• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trenčín II

25. októbra 2015 
autor
ozaj baby bola ste niektora kuk dnes v laugu?ked ho otvarali? :sweat_smile: mne sa nechcelo a mala som dost ked som tam videla kolko aut je :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A navyse bolo take krasne pocasie ze som ani volit nebola :sweat_smile: radsej sme si spravili vylet do teplic kym som este kinderko lebo potom sa tam asi tak skoro nedostaneme.... :sweat_smile: .Gabika isla s tatinom elektrickou a ja autom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny,ja uz som bola vcera v laugu.....ale nemala som vela casu len som to prebehla ale stihla som aj nieco kupit ale chcem tam ist este nabuduci tyzden...................ale som bola sklamana mark spencer nema detske veci a detske c@a tiez nic moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ,no ved ano,jasno budes mat az v porodnici :wink:

stretko je v pondelok o 16-ej v Juzanceku :wink:

my sme dnes boli doobedu volit,poobede kuk v Laugu a potom este na chalupe,tak sme mali pekny dnicek :slight_smile:

no veru Lucaska ani ja by som Ta asi nespoznala,riadna zmena,ale kocka,super,pristane Ti to :wink:
tak magnetky zase bodovali :sweat_smile:
4. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ja pracujem, len som nakukla.

Lucaskovi všetko najlepšie k 2 rôčkom! Hlavne nech rodičia poslúchajú. :wink:
Fotky super, to bola riadna party. :slight_smile:
4. apr 2009 o 22:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakuuujeme...........minkak ved vies ze mi sme chory z magnetiek a nalepiek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic babulky idem hodit sprchu a do hajan..pa pa a bru :pensive:
4. apr 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska no ved prave :sweat_smile:
dobru nocku :wink:
4. apr 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este tu strasim,konecne som pridala tie fotecky :wink:
5. apr 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasne slnecne ranko prajem :slight_smile:
aj dnes to vyzera na krasny dnik,tak sa na neho tesime :slight_smile:

miroslavam-vsetko najlepsie k dnesnim meninkam :wink: :slight_smile:

minkak-kukla som fotky a veru celkom dobre to vyzera ked je cely balkon presklenny :wink: :wink: mate tam vela vela svetla a lavne slniecka vsak? :dizzy_face:
5. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny za seba dakujem,si zlata,ze si si zmyslela :slight_smile:

a aj ja sa pripajam Miroslave72,vsetko len to najlepsie k meninkam :slight_smile:

no danny,slniecka sme mali dost aj doteraz,teraz bude este viac,je to parada :wink: dakujem :slight_smile:

peknu nedelu prajem :slight_smile:
5. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,

minka - zlaticko, vsetko najlepsie k meninkam, vela zdravicka, stastia, lasky a splnenie aj tych najtajnejsich zelani :dizzy_face:

lucaska - aj tvojmu fesacikovi vsetko najlepsie, hlavne pevne zdravie a radost zo vsetkeho... ty si ina kocka, velmi ti to sekne... ale poriadna zmeny z blondiny skoro na ciernu :dizzy_face: je to velmi smrncovne, ku komu chodis - akej kadernicke?

minka, ten balkon vyzera super, je to skvely napad, opticky ste to podla mna poriadne zvacsili.. vyzera to vynikajuco... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

danny, urcite to bude chlapcek, neboj... v takomto staciu tehu sa uz asi pomylit nemozu, nie? to uz su asi poriadne vajka na UZV :grinning:
5. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

krasne pocasie to sa ani neda sediet pri PC :wink:

danny ja ti pogratulujem az ked sa narodiiiii :wink: :wink: :grinning: tak nech im typ víde! :wink: :dizzy_face:
5. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
dalsi krasny den pred nami :wink:

mirkam vsetko najlepsie k meninam... :wink:
lucaskovi zase vsetko najlepsie k narodkam.. :wink:
uzite si to vsetci a riadne oslavte :grinning:
peknu nedelu :wink:
5. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeeem dievcence.
Tiez pripajam gratulaciu Lucaskovi i Minkak.

Vcera sme boli tiez pozriet v Laugariciu.....sice strasne vela ludi,no dalo sa.
Malej sme kupili tricko a muzik si kupil bundu a mne k meninkam nocnu kosielku.
5. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak vsetko len to naj naj naj hlavne vela zdravicka, stasticka,lasky a vsetko ostatne priide samo :wink: :wink: :wink:
a aj Miroslave 72 prajeme vsetko naj..........

este dakujeme za gratulacie............party bola super a dnes sme sa zacali hrat s novymi hrackami a vecami....a najvacsiu radost som mala asi ja lebo lucas dostal aj taku tancujucu korytnacku je uuuplne fantasticka som z nej hotova :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

muci,dakujem noo ja uz som dlho chcela mat cierne vlasy,len som to stale odkladala ale teraz uz som potrebovala daku zmenu... :wink: :wink: :wink: chodim do mesta oproti postovej banky ku kamoske :wink:
5. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci,mami dakujem Vam velmi pekne :dizzy_face:

muci no urcite sa to opticky zvacsilo,dakujem :wink: ja som taka happy,ze uz to mame :wink: zase o jeden splneny snicek viac :dizzy_face:
5. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak,balkonik je suuuper..... :wink: :wink: :wink: :wink:
5. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska,miroslava dakujeeeeeem velmi pekne :dizzy_face:
tak uz si Ta predstavujem ako trsas s korytnackou :sweat_smile: musi to byt podarene,kedy zaspal Lucasko?
5. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska dakujemeeeeee :dizzy_face:
5. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak,ved stale chodim za Lucaskom nech mi zapneme korytnacku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucasko zaspal okolo jedenastej,ked som ho kuk uz spal.............ale vcera mohol ved mal narodky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska :grinning:
no ved ano mal narok :wink: tak rano dospaval,ze?
5. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

veru je vonku krasne slnieckovo,manzel isiel k svokrovcom prezut pneumatiky na aute,a kedze sme neskoro vstavali tak Gabika ani spinkat nepojde,akurat sme doobedovali a chystame sa za tatinom za mosty :frowning2: uzit si krasneho slnieckoveho pocasia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Inak vcera sme si urobili vylet do Tr.Teplic a mozem len odporucit :wink: pridam par fotto a vyrazame za tatinom :dizzy_face: :grinning:
5. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeejda zly smail nemal byt ten smutny ale vesely :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

.... tatinom za mosty :slight_smile: uzit si krasneho.....
5. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak,no ano moc nie , rano vstaval o osmej.......... :wink: ale teraz haja uz od pol dvanastej :slight_smile:
5. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pol jednej......boze pisem daco a uz rozmylsam nad niecim inym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska, ktovie, nad cim rozmyslas stale :grinning:

miroslava72, na teba som zabudla - vsetko najlepsie aj tebe, zdravicko, stasticko a vsetko co potrebujes... :wink:
5. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci,dakujeem
5. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruslava,mimka vsetko najlepsie k meninam :wink:
lucaskovi tiez prajeme vsetko najlepsie :wink:
krasne foto sme popridavali :wink:
5. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava prepac,skomolila som ti meno :wink:
5. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erka ahojky,ako ste vikendovali? :slight_smile:
5. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to