Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
12. apr 2009

pozrela som album,pekne fotky 😀
zuzka budem na vas mysliet,aby ste zajtra mohli ist 😉

dannynka
autor
12. apr 2009

erka ozik.bola som s Gabikou v tyzdni u dr.a nas dr stale neordinuje,zastupovala ho pani doktorka....som myslela ze sa popytam ohladne mimi co a ako,ale nastastie som sa spytala aj sestricky a ta povedala ze nas urcite zoberioe ze si mam zavolat ked sa mimi narodi 😉

erka12
12. apr 2009

danny ja som bola v stredu a mal dovolenku 😉

dannynka
autor
12. apr 2009

no uvidime,snad ked sa mimi narodi uz bude ordinovat on 😉

lennie7
12. apr 2009

zuzanamv drzim palceky nech je veronika v poriadku..my sme mali presne toto co pises ze len teplota a ziadne ine priznaky pred mesiacom,pred tyzdnom a znova aj vcera..pred mesiacom mala 40tky, pred tyzdnom tak do 38,8 a vcera 38,1 a dnes uz bola ok..vzdy trvali tie horucky tak 3-4 dni..neboj mozno zajtra uz nebude mat vobec teplotku,bud su to zubky ale teraz aj vela mamiciek hovorilo ze mali deticky presne toto.tak sa drzkajte a ak pojdete tak stastnu cestu 🙂

dannynka
autor
12. apr 2009

lennie-ze by bola po juhu nejaka horuckova viroza? 😕 😕 😕 🤐 😅

lennie7
12. apr 2009

danny je to mozne..alebo idu vsetkym detickam naraz zubky :D

zuzanamv
12. apr 2009

Erka, Lennie, dakujem!
Asi to nie len tu v TN, ale všade, aj v BA mali také virózky, aj kamoška spomínala, že jej synovec v Nemecku.
No, hlavne, nech to rýchlo prejde.

s.i.m.k.a1
12. apr 2009

ouuu baby len nech to tu neloziiii... mala sa mi nemoze ete nakazit :( ved je ete malickaaa :´( drzim palce aby sa vam dietky vyzdraveli, Leni, ked bude Nicolka fit, pojdeme von ;)

mouse
12. apr 2009

Mucilinka, simka1, vdaka za rady 😵

mucilienka
13. apr 2009

caute kocky,

tak co vykupane, vysibane?

my s malou cakame kupacov a sibacov.. mala zahlasila, ze:

"Naco ma chcu chlapi kupat??? Vsak ja sa vykupem vecer sama!!!"

Sme sa na tom nasmiali, lebo vsak je to tak... esteze je tak pekne, ked aj okupu, tak nie je zima... Skoda, ze to nie je zauzivane aj opacne, ze chodia sibat aj dievky chlapov, celkom rada by som tu atmosku zazila aspon raz...
😀

s.i.m.k.a1
13. apr 2009

mucilienka, mnoo to by bolo fajn a ete by nam aj vratili co sme im dali :D

lucaska
13. apr 2009

ahojte,tak ja uz oddychujem vyoblievana--vysibana 😝 no aj ja by som chlapov chcela chodit oblievat, my sme to na druhy den so segrou aspom brachom vratili............... 😅 😅

chlapy mali dnes pansku jazdu tak som bola sama 😝

mucilienka
13. apr 2009

simka, ba co, museli by nam dat aj volaco navyse

lucaska,

to su vsetko take sviatky robene len pre chlapov 😒

minkak
13. apr 2009

Ahojte 🙂
my sme boli na vikend u svokrovcov,bolo fajn,sme si oddychli a hlavne sme sa zase vsetci stretli 🙂
no a pridavame sa k marodom aj nas to chytilo 😠 celu zimu nic a teraz ☹ nas ocko bol uz od stredy nejaky nachladnuty a nas to chytilo v sobotu,takze sa liecime 😒

kala ,terezke prajeme vseeeeetko len a len to najlepsie k narodeninkam 😵 😵 😵

muci tak maruska to pekne vyriesila sa tu smejem 😅
tak ste teda dobre nakupili,budeme tam musiet kuk aj my 😉 len neviem kedy v takomto stave 😖

mucilienka
13. apr 2009

joooj, miruska, to ma mrzi, ze ste vsetci taki KO.. clovek uz s chorobami ani nerata, ked je takto krasne...
ale snad vam to rychlo prejde a budete skoro fit... 😉

minkak
13. apr 2009

muci no ved prave ☹
dufam aj ja,ze to rychlo prejde,teploty nemame ale soplikujeme riadne ☹

takze my na stretko nemozme ☹ tak snad nabuduce 😉

mucilienka
13. apr 2009

minka, radsej vylezte, pooddychujte, nech sa to s vami dlho netaha a hlavne nech to neprerastie v nieco horsie...
co mala hovorila na sibacku?

amatula
13. apr 2009

ahojte

sa tu pise o vyrozach...............tak sa pridam,,aj moj Matko teplotu 😢 🙄

ako po velkej noci??
ja dvoch chlapcov tak bola zabava 😉 a zarobili teda...... 😕 to je dnes normalka vynosny biznis 😀

minkak
13. apr 2009

no budeme sa snazit 😉
no nas uz vcera vysibala familia ,ale tak len tak s mierou,celom sa jej pacilo najviac to ako rozdavala vajicka a zajacikov,ona strasne rada dava darceky a gratuluje 🙂
dnes sme boli mojmu ockovi zagratulovat,tak bola cela happy 🙂 hned mu vsetko vytahovala.....
no podarena je,ona ked zbada nejaku tu tasicku,hned nam vsetkym gratuluje a ked aj nema zrovna nic po ruke aj tak 😅 a tvari sa ze nam nieco dava do ruky-bohova je 😅 pekne odrecituje vsetko najlepsie..... a nieco nam akoze da 😉
no a ockovi brala korbac a tiez ho chcela sibat 😀
a Maruska????

miroslava72
13. apr 2009

Ahojte kocky.

Vsetkym marodom prajem rychle uzdravenie.

Danny,som rada,ze si ma vcera okrikla.Aj som sa pozerala,ze nejaka znama tvar,no nedoslo mi hned kam ta mam zaradit.Sli sme si s drahym pre nasu malu,bola trosku v sluzbe,moja sestra,jej krstna bola rada,ze s nou moze byt a my sme boli na bikoch.Prvy krat tento rok,vlastne ja po dvoch rokoch,kedze som bola minule tehu.
A inac svedci ti to.Ale uz by si to urcite mala radsej za sebou vsak?

Nas nasi chlapi tiez vyoblievali,mala si aj poplakala trosku.

A co foto zo stretka z Juzanceku...este nie je?

pekny vecer

dannynka
autor
13. apr 2009

ahojte,
tak uz mame po sviatkoch a zase zacina normalny pracovny zhon 😅

miroslava-som veru musela riadne mozog ponamahat kym som si spomenula na tvoje meno....asi tehu zabudlivost 😅 ,a dakujem za pochvalu veru uz by som to mala najradsej za sebou 😅 😅

a vsetkym marodom prajeme skore uzdravenie 🙂 😉

dannynka
autor
13. apr 2009

lucaska podarene fotto 😀 😀

erka12
13. apr 2009

ahojte,
aj ja som pozrela foto, lucasko je 😀 😀 😀

dannynka
autor
13. apr 2009

erka ahojky,tak ako boli ste dnes kuk topanocky ?

lucaska
13. apr 2009

ahojte, mirka prajeme vam skore uzdravenie..........muci no veru,sviatky pre chlapov, ale nech si uziju.... 😉

erka12
13. apr 2009

boli danny,obchody pri tescu boli zatvorene,tak sme boli v laugariciu,miskovi sme kupili botasky,mm si kupil topanky,a mne sa usla krasna bunda 😀

dannynka
autor
13. apr 2009

erka-tak vidis nakoniec ste dobre pokupili pre kazdeho nieco 😀 ja sa chystam zajtra do mesta este nejake posledne vecicky pre mimi nakupit 😉

newyorkgirl
13. apr 2009

ahojte, uz sa hlasime zas v TN, dneska sme si pocestovali a este sme aj rodinu stihli pozvat do noveho bytika, kedze bliziace sa mraky nas vyhnali zo zahradky 😀

dannynka
autor
13. apr 2009

jeeej new-tak ta vitame znovu v rodnej domovine 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre