• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
ahoj danny,
vcera mal filipko teplotku,tak to nebolo nic moc a dnes bol taky :cry:
a vy?
5. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj GAbiku asi nieco obchadza,nostek ma ako vodovodny kohutik chudatko a stale juto znervoznuje :unamused: :frowning2: ,tak asi zajtra kupim coryzaliu a nasadime,snad to bude "len" nadcha :unamused:
5. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech to gabike rychlo prejde,lebo teraz musite byt zdravucke :slight_smile:
5. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babenky, krasny den dnes bol :wink:
akurat sa trapim s mojou Terezkou. Zacala mi nejako blbo papkat cez den. Ja ju len kojim a doteraz sme nemali ziadne problemy, krasne priberala.
teraz pije len kratucko 2-3 min., zacne sa hnevat, plakat a potom uz vobec nechce jest. pritom ja mam stale dost mliecka. vobec sa mi to nepaci, mam pocit ze ani nepribera :unamused: :unamused: :unamused:
esteze v noci pekne papka.
juj, dufam ze to nie je tym nahlym oteplenim :unamused:

ja som tiez chcela ist kuknut do Lauga len tak popozerat co to tam je a moj drahy ani za svet... ze on tam pojde najskor o mesiac ked opadne davova psychoza :grinning:
skoda ze sa tam nedostanem s kocikom :unamused:
5. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: lucaska, lucaskovi prajeme vsetko najlepsie k narodkam,hlavne vela zdravicka a nech je stastny :slight_smile: Mirkam tiez vsetko naj naj naj,nech ste zdravucke a nech deturence posluchaju :slight_smile: tak co,kdo pride zajtra na stretko?..este sa nevyjadrili ostatne :( kde ste baby - meggi, yuya, kacenka, adkag, kala, audreyd a ostatne ?? Tak sa zajtra na vas tesime,dufam ze nas bude veeela :slight_smile:
5. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

erka,lennie dakujem za gratulaciu

Kukala som telerano-pocasie-hlasia cxely tyzden pekne,slnieckovo...jeej ako sa tesim,hned to prida na nalade :grinning:
6. apr 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami,neboj,mliecka mas urcite dobre a mala si potiahne kolko potrebuje,len treba casto prikladat a hlavne to nevzdavaj a nestresuj sa.
6. apr 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny zaciatok tyzdna babulky, :slight_smile:

vsetkym oslavencom- lucasik, minka, miroslava zelame dodatocne vsetko najlepsie, zdravicko, stasticko a hlavne veeela lasky. :wink:

My sme mali rusny vikend, oslavovali sme muzove aj Terkine narodky, tak nas bolo doma ako maku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a vcera sme si uzivali krasny den. :wink:

Lennie my prideme na stretko, ak nebudu traktory padat. :grinning: :grinning: :grinning:

Ja by som tiez isla rada kuknut do Laugaricia, lebo potrebujemozivit satnik po zime a po porode. :grinning: :grinning: Len sa mi tam nechcelo trepat teraz,lebo urcite to tam urcite bol blazninec. :frowning2: Dokedy tam maju otvorene, mozno by som zbehla vecer, ked muz pride s robotky.

ak mi deti dovolia, tak pridam nejake fotky. :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kala dakujem.
Ja tiez prajem vsetko naj tvojim oslavencom.

Ja som bola kuknut v sobotu v Laugariciu,bolo sice dost ludi,ale v tom velkom priestore sa to velkom stratilo,dalo sa v pohode vyberat i nakupit.Blazinec bol skor pre tych,co boli a su odkazani na autobus...tak ako ja.Isli dost plne,na niektorych zastavkach ani nestali a spat to bolo este horsie,dokonca sa mi zda,ze i vynechali spoje.My sme sli radsej peso.
Myslim,ze otvorene maju do 21.00.
Pozri si stranku laugaricio.com

Dnes by sme na stretko tiez prisli,pokial so dovtedy nic nezomelie.
6. apr 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak mi na stretko tento krat nedojdeme....... :frowning2: prajeme vam pekne stretkovanie a tesime sa aspom na fotto..... :wink:
laugo je otvorene do 21.00 aj ja sa tam chcem ist este dnes kuk ,lebo minule som to len prebehla mala som malo casu,tak chcem ist nieco kuk na seba....... :wink: :wink: :wink:
6. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sa pripajame ku gratulantom Lucaskovi, prajeme len to najlepsie, hlavne nech je zdravucky a robi radost rodicom :slight_smile:
a tiez mirkam vsetko najlepsie :slight_smile:

my na stretko asi len ked bude prsat, ak by bolo pekne, dame prednost behaniu po vonku...

my sme boli v laugu vcera, neplanovane, ale aspon ma to tam nebude tahat, mna to teda nejako neohurilo... ale vacsinou sme behali len po obuviach, lebo zhanam kubkovi tenisky a je to dost problem, lebo ma malicku nozicku a vysoky nart, teraz ma topanky velkosti 20 a aj tie su mu este velke a vacsinou kde pridem maju chlapcenske tenisky od 23
6. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
erka,lennie ,kala,kacenka dakujem :slight_smile:
erka tak filipkovi prajeme rychle uzdravenie :wink:
danny a aj gabike,nech ju to len nechyti :wink:

kala kraaaasne fotecky si pridala,torticku ste mali kraaaasnu,taaa teda musela byt-mnam-mnam :wink: Milanko je nadherny-ja uz som ho videla,hovoril Ti mangelik?

Kacenka,Lucaska skoda,ze nemozete prist :frowning2: tak kto vlastne pride?kto moze?
6. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
my by sme mali prist spolu s Mirkou :wink:
dufam ze tam trafime :grinning:
trochu som sa bala aby neprsalo ale vyzera to celkom fajn. slniecko vykuka :wink:
6. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sa chystáme na stretko. Minka, kedy pôjdete z domu?
Ja musím ešte predtým po Maťka do škôlky.
6. apr 2009 o 12:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kto kavickuje :wink:
6. apr 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na stretko neprideme :wink: vysledky sice mame v poriadku,ale filipko je chvilami taky mrzuty,stale by sa len nosil na rukach,v kociku nehrozi :wink: tak sa pojdeme na prechadzku a potom sa budu sa vo dvore :wink:

zuzka davas malej este pancusky,ja uz nie :wink:
6. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, my soplikujeme s Nikolkou obidve, takze bohuzial na stretko neprideme, nech nikoho nenakazime, zajtra ideme na vychod k svokrovcom a niekedy koncom tyzdna sa mame vratit, tak este bezim dnes do mesta povybavovat co treba, aj s bytom sa mi nic nepohne tyzden, tak si to neviem predstavit, lebo uz o 3tyzdne necele letime spat do anglicka tak si uzite vsetci krasny dnik a slniecko :slight_smile:

a oslavencom dodatocne vsetko len to najlepsie :dizzy_face:
chcela som napisat hrat na dvore :wink:
Erka, ak ideme doobedu a je menej ako 15 stupňov, tak dám, ale poobede nie. :wink:

V noci trochu horšie spala a ráno som jej našla prvú stoličku! Nechápem, inak to znáša úplne v pohode.
6. apr 2009 o 12:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,ze veronike idu zubky bez problemov,mne sa zda,ze fillikovi sa tlacia ocne,chudatko moje :frowning2:
6. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erka, očné ešte nemáme, to asi nebude také jednoduché. Vraj je to horšie ako stoličky.
Tak nech Filipkovi rýchlo vylezú!
6. apr 2009 o 12:32  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelame k zubkom.............kala kraasne fotecky :wink: :wink: :wink: :wink:
minkak vies ze keby mozeme tak urcite dojdeme........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska,viem,viem,ved ja viem :frowning2: :wink:

new tak aj Vam skore uzdravenie :wink:
6. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, marodom skore uzdravenie :unamused: :wink:
zuzanamv tak super ze idu veronicke zubky tak ze o tom ani nevies, Nicolka isla teraz posledna stolicka a to sme si teda uzili :confounded:
baby tak sa tesime, nemate niekto cislo na ivaz a na yuyu?ze by som im cink ci nepridu, ved oni vacsinou na stretka chodia :slight_smile: :wink:
6. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z nas nic, ja idem s laurikou na plavecky :slight_smile:
6. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni, nike isiel posledny zubok?? fuu tak to uz mate vsetko za sebou :slight_smile: a my pred sebou :slight_smile: neviem ci sa mam bat, ale zatial nad tym nejako nechcem rozmyslat... dnes sa jej nedalo zaspat, chudatko tak plackala... nakoniec som skusila caj a pila mi z flasky :slight_smile: taka som bola rada :slight_smile: tak o tristvrte na tri :slight_smile: papa
6. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj simi, tak ta tu vitam :slight_smile: :wink: noo veru sme si preskakali s tymi zubkami, ale zas niekto ani nevie ze im idu :sweat_smile: aj ja som malej davala cajik skoro od narodenia, koli brusku, a chutil jej :slight_smile: ok o tristvrte na 3 :wink:
audreyd, kala kraasne fotecky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tesim sa :slight_smile: pokecaaame :slight_smile: idem sa chystat pomaly :slight_smile:
6. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aby som nezabudla, Lucaskovi vsetko najlepsie k 2. narodeninam, krasnu torticku ste mali a Lucas dostal super darceky :wink:
A este dodatocne Mirkam vsetko naj k meninam :slight_smile:
6. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daaakujeme........ :wink:
6. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok