Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
5. apr 2009

ahoj danny,
vcera mal filipko teplotku,tak to nebolo nic moc a dnes bol taky 😢
a vy?

dannynka
autor
5. apr 2009

no aj GAbiku asi nieco obchadza,nostek ma ako vodovodny kohutik chudatko a stale juto znervoznuje 😒 ☹ ,tak asi zajtra kupim coryzaliu a nasadime,snad to bude "len" nadcha 😒

erka12
5. apr 2009

nech to gabike rychlo prejde,lebo teraz musite byt zdravucke 🙂

mami.sk
5. apr 2009

juj babenky, krasny den dnes bol 😉
akurat sa trapim s mojou Terezkou. Zacala mi nejako blbo papkat cez den. Ja ju len kojim a doteraz sme nemali ziadne problemy, krasne priberala.
teraz pije len kratucko 2-3 min., zacne sa hnevat, plakat a potom uz vobec nechce jest. pritom ja mam stale dost mliecka. vobec sa mi to nepaci, mam pocit ze ani nepribera 😒 😒 😒
esteze v noci pekne papka.
juj, dufam ze to nie je tym nahlym oteplenim 😒

ja som tiez chcela ist kuknut do Lauga len tak popozerat co to tam je a moj drahy ani za svet... ze on tam pojde najskor o mesiac ked opadne davova psychoza 😀
skoda ze sa tam nedostanem s kocikom 😒

lennie7
5. apr 2009

ahojte 🙂 lucaska, lucaskovi prajeme vsetko najlepsie k narodkam,hlavne vela zdravicka a nech je stastny 🙂 Mirkam tiez vsetko naj naj naj,nech ste zdravucke a nech deturence posluchaju 🙂 tak co,kdo pride zajtra na stretko?..este sa nevyjadrili ostatne :( kde ste baby - meggi, yuya, kacenka, adkag, kala, audreyd a ostatne ?? Tak sa zajtra na vas tesime,dufam ze nas bude veeela 🙂

miroslava72
6. apr 2009

ahojte

erka,lennie dakujem za gratulaciu

Kukala som telerano-pocasie-hlasia cxely tyzden pekne,slnieckovo...jeej ako sa tesim,hned to prida na nalade 😀

miroslava72
6. apr 2009

mami,neboj,mliecka mas urcite dobre a mala si potiahne kolko potrebuje,len treba casto prikladat a hlavne to nevzdavaj a nestresuj sa.

kala12
6. apr 2009

krasny zaciatok tyzdna babulky, 🙂

vsetkym oslavencom- lucasik, minka, miroslava zelame dodatocne vsetko najlepsie, zdravicko, stasticko a hlavne veeela lasky. 😉

My sme mali rusny vikend, oslavovali sme muzove aj Terkine narodky, tak nas bolo doma ako maku. 😝 No a vcera sme si uzivali krasny den. 😉

Lennie my prideme na stretko, ak nebudu traktory padat. 😀 😀 😀

Ja by som tiez isla rada kuknut do Laugaricia, lebo potrebujemozivit satnik po zime a po porode. 😀 😀 Len sa mi tam nechcelo trepat teraz,lebo urcite to tam urcite bol blazninec. ☹ Dokedy tam maju otvorene, mozno by som zbehla vecer, ked muz pride s robotky.

ak mi deti dovolia, tak pridam nejake fotky. 😀 😀

miroslava72
6. apr 2009

Kala dakujem.
Ja tiez prajem vsetko naj tvojim oslavencom.

Ja som bola kuknut v sobotu v Laugariciu,bolo sice dost ludi,ale v tom velkom priestore sa to velkom stratilo,dalo sa v pohode vyberat i nakupit.Blazinec bol skor pre tych,co boli a su odkazani na autobus...tak ako ja.Isli dost plne,na niektorych zastavkach ani nestali a spat to bolo este horsie,dokonca sa mi zda,ze i vynechali spoje.My sme sli radsej peso.
Myslim,ze otvorene maju do 21.00.
Pozri si stranku laugaricio.com

Dnes by sme na stretko tiez prisli,pokial so dovtedy nic nezomelie.

lucaska
6. apr 2009

ahojte,
tak mi na stretko tento krat nedojdeme....... ☹ prajeme vam pekne stretkovanie a tesime sa aspom na fotto..... 😉
laugo je otvorene do 21.00 aj ja sa tam chcem ist este dnes kuk ,lebo minule som to len prebehla mala som malo casu,tak chcem ist nieco kuk na seba....... 😉 😉 😉

kacenka83
6. apr 2009

ahojte 🙂
my sa pripajame ku gratulantom Lucaskovi, prajeme len to najlepsie, hlavne nech je zdravucky a robi radost rodicom 🙂
a tiez mirkam vsetko najlepsie 🙂

my na stretko asi len ked bude prsat, ak by bolo pekne, dame prednost behaniu po vonku...

my sme boli v laugu vcera, neplanovane, ale aspon ma to tam nebude tahat, mna to teda nejako neohurilo... ale vacsinou sme behali len po obuviach, lebo zhanam kubkovi tenisky a je to dost problem, lebo ma malicku nozicku a vysoky nart, teraz ma topanky velkosti 20 a aj tie su mu este velke a vacsinou kde pridem maju chlapcenske tenisky od 23

minkak
6. apr 2009

ahojte 🙂
erka,lennie ,kala,kacenka dakujem 🙂
erka tak filipkovi prajeme rychle uzdravenie 😉
danny a aj gabike,nech ju to len nechyti 😉

kala kraaaasne fotecky si pridala,torticku ste mali kraaaasnu,taaa teda musela byt-mnam-mnam 😉 Milanko je nadherny-ja uz som ho videla,hovoril Ti mangelik?

Kacenka,Lucaska skoda,ze nemozete prist ☹ tak kto vlastne pride?kto moze?

mami.sk
6. apr 2009

ahojte 😉
my by sme mali prist spolu s Mirkou 😉
dufam ze tam trafime 😀
trochu som sa bala aby neprsalo ale vyzera to celkom fajn. slniecko vykuka 😉

zuzanamv
6. apr 2009

Ahojte,
my sa chystáme na stretko. Minka, kedy pôjdete z domu?
Ja musím ešte predtým po Maťka do škôlky.

erka12
6. apr 2009

ahojte,
kto kavickuje 😉

erka12
6. apr 2009

my na stretko neprideme 😉 vysledky sice mame v poriadku,ale filipko je chvilami taky mrzuty,stale by sa len nosil na rukach,v kociku nehrozi 😉 tak sa pojdeme na prechadzku a potom sa budu sa vo dvore 😉

zuzka davas malej este pancusky,ja uz nie 😉

newyorkgirl
6. apr 2009

ahojte babulky, my soplikujeme s Nikolkou obidve, takze bohuzial na stretko neprideme, nech nikoho nenakazime, zajtra ideme na vychod k svokrovcom a niekedy koncom tyzdna sa mame vratit, tak este bezim dnes do mesta povybavovat co treba, aj s bytom sa mi nic nepohne tyzden, tak si to neviem predstavit, lebo uz o 3tyzdne necele letime spat do anglicka tak si uzite vsetci krasny dnik a slniecko 🙂

a oslavencom dodatocne vsetko len to najlepsie 😵

erka12
6. apr 2009

chcela som napisat hrat na dvore 😉

zuzanamv
6. apr 2009

Erka, ak ideme doobedu a je menej ako 15 stupňov, tak dám, ale poobede nie. 😉

V noci trochu horšie spala a ráno som jej našla prvú stoličku! Nechápem, inak to znáša úplne v pohode.

erka12
6. apr 2009

super,ze veronike idu zubky bez problemov,mne sa zda,ze fillikovi sa tlacia ocne,chudatko moje ☹

zuzanamv
6. apr 2009

Erka, očné ešte nemáme, to asi nebude také jednoduché. Vraj je to horšie ako stoličky.
Tak nech Filipkovi rýchlo vylezú!

lucaska
6. apr 2009

blahozelame k zubkom.............kala kraasne fotecky 😉 😉 😉 😉
minkak vies ze keby mozeme tak urcite dojdeme........... 😝 😉

minkak
6. apr 2009

Lucaska,viem,viem,ved ja viem ☹ 😉

new tak aj Vam skore uzdravenie 😉

lennie7
6. apr 2009

ahojte, marodom skore uzdravenie 😒 😉
zuzanamv tak super ze idu veronicke zubky tak ze o tom ani nevies, Nicolka isla teraz posledna stolicka a to sme si teda uzili 😖
baby tak sa tesime, nemate niekto cislo na ivaz a na yuyu?ze by som im cink ci nepridu, ved oni vacsinou na stretka chodia 🙂 😉

dienka
6. apr 2009

baby z nas nic, ja idem s laurikou na plavecky 🙂

s.i.m.k.a1
6. apr 2009

ahoj leni, nike isiel posledny zubok?? fuu tak to uz mate vsetko za sebou 🙂 a my pred sebou 🙂 neviem ci sa mam bat, ale zatial nad tym nejako nechcem rozmyslat... dnes sa jej nedalo zaspat, chudatko tak plackala... nakoniec som skusila caj a pila mi z flasky 🙂 taka som bola rada 🙂 tak o tristvrte na tri 🙂 papa

lennie7
6. apr 2009

ahoj simi, tak ta tu vitam 🙂 😉 noo veru sme si preskakali s tymi zubkami, ale zas niekto ani nevie ze im idu 😅 aj ja som malej davala cajik skoro od narodenia, koli brusku, a chutil jej 🙂 ok o tristvrte na 3 😉
audreyd, kala kraasne fotecky 😵 😵

s.i.m.k.a1
6. apr 2009

oki tesim sa 🙂 pokecaaame 🙂 idem sa chystat pomaly 🙂

dienka
6. apr 2009

a este aby som nezabudla, Lucaskovi vsetko najlepsie k 2. narodeninam, krasnu torticku ste mali a Lucas dostal super darceky 😉
A este dodatocne Mirkam vsetko naj k meninam 🙂

lucaska
6. apr 2009

daaakujeme........ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre