Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mimi100
31. mar 2009

dakujem danny aj nám sa Julinka velmi páči, tak si to nenechám znechutiť 🙂
idem spať lebo Kataka určite zas ráno vstane plná energie tak aby som jej stíhala

dannynka
autor
31. mar 2009

erka,mimi dobru nocku ja este chvilocku postrasim tu 😀

ozaj poradte,neviem aku polievku mam na zajtra uvarit.... 😒

mami.sk
31. mar 2009

no moja Terezka mala 3750 g a narodila sa presne na termin, no ja som zvracala cele tehu a pribrala som len 3 kg tak som si myslela ze bude malinka a chuducka 😀 to nechcem vediet co by bolo keby som prenasala co i len jeden tyzden, mala by viac ako 4 kg 😀 😀 😀

mami.sk
31. mar 2009

babenky, idem ja hajinkat, nejaka jarna unava ma obchadza 😉
danny uvar paradajkovu alebo brokolicovu 😉
mimi - krasne meno Julinka 😉
dobru nocku 😉

lucaska
31. mar 2009

mami len 3 kg????a malinka taka velka............. 😕
tak ja som pribrala nejakych 23 kg a ku koncu som bola uz jak gula.kazdy si myslel ze budem mat dvojicky,nejakych 6 dni som prenasala a lucasko mal 4150kg a 52 cm............ 😝

miroslava72
1. apr 2009

Dobre ranko.
Citam,ze rozoberate porody a babetka.
No mne pocas tehu zle vobec nebyvalo,ani pri synovi nie a pribrala som 11kg a Melisska mala 3350g a 51cm a porod bol tiez presne na termin.

Mimi,Juliana je velmi krasne meno aj moja neter sa tak vola.A neboj,ony si zvyknu.
My sme si s muzickom meno vybrali a nik o nom nevedel,dozvedeli sa az ked sa mala narodila,vlastne len syn vedel a pacilo sa mu tiez.

Mami,jasne dohodneme sa este a mozno sa aj este stretneme.Kedy chodievas von?
Ja zvycajne aj dopoludnia a popoludni pockam draheho a potom ideme este zvycajne spolu.
Mozme sa dohodnut a ist niekedy spolu kocikovcat.

Inac tiez neviem,kde je Juzancek,ale snad to najdeme.
Dievcence je to niekde ako je skola?

zuzanamv
1. apr 2009

Dobré ránko.
tak ja som dúfala, že už bude dnes ozaj pekne, na weather.com píšu na dnes pre TN "mostly sunny" no nejako to tak nevyzerá. ☹

mami.sk
1. apr 2009

dobre ranko 😉
no veru pocasie nevyzera lakavo, ale aspon nie je chaldno. a dufam ze sa vycasi 😉 my s terezkou ideme dnes do Puchova, kuknem kolegyne a urobime si vylet 😉

mirka - aj ja by som bola rada keby sme isli niekedy spolu kocikovat, ja chodievam raz za den okolo obeda, potom manzel ked pride domov si malu obcas zoberie s kocikom 😉
dnes idem do toho Puchova a zajtra do Teplic tak asi az na piatok to vyzera 😉
a ten Juzancek je asi v priestoroch skoly - som sa docitala na ich stranke
😉
lucaska - no ja som bola zvlastny pripad v tehu. ja som tak zvracala ze moja dr. ma donutila ist na PN od 5. mesiaca a nakoniec som aj rada 😉 cely cas som sa len bala o terezku aby bolo vsetko v poriadku, ale vsetko dobre dopadlo. esteze som si pred tehu urobila solidne tukove zasoby tak mala z coho 9 mesiacov cerpat 😀 😀 😀
a dokonca 1,5 kg som pribrala tyzden pred porodom lebo som lezala v nemocke 😀 internista si myslel ze si robim srandu ked v 8. mesiaci som mala vahu ako pred tehu 😉 no tie kila mi nechybaju, mala som ich vzdy dost a este aj teraz mam 😒

dannynka
autor
1. apr 2009

ahojte 🙂 tu sa dnes nekavickuje? 😀

erka12
1. apr 2009

ahoj danny,ja kavickujem 😉

lucaska
1. apr 2009

ahojte..........mami to ti verim ze ti tie kila nechybaju,mne este ostalo z tehu par kg na sebe,ale co uz....aj ja som bola cele tehu doma,hned od zaciatku takze ja uz som teraz 3 roky doma a este jeden ma caka, ale ked som bola tehu mi to ani tak neprislo, prve mesiace mi byvalo pekne zle, stale som len na wc bola zavesena alebo potom to bolo kraaasne tehu,som si ho uzivala, nakupovala,chystala a tesila sa na lucaska........... 😉 a die dva rocky s lucaskom tiez ubjehaju ako voda.......... 😒

aj my sme boli na chvilu vonku,lebo som potrebovala ist do ochodu, sice nejak uplne krasne tam neni ale aspom neni zima......... 😉

dannynka
autor
1. apr 2009

jeeej erka som rada ze tu niesom sama 🙂

dannynka
autor
1. apr 2009

lucaska-veru ako to leti,ved este len tot sa mi Gabika narodila a uz je z nej velka slecna 😅 😵 ,uz ani pravda neni ze bola taka malinkaaaaaa 😅
Aj my sme boli vonku,potrebovala som si papiere na socialku vybavit,tak sme sa previezli autobusom,ale poviem VAm to bol zazitok s GAbikou na socialke 😅 😅 😅 😅 😅

erka12
1. apr 2009

danny vybavila si aspon na socialke,verim ti ist s detmi nieco vybavovat to je zazitok 😀

lucaska
1. apr 2009

danny a aj si vybavila..................?
danny to ti verim urady a obchody s detmii to je des....

dannynka
autor
1. apr 2009

erka,lucaska-vybavila,ale este ma caka poobede stefanicka....tak tiez to bude vesele,ale to uz zo sebou beriem aj manzela takze ten Gabiku postrazi.... 😉
Gabika mi akurat dojedla,dnes ju ani spat nebudem davat lebo sme vstavali o 9-15 😀

erka12
1. apr 2009

danny to ste si dobre pospinkali 😉

dannynka
autor
1. apr 2009

erka-no som rada lebo vcera som ju chudatko musela budit o 7-50 lebo som sa ponahlala na 9-tu k dr 😅 😅 tak sme si to dnes dobehli,a zajtra zas nebudeme moct lebo nam o 10-tej pridu robit dvere,takze zase zo spanku nic 😅

dienka
1. apr 2009

ahojte, ale ste tu popisali 🙂
Miroslava vitam Ta medzi nami 😉 dievcatami 🙂
Spominali ste tu strihanie deticiek, no my sme najskor strihali Danka sami, ale katastrofa 😕 Ale uz 3 krat sme boli u holicky a konecne az minuly tyzden neplakal, sice krivil pusinku, ale vydrzal 🙂 Tak sme z toho mali radost. Inak ta holicka je super, velmi mila k detom a hlavne je trpezliva.

dannynka
autor
1. apr 2009

dienka a kde ste boli u holicky?

lucaska
1. apr 2009

danny a vydrzi gabika az do vecera???? dienka aj ja chodim ku kamoske s lucasom a je nanho zlatucka,najskor mu da cokoladky a potom sa ideme strihat.....super ze ste to zvladli bez plakania ,hadam aj my casom prestaneme plakat 😝

dienka
1. apr 2009

Danny je to holicstvo pri gympli, zhruba oproti byvalej skolke.

hanculka
1. apr 2009

ajojte, nemá niekto doma noví časopis dieta? ak ano povedzte mi kto postupil do Miss Mamička vďaka

dienka
1. apr 2009

Lucaska urcite, neboj. Ja som tam sla zase s malou dusickou, lebo dovtedy to boli hrozne place a cakalo ma prijemne prekvapko. A mozno zafungovali aj cukiky, ako ich nas Danko vola, lebo som mu balik dala do ruky a cely cas co ho holicka strihala, ho pevne stiskal 😀

dannynka
autor
1. apr 2009

lucaska-ona s tym problm nema,iba niekedy navecer uz je nesvoja ale keby sme ju nechali tak vydrzi aj do rana 😅

dienka pri ktorom gympli myslis?

dienka
1. apr 2009

gymnazium L. Stura 😉

dannynka
autor
1. apr 2009

jaaaaaaaaaj 😉

oki ja sa s Vamim lucim ideme sa obliect a ideme cakat tata do prace 😉 pekny dnik prajeme 🙂

lucaska
1. apr 2009

pekny dnik....................... 😉 aj ja sa pojdem vychystat von, potom k nasim ale vecer tu budem urcite strasit--------manzelik dojde az zajtra , tak sa budem nudit.

lucaska
1. apr 2009

este som zabudla uz dlho sa vas chcem opytat,kedysi sa mi zda ze sa ockovalo v dvoch alebo troch rokoch, teraz uz je to zrusene???????????

kala12
1. apr 2009

ahojte,

lucaska to ockovanie je zrusene, ja som sa to minuly tyzden pytala doktorky. Najprv sa hovorilo, ze sa budu tie vakciny platit, lebo to poistovna uz nechcela preplacat, ale asi to radsej zrusili, aby sme sa my,mamicky nemuseli potom stazovat, ze platime poistne a aj tak je nam to na figu. 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre