• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
kym sa ja sem dostanem ,idete vsetci spat :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

ja som chcela vedet pohlavie,a aj som mala akeho si tusaka ze to bude chalan........ked mi doktor povedal ze to bude chalan hned sa nakupovali chalanske veci, potom ma strasili ze coked to bude baba a ja nakupene chalanske veci,ale chalan vysiel.......................... :wink: :wink: :wink:
27. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi dobru noc :slight_smile:

lucaska neboj mne sa veru este nechce :grinning: :grinning:

amatula :sweat_smile:
27. mar 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska-aj ja som mala pri Gabike tusaka ze to bude babulka,a aj bola.....a aj teraz mam tusaka na pohlavie ale neprezradim :wink:
27. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa este nechce spat :slight_smile:
len mám comp v spalni a ked pisem sa krpec budí :sweat_smile: tak musim pomalicky,potichucky :sweat_smile:
27. mar 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ty si taka tajnostkarka.................ja ako som bola strasne unavena,tak ma to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula ty si odkial???
27. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze az teraz kuk za som nedopisala............ unavena, tak ma to preslo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. mar 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
amatula ja sedim v kuchyni takze mozem stukat kolko chcem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lucaskano konik preberie kazdeho,ale potom rano to vstavanie neviem neviem :sweat_smile:
27. mar 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie rana byvaju krute,ked som do jednej hore..................ale teraz v poslednej dobe ani nie, manzelik je s lucasom a ja si mozem este polezat.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. mar 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si tak pospala rano ale Dalibor ma cielene musi dostat s postele :confounded: rano co rano
27. mar 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula , to bolo aj u nas mamina vstavaj deku prec----on nepovie paplon ale deka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale teraz budi manzelika :slight_smile:
27. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska-no ja zas nemozem cez obed spat a vecer skoro lebo potom sa mi neda vobec zaspat....a dnes som spravila osudovu chybu cez obed som sa na chvilku natiahla s Gabikou a uz je to tu :confounded: ,som cula ako rybycka a spat neviem kto za mna pojde uz aj manzel to vzdal a isiel..... :sweat_smile: ,a veru som zvedava ako rano vstanem ked chcem ist kuki na tu burzu :sweat_smile:
27. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi aj ja to vzdavam......lebo neviem co ma este v noci caka :sweat_smile: Matovi idu zuby...tak nech aspom polezim :rolling_eyes:

bru nocku :slight_smile: :wink: :pensive:
27. mar 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
amatula bruu a kludnu nocku.... :wink:

lucaska ja este stale ostavam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááj ad vas sa nedaaa :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
amatula-no skratka sme zavyslacky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len lucaska niekde usla alebo zaspala za pc :grinning:
27. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavislacky :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa prizabudla v jednej teme :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz asi pockam ved zachvilu bude mato pytat mlieko :confused:
27. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dlho som tu nebola
ako je chory a ja uz tiez :frowning2:
27. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko je chory som myslela vypadli mi pismenka :angry:
27. mar 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinano , skore uzdravenie.........co vam je??
27. mar 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucaska ja ze uz spis na klavesnici :grinning: :grinning: :grinning:

amatula jasne pockaj :wink: aj ja to asi okolo pol noci vzdam :sweat_smile:

martinano-Matkovi prajeme skore uzdravenie,a coze ho chytilo:ozaj este ste na SR?

inak bablky akurat pozeram ze kedy mi stihomňl nabehnut ten 37-tt :sweat_smile: :sweat_smile:
27. mar 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis danny ako ti to ubieha :grinning:
27. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru ani neviem ako,ale hlavne ze oficialne som este len 36-tt :grinning: ,nejako zvlastne to tu na konovi pocita teda o tyzden popredu :sweat_smile:
27. mar 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny to je ok uz aj taky tzden mne sa matko narodil v 36t.t
ak ja mam dutiny upchate supeer ma boli cela hlava
matko bol poockovani 15mesacnom zivou vakcinou a idu mu zuby v sobotu mal dooobeda oklo 37t, potom nic a vcera poobede z nicoho nic cez 38, tak sme isli k dr.naafasovali sme atb.nase prve :frowning2: , dnes bol v pohode jaa sa ledva vleciem
dakujem vam kocky
a anidr poriadne nevedela co mu je vsetko ma ciste, aleasi tiez dutiiny lebo mu dobre chrci v zadu,ale dychanie ciste.zajtra mame poslednu davku liekov,tak hadam z bude dobre
danny ano este sme tu vo stvrtok letime
27. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinano-tak Vam prajem obom skore vyliecenie,nech letite domov zdravucky :wink:

a co sa tyka tehu tyzdnov,akurat v utorok ma caka poradna tak som zzvedava ci dr spravi sono,som zvedava ako je mimi otocene a hlavne ako je velke.... :sweat_smile: .Ozaj ty by simohla vediet kedy dr posieju v TN do nemocnice na prietoky :sweat_smile: ,lebo uz si nepametam kedy som bola pri Gabike ale tusim v 38-tt
27. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: danny nespiim......neboj
27. mar 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo uz polnoc za nami....uz sa tu dlho takto neponocovalo :grinning:
28. mar 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejej, to tu ešte žije?
28. mar 2009 o 00:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok