie a potom okolo 3-30 a spinkala aso do 7-30,a od 10-mesiaca mi krasne prespala celu noc 😉 no veru som zvedava co ma caka pri druhom mimi 😅 😅 😅

minkak
26. mar 2009

lucaska,aaaaaaale co by!!!!!druhe je este lepsie 😉 to si nemoze dovolit vyskakovat 😅 lebo vie,ze mamina,ma este dalsie dietatko o ktore sa treba starat!!!!!
takze ked bol a je Lucasko zlaticko,druhe by bolo nadzlaticko!!!!!! 😵 😵 😵

a teraz maminky co uz mate dve deturence,ma podporte,ze mam pravdu 😀

lucaska
26. mar 2009

minkaaaaaaaaaaaaaaaak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
bol zlaticko, teraz uz je maly certiiiiiiik.................. 😝

dannynka
autor
26. mar 2009

minka za par mesiacov ti to vyvratim alebo potvrdim 😀 😀 😀 😀

mami.sk
26. mar 2009

no ja som uz obcas na nervy lebo nechapem ako take male mimino vydrzi byt cely den bez spanku a vecer zaspava po 22 hod? cez den zaspi len v kociku a tak s nou chodim aj 4 hodiny, inac by vobec nespala 😝
no a vstava okolo 7 rano, dnes pred 6.
ved ja spavam uz pomaly viac ako ona... 🙂
no v noci sa budi na kojenie len raz.. no aj tak sa mi zda ze spi hrozne malicko 😒

kala12
26. mar 2009

caute,
moja Terka tiez spinkavala dobre, uz o osmej zalomila, potomsa budila okolo jednej a potom o piatej, dali sme papat a spali sme niekedy aj do desiatej. Od takych 4 mesiacov sabudila len raz v noci na papanie. S Milikom to bude asi trosku o inom. 😝

Ja som bola dnes ,,medzi ludmi,, v Tescu, potrebovala som sa trosku prevetrat. Muza som nechala s detmi, ale este som bola len v tescu pri jogurtoch,uz som mala telefonat. Tak otocka a hajde domov. 😀 😀 😀

Akurat som dochystala vecicky na burzu do MC. Idem hadam spat, nejako ma bolia oci. Ale zajtra pridemama, tak si trosku oddychnem, lebo muz ide na chatu s kamosmi, tak tu budem mat cez vikend pomoc. 😉

A k lampe,my taku nemame. ☹ Mam tu papierovu ikeacku,ale uz jej tiez odzvonilo, lebo tam uz mam povytlacane Terkine prsty, dole je potrhana od divokej jazdy kociarom a sem tam do nej aj lopta vletela. Tak si budem musiet zaobstarat novu. 😀 😀 😀 A mozno nakoniec taku, aku mate vy vsetky. 😀 😀

minkak
26. mar 2009

lucaska,tak vidis hovorim druhe bude nadzlaticko 😵
a neskor asi teda nadcertik 😀 😀 😀

danny potvrdis,potvrdis 😉 co uz Ti bude ostavat,nemozes lucaske povedat,ze nieje to tak, predsa,no nie???? 😀
mami no aj my sme sa veeela vozili v kociku,ale zase tie rana si teda pamatam jasne-spavali sme aj do 11-12-len sme sa nakojili a spali dalej-juuuuuj to bolo 😵
neboj bude to len a len lepsie 😉
neviem ci si to tu uz pisala,ale Ty si rodila v TN?

lucaska
26. mar 2009

kala.tak si sa moc v tescu nezdrzala............... 😖 co bol milanko hladnucky???

lucaska
26. mar 2009

minkak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mami.sk
26. mar 2009

no veru kala, mala by si si zaobstarat tiez taku lampu 😀
manzel ma 30tku tak uz len ta lampa ti chyba 😀
no dieta zaspalo tak idem aj ja, aby som mohla o 6 s usmevom vstat 😀 😀 😀
dobru noc 😉

lucaska
26. mar 2009

mami.sk dobruuu noooc......a terezka nech pohaja co najdlhsie 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

minkak
26. mar 2009

ahojky kala 🙂
no teda,tak bleskovka nakup....
fffiiiiha mangelik ide zit?tomu bude!!!
no tak sa pridas do klubu-a uz budeme mat asi ozaj vsetky taku lampu
😅

minkak
26. mar 2009

mami .sk dobru a dlhuuuu noc prajem 😉
no veru k 30-ke ,kala a nieje co riesit 😅
kala tusim tiez meni fotecku v pase 😉

kala12
26. mar 2009

minkak 😀 😀 😀

idem buvat, dobru nocku vsetkym. 😉

minkak
26. mar 2009

no teda a uz aj je,ani mi to nestihlo odoslat 😅
kala pekna fotecka 🙂

minkak
26. mar 2009

dobru nocku kala aj ja uz sa poberam ,papa kcoky 🙂

lucaska
26. mar 2009

aj ja pooojdem.kooonecne haji.................dobruuu nooooc

minkak
26. mar 2009

jeeeeee aj lucaska ma novu fotecku,no ale akuuuuuu kraaaaaaaasnu-xi-xi 😀
ale fakt je krasna 😉
dobru nocku 😵

lucaska
26. mar 2009

ved nas fotili suuuper fotografka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

minkak
26. mar 2009

no ved prave,no ved prave 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
26. mar 2009

jojojo-............................................. 😉 😉 😉

mkatka
27. mar 2009

Ahojte, , chodíte některá na cvičení pro předškolkové děti do Sokolovny na Sihoti (Pořádá to MC) - chci se zeptat, jakou to má úroveň? Prostě reference 😎

kacenka83
27. mar 2009

Ahojte, ale ste sa rozbehli, precitam a zabudnem co som vlastne chcela 😉 🙂

Muci to je do jedu ta ukradnuta penazenka, hlavne ta bezmocnost, hlavne, ze ti ale manzel prisiel v poriadku domov...
New kuchyna je krasna, akurat sa mi zda, ze tam mas malo pracovnej plochy, no mozno sa mi to fakt iba zda...
...velke hracky, ja som zakazala aj hudobne, stacia mi doma varhany a kubkov zapal pre hru, este mame hovoriaceho psika, no ale toho este zvladam 😝
...niekto sa pytal na gynekologa - ja kazdopadne odporucam kotlebovu, dokonca uz ani tolko necakavam ako pri kubkovi, lebo to som tam vzdy chodila na siedmu a vtedy tam bolo aj 15 tehotnych tak to dlho trvalo, teraz byvam tak tretia a to uz je fakt pohoda... ale urcite aj ostatni su dobri, inak by nemali tolko pacientov... a ja do fanklubu jankovskeho nepatrim 😉
...vcera som stretla kalu aj s detmi, takze som videla milanka nazivo, krasnucky 😵

... a aby som nezabudla, my tiez mame taku lampu, ale z merkury marketu a je fakt super 😉

kacenka83
27. mar 2009

a este som zabudla... samozrejme, ze druhe dieta je lepsie... alebo existuje aj nieco horsie ako rok vstavat v noci kazde dve hodiny na kojenie??? 😒 😝 😀

mucilienka
27. mar 2009

caute kocky,

clovek tu chvilu neni, a uz sa cez to vsetko nemoze presekat... 😀

minka, nestihla som ti odpisat, bola som vcera na endokrinologii a na velke nakupy.. o tych vam chcem kocky napisat - boli sme v Deichmanne a v Takko... Ak budete mat chvilku casu, urcite chodte - je to od ruky, ale ... v Takko som malej kupila troje nohavice po 0,99 Eur!!!! Tricka po 1,59 EUR a ja som si kupila tri tricka za 4 Eura, take tunikove.. maju tam super vypredaj, len treba viacej casu na preluskanie, my sme tam stravili 2 hodiny 😀
A maju ohromny vyber veci aj pre tehulky, takze kocky, co by ste potrebovali, za super ceny od 1,99 Eura, a celkom slusna kvalitka 😉

amatula
27. mar 2009

ahojte
teda ste pocmarali 😕

druhe dieta je lepsie 😅 😕 😀

ja som mala prve poklad cez den ,,v noci horor

druhe v noci poklad,,,cez den horor 😝

to len pre tie co maju ruzove okuliare 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacenka existuje...kazdu hodinu 😖

amatula
27. mar 2009

hehe ani ja taku lampu nemam 😀 😅 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre