• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
Zuzanamv gratulujeme veronike, teraz to uz budete mat doma veselsie :grinning: .

Lucaska nepojdete zajtra von, ze by sme sa niekde stretli a zobrali tie klobuciky. :slight_smile:

mami.sk ale aspon si sa zoznamila s dalsou mamickou. :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som kamoske vyplakavala ze nikoho v TN nepoznam tak mi vravela ze aby som pockala ked pride jar ze mamicky "povyliezaju" aj s kocikmi :grinning: :grinning: :grinning: a mala pravdu :grinning:
31. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja vas obdivujem s tym uspavanim,ja neviem co to je.........................na rukach sa ani moc nenosil ani podobne aktivity,cez den sme sa pomojkali,vystiskali,vybozkavali,vyhladkali ale zaspaval sam.......
31. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kala Danka porodila ešte ked som bola v nemocnici, ty si išla v pondelk domov a Jakubko sa narodil tuším v stredu. trochu mali problémy so žltačkou a malý sa nejak nechcel pricucnuť ale viem že už minulý týžden boli doma.
danny- išla som dnes z mc lebo som išla k Jankovskému tak som sa tam zastavila nechať nejaké papiere, ale ja som ta nevidela :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby maju akciu na topánky- 50% zlava v obuve v centrume, je tam síce trochu tlačenica ale dá sa aj na deti celkom dobre kupiť :wink:
31. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeda tak uz ma Jakubka, super. A vsetko o.k? porod v pohode? No skoda ze sme sa tam vsetky nestretli. :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala ,urcite pojdeme...zajtra nemame ziadne aktivity........vcera a dnes sme boli na tigrikoch a zajtra mame volny den.... :wink: vy kedy by ste isli von???
31. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska my az okolo pol stvrtej, podla toho ako sa vychystame.
31. mar 2009 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala- mzslím že porod vcelku ok, ale potom sa cítila dosť zle, tak dufam že to už zvládli
31. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ook,aj my tak chodievame von poobede medzi 15.00-16.00..................... :wink:
31. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi hovorte o zaspávaní nám Katka nikdy nechodila normálne spávať, vždy sme ju museli nejak uspávať a najnovšie každý večer pol hodinu skáče a reve v posteli až potom od unavy uplne odpadne, dufam že ju to prejde dokedy sa narodí mimi :sweat_smile:
31. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska ved si potom mozeme cinknut :slight_smile:

mimi a ty sa ako citis, uz lepsie, brusko netvrdne?
31. mar 2009 o 21:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny vdaka :wink:
zuzka,super,ze sa veronika rozchodila,teraz uz bude bezkat sama a ty si oddychnes :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala ked sa vychystate mi cink, alebo ak sa mi vychysteme tak ti cink ja..... :wink: :wink: :wink:
31. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola v poradni a všetko je ok akurát mi dr. povedal, že podla uzv je bábätko o 2 týždne väčšie ale že to je v norme niekto má 3 a niekto 4 kg dieta :sweat_smile: ....sa mu to hovorí ale ja si pamätám ešte teraz na šitie po malej a tá mala 3800 a to bol len začiatok 39 týždna
31. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi-sme isli okolo mc,som ta videla cez sklo :sweat_smile: ,a ty si vysla von az ked sme mi uz boli za terasou a ja som sa ponahlala na wc tak preto som nekricala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,ked som bola v porodnici s filipkom narodil sa chlapcek,ktory mal 5 kg,to bol teda chlap :wink: moj filipko bol pri nom strasne malicky a to mal 3750.
31. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame zase po novom starosti s terkou, v noci sa zobudi a chyti taky hysak, ze reve vkuse aj pol hodinu, vsetkych odhana od seba, nesmiem sa jej ani chytit. Uz sa to stalo asi 3x a manzel uz zufaly chcel ist na pohotovost. Ale potom ju to prejde, vypije flasu caju a spi dalej.
31. mar 2009 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi-aj moja Gabika mala 3950g a 53cm,a dnes na poradni mi dr povedal ze mimi moze mat okolo 3500g a to som este len 36-tt :sweat_smile:
31. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala toto robil aj misko,ja som si myslela,ze sa mu nieco sniva,tak isto ten hrozny palc,potom vypil caj a spal dalej :wink:
31. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aku máte skusenosť pri vyberaní mien pre bábätko kecali vám do toho rodičia alebo svokrovci? my sme vybrali meno Juliana a velmi sa nám páči, ale moja mama s ktorou si mimochodom dobre rozumiem sa stým nejak nevie stotožniť a dnes mi povedalaže ona nám do toho nebude kecať ale stále dufa že si vyberieme nejaké iné meno, som z toho na nervy bojím sa že bude mať potom nejaký blok a si na to meno nezvykne :cry: :cry:
31. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi my sme meno vyberali s manzelom a rodine sme povedali,ake sme vybrali :wink:
31. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee :slight_smile:

ako sa maáte :wink:

Moj Matulko mal 3200 a 49cm a vvsetky sestricky sa tesili az ho pojdu kupat,,ze to je taka oddychovka :grinning:

kala aj moj Bobo to robí,,presne tak isto,,uplne az vrieska :angry: a tiez ho to prejde a spi dalej
31. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ma upokojili 5 kg hádam mať nebude :wink:
Katka sa v noci nebudí len ked sa moc pociká ale takéto hysáky mi máme pri zaspávaní, tak viem o čom hovoríš
31. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi-aj my sme vyberali meno z manzlom,chceli sme nejake co mame v rodine a aby bolo v ramci moznosti normalne a tak vyhral Dominik,alebo Dominika :wink: (to je braskov krsny teda moj ujo ) a nam sa to meno paci aj v muzskom aj zenskom rode :wink: .Inak Julinka je pekne meno... :wink:
31. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi b sme museli na pohotovosť každý den a občas aj dvakrát :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mám tam teda hrubicu :sweat_smile:
31. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc
31. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi keby si nebola napisala ani si to nevsimnem :wink: :grinning:
31. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez nikto do vyberu nekecal, dokonca teraz sa nas ani nejak nepytali na meno,lebo dlho sme nemali vybrate. :sweat_smile:

ale keby sme mali dievcatko,tak by to bola Tamarka alebo Alexandra. No co uz, aleuz by som maleho nevymenila. Uz vidim, ze to bude taky moj maznak, Terezka je tatinkova a mino bude moj. :grinning:
31. mar 2009 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok