Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
6. apr 2009

Ahojte,
na stretku bolo super, škoda, že ste viaceré nemohli.
Moje deti síce neboli veľmi kolektívne, Maťko ako vždy a Veronika stále utekala za ním, ale nevadí.
Čakala som, že odkväcnú, keď prídeme domov, ale tuším jediná unavená som tu ja. 😕

ivaz
6. apr 2009

Tak my sme sa práve vrátili od našich. Dúfam, že stretko ste si poriadne užili. Tešíme sa na fotečky. My sme boli zničiť starých rodičov. Aj autíčko sa mi podarilo prezuť, veď je už skoro leto a kedy bola jar?
Všetkým oslávencom všetko naj, naj, naj.....
Kala, lucaska krásne fotečky.

mucilienka
6. apr 2009

ahojte kocky,

no nam sa nepodarilo prist, ale podla najnovsieho hlasenia zuzany vieme, ze bolo super, tak si vieme predstavit.. 🙂 neskoro sme prisli z TN, bola som u lekara, a potom na reise s malou - mala tento rok prvykrat zmrzlinu a aj ja, tak dufam, ze nezakasle... 😝

miroslava72 my sme ta tusim videli aj s malou a maminou alebo svokrou v DMke, len som si to neskoro uvedomila, moja mamina povedala, ze vsak si platila za nami, ale ja slepa hlucha, len nakupujeeeem...

kala,
ty mas tie deticky presne na svoj obraz, mala sa strasne na teba podoba a maly je tiez taky isty ako Terka... inak, sa mi zacina velmi pacit meno Terezka, len je ich straaasne vela, hlavne teraz, ked sa mi paci to meno, tak si to vsimam... no, ale ked ja raz budem mat zasa babo, tak dovtedy hadam aj Teriniek bude menej... 😀

miroslava72
6. apr 2009

Ahojte
No tak stretko sa naozaj vydarilo,velmi sa nam pacilo.
Som rada,ze sme mohli prist.

Ano muci,bola som dnes v dm s mamou,vy ste toho tak moc kupovali.

Dienka,dakujem za gratulaciu.

mami.sk
6. apr 2009

ahojcek 😉
tak na stretku bolo super, skoda ze ste viacere neprisli a nemohla som vas spoznat 😉
my sme s miroslavou72 isli cez Brezinu tam aj spat tak ja som uplne hotova 😀 riadna prechadzka 😀 😀 😀
asi dnes zalahnem veeelmi skoro 😀

lucaska
6. apr 2009

ahojte, tak reakcie su super.kolko vas bolo a kto?? aj fotto bude???

mami.sk
6. apr 2009

muci - ja som si myslela ze Terezka ake malo frekventovane meno 😀
az teraz mam pocit ze kazde tretie dievcatko sa tak vola....ale nam to nevadi 😉
lucaska - bolo nas 7 / dufam ze dobre ratam/ 😉 ja som tak prijemne unavena a Terezka zaspala uz o 8 tak asi aj ona 😀
idem asi spat aby som zajtra bola fit. caka ma velke balenie, v stredu skoro rano cestujeme k rodicom na Velku noc / 450 km/ tak musim pobalit 😒
ideme prvykrat s malou a ani neviem co jej vsetko mam vziat.

martinano
6. apr 2009

ahojte
tak bolo stretko super.my sa hlasime z dalekoho norska 🙂 , uz od stvrtku sme tu,ale net som riadne zanedbavala, vonku je krasne tak chodime na dlhe prechadzky do pristavu pozerat lodicky, kacicky a cajky.

lennie7
6. apr 2009

ahojte, tak na stretku bolo super, fotky nahodim zajtra cez obed, mami.sk spravne,bolo nas 7 🙂 Dufam ze nabuduce nas bude este viac 🙂 Inak podla mna ten Juzancek je na stretka ako stvoreny 🙂

s.i.m.k.a1
6. apr 2009

ahojte, tak na stretku bolo fajn, Leni diki za pozvanie 🙂 Lilly zacala plakat ked sme odchadzali a plakala aj celu cestu domov. doma som jej dala papat (znovu) a prebalila som ju, plac neprechadzal. tak som ju obliekla teplejsie a sli sme ete za tou spoluziackou co som ti hovorila a konecne zaspala. Vstala az ked sme prisli dom. Tak naozaj diki za pozvanie, bolo nam fajn 🙂

s.i.m.k.a1
6. apr 2009

cawte baby, ako ste naucili babatka na cumlik?? Lilly totiz cumlik vobec nechce :( cim dalej tym viac chce vecer zaspavat pri kojeni, ked zaspi a odtiahnem ju hned je hore a chce "papat" zase a zase zaspinkat a tak... dudlik mi vobec nechce, iba ju nim vytocim. ako ju nan naucim na vecerne zaspavanie?? nechcem byt na nu nejaka zla, ze jej nedam jest abo co, ale zda sa mi dost zle takto ju uspavat. a ked nie pri prsniku, tak samozrejme hojdat na rukach. uz malokedy zaspi sama. kedysi som ju polozila a ona zaspala... teraz naozaj malokedy. uz som z toho na prasky, musim ju na ten dudlik naucit. flasku uz berie o trosku lepsie (klop, klop) ale stale to nieje ono.

mimi100
6. apr 2009

Ahojte, tak škoda že sa nám nepodarilo prísť na stretko, ale Katka bola od rána nejaká nervozna , nemola svoj deň tak sme boli nakoniec len na Kvetnej na ihrisku....tak možno na buduce 🙂
Oslávencom aj ked oneskorene prajem všetko najjjjjjjjjj.
Počasie je ozaj super ale je pravda, že to oteplovanie mohlo prísť nejak postupne lebo som trochu mimo z toho že jeden týžden chodím v zimnej bunde a další v krátkom tričku a už vobec neviem akom mam obliekať Katku.....inak aj nám začali po sobote soplíky len tak sa ráno zobudila a mala sviečky až na brade, tak dufam že sa nam to podarí zažehnať.
o takomto čase tu sedím asi sama 😝 je to uplna katastrofa nemožem v noci spávať a ráno ked Katka zahlási o šiestej budíček sa neviem zorientovať ani kde je sever 😖 .....ja viem že je to v tehotenstve normálne len ma prekvapuje že je to nejak skoro, ked si predstavím že budem takto buntošiť až do juna...neviem kolko to vydržím.Ozaj neviete niektorá nejaku radu na lepší spánok nejaký čaj alebo čo 😝 dakujem
no idem sa skusiť znovu uložiť 😔 😔 😔

miroslava72
7. apr 2009

ahojte

no mami ani mi nehovor....ja som bola tiez uplne hotova,tak ma boleli vecer nohy,myslela som,ze budem mat aj svalovicu dnes,no nastastie je to dobre a to este Meli buntosila celu noc.

amatula
7. apr 2009

ahojte

ja vas vobec nestiham................ 😒
ako bolo na stretku??????musim pocitat..........

ako sa mate?super pocasie az neskutocne teplucko 😵

danny este neporodila?? 😕 malo tu chodim nike som v obraze 🙂

boze uz nech je po oslave a velkej noci 🙄 😝

prajem pekny den 😉 😎

lucaska
7. apr 2009

ahojte, ste tu pekne buntosili...............my sa ideme obliect a ideme na kontrolu,hadam bude vsetko ook...
danny som zazrela vcera ,este bola 2 v 1,,,,,,,,,,,,, 😉

pekny dnik

mami.sk
7. apr 2009

ahojte, dalsi krasny den pred nami 😉

s.i.m.k.a. moja terezka nechce cumel od narodenia ale je to vraj normalne u plne kojenych deti 😉 zato si teraz zacala cmulat palcek tak by som bola radsej keby chcela cumel 😒
mne sa za 3,5 mesiaca nepodarilo malu naucit na cumel tak ti asi neporadim, ale nasa mala zaspavala 3 mesiace len hupanim na fitlopte - mala hrozne koliky. ved aj vcera na stretku ju bolelo brusko, ale nastastie nie dlho 😉
no my sme uspavali na tej lopte a teraz ju polozim do postielky a mala do 5 min. spi 😉
tak skus polozit a uvidis , mozno zaspi 😉
ja som tiez nechcela malu nechat v postielke kym nespala / bolo mi jej luto ked zaplackala/, no prisla moja mama a urobila razne opatrenia a predstav si ze mala spi. trochu pomrnci ale nic hrozne, neplace 😀
a teraz som taka rada ze nemusim pol hodiny nadskakovat na fitlopte 😀 😀 😀
drzim palce 😉

mirka - ja som sa rano nemohla vytrepat z postele ale uz som to nejako rozchodila 😀

no akurat dnes rano som myslela na danny ci uz nahodou nerodi lebo vcera sa tu vobec neobjavila 😅

dannynka
autor
7. apr 2009

ahojte 🙂

nebojte nerodim,mame este cas 😉 len Gabika je prechladnuta tak beham okolo nej a dnes sme boli aj u dr dala sirupcek od kaslu,kvapky do nosteka tak snad cim skvor zaberu 😉

adkag
7. apr 2009

ahojte, tak my sme boli dnes na juhu na ihrisku s kacenkou a este jednou kamoskou a poobede sa chystame do mesta,ale neviem ci nezmokneme. a zalezi aj od malej,aka bude,lebo tiez mame dni ked preplace vkuse, vcera mala taky den, tiez u nas zabera poskakovanie na lopte. tak ju aj uspavame,ale u nas to nie je na pol hodku,ale na dlho vecer, zaspi az okolo 11tej, dovtedy sice neskaceme na lopte,lebo ona chvilku spi a potom sa zobudi tak striedame, chvilku na lopte a chvilku pauza a takto do 11tej. nastastie sa na to podujal moj muzik,kedze ja som grogy po celom dni s oboma drobcami a este aj nocnom vstavani.nastastie v noci ppame len raz. tak dufam ze tie jej uplakane stavy prejdu po 3 mesiacoch lebo mam niekedy ozaj dost. a muz tiez kedze vecer byva s nou on.
ale dnes na ihrisku poslusne spinkala tak som sa kohla venovat kubkovi,ten sa vysantil na smykalke az v aute zaspal 🙂 .
a ozaj stretli sme aj Kalu s Terezkou a MIlankom 🙂 .

minkak
7. apr 2009

Ahojte 🙂
dienka,ivaz dakujem 🙂

martinano tak uz ste tam?,aka bola cesta?a co tatinko?pekne fotecky si dala,tak si tam uzivate tiez teplucko 🙂

lucaska ,tak dufam,ze je uz vsetko OK 😉 pekne fotecky si pridala,korytnacka je uzasna 🙂 a na tej kolobezke to vyzera,ze uz mu to fakt ide 😉

s.i.m.k.a tak Ta tu medzi nami vitam 🙂
no ja som velmi chcela naucit malu na cumlik,aby si nedaval palcek,tak sme pokupili toooooolko cumlikov,ze az....
nakoniec zabodoval ten obycajny latexovy a ten si oblubila a pekne sme dudkali do roka 😉 tak treba poskusat 😉
na stretku bolo fajn,som rada ze som spoznala nove tvare 😉

danny ,mimi tak prajeme skore uzdravenie 😉

mimi tak v tom Ti ja neporadim,ja som tiez byvala do druhej hore a este stale tu o takom case aj strasim 😅

muci tak Vy uz ste mali prvu zmzlinku,no dala by som si aj ja veru 🙂

ivaz a kolko ste boli u rodicov?

kala12
7. apr 2009

ahojte,

u nas tiez vsetko spi, tak som si uvarila kavu a trosku vas pocitam. 🙂

veru to aj vyzera, ze sprchne. ☹

Dnes nas bolo na ihrisku neurekom, bola tam aj zuzanamv s audrey, ich baby uz s veru velke slecny. Potom kacenka a adkag. 🙂

Adkag aj nasa terka odpadla ako zlomena haluzka, lebo vonku lietala ako diva, potom este slapala do kopca. Ale vidim, ze musime chodit aj doobeda von, aby sa poriadne unavila, lebo mi odmietala poobede spat.

Vserajsie stretko aj ja chvalim, bolo fajn. 🙂

kala12
7. apr 2009

este pre s.i.m.k.u- my tiez nechceme dudlik, lebo ho z nich napina, ani flasku som este nedavala,ani neplanujem, pokial mozem kojit. Ale ked uz je zle, ze maly by bol len na ciciku a dudkal, tak mu strcim do ust taky ten hnusny, nesympaticky, celolatexovy dudel, co bol v tom kufriku z nemocnice. Ten jediny mi aspon chvilku podudka. 😀

lucaska
7. apr 2009

ale ste sa rozpisali........ 😝
na kontrole sme dopadli v pohode,vysledky mame dobre........len stale sa nevie z coho to stale ma tie teploty, lebo teraz ani nekaslal ani nesoplim , dufam ze bude uz ook............. aj my uz sa tesime von na ihrisko,len este dva-tri dni ho musim trosku setrit,nech zas nieco nechyti,leo uz ma porazi.......
dnes ste mali mini stretko???? kde ste boli na kamienkoch???? my sme videli zuzamumv ked sme isli k doktorke...

k tym cumlikom,ja som mala nachystate vseliake,ale lucasko dudkal iba ten obycajny kaucukovy a musel byt tvarovany-chicco ma take..........

babulky vam nezavidim to uspavanie drobcov,ja neviem co to je tak vam neporadim u nas sa polozil lucas do postielky,pohladkal a zaspinkal saam...... 😉

minkak
7. apr 2009

no teda,tak ste mali dnes stretko 🙂
lucaska tak super,no len sa pekne opatrujte🙂)))))

lucaska
7. apr 2009

minkak,a vy ako s poobednym zaspavanim?????? vcera si nefotila?????

zuzanamv
7. apr 2009

Ahojte,
tak sme sa na kamienkoch minuli s Adkoug a Kacenkou? Škoda. Ale Veronika už mala o pol 12 dosť, zaspala mi okamžite, ako sme prišli domov.

A ja potom tiež 😉 Už som si dávno poobede nezdriemla, teraz sa neviem prebrať.

ivaz
7. apr 2009

Tak cumlík u nás nikdy nebol v obľube. Mali sme zbierku od výmyslu svetu, ale žiadny nemal veľký úspech. A čo sa týka večerného uspávania. Na to už len s úsmevom spomínam. My sme Filipka húpali v prenosnej taške. A poviem vám bola to drina. Ale kamoška dcéru od malička ukladala spať len do postieľky. Pokiaľ len troška mrnkala, tak si to nevšímala. Prišla len keď spustila poriadny krik, ale len na chvíľku a znova hup do postieľky. A malá sa naučila krásne sama zaspávať a prespala celú noc. O čom sme my do 18 mesiacov len snívali. Tak pevné nervy.
Minka u našich sme boli len na predĺžený víkend. Oni sú hrozne zlatý, ale doma je doma. Človek má už zabehaný systém. V piatok na posledné korčulko sa chystáte?
Zuzanamv, malá ti už spinkáva len raz?

zuzanamv
7. apr 2009

Ivaz, Veronika spáva raz už od 10 mesiacov!
Ale zato odkedy má svoju izbičku, tak spí poobede 3 hodiny, takže paráááda!

Cumlík - moje deti cumlíkovali obidve od pôrodnice, ja som ich učiť nemusela, tak s.i.m.k.a. bohužiaľ tiež neporadím. ☹ Asi len vyskúšať ešte iné druhy. čo som počula, tak väčšinou bábätkám, ktoré nie sú veľmi cumlíkové, zachutí ten klasický guľatý.

ivaz
7. apr 2009

Zuzka ty to máš zariadené. 😀

zuzanamv
7. apr 2009

No, Ivi, teraz je to úplne super, ale tiež sme si s obidvomi užili obdobia nekonečného uspávania, takže viem, o čom to je. 😖

mami.sk
7. apr 2009

adkag - u nas to bolo takisto ☹ mala plakala od 17.30 do polnoci ☹ ☹ ☹
kazdy den rovnaky zaciatok 😒 uz ked sa blizil jej cas ja som mala normalne bolesti zaludka ☹
cele tehu nam fitlopta len zavadzala / muz sa vzdy vyhrazal ze mi ju vyfukne lebo mame maly byt 😀/ a taaaak nam pomohla 😀
a ja som uz nevladala, tak ked muz prisiel z roboty vdacne som mu odovzdala Terezku a on s nou skakal 😉 a ked nebol vecer doma tak to bol riadny zaberak 😒
postupne nam zacala mala zaspavat skor a skor, najprv o polnoci,potom o 23, potom o 22 a teraz zaspava o 21. ale ked je unavena ako napr. vcera , zaspi aj o 20. taka som rada ze sa to upravilo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre