Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
4. apr 2009

ozaj baby bola ste niektora kuk dnes v laugu?ked ho otvarali? 😅 mne sa nechcelo a mala som dost ked som tam videla kolko aut je 😝 .A navyse bolo take krasne pocasie ze som ani volit nebola 😅 radsej sme si spravili vylet do teplic kym som este kinderko lebo potom sa tam asi tak skoro nedostaneme.... 😅 .Gabika isla s tatinom elektrickou a ja autom 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
4. apr 2009

danny,ja uz som bola vcera v laugu.....ale nemala som vela casu len som to prebehla ale stihla som aj nieco kupit ale chcem tam ist este nabuduci tyzden...................ale som bola sklamana mark spencer nema detske veci a detske c@a tiez nic moc... 😝

minkak
4. apr 2009

danny ,no ved ano,jasno budes mat az v porodnici 😉

stretko je v pondelok o 16-ej v Juzanceku 😉

my sme dnes boli doobedu volit,poobede kuk v Laugu a potom este na chalupe,tak sme mali pekny dnicek 🙂

no veru Lucaska ani ja by som Ta asi nespoznala,riadna zmena,ale kocka,super,pristane Ti to 😉
tak magnetky zase bodovali 😅

zuzanamv
4. apr 2009

Ahojte,

ja pracujem, len som nakukla.

Lucaskovi všetko najlepšie k 2 rôčkom! Hlavne nech rodičia poslúchajú. 😉
Fotky super, to bola riadna party. 🙂

lucaska
4. apr 2009

baby dakuuujeme...........minkak ved vies ze mi sme chory z magnetiek a nalepiek 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dannynka
autor
4. apr 2009

no nic babulky idem hodit sprchu a do hajan..pa pa a bru 😔

minkak
4. apr 2009

lucaska no ved prave 😅
dobru nocku 😉

minkak
4. apr 2009

no este tu strasim,konecne som pridala tie fotecky 😉

dannynka
autor
5. apr 2009

krasne slnecne ranko prajem 🙂
aj dnes to vyzera na krasny dnik,tak sa na neho tesime 🙂

miroslavam-vsetko najlepsie k dnesnim meninkam 😉 🙂

minkak-kukla som fotky a veru celkom dobre to vyzera ked je cely balkon presklenny 😉 😉 mate tam vela vela svetla a lavne slniecka vsak? 😵

minkak
5. apr 2009

danny za seba dakujem,si zlata,ze si si zmyslela 🙂

a aj ja sa pripajam Miroslave72,vsetko len to najlepsie k meninkam 🙂

no danny,slniecka sme mali dost aj doteraz,teraz bude este viac,je to parada 😉 dakujem 🙂

peknu nedelu prajem 🙂

mucilienka
5. apr 2009

caute kocky,

minka - zlaticko, vsetko najlepsie k meninkam, vela zdravicka, stastia, lasky a splnenie aj tych najtajnejsich zelani 😵

lucaska - aj tvojmu fesacikovi vsetko najlepsie, hlavne pevne zdravie a radost zo vsetkeho... ty si ina kocka, velmi ti to sekne... ale poriadna zmeny z blondiny skoro na ciernu 😵 je to velmi smrncovne, ku komu chodis - akej kadernicke?

minka, ten balkon vyzera super, je to skvely napad, opticky ste to podla mna poriadne zvacsili.. vyzera to vynikajuco... 😵 😵 😵

danny, urcite to bude chlapcek, neboj... v takomto staciu tehu sa uz asi pomylit nemozu, nie? to uz su asi poriadne vajka na UZV 😀

amatula
5. apr 2009

ahojte 🙂

krasne pocasie to sa ani neda sediet pri PC 😉

danny ja ti pogratulujem az ked sa narodiiiii 😉 😉 😀 tak nech im typ víde! 😉 😵

mami.sk
5. apr 2009

ahojte 😉
dalsi krasny den pred nami 😉

mirkam vsetko najlepsie k meninam... 😉
lucaskovi zase vsetko najlepsie k narodkam.. 😉
uzite si to vsetci a riadne oslavte 😀
peknu nedelu 😉

miroslava72
5. apr 2009

Dakujeeem dievcence.
Tiez pripajam gratulaciu Lucaskovi i Minkak.

Vcera sme boli tiez pozriet v Laugariciu.....sice strasne vela ludi,no dalo sa.
Malej sme kupili tricko a muzik si kupil bundu a mne k meninkam nocnu kosielku.

lucaska
5. apr 2009

minkak vsetko len to naj naj naj hlavne vela zdravicka, stasticka,lasky a vsetko ostatne priide samo 😉 😉 😉
a aj Miroslave 72 prajeme vsetko naj..........

este dakujeme za gratulacie............party bola super a dnes sme sa zacali hrat s novymi hrackami a vecami....a najvacsiu radost som mala asi ja lebo lucas dostal aj taku tancujucu korytnacku je uuuplne fantasticka som z nej hotova 😅 😅 😅 😅 😅

muci,dakujem noo ja uz som dlho chcela mat cierne vlasy,len som to stale odkladala ale teraz uz som potrebovala daku zmenu... 😉 😉 😉 chodim do mesta oproti postovej banky ku kamoske 😉

minkak
5. apr 2009

muci,mami dakujem Vam velmi pekne 😵

muci no urcite sa to opticky zvacsilo,dakujem 😉 ja som taka happy,ze uz to mame 😉 zase o jeden splneny snicek viac 😵

lucaska
5. apr 2009

minkak,balkonik je suuuper..... 😉 😉 😉 😉

minkak
5. apr 2009

Lucaska,miroslava dakujeeeeeem velmi pekne 😵
tak uz si Ta predstavujem ako trsas s korytnackou 😅 musi to byt podarene,kedy zaspal Lucasko?

minkak
5. apr 2009

lucaska dakujemeeeeee 😵

lucaska
5. apr 2009

minkak,ved stale chodim za Lucaskom nech mi zapneme korytnacku.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lucasko zaspal okolo jedenastej,ked som ho kuk uz spal.............ale vcera mohol ved mal narodky.... 😝

minkak
5. apr 2009

Lucaska 😀
no ved ano mal narok 😉 tak rano dospaval,ze?

dannynka
autor
5. apr 2009

ahojte 🙂

veru je vonku krasne slnieckovo,manzel isiel k svokrovcom prezut pneumatiky na aute,a kedze sme neskoro vstavali tak Gabika ani spinkat nepojde,akurat sme doobedovali a chystame sa za tatinom za mosty ☹ uzit si krasneho slnieckoveho pocasia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Inak vcera sme si urobili vylet do Tr.Teplic a mozem len odporucit 😉 pridam par fotto a vyrazame za tatinom 😵 😀

dannynka
autor
5. apr 2009

jeeeejda zly smail nemal byt ten smutny ale vesely 😅 😅 😅

.... tatinom za mosty 🙂 uzit si krasneho.....

lucaska
5. apr 2009

minkak,no ano moc nie , rano vstaval o osmej.......... 😉 ale teraz haja uz od pol dvanastej 🙂

lucaska
5. apr 2009

pol jednej......boze pisem daco a uz rozmylsam nad niecim inym 😀 😀 😀 😀 😀

mucilienka
5. apr 2009

lucaska, ktovie, nad cim rozmyslas stale 😀

miroslava72, na teba som zabudla - vsetko najlepsie aj tebe, zdravicko, stasticko a vsetko co potrebujes... 😉

miroslava72
5. apr 2009

muci,dakujeem

erka12
5. apr 2009

miruslava,mimka vsetko najlepsie k meninam 😉
lucaskovi tiez prajeme vsetko najlepsie 😉
krasne foto sme popridavali 😉

erka12
5. apr 2009

miroslava prepac,skomolila som ti meno 😉

dannynka
autor
5. apr 2009

erka ahojky,ako ste vikendovali? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre