Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
27. mar 2009

babenky, tak uz som dala do albumu nejake fotecky 😉

erka12
27. mar 2009

mami krasne fotky,mala je zlatucka 😉
ja som dnes nejaka unavena,este sme poobede boli aj na plavarni a to ma dorazilo,hlavne ze chalanov nie,doma lapli druhy dych 😉

lucaska
27. mar 2009

mami, malinka je kraasnucka, zlatucka.............. 😉

muci sa tu smejem 😀 😀 😀 😀 modelky----ja jedine vyskovo , tie moje kila uz nesedia na modelku 😝 😝 😝
zas neni to az taka vyhra byt taka vysoka................ 😅 😅 😅 😅

aj ja som dnes akasi uplne zmorena........... 😖

amatula
27. mar 2009

hehe ja som prave akosi ozila 🙂

mami krasne babatko 😵 hned mám chut na dceru 😵 🙂 😀
bude mat krasne ocka 😵

mami.sk
27. mar 2009

juj, babenky, dakujem 😉
ja stale vravim, ze bude pekna po tatinovi 😀
stale sa smeje / samozrejme ak neboli brusko a neplace/. to ale dufam uz pomaly budu koncit tie kolikyja 😝 idem kuknut vase albumy, keby ze stretnem v meste nech viem 😀

amatula
27. mar 2009

no ved uz má tri mesiacky uz bude lepsie a lepsie.................nooo este zubky 😅

mami.sk
27. mar 2009

no moja mama bola sokovana, ze kolko place 😒 ona robi na detskom s dojcatami a ze maloktore dieta tolko place. hrozne ju bolieva brusko ☹ mamina doniesla nejaky prasok a to jej jedine zabera 😉 asi preto nechcela doma spat lebo potrebovala aby sa hybala
a to nechcem vediet co bude ked pojdu tie zubky ☹
mne je jej tak luto, drobcek malinky ☹

dannynka
autor
27. mar 2009

ahojte,
aj ja som teraz akosi ozila a to mi Gabika isla spinkat este len pred chvilkou 😅 😅

mami-Terezka je krasna slecna malinka 😵 😵 😵 😵 ,aj ja chcem mat doma uz babenko 😵 😵 😵

mami.sk
27. mar 2009

danny, uz len chvilku 😉 o par dni uz budeme pozerat album tvojho babatka 😉 nechceli ste vediet pohlavie? alebo len nechcete povedat? 😀
lebo my sme nechceli vediet a ked som sa hned potom ako sa mala narodila pytala dr. co sa narodilo tak ten sa rehotal ze to uz davno nevidel zeby mamina nevedela co sa narodi 😀 😀 😀
ale bolo to krasne prekvapenie 😵

mimi100
27. mar 2009

Ahojte, ja som tiež pridala nejaké fotky do albumu ale chcela som to tak od bábätka až po teraz len to strašne dlho trvá tak ostatné na buduce 🙂
mami Terezka je krásna už sa mi ani nezdá že moja malá bola taký drobec

dannynka
autor
27. mar 2009

mami no mi by sme radi vedeli ale mimi bud nechce ukazat alebo je zle otocene 😅 takze to vyzera na prekvapenie 😉 .V utorok idem na poradnu,mozno dr spravi sono a dozviem sa a ak aj nie nic sa nedeje hlavne ze mimi je zdravucke a vsetko je oki 😵 .Inak ani pri Gabike sme to do konca nevedeli.....bud sa nam otocila ritkou alebo prekrizila nozicky.... 😀 😀 😀

mami.sk
27. mar 2009

mimi - katarinka je peknucka. krasne ocka ma 😉 a ty to uz tiez mas za par 😉
danny - my sme nechceli vediet a nelutujem. ja som bola len prekvapena ze vazila 3750 g / cele tehu som zvracala a tak som si myslela ze to bude drobcek 😀 😀 😀 /, tak som bola nakoniec rada ze mi vyvolali porod v 40tt lebo keby som 2 tyzdne prenasala tak neviem, neviem 😀 😀 😀 /

amatula
27. mar 2009

aj mi sme chceli vediet pohlavie pri druhom 🙂 aj nam povedali aj sa so mnou chcel doki stavit ze na 100% baba a ja som mu uverila 🙄
a ked sa predcasne druhe narodilo sestricka ze ako sa bude babtko volat....a ja ze Alica 😅 😕 😀
tak som musela volat muzovi ze ake dame meno druhemu chlapcovi 😀

amatula
27. mar 2009

mimi daj aj svoje foto nech ta spozname mi sme zvedave 😉 🙂

mami.sk
27. mar 2009

amatula 😀 😀 😀 to sa stalo aj nasim kamaratom...cele tehu malinke volali Karolinka a nakoneic to bol Timotej 😀

dannynka
autor
27. mar 2009

mimi-krasne fotto 🙂 ozaj odkadial z Tn si?neviem ci sa Ta to uz niekdo pytal ale nepostrehla som 😅 😅

mami-mne sa GAbika narodila 9-dni po termine s mieramy 3950-g a 53-cm 😅 😅

amatula-tak to ste hadam aj nejake ruzove vecicky pokupili 😅

amatula
27. mar 2009

nekupili som to brala s rezevou a kupovala neutralne 😉

ja som mala tusak ze to bude chlapec....ale ma nastvali ked povedali ze to nieje dievca 😠 😀 a potom sestricky stale Matka volali Alicka 😀 samoska ze mali z toho sou lebo to bolo po celej porodke 😀

mami.sk
27. mar 2009

baby , ja idem asi spat, lebo terezka sa zacala budit rano pred 6 a ja to nejako nezvladam 😝
uz asi starnem 😀
dobru noc vam zelam 😉

mimi100
27. mar 2009

no konečne som hodila nejaku fotku to bola jediná čo prešla tam je mala ešte mimi
ja som zo Zamaroviec

dannynka
autor
27. mar 2009

amatula-tak nakupujem aj ja teraz vsetko neutralne....ruzove som veru este pre druhe mimi nic nekupila 🙂 😉

mami-bruu nocku,mne sa este akosi nechce spat😅 😅 😅

mimi100
27. mar 2009

mne sa malá narodila v 39 mala 3800 a 51 cm, takže nechcem vedieť čo by bolo keby tam vydržala ešte dlhšie 🙂 🙂

dannynka
autor
27. mar 2009

mimi-skus si dat aj do albumceku nejaku forro kde ta je lepsie vidiet,si mi nejaka znama 😅 😅

mami.sk
27. mar 2009

toto tu je ako droga..normalne nemozem odist 😀 😀 😀
my sme kupovali neutralne oblecko ale kazdy jej kupuje len ruzove 😝 ja mam rada ruzovu ale niekedy je toho uz fakt vela. ale najhorsie je ze na dievcata pomaly ani v inej farbe nie je oblecko . max. fialova 😝
no ale uz idem 😀 pa

dannynka
autor
27. mar 2009

forro malo byt fotto 😀

dannynka
autor
27. mar 2009

mami-ale je este aj cervena 😀 😀 😀 😀

mimi no tiez celkom pekne miery 😉

mimi100
27. mar 2009

ja som nechcela vedieť pohlavie ale moj muž ma ukecal, že si nevie nadviazať vzťah ked nevie ako má bábo oslovovať

mimi100
27. mar 2009

ja som celkom rada že budeme mať zasa dievčatko lebo ked som teraz upratovala mimi veci tak som zistila že aj Katka mala skoro všetko ružové a červené a asi by to bolo trochu divné chlapček v ružovom svetríku 😅 😅

dannynka
autor
27. mar 2009

mimii-mi by sme aj radi vediet ale nechce sa ukazat potvorka 😅

veru aj ja som uz chystala vecicky pre mimi ale zatial len vsetko neutralne,ruzove som zatial nechala bokom 😕 😅

mimi100
27. mar 2009

idem zalahnuť lebo ked bude malá zasa stávať o 5 tak to nezvládnem.
dobru noc

amatula
27. mar 2009

he he a ja som naivka vsetko od segry ruzove nachabtala a poprala pozehlila a po porode vratila 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre